Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:49:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ******ALTIN VURUŞ 2 ( Tren Kalkıyor )*********  (Read 862 times)
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 17, 2019, 09:51:15 AM

Arkadaşın çok kötü bir niyeti olduğuna inanmıyorum. En azından şimidilik. Hafiften kendisine hype yapmaya çalışmış ama bu forum o kadarına da alışık, bilinçli bir kitleden oluşuyor zaten. Yani çok ta şey etmiyorum. Yazdığı tahmin de zaten herkesin dilinde dolaşan şeylerden ibaret. Umarım kendisi de kazanır.

Arkadaş bir kaç konu da daha kendine hype toplamayı başarabilirse asıl altın vuruşu bize yapabilir korkarım Cheesy
1714848587
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714848587
Reply with quote  #2

1714848587
Report to moderator
1714848587
Hero Member
*

Ignore
1714848587
Reply with quote  #2

1714848587
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714848587
Hero Member
*

Ignore
1714848587
Reply with quote  #2

1714848587
Report to moderator
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 18, 2019, 04:29:21 PM

Reserved.

Yatay seyir demissin galiba şubata kadar pek aksiyon beklemiyon bitcoinde. Altcoinlerin 1 sene içinde X3 yapmasıda ilginç ayrıntı olmuş.

Şubata kadar 6.500 - 9.500 dolar arası inişli çıkışlı seyir izler. Gördüğüm bu. Ama yinede Kasım-Aralık ayında %1 lik ihtimal bu, 10.000 dolar üstüne atacak olursa şayet bu yükseliş ihtimalini cepte tuttuğum için şimdiden toparladım pozisyonumu aldım. Yüksek ihtimal verdiğim 6.500 dolara düşerse ise sabırla bekleyeceğim hatta alımlarımı arttıracağım.

Kardeş bu dediklerine nereden bakıyorsun. Önüne küre mi koydun da bakıyorsun yoksa. 😀 Çoğu kimsenin beklediği altcoin boğası, zaten ellerinde ki coinler epey aşağılara gitti. Altcoin boğası ne vakit gelir? Gelirse hangi coinlere yatırım yapmak lazım. Hele bak bakalım da hünerini görelim.

Hiç bir yere bakmıyorum spekülasyonlardan etkilenmemek adına haber okumuyorum. Genel grafiğe ve tecrübelerime bakarak yolun nereye varacağını kestiriyorum. Haberleri okusaydım 2018 Ağustosta Ben çıkıyorum Piyasa çökecek demezdim. Belkide spekülasyonlardan etkilenip 2018 sene sonu 20.000 dolardayız derdim
Piyasada çok spekülasyon dolanıyor ama Bitcoin yolunda gidiyor.

Altcoin boğası ne zaman gelire gelince; ben zaten önümüzdeki 6-12 ay yani 1 sene içinde çoğu altcoinin x3 yapacağını söyledim. Seneye bu zamanlar piyasayı karşılaştırırız. Hep beraber Smiley Tabi x20 x50 x100 yapmaktan bahsediyorsan, onun için yapacağım öngörülerim tutmaya bilir ama aklımda bir tarih var beklentilerime nazaran sağlam yükseliş olursa muhteşem boğa sezonu gelebilir, Olur mu olur ancak olmayadabilir bu tahminlere oynamak büyük kumar olur.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 18, 2019, 04:38:40 PM

Ağzından bam damlıyor. Zaten Bitcoin'in 2020'deki halvingden sonra minimum x2 yapması bekleniyor umarım yine kalıcı bir şekilde devam eder fiyat, hatta umarım artarak devam eder, şuan bitcoin'deyim ve uzun vadeli yatırım olarak bakıyorum oldukça mutluyum ve umutluyum, altcoinlerin çok nadirinden umutluyum ama asıl beklentim her zaman olduğu gibi bitcoin'den. şöyle 2018 ocak şubatındaki gibi sağlam bir 10x boğası görürsek epey mutlu olucaz, bir çok sorun hallolucak inşallah Smiley
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 18, 2019, 05:18:51 PM

Gene geldi bu tipini *****tiğimin,  hadi kardeşim hadi, tren kalkıyor he doğru hadi.   

bu kadar tuhaf başlık görmedim ben.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 19, 2019, 05:56:16 PM

Herkesin beklediği dönemlerin dışında bir dönemde gelecek deseniz daha inandırıcı olurdu zaten öyle bir dayanak falan da yok.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
kamufulaj
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
October 19, 2019, 06:04:30 PM

o büyük gün gelecek. belki yarın belkide yarından da yakın. Grin
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 02, 2019, 09:56:59 AM

Yaw bu Ziya diğer Ziyalar dan farklı harbiden. Olaya müthiş gizem entrika ve mümkün olan herşeyi katıyor. Yalnız %1 den yatmış kupon üzüldüm. Kendisi diyor. %1 ihtimal verdim gitti ordan vurdular diyor. Smiley
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
November 02, 2019, 10:14:41 AM

Yaw bu Ziya diğer Ziyalar dan farklı harbiden. Olaya müthiş gizem entrika ve mümkün olan herşeyi katıyor. Yalnız %1 den yatmış kupon üzüldüm. Kendisi diyor. %1 ihtimal verdim gitti ordan vurdular diyor. Smiley

Şu yorumlarımdan hiç birşeyin yatmadığını hiç bir şeyi kaçırmadığımı görebilirsin Smiley  Benim için yön önemli değil Bitcoin düşerse  güzel güzel alımlara devam edeceğim. 10k üstüne çıkıp ralliye başlarsa keyifle izleyeceğim.

https://hizliresim.com/bv0zvn
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
November 02, 2019, 11:02:13 AM

Yazıda denildiği gibi kenahet varsayımlar ibaret bir durum ama insan merak etmiyor da değil yani. Belirtilen tarihleri takvimime ekleyip bekleyeceğim neler olup bitecek. Gerçi herkesin beklentisinin olduğu bir dönemi boş geçmek neredeyse imkansız zaten. Bu aralar en çok konuşulan bı aralığın getirileri oldu hep. Umarım konuşulduğu kadar dolu bir dönem geçer.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 02, 2019, 11:10:47 AM

https://www.cnnturk.com/video/dunya/unlu-kahin-baba-vanganin-2019-yili-tahminleri

kahin vanga bu sefer de, Trump hastalanacak, Putin suikasta uğrayacak, Avrupa çökecek bir sürü kehanette bulundu.  biride zaten bu bulgar kadının fotosunu paylaşmış diğer sayfada,  harbi bu elemanda bu vanga gibi kehanetçi.  de işte bence biraz işi deliliğe vuruyor kendi kendine ilgi çekmeye çalışıyor gibi bir hali var.

kadın daha trump başkan seçilmden trump için sağlık problemleri olacak diye kehanette bulunuyor bu arkadaş da o hesap, yani bu 1996 da öldü trump 2016 da seçildi düşünün.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 02, 2019, 11:13:00 AM

https://www.cnnturk.com/video/dunya/unlu-kahin-baba-vanganin-2019-yili-tahminleri

kahin vanga bu sefer de, Trump hastalanacak, Putin suikasta uğrayacak, Avrupa çökecek bir sürü kehanette bulundu.  biride zaten bu bulgar kadının fotosunu paylaşmış diğer sayfada,  harbi bu elemanda bu vanga gibi kehanetçi.  de işte bence biraz işi deliliğe vuruyor kendi kendine ilgi çekmeye çalışıyor gibi bir hali var.

kadın daha trump başkan seçilmden trump için sağlık problemleri olacak diye kehanette bulunuyor bu arkadaş da o hesap, yani bu 1996 da öldü trump 2016 da seçildi düşünün.

Bu Trump olayı hep kehanetler, çizgi diziler aracılığıyla yürüyor herhalde. Dizide de ölüyormüş başkanlığı devam ederken Trump ama gerçek olmayacak gibi duruyor. Bu sefer olmadı yani. Bu arkadaşın konusu ise tamamen farklı bombayı attı kaçtı, kayboldu. Nasılsa hesap soran yok neden diyen yok...

EDIT: Bunu yazdıktan dakikalar sonra başlığı açan arkadaşın şu postunu gördüm. Bizim kahin zor durumda  Grin

İşin yine suyunu çıkardılar. Tüm grafiklere göre ve tahminime göre düşmesi gerekiyordu Şubat ayına kadar yatay bir seyirde izler demiştim. Ancak bu piyasaya güvenmeyerek her zaman %1 lik kasımda yukarı yönlü patlatabilirler dedim ki ekim sonunda yaptılar bu hareketi. Altın vuruş başlığıma bakabilirsiniz. Şimdi hareket olunca insanlar devamını bekliyor hacimde artma altcoinlerde hareket ama hiç biri yok bir hareket oldu ve öyle kaldı ipte asılı duruyor Smiley ben artık tekrar düşüşün geleceğini ve benim başlığımdaki duruma benzer bitcoinin hareketlerinin devam edeceğini düşünmekteyim.
/GeertJohan
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
November 02, 2019, 03:15:45 PM

Bir de Ahtapot Paul vardı futbol tahminleri yapan galiba ismini yanlış hatırlamıyorsam burası iyice onlara döndü. Hep şikayet ettiğimiz sosyal medyadaki adamlardan burada da varmış. Uzak durunuz ve çevrenizdekileri uzak tutunuz bir yatırımcı tavsiyesidir. Bu tarz yazılar kafa karıştırmak, bak ben diyorum ama yine de sen bilirsin derken alttan alta dürtmek içinmiş gibi geliyor hep.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
November 02, 2019, 05:33:34 PM

Bir de Ahtapot Paul vardı futbol tahminleri yapan galiba ismini yanlış hatırlamıyorsam burası iyice onlara döndü. Hep şikayet ettiğimiz sosyal medyadaki adamlardan burada da varmış. Uzak durunuz ve çevrenizdekileri uzak tutunuz bir yatırımcı tavsiyesidir. Bu tarz yazılar kafa karıştırmak, bak ben diyorum ama yine de sen bilirsin derken alttan alta dürtmek içinmiş gibi geliyor hep.

Aynen world cup 2002 zamanı çok meşhurdu o ahtapot. Bu piyasayı zaten öngören tahmin edebilen adamın burda çene çalmaya vakti sabrı nede tenezülü olmaz aga koyar alır parasını ne uğraşasak milletle ne dert alacak arkadaş twitter fenomenleri gibi show peşinde kendince masturbasyon yapıp ego 31 i çekmeye çalışıyor. Son günlerde troll eksik olmuyor forumdan hadi hayırlısı
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
November 03, 2019, 08:34:02 AM

herkes o tarihlerde bekliyor ama bakalım ben her zaman herkesin beklediği durumlardan uzak kalırım herkes bbir şey bekliyorsa o hep ters çıkmıştır ama bakalım bu sefer nasıl olacak.
lol31lol
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
November 03, 2019, 09:06:30 AM

herkes o tarihlerde bekliyor ama bakalım ben her zaman herkesin beklediği durumlardan uzak kalırım herkes bbir şey bekliyorsa o hep ters çıkmıştır ama bakalım bu sefer nasıl olacak.
Ben de bundan korkuyorum.

Herkes halving gelecek 3x 5x yapacağız diye bekliyor ama herkes bu kadar beklenti içine girmişken ters köşe olmasın?

Gerçi 2017 bullu öncesi halving gelecek artış olacak yazıları yine çıkmış, Google'dan tarihli arama yapınca bulmak mümkün ama...
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2020, 04:19:48 PM

2020 güzel geldi sanki. Ne dersiniz başlıyor muyuz ? Biraz daha vakit var ama sanki...
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
January 14, 2020, 04:21:48 PM

ciddi bir düşüş  bekliyorum neden bilmiyorum bekliyorum o düşüş gelmedende vuruş gelmeyecek heleki altları hala toplayamadılar istedikleri gibi diye düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 14, 2020, 04:38:49 PM

ciddi bir düşüş  bekliyorum neden bilmiyorum bekliyorum o düşüş gelmedende vuruş gelmeyecek heleki altları hala toplayamadılar istedikleri gibi diye düşünüyorum.

Hocam nasıl yükseliyor ise o şekilde geri basabilirler.
Bu şekilde sallayıp altları biraz daha aşağıya çekelim mantığı olabilir. Benim tomo dikkatimi çekiyor. Bu oynakliga rağmen çok fazla değer kaybetmedi. Sürekli yukarı gitmeye çalışıyor.

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
January 15, 2020, 06:36:33 AM

her kafadan bir ses çıkıyor arkadaş herkes mi kahin? madem bu kadar emin olabiliyorsun işi gücü bırakıp satın tası taragı kriptoya gömün. öngörü halinde fikrini sunsan tamam diyecemde olacak,bitecek,kalkacak,inecek gibi kelimelerle kehanette bulunmak gereksiz.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 15, 2020, 10:05:55 AM

Konu içeriğini okurken gülme krizine girecektim, nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun anlamış degilim ? Zaten herkesin bekledigi boğa sezonunun gelmesi. Bir kaç konunun daha vahim oldugunu arkadaşlarım belirtmiş. Ara da sırada gelip böyle bir konu açıp gidiyorsun herhalde.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: