Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:21:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Kava - Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 2546 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 16, 2019, 08:30:41 PM
Merited by Kalemder (2)

Kava, Tendermint consensus'u üzerinde geliştirilen bonded proof-of-stake algoritmasını kullanan ve DeFi alanında yükselen bir platform. Kava üzerinden borç alabilir ya da teminat olarak gösterdiğiniz kripto paralarınız sayesinde gerçek bir karşılığı olan ve her an dolara dönüştürülebilen Usdx adında Dai benzeri bir kripto para alırsınız. Staking özelliği sayesinde de %3 ile %20 arasında ağ yoğunluğuna bağlı olarak sağladığı bir getiri var. Kısa vadeli olarak bakıldığında Binance'nin gerçekleştirdiği initial exchange offeringlerin son dönemde kâr yaptırmadığı bilinen bir gerçek fakat uzun vadede kullanılacak olan bir platform olduğu için bence bir şans verilmeyi hakediyor. Şu an piyasada DeFi alanında kaçınılamaz olan bir yükseliş söz konusu ve Tether gibi karşılığı doğrulanamayan kripto paralardansa Dai ve Usdx gibi güvenilir alternatifleri tercih etmek gerekiyor. Kava Labs'ın geliştirdiği Switch uygulamasında diğer platformlar gibi sadece belli assetlerde swap işlemi gerçekleştirilmiyor tam tersine Interledger sayesinde cross-chain işlemler gerçekleştirilebiliyor. Bu geliştirilirse piyasada güzel bir DeFi alternatifi olacak gibi görünüyor.

Switch v.0.2.2 versiyonunu Testnet üzerinden denemiş biri olarak son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bir swap işlemi gerçekleştirmek için önce Switch uygulamasına iki adet Card eklemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra kolaylıkla swap işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şu an swap işlemi P2P olarak gerçekleşmek yerine Switch'in oluşturduğu kanallar arasında gerçekleştiriliyor ama yol haritasında işlemlerin P2P olarak gerçekeltirileceği de söyleniyor. Cosmos ve Ripple başta olmak üzerinde ağda 100'ün üzerinde validator olacak bu yönde Cosmos ile benzerlik gösteriyor. Github üzerinden indirdikten sonra private keyleri aşağıdaki linkten alabilir ve platformun Testnet versiyonunu deneyebilirsiniz. Tabi isterseniz Mainnet olarak kullanmak da mümkün.

image loading...

Ethereum: https://vanity-eth.tk/
Ripple: https://xrpl.org/xrp-testnet-faucet.html
Bitcoin: https://github.com/Kava-Labs/switch/blob/master/docs/lightning-setup.md

1714850474
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714850474
Reply with quote  #2

1714850474
Report to moderator
1714850474
Hero Member
*

Ignore
1714850474
Reply with quote  #2

1714850474
Report to moderator
1714850474
Hero Member
*

Ignore
1714850474
Reply with quote  #2

1714850474
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714850474
Hero Member
*

Ignore
1714850474
Reply with quote  #2

1714850474
Report to moderator
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 16, 2019, 08:52:30 PM

bir işe yaramaz tamamen çöp bir koin, zaten websitesi neyin ne olduğunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor,  çok kalitesiz bir şekilde hazırlanmış bir web sitesi var,

takıma gelincede tek söyleceğim açın şu takımdakilerin tipine bakın allah aşkına 1 kuruş para yatırır mısınız bunlara, yolda görsen nezaketen selam vereceğin adam bunlar.

https://www.kava.io/

şu tiplere bak Allah aşkına, advisorsun tiplere bak, tamam allah yaratmış dalga geçilmez de, bunların kripto paradan zerre miskal çakmadığı da ortada hiç öyle github da yazdıklarını falan da atmayın. bunlardan bir yol olmaz buraya yazıyorum.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 16, 2019, 09:03:20 PM

bir işe yaramaz tamamen çöp bir koin, zaten websitesi neyin ne olduğunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor,  çok kalitesiz bir şekilde hazırlanmış bir web sitesi var,

takıma gelincede tek söyleceğim açın şu takımdakilerin tipine bakın allah aşkına 1 kuruş para yatırır mısınız bunlara, yolda görsen nezaketen selam vereceğin adam bunlar.

şu tiplere bak Allah aşkına, advisorsun tiplere bak, tamam allah yaratmış dalga geçilmez de, bunların kripto paradan zerre miskal çakmadığı da ortada hiç öyle github da yazdıklarını falan da atmayın. bunlardan bir yol olmaz buraya yazıyorum.

yav güzel kardeşim takımın tipine göre projenin iyi mi kötü mü olduguna nasıl karar veriyorsun ya şaşılacak şey vallahi ilk defa duyuyorum, yani Allah onları öyle yaratmış yakışıklı olur güzel olur çirkin olur da ne alakası var gerçekten tiple Smiley ayrıca websitesi de gayet minimal ve şık duruyor websiteye göre yargılamak da tamamen yanlış diye düşünüyorum, partnerlere bakar mısın sağlam partnerlikleri var ben iş yapacağını dusunuyorum şahsen
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 16, 2019, 09:31:47 PM

Çoğu girmiyicem demiş ama ben bilet çıktıklarında direk gireceklerine eminim nerdeyse çıkıpta girmeyen hiç olmayacaktır.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 16, 2019, 09:53:32 PM

İlk projenin adını duyduğumda bunları capon zannetmiştim. Amerikalıların projeleri genelde tutuyor ve çok fazla talep görüyorlar. Ben staking miktarlarını beğendim aslında yüksek bir market cape sahip olacağı belli. Ayrıca zamanında defalarca denenmiş kriptoda kredi çekmeyi de sağlayacaklarını söylemişler. Bir binance ieosu olduğu için olabilitesi var. 1 hesabım var ona da çıkarsa ben gireceğim
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
October 17, 2019, 02:04:50 AM

Yukarıdaki bilgiler ışığında
Eğer kilitli tokenlar dışında (6ay ve 2 yıl denmiş) arz olmazsa 3.6 milyon supply ile bir süre hype yapabilir. Milletin projeye baktığı yok pek, amerikalıysa ekip 1-0 öndeler. Binance us'de de iş yapabilir. En poktan coinin bile 3m dolar marketcap var binance'ta. Herkes buna bakacaktır ve 3.6milyon supply ile 20-30 milyon marketcap yapsa 5-10 dolar olabilir ama supply önemli burada.
İkinci olarak ieo olduğu için ilgi görür yine, milletin eline oyuncak lazım. İndir kaldır yaparlar en azından... Projeden çok hype önemli bir süreliğine de olsa...
Üçüncü olarak binance "tok satıcı"yım diyor, alan alsın modunda. Private sale, ieo fiyatı falan takan yok aha Perlin ortada, fiyatı hepsinin de altında..Mal azsa ve 3-5 gün götürecek bir hikayesi de varsa" ben bu malı satarım" demişlerdir. Perlin'de olduğu gibi en son elinde kalana itelerler malı 😀ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 17, 2019, 10:10:08 AM

https://www.kava.io Sitesi bu girin bakın su coine 1 dolar yatırılır mı? whitepaper 10 sayfa. komple sayfayı ii bir web tasarımcısı yarım günde yapar üstüne kahve partisi verir.
private sale hakkında hiçbir bilgi yok tahminim ieo öncesi kaldırdılar. ama twitterda 7 cent olduğu söyleniyor  neredeyse 7 katı. ayıptır yazıktır. bu dalga geçmenin ötesinde bir hareket olmuş. biletlerime umarım çıkmaz.

Template web sitesi  Grin yarım gün çok olur buna usta. 100 dolara 2 saatte aynısını yaparım isteyen varsa.

Kahve molaları dahil süre vedim birde 10 sayfalık whitepaper yazacaksın. E toplam yarım gün tutar.

https://www.kava.io Sitesi bu girin bakın su coine 1 dolar yatırılır mı? whitepaper 10 sayfa. komple sayfayı ii bir web tasarımcısı yarım günde yapar üstüne kahve partisi verir.
private sale hakkında hiçbir bilgi yok tahminim ieo öncesi kaldırdılar. ama twitterda 7 cent olduğu söyleniyor  neredeyse 7 katı. ayıptır yazıktır. bu dalga geçmenin ötesinde bir hareket olmuş. biletlerime umarım çıkmaz.

ya sitede sorun yok minimal bir tasarım seçilmiş de, bu amerikalıların işlerine akıl sır ermiyor, elemanlar https://stakewith.us/ ile ortaklar. telegram grubuna gir bak hep stakewith.us yöneticileri adminler.

adamlar atom, ethereum, loom vs stakeliyolar hep beraber, bu adamlarla beraber stake  yapmanın ne gibi bir faydası var tam olarak bilmiyorum oranlar daha mı fazla oluyor emin değilim fakat bu tür adamlar epey güçlü oluyolar 1 milyona yakın atom stakelemişler. ayrıca projenin partnerleri arasında atom (muhtemelen atom'un blockchain alt yapısını kullanacaklar) ripple da var. site tasarımı whitepaper hikaye o yüzden, grupta bi kaç para babası vardır, binancede IEO yapılıyor daha ne olsun. binance hiç mi shitcoin ieo'su yapmadı sanki fetch, bread falan.

bak gör deli gibi artar bunların fiyatları 10x yapar. millet büsbütün stake ve lending işine girdi, yatırımcılar bankalardan buralara kaydırmaya başlayabilir paralarını neden çünkü vergi vermeyecekler, tamamen merkeziyetsiz bir ağ içinde, kontrol  yok, kyc yok. e oranlar da gayet güzel yani, fiyatlarda müthiş bir drop olmazsa adamlar bankalardan alacakları paranın 2-3 katını alacaklar hem de vergi ödemeden.

Göstere göstere size saplıcaz demeleri garibime gitti 1 ay önce 7 centten sattık size 45 centten satacaz karşılıgında da bizim platform var stake yapacaz. Lending yapacaksınız falan filan gibi saçma seyler söylüyorlar. E bnb de lending yapıp bir bakıma stake kazancı elde etmiş oluyorum. Bnb gibi daha oturmuş bir coin varken niye bunu alayım.
Ama dediğiniz gibi başta bir gazlatıp (yanlış hatırlamıyorsam one da baya bir pumplamışlardı) sonra dumplayabilirler.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 17, 2019, 10:38:17 PM

Template web sitesi  Grin yarım gün çok olur buna usta. 100 dolara 2 saatte aynısını yaparım isteyen varsa.

Kahve molaları dahil süre vedim birde 10 sayfalık whitepaper yazacaksın. E toplam yarım gün tutar.

ya sitede sorun yok minimal bir tasarım seçilmiş de, bu amerikalıların işlerine akıl sır ermiyor, elemanlar https://stakewith.us/ ile ortaklar. telegram grubuna gir bak hep stakewith.us yöneticileri adminler.

adamlar atom, ethereum, loom vs stakeliyolar hep beraber, bu adamlarla beraber stake  yapmanın ne gibi bir faydası var tam olarak bilmiyorum oranlar daha mı fazla oluyor emin değilim fakat bu tür adamlar epey güçlü oluyolar 1 milyona yakın atom stakelemişler. ayrıca projenin partnerleri arasında atom (muhtemelen atom'un blockchain alt yapısını kullanacaklar) ripple da var. site tasarımı whitepaper hikaye o yüzden, grupta bi kaç para babası vardır, binancede IEO yapılıyor daha ne olsun. binance hiç mi shitcoin ieo'su yapmadı sanki fetch, bread falan.

bak gör deli gibi artar bunların fiyatları 10x yapar. millet büsbütün stake ve lending işine girdi, yatırımcılar bankalardan buralara kaydırmaya başlayabilir paralarını neden çünkü vergi vermeyecekler, tamamen merkeziyetsiz bir ağ içinde, kontrol  yok, kyc yok. e oranlar da gayet güzel yani, fiyatlarda müthiş bir drop olmazsa adamlar bankalardan alacakları paranın 2-3 katını alacaklar hem de vergi ödemeden.

Göstere göstere size saplıcaz demeleri garibime gitti 1 ay önce 7 centten sattık size 45 centten satacaz karşılıgında da bizim platform var stake yapacaz. Lending yapacaksınız falan filan gibi saçma seyler söylüyorlar. E bnb de lending yapıp bir bakıma stake kazancı elde etmiş oluyorum. Bnb gibi daha oturmuş bir coin varken niye bunu alayım.
Ama dediğiniz gibi başta bir gazlatıp (yanlış hatırlamıyorsam one da baya bir pumplamışlardı) sonra dumplayabilirler.

sonuçta adaptasyon sağlamayan sadece stake lending ödülü veren onlarca coin var kava da onlardan biri olacak ekosisteme yepyeni bir özellik falan getirdikleri yok bu saatten sonra da çok zor gibi. ama yepyeni özelliklerle gelen coinler de x100 bile yapar fakat dendiği gibi ilk ne olursa olsun binance ieo'su bundan öncekilerde yapıldığı gibi borsaya girdiği ilk an girilip kar alınıp çıkılmalı fazlası değil.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 17, 2019, 10:46:48 PM

yav güzel kardeşim takımın tipine göre projenin iyi mi kötü mü olduguna nasıl karar veriyorsun ya şaşılacak şey vallahi ilk defa duyuyorum, yani Allah onları öyle yaratmış yakışıklı olur güzel olur çirkin olur da ne alakası var gerçekten tiple Smiley ayrıca websitesi de gayet minimal ve şık duruyor websiteye göre yargılamak da tamamen yanlış diye düşünüyorum, partnerlere bakar mısın sağlam partnerlikleri var ben iş yapacağını dusunuyorum şahsen

tipine göre olacak tabi hocam ya neyine göre olacak?  geçmişlerine bakıyorsun tık yok, yaptıkları işlere bakıyorsun tık yok.  web sitesine bakıyorsun o da facia.  web sitesinde hakkında yazılanlara bakıyorsun onda da iş yok.

linkedine bakıyorsun iş yok,

sosyal medyaya bakıyorsun orası da tam takır kuru bakır. 

tipten başka ne kaldı? Hiç bir şey kalmadı.

tipe bakıyorsun,  tipler zaten facia at hırsızı tipler. zaten tiplerinden anlaşılıyor bir yol olmayacağı, gene doğru çıkıyor.
dr_chen
Sr. Member

Activity: 494
Merit: 250

View Profile
October 17, 2019, 11:05:47 PM

Zaten basit projelerin yani çok fazla teknik detayı olmayan projelerin whitepaperları da kısa olur. Bence olması gereken de bu 80 90 sayfalık whitepaperları insan okurken sıkılıyor arkadaş ve genelde şişirilmiş bilgiler oluyor. Binance ieosu sonuçta kazandıracak, takmayın kafaya whitepaperı

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 18, 2019, 08:30:34 AM

tek şey kesin. binance ieo ları için dönüm noktası olacak.  peki ne tarafa doğru olacak dönüş.
onu binance üst yönetiminin finansal gelecek vizyonu belirleyecek.
token metric ler fecaat fakat çok takılmayın dışardan yapay müdahale ile her şey olur bu piyasada.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 18, 2019, 09:46:43 AM

Bugün binance şöyle bir bilgi paylaştı. Asıl sormak istediğim KAVA almak istersek nasıl alacağız? bir miktar almak istiyorum ama kafam karıştı şimdi. 0.075, 0.25, 040  brim fiyatı yazılmış. Satış ne zaman başlayacak nasıl alabiliriz? bu konuda işlem yapan birisi var mı?

Fotoğrafı isterseniz konu girişine ekleyebilirsiniz.

Bilgi : https://launchpad.binance.com/en/lottery/775054cbce554a379a26a66fc6787f0c/

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 18, 2019, 09:52:10 AM

Bugün binance şöyle bir bilgi paylaştı. Asıl sormak istediğim KAVA almak istersek nasıl alacağız? bir miktar almak istiyorum ama kafam karıştı şimdi. 0.075, 0.25, 040  brim fiyatı yazılmış. Satış ne zaman başlayacak nasıl alabiliriz? bu konuda işlem yapan birisi var mı?

Satışı yok şuanda. Satış için yatırımcılar çekiliş ile belirlenecek. Çekiliş için biletler dağıtılıyor. Biletleri alabilmek için elinizde 30 gün ortalamada en az 50 bnb tutmanız gerekiyor. Karşılığında 1 bilet alabiliyorsunuz. 30 gün ortalamasında tuttuğunuz her 50 bnb için 1 bilet hakkı daha kazanıyorsunuz. En fazla 500 bnb'ye 10 bilet kazanma hakkınız var. Süre sonunda her gün tuttuğunuz bnb'lerin toplamı 30'a bölünür ve ortalama bnb hold sayısınız ortaya çıkar önrneğin bu rakam 277 olursa 277/50: 5 bilet hakkınız olur.

5 biletten 1 tanesine çıkarsa şanslısınız. 200 dolarlık yatırım yapma hakkınız oluyor o ico'ya. BNB'ler otomatik hesabınızdan düşülür ve KAVA tokenı hesabınıza gelir. 1 2 gün sonra borsada KAVA pariteleri açıldığında satabilir yada daha fazla KAVA alabilirsiniz. Borsada açıldığında herkes alabiliyor artık.

2run
Hero Member

View Profile
October 18, 2019, 10:30:06 AM

Bugün binance şöyle bir bilgi paylaştı. Asıl sormak istediğim KAVA almak istersek nasıl alacağız? bir miktar almak istiyorum ama kafam karıştı şimdi. 0.075, 0.25, 040  brim fiyatı yazılmış. Satış ne zaman başlayacak nasıl alabiliriz? bu konuda işlem yapan birisi var mı?

Satışı yok şuanda. Satış için yatırımcılar çekiliş ile belirlenecek. Çekiliş için biletler dağıtılıyor. Biletleri alabilmek için elinizde 30 gün ortalamada en az 50 bnb tutmanız gerekiyor. Karşılığında 1 bilet alabiliyorsunuz. 30 gün ortalamasında tuttuğunuz her 50 bnb için 1 bilet hakkı daha kazanıyorsunuz. En fazla 500 bnb'ye 10 bilet kazanma hakkınız var. Süre sonunda her gün tuttuğunuz bnb'lerin toplamı 30'a bölünür ve ortalama bnb hold sayısınız ortaya çıkar önrneğin bu rakam 277 olursa 277/50: 5 bilet hakkınız olur.

5 biletten 1 tanesine çıkarsa şanslısınız. 200 dolarlık yatırım yapma hakkınız oluyor o ico'ya. BNB'ler otomatik hesabınızdan düşülür ve KAVA tokenı hesabınıza gelir. 1 2 gün sonra borsada KAVA pariteleri açıldığında satabilir yada daha fazla KAVA alabilirsiniz. Borsada açıldığında herkes alabiliyor artık.

Teşekkür ederim bilgiler için. biraz araştırınca sizin yazdıklarınıza yakın şeyler buldum ama detaylı yazmanız daha iyi oldu. bunların dışında hesabı onaylamak gerekiyormuş bunu bilmiyordum şimdi onayladım bekliyorum bakalım.. eğer onaylanırsa şansımı deneyeceğim. bu ara çok şanssızımdır yani olur yatırım yapma hakkı kazanırsam filan iki kere düşünün Smiley maşallah dediğim bırakın 2 günü 15 dakika yaşamıyor.

hesap 5 dakika içinde onaylandı.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 18, 2019, 11:00:42 AM

Hayırlı olsun ama baya şaşırdım kyc'nin 5 dakikada onaylanmasına. Demek ki artık binance yeni kullanıcıyı havada kapıyor. Bu aralar launcpad'te bir kampanya daha var. Yeni kayıt olan kullanıcılar arasında trade yapanlara 3000 bnb dağıtacaklar. Keşke yeni bir üyelik açsaydınız hatta size referansta olabilirim yada kendi referansınız da olabilirsiniz fark etmez. Trade yapacaksanız bu kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Havuz olarak tüm yeni kullanıcılara bölünecek.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 18, 2019, 11:03:13 AM

Teşekkür ederim bilgiler için. biraz araştırınca sizin yazdıklarınıza yakın şeyler buldum ama detaylı yazmanız daha iyi oldu. bunların dışında hesabı onaylamak gerekiyormuş bunu bilmiyordum şimdi onayladım bekliyorum bakalım..

Rica ederim. Daha bir çok detayı olabilir ben üstün körü bildiğim kadarıyla anlattım çekiliş sistemini. Zaten her ieo için yeni kurallar getiriyorlar, yeni güncellemeler yapıyorlar. Çoğu zaman bizde takip edemiyoruz. Ama en önemli detay işte ortalamayı tutturabilmek. 1 bnb bile altında kalırsanız çekiliş bileti vermiyor. Birde şöyle bir şey var eğer 1 2 5 bilet için giriyorsanız bnb tutmak mantıklı olmayabilir. Sırf ieo için bnb tutulmaz yani zarar etme riskiniz de var toplam paradan.
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 18, 2019, 11:19:22 AM

Hayırlı olsun ama baya şaşırdım kyc'nin 5 dakikada onaylanmasına. Demek ki artık binance yeni kullanıcıyı havada kapıyor. Bu aralar launcpad'te bir kampanya daha var. Yeni kayıt olan kullanıcılar arasında trade yapanlara 3000 bnb dağıtacaklar. Keşke yeni bir üyelik açsaydınız hatta size referansta olabilirim yada kendi referansınız da olabilirsiniz fark etmez. Trade yapacaksanız bu kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Havuz olarak tüm yeni kullanıcılara bölünecek.
Binance uzun zamandır otomatik kyc yapıyor. Sanırım herhangi bir kişi onaylamıyor herşey otomatik kyc basvurunuzu yapıyorsunuz 1-2 dk icinde ya onaylanmış oluyorsunuz yada onaylanmama sebebini bildiren bir mail alıyorsunuz. Tüm sitelerinde bu sistem mevcut.
2run
Hero Member

View Profile
October 18, 2019, 11:24:46 AM

Demek ki artık binance yeni kullanıcıyı havada kapıyor. Bu aralar launcpad'te bir kampanya daha var. Yeni kayıt olan kullanıcılar arasında trade yapanlara 3000 bnb dağıtacaklar. Keşke yeni bir üyelik açsaydınız hatta size referansta olabilirim yada kendi referansınız da olabilirsiniz fark etmez.

Yeni kullanıcı değilim aslında hesabım 2017 eylül-kasım arasında açıldı ama onaylamaya hiç ihtiyacım yoktu. Referans konusunda iyi olabilirdi ama dediğim gibi oldukça eskiyim binance üzerine abimin hesabından kayıt olmuştum sonra kendim sosyal medya üzerinden reklam vererek referans kazandım. Bu arada telefondan hesap doğrulaması basit ve 2 dakikanızı almıyor. Kimlik ön arka çekiyorsunuz, yüzünüzü çekiyorsunuz ve adres isim girip gönderiyorsunuz. çok basit ve hızlı işlem.

@CTRLX kararsız kaldım aslında önce bir almak istedim ama sonra düşünce çok mantıklı gelmiyor. bnb alacağım IEO sonrası satma derdi var ve muhtemeldir bana bilet çıkmayacak zarar edeceğim. maceraya gerek yok Smiley gayet iyi anlattınız bu arada çok çok teşekkür ederim.
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 19, 2019, 12:48:09 PM

Demek ki artık binance yeni kullanıcıyı havada kapıyor. Bu aralar launcpad'te bir kampanya daha var. Yeni kayıt olan kullanıcılar arasında trade yapanlara 3000 bnb dağıtacaklar. Keşke yeni bir üyelik açsaydınız hatta size referansta olabilirim yada kendi referansınız da olabilirsiniz fark etmez.

Yeni kullanıcı değilim aslında hesabım 2017 eylül-kasım arasında açıldı ama onaylamaya hiç ihtiyacım yoktu. Referans konusunda iyi olabilirdi ama dediğim gibi oldukça eskiyim binance üzerine abimin hesabından kayıt olmuştum sonra kendim sosyal medya üzerinden reklam vererek referans kazandım. Bu arada telefondan hesap doğrulaması basit ve 2 dakikanızı almıyor. Kimlik ön arka çekiyorsunuz, yüzünüzü çekiyorsunuz ve adres isim girip gönderiyorsunuz. çok basit ve hızlı işlem.

@CTRLX kararsız kaldım aslında önce bir almak istedim ama sonra düşünce çok mantıklı gelmiyor. bnb alacağım IEO sonrası satma derdi var ve muhtemeldir bana bilet çıkmayacak zarar edeceğim. maceraya gerek yok Smiley gayet iyi anlattınız bu arada çok çok teşekkür ederim.

38 referans sayısı çok iyi bir rakam. Bunlardan 5i bile aktif al sat yapsa asgari ücret kadar komisyon geliri bırakması lazım. Sorması ayıptır gelir düşündüğüm gibimi? Yoksa üye olup 2018den beri uğramayan tarzı üyelikler mi? Bende btc yükselişini yaparken 3-4 kişiyi referans yapıp kasmıştım ama btc düşüşü başlayınca hepsi satıp çıktılar.
2run
Hero Member

View Profile
October 19, 2019, 01:16:14 PM

38 referans sayısı çok iyi bir rakam. Bunlardan 5i bile aktif al sat yapsa asgari ücret kadar komisyon geliri bırakması lazım. Sorması ayıptır gelir düşündüğüm gibimi? Yoksa üye olup 2018den beri uğramayan tarzı üyelikler mi? Bende btc yükselişini yaparken 3-4 kişiyi referans yapıp kasmıştım ama btc düşüşü başlayınca hepsi satıp çıktılar.

Yaklaşık olarak tahmin ettiğiniz gibi Smiley Bu üyeliklerden 9 tanesi aktif hatta bir tanesi balinamsı Smiley ama çok sık hareket etmiyor. Ben o dönem facebook ve twitter dan paralı reklam vermiştim ama gelenlerin hemen hepsi bir süre işlem yapmadan beklediler sonra yavaş yavaş işlemler oldu. şimdilik iyi bakalım sonra ne olur bilmiyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: