Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:08:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
December 24, 2019, 06:26:34 AM

Wolwoo net söylüyorum hemen çıkar hemen, konuyu da sil. Çünkü scam. Scam i savunursan büyük rezillik çıkar. Eski güveninin hepsini kaybedersin.  

Eski işlerin ayrı bu ayrı bu scam. Yahoo işin içinden sıyrılır bütün iş sana kalır 30 tane dt den negatif yersin. Direk olarak konuyu açıklama yapmadan sil imzayı değiştir.  

teşekkürler üstad beni düşündüğün için ama bunlardan bıktım usandım artık
aptal-moron vs dediler, biz bildiğimizi yapalım da sonucu neyse katlanırız,
admin çözer bu işi, scam-ponzi derse çıkartırım ya da ne yapıyorlarsa yapsınlar

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714781282
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714781282
Reply with quote  #2

1714781282
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714781282
Hero Member
*

Ignore
1714781282
Reply with quote  #2

1714781282
Report to moderator
1714781282
Hero Member
*

Ignore
1714781282
Reply with quote  #2

1714781282
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 24, 2019, 06:31:14 AM
Last edit: December 24, 2019, 12:27:28 PM by Blacknavy
Merited by gospodin (2), wolwoo (1), Aqualung89 (1)

Hocam bak pundix sana aylık %7 veriyordu ki sonradan bu oran % 3 civarı olarak guncellenmisti. Günlük % 10 veriyorum denilen şey çöpün daniskasidir.

koşullar sana bu rakamı tolere ettirdi biliyosun di mi Grin
aslinda %7 aylik ile %10 günlük arasında hiçbir fark yok (rakamlara takilma 10luk basamak, insanlarin 10 parmaği olduğu için uydurduğu bir sistem, yani mat denilen kavram bile baştan aşağı insan işi)
her ikisinde de elindeki coin orani, bir başka diğer günle ayni kalir.
sonuçta ne kazanir ne kaybedersin, coin enflasyona uğrar.
Yobit zaten coinin enflasyona ugramayacagini iddia etmiyor, %10 daha shitcoin vericem diyor.

benim artik kabullenemediğim tek nokta, kara para aklayan, gambling sitesi tanitan oçlarının ‘ETİK ADAM’ rolü oynaması... İşte katlanamadiğim tek nokta bu yoksa Yoshit imzasi batsa ne ciksa ne ben tasımıyorum bile.

ulan wolwo delisin melisin ama en haklimiz sensin bro, yarim ingilizce ile adamların içinden geçmişin tam olsa piyasada adam birakmazsın.
gün geçmiyorki bu aptal DT üyelerinin ‘saçma’ kurallarina bir yenisi eklenmesin.
bunlar bir kampanyayi kendileri menajer değil diye yasaklatıp, kendi adamları menajer olunca legal kabul eden adamlar.
yani yobit bunların mamasını verdiği an, bunların sesi kesilir.
pu amk böyle forum düzeninin, işimiz gücümüz yok bu 50 iti besleyeceğiz.
her şey bunların istediği gibi olacak, para bunlara ve düzenbaz gruplarına akacak.

scam mista bilmem ne
ahahahhahaa Grin
amkdum alternatif kriptoparalarinin kaçı scam değil?
dogruyu soylemek gerekirse, %99.99’u değil %100’u scam.
ether dahil bir boka yaramayacaklar ama Bitcoin hep varolacak, düşse bile.
bu ne çocuk bakicisi gibi millet imzasinda ne tasidigini bunlara soracak.
ulan yatirim yapan adamin akli yoksa zaten, gunluk %10 veren bir coini satin aliyosa
ben onun beynini zkeym, senin cebinde para durmaz zaten.
hadi eyv.

not: kişisel sitemdir, sozlerim ne gospi’ye ne de baska bir Türk üyeye.
edit: küfrün dozu azaltıldı.
edit2: üzgünüm ethereum seni seviyorum, sinir anıydı sevgilim.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 24, 2019, 06:39:49 AM

Şu an son durumda imzayı değiştirmeyenlere ödeme yok mu? Eski imza ile devam edilirse ödeme verilmiyor yeni imza zorunlu mu koşuluyor?
Yahoo'dan habersiz Yobit hesabının bu yeni imzayı vermesi zaten hoş değildi. Sorun çözülür mü bilmem ama yahoo da sıkılmış gibi bu durumdan. Yakında bırakabilir ya da şartları düzenleyip devam ettirebilir. O da bu işten kazanç sağlıyor sonuçta.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 24, 2019, 06:42:01 AM

Hocam bak pundix sana aylık %7 veriyordu ki sonradan bu oran % 3 civarı olarak guncellenmisti. Günlük % 10 veriyorum denilen şey çöpün daniskasidir.

aslinda %7 aylik ile %10 günlük arasında hiçbir fark yok (rakamlara takilma 10luk basamak, insanlarin 10 parmaği olduğu için uydurduğu bir sistem, yani mat denilen kavram bile baştan aşağı insan işi)
Yobit zaten coinin enflasyona ugramayacagini iddia etmiyor, %10 daha shitcoin vericem diyor.

benim artik kabullenemediğim tek nokta, kara para aklayan, gambling sitesi tanitan sikik orospu çocuklarının ‘ETİK ADAM’ rolü oynaması... İşte katlanamadiğim tek nokta bu yoksa Yoshit imzasi batsa ne ciksa ne ben tasımıyorum bile.

ulan wolwo delisin melisin ama en haklimiz sensin bro, yarim ingilizce ile adamların içinden geçmişin tam olsa piyasada adam birakmazsın.
gün geçmiyorki bu aptal DT üyelerinin ‘saçma’ kurallarina bir yenisi eklenmesin.
bunlar bir kampanyayi kendileri menajer değil diye yasaklatıp, kendi adamları menajer olunca legal kabul eden adamlar.
pu amk böyle forum düzeninin, işimiz gücümüz yok bu 50 piçi besleyeceğiz.
her şey bunların istediği gibi olacak, para bunlara ve sikik düzenbaz gruplarına akacak.

scam mista bilmem ne
ahahahhahaa Grin
ether dahil bir sike yaramayacaklar ama Bitcoin hep varolacak, düşse bile.
ulan yatirim yapan adamin akli yoksa zaten, gunluk %10 veren bir coini satin aliyosa
ben onun beynini zikeyim, senin cebinde para durmaz zaten mal.
hadi eyv.

Grin merit verirdim ama yine tükettim  Cheesy onun yerine öpücük atayım Kiss Kiss

beyler tamamen delilik ürünü bir düşünce ama herkes girerse bi zikim yapamazlar, en fazla kampanya iptal olur, yani gözünü karartan dalsın Cool

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
December 24, 2019, 06:44:11 AM

benim artik kabullenemediğim tek nokta, kara para aklayan, gambling sitesi tanitan sikik orospu çocuklarının ‘ETİK ADAM’ rolü oynaması... İşte katlanamadiğim tek nokta bu yoksa Yoshit imzasi batsa ne ciksa ne ben tasımıyorum bile.

pu amk böyle forum düzeninin, işimiz gücümüz yok bu 50 piçi besleyeceğiz.
her şey bunların istediği gibi olacak, para bunlara ve sikik düzenbaz gruplarına akacak.

scam mista bilmem ne
ahahahhahaa Grin
ether dahil bir sike yaramayacaklar ama Bitcoin hep varolacak, düşse bile.
ben onun beynini zikeyim, senin cebinde para durmaz zaten mal.
hadi eyv.

Grin merit verirdim ama yine tükettim  Cheesy onun yerine öpücük atayım Kiss Kiss

daha değerlisini verdin üstad sorun yok heheh Grin Kiss
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 24, 2019, 07:33:32 AM

Sanırsın millet unicef imzası taşıyor. Ulan dolandırıcı olmayan imzamı var? Cadı avı yapıyorlarmıs ulan yobit su kampanyayı yapmasa forum siki tutmuştu, şu imza sayesinde hareketlendi localde 10 kişi ya vardı ya yoktu. forumun yobit öncesi ve sonrası ziyaretci sayısını çıkarabilcek biri varmı mesela son 6 ay foruma giris sayı grafiği? boru gibi dildo cıkacaktır eminim.
bırakın millet 3-5 kuruş para kazansın. Reklama tıklayıp kazıklanacak kadar gerizekalıysa o onun bileceği iş. İnstagramda dönen satış reklamlarının %80i dolandırıcı. o zaman instagramada girmesin yavsaklar.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
December 24, 2019, 07:36:46 AM
Last edit: December 24, 2019, 07:47:26 AM by Blacknavy
Merited by Vispilio (1)

öl de ölelim üstad sendeki cesareti görünce yardırasım geldi.
Hasan Tahsin gibi sıktın ilk mermiyi işgal kuvvetlerine.
dayanamadim attim kafayı, kara para akladıklarının da altini çizdim.
herkes ayagini denk alsın Grin
red atarlarsa da böyle forumun düzenini sikeyim, bana koymaz.
kimse millete ne yapacağini diretemez, hele bunlar asla.

Sanırsın millet unicef imzası taşıyor.

ben bu çifte statüye karşıyım işte abi Grin
kara para aklayan adamlar millete ne yapacağını söyleyemez.
kendi uçağimizi yapip (planör) bunların inine alçak uçuş yaparız.
radar bile yakalayamaz bizi.
wolwo gibi 2-3 kişi daha lazım, sefere çıkacağız.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 24, 2019, 08:43:04 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5211902.msg53425910#msg53425910

şuna biraz destek atar mısınız beyler adam işi moderatörlerden çıkardı, kendiniz sorumluluk alın diyor, ileride bu sizin sorumluluğunuzdu moderatörlerin, yahoonun değil diyecekler.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 24, 2019, 09:28:18 AM

Şu an son durumda imzayı değiştirmeyenlere ödeme yok mu? Eski imza ile devam edilirse ödeme verilmiyor yeni imza zorunlu mu koşuluyor?
Yahoo'dan habersiz Yobit hesabının bu yeni imzayı vermesi zaten hoş değildi. Sorun çözülür mü bilmem ama yahoo da sıkılmış gibi bu durumdan. Yakında bırakabilir ya da şartları düzenleyip devam ettirebilir. O da bu işten kazanç sağlıyor sonuçta.

Yahoo imzayı düzenlemiş ama şu an ki durum muallak hala daha. Evet yeni imza giyilmez ise mesajlar sayılmıyor şu işe bak arkadaş adamlar forumun sanki polisleri gibi her şeye karışıyorlar ulan arkadaş herifler yapmış bir şey bunu göz göre sen girip kabul edersen bu senin işin hemen bir ponzi şemasıdır scamdır negatifleri basarız falan bu adamlar hakikaten kendilerini bir şey sanıyorlar.

Lan siz işinize bakın siz kazanıcaksınız diye bizim üç kuruşumuza göz dikmeyin. Hep aslında admin yüzünden çok fazla yüz vermekten bunlar oluyor aslında. Gittiği yere kadar arkadaş bu arada wolvoya da katılıyorum hak veriyorum aslında bir yerde hiç ses çıkarmadıkmı bunlar çok fazla yüz buluyorlar. Phı bu arada sana değil laflarım. Smiley

wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 24, 2019, 10:48:38 AM

2 saat uyudum kalktım hemen meydanı boş bulup yazmışlar diğer tarafta 🤔fırsat buldukça yazarım, cepten zor oluyor, sevgiler

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 24, 2019, 11:39:23 AM

Beyler negatif trust vermeye başladılar, şimdilik dt ler vermiyor, ama full memberlar sr lar vermeye başladı. heralde para aldılar bunlar milleti boyamak için,  çok kişi boyanırsa, bu sefer dt2 ler dt1 ler de veremeye başlar.

yani önden bir posta adam yolluyorlar profilleri boyuyor. sonra duruma göre gerisi gelirse bunlarda işin içine girer direk olarak. büyük ihtimalle böyle bir plan içerisindeler.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 24, 2019, 11:44:24 AM

Beyler negatif trust vermeye başladılar, şimdilik dt ler vermiyor, ama full memberlar sr lar vermeye başladı. heralde para aldılar bunlar milleti boyamak için,  çok kişi boyanırsa, bu sefer dt2 ler dt1 ler de veremeye başlar.

yani önden bir posta adam yolluyorlar profilleri boyuyor. sonra duruma göre gerisi gelirse bunlarda işin içine girer direk olarak. büyük ihtimalle böyle bir plan içerisindeler.

DT'ler vermedikçe sıkıntı yok. Negatif yiyene biz de pozitif destek atarız denge bulurlar.
Ancak bu olay sıkıntı. Yobit'de problem var diğerleri çok temiz demek akıllıca değil. Ve maalesef olay buna döndü. Burada yobit dışında onlarca imza gördüm Yobit'den daha kötü, scam, exit scamlar...
Örneğin en son Cobinhood var mesela. Burada aylarca imzası taşındı. Adamlar exit scam'cı çıktı.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 24, 2019, 12:20:13 PM

Şu anda dt ler kafalarına göre bir anda negatif trust basamazlar. Bu bildiğin kalleşlik olur kısacası daha hala daha sonuçlanabilmiş bir şey yok kaldı ki vispilio dediği gibi belki text deki yazıyı değiştirseler bile bu iş çözülür eskiden neler neler gördük imzalarda fortunajack de yapıyordu bunu gambling sitesi diye yapabilirmi hayır yok öyle bir şey.

1xbet yaptı hatta imzayı giyenler bonus falan dağıtıyordu eskiden. Tabi bu belirli bir süre oldu sonra adminler olayı değiştirdi. Daha bunun gibi bir çok site vardı açıkcası o yüzden bakalım.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 24, 2019, 12:42:14 PM

Kumar reklamından tutunda, fuhuş ticareti yapan coinlerin bile reklamları yapıldı. Televizyonda çıkan reklamlardan kanal mı sorumludur yoksa reklamı veren firma mı?

Yobit imzası için diyecek bir şeyim yok. Adamlar reklamlarını yapıyor. Scam mi scam o kesin. Bunlar başka konularda anlatılır. Ya bütün kumar reklamlarını keseceksin yada sallamayacaksın. Yanlış varsa doğrusunu başka konuda ifade edeceksin. Yine de forumda belirli 3-5 dt üyesi ne diyorsa diğerleri onun arkasına takılıyor hindi gibi.

İmza taşıdı diye bir adama negatif verilmez! Negatif, dolandırıcılık durumlarında ve somut olaylar karşısında verilebilir. Bir kampanyanın reklamını imzasında gösterdi diye negatif verilmez. Veren olur mu olur ama doğru değil. O verilen negatifi bounty yöneticilerinin dikkate almaması gerekir.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
December 24, 2019, 12:57:59 PM

@Kalemder çok haklı bir yazı yazmış. Keşke cadı avına çıkmaktan vazgeçse insanlar. Airdroptan tutun gamblinge neredeyse her şey yalan zaten. Bu kampanya olmasa forum çok daha sessiz kalmış olacaktı, aynı şartlar ile devam etseydi çok daha iyi olurdu ama sonuna geldik Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1614

View Profile WWW
December 24, 2019, 12:58:06 PM

Valla ortalık karıştı, Wolwoo'yu dik duruşu için kutluyorum,

işin ticari boyutuna gelirsek, şimdi mesajlar gözüküyor ama bir BTC kazanımı olmamış gibi görünüyor Yobit panelinde,

acaba sistemde bir hata mı var, şu anda yeni imzayı takıp da ödeme alabilen var mı acaba ?..

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 24, 2019, 01:07:57 PM

İmzayı giydi diye birisine negatif veriliyorsa o negatifi veren kişiden şüphe duyarım. Bunu yapan DT üyeleri bambaşka kafalardalar zaten, yukarıda bahsedilmiş. Ne ico'ların imzalarını gördü bu gözler. Onlara negatif verilmezken şimdi bir borsanın imzasını taşıyınca negatif vermek absürtlükten başka bir şey değil. DT sistemi malesef çürümüştür kokuşmuştur. theymos buna el atar mı bilmiyorum ama sistemin tamamen elden geçirilmesi gerek diye düşünüyorum.

Konu nerden nerelere geldi. DT'ler bu şekilde devam ettiği sürece de bu devran böyle gider...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 24, 2019, 01:22:30 PM

theymos buna el atar mı bilmiyorum ama sistemin tamamen elden geçirilmesi gerek diye düşünüyorum.

Aslında olması gereken şey şu: Bounty yöneticileri kampanyalara adam alırken, aldığı negatiflerin doğruluğuna yanlışlığına bakması gerekir. Gerekirse kişiye sorması gerekir. Ona göre bir yargıda bulunmalıdır.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 24, 2019, 01:24:04 PM

Valla ortalık karıştı, Wolwoo'yu dik duruşu için kutluyorum,

işin ticari boyutuna gelirsek, şimdi mesajlar gözüküyor ama bir BTC kazanımı olmamış gibi görünüyor Yobit panelinde,

acaba sistemde bir hata mı var, şu anda yeni imzayı takıp da ödeme alabilen var mı acaba ?..
Üstad yeni imzayı giyersen veriliyor bounty
Yalnız 5 mesaja 1 vermişler, galiba dün giymedim diye. O 5 mesaj sayılırken giymiş olman gerekiyor, ben öyle anladım
Yeni imzayı giyenler yarın tam ödeme alır.

kimseyi zor durumda bırakmak istemem. Dileyen katılır dilemeyen uzak durur ama herkes katılırsa hiç bir şey yapamazlar. Parayı veren düdüğü çalar, riski alan da parayı alır.
Öpüyorum hepinizi 😘😎

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 24, 2019, 01:36:29 PM

Cadı avı bitene kadar globalde yazmayın. Bunlar herseyi yapar. Burda kardeş kardeş takılın. Forumun en uzun devam eden imza kampanyaları kumarhane ve mixer siteleri. Mixerı kim kullanır? o zaman götü yiyorsa onada negative atsınlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: