Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:56:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yobit bitti forum gitti..  (Read 395 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 18, 2019, 09:41:21 AM

Hero olduktan sonra imzayı güncellemedim.Haber vermeden direk yeni imzayı güncellesem bir problem olur mu?

Edit.yahoya mesaj attım işi sağlama alalım Smiley
Hayırlı olsun hero'luk Smiley
Türkçe bölüme yeni merit kaynakları geldiği belli olmaya başladı. Bir kaç arkadaşımız hero oldu gördüğüm kadarıyla. Darısı legendary'liğe inşallah Smiley

Teşekkürler hocam Smiley İnşallah oluruz legendary Smiley

Hero olduktan sonra imzayı güncellemedim.Haber vermeden direk yeni imzayı güncellesem bir problem olur mu?

Edit.yahoya mesaj attım işi sağlama alalım Smiley

yobit imzasında UID üzerinden işlem yaptığınız için üyeliğiniz hero ya göre dikkate alınacaktır. imzanızı değiştirdikten sonra normal olarak kullanmaya devam ederseniz zaten hero üyeliğe göre ödeme alırsınız ama kampanya biraz sıkıntılı o nedenle yahoo dan haber bekleyin veya yanıt vermiyorsa ana konudan yazın gelecek yanıta göre işlem yapın.

Aynen hocam yazdım yahoya bekliyorum.
1715162186
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715162186
Reply with quote  #2

1715162186
Report to moderator
1715162186
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715162186
Reply with quote  #2

1715162186
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
walarmorgulus
Jr. Member
*

Activity: 47
Merit: 11

View Profile
November 18, 2019, 12:11:57 PM

Yobit imzasinda olan kişilerin çoğunun zaten alt hesabıdır..çünkü forumdan uzak  duran birisi yobit imzasını bilmez haberi olmaz. Çoğu kimsenin haberi olduğuna göre althesap yan hesap multi hesaptı. Şimdi sessizliğe gömülecek yine.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 18, 2019, 12:14:56 PM

Herkes kendini katarak 5-10 kişi demiş ama başlıkta yazan kişi sayısı zaten 15 adet bu işte bir anormallik var Smiley diğer arkadaşların dediklerine katılıyorum günlük olarak 5-10 adet arası ideal gibi duruyor ama yine yakın zamanda bitecektir. forum genelinde bir sessizlik olmayacağına eminim çünkü yeni yeni imzalar gelmeye başladı.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 18, 2019, 09:37:22 PM

aslında 5 er 5 er olması daha iyi oldu. gelir çok düştü ama hem spam olmuyor daha iyi bu açıdan baktığınızda. hem de insan yorulmuyor, ne yazıyorsa yazıyor, yazmak için yazmıyor içinden geldiği için yazıyor, yorum yapıyor tartışıyor daha iyi.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
November 18, 2019, 11:21:08 PM

Bir de buranın çok köklü bir forum olduğunu da hesaba katmak gerekir,

Bitcoin'e dair onbinlerce sayfalık teknik, ekonomik, felsefi tartışmalar yapılmış, hepsi referanslarla elinizin altında...

Kripto dünyasında heyecan verici gelişmeler ve momentum arttıkça forum yine hareketlenecektir diye düşünüyorum.

Aynı şeyleri tekrarlamaktansa, kriptoların durgun olduğu dönemde başka konulara açılmak bazen de relax, serin bir moda geçmek de makul bir seçenektir.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 19, 2019, 07:25:35 AM

Yobit forumu hareketlendirmisti ama şimdi de forum için mutlaka bir boğa sezonu gelmeli. Hele ki boğa gelirse kisa sureli imzalar bile artar. Piyasaya yeni tokenler gelir. Elinize gelen eskiler bile çok iyi değerlere gelebilir.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 19, 2019, 06:00:00 PM

eski hararetli tartışmaları farklı fikirlerin fışkırdığı tartışma başlıkları göremiyoruz ya. bence post sayısından ziyade piyasaların durağanlığı local foruma olan ilgisizliği azalttı. madenciliğin revaçta olduğu günleri özlüyorum Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 19, 2019, 06:32:03 PM

Arkadaşlar ne bekliyorsunuz anlamıyorum kampanya devam ettiği sürece bana göre sıkıntı yok evet 5 post oldu orası biraz alanı yavaşlattı en azından ama devam ediyor sonuçta. Hala daha ödemeler gayet iyi başka kampanya yok bunun gibi düzenli o zamana kadar bana göre bu en iyisi.
wolwoo
Legendary
*

Merit: 1139

View Profile
November 19, 2019, 07:13:33 PM
Last edit: November 19, 2019, 07:40:49 PM by wolwoo
Merited by Vispilio (1)

Arkadaşlar ne bekliyorsunuz anlamıyorum kampanya devam ettiği sürece bana göre sıkıntı yok evet 5 post oldu orası biraz alanı yavaşlattı en azından ama devam ediyor sonuçta. Hala daha ödemeler gayet iyi başka kampanya yok bunun gibi düzenli o zamana kadar bana göre bu en iyisi.

daha önce 3 tane imzaya girmiştim, 1 tanesinden bişeyler geldi az da olsa. Bir başkası gönderdi ama piyasadan kayboldu, öteki hiçbir şey göndermedi iptal oldu ayı sezonunda..Genel olarak online'ım*, 5 tane de olsa 50 tane de olsa canla başla çalışır birşeyler üretmeye bakarım  Cheesy ama madem 5 demişler en az 5-10 mesaj gönderiyorum, bazen muhabbet oluyor fazlasını da atıyorum. 5'e inince üzerimdeki stres azaldı ve daha rahat yazmaya başladım.

141 sayfa post atmışım şimdiye dek, en keyif aldığım dönemler bunlar Smiley merit kaynaklarımız arttı, DT üyesi oldum (benim için bir onurdur), ortam güzel, bilgi alışverişi gayet iyi, insanlar birbirine nazik davranıyor. Sanal da olsa müthiş bir ambiyans yakaladık burada...

bu arada bir miktar düzenli gelir elde etmek benim için bonus ve gayet memnunum, belki ileride daha iyileri de gelir ama o zamana dek yobit'te takılmayı planlıyorum. üyeliğim yoktu yobite, orayı da öğrenmeye başladım, birikenlerle trade bile yapıyorum..."herşey çok güzel, istanbul çok güzeeel, rakı-şiş kebap çok güzeeell" modunda ilerlemeye devam Smiley

*Total time logged in: 125 days, 1 hours and 50 minutes.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
wolwoo
Legendary
*

Merit: 1139

View Profile
November 20, 2019, 06:40:32 PM

Yobit kafayı mı yedi bende mi bir sorun var? trade kısımları saçma sapan rakamlarla dolu, buy-sell-trade ve ana ekrandaki rakamlar ile trade history kısmı çökmüş vaziyette
sizde de öyle mi?

edit: düzeldi gibi sanki

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: