Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:27:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
January 08, 2020, 05:00:31 PM

Buton gene gitmiş.Eth btc karşısında gene eridi tam eth ye  çevireyim diyordum kitlemişler.umarım bir an önce açarlar.Can sıkmaya başladı bu buton !

Kontrol edin isterseniz ben bir sorun yaşamadan çektim bugünkü 2 mesajı. Belki yeniden yüklemişlerdir ama şu anda havuz dolu Smiley
Hemen de heyecan yapar olduk ha bitti ha bitecek diye cidden katılıyorum Cheesy boşverin diğer insanlar ne derse desin uzun zamandır böyle bir bounty görmemiştik fırsat varken faydalanalım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714757250
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714757250
Reply with quote  #2

1714757250
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714757250
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714757250
Reply with quote  #2

1714757250
Report to moderator
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 10, 2020, 05:51:54 PM

Son kez çekim yapmıştım bir kaç satoshi daha birikmişti buton yine çalışmıyor. Çalışan varmı bir bakarmısınız beyler?
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 10, 2020, 06:22:32 PM

Son kez çekim yapmıştım bir kaç satoshi daha birikmişti buton yine çalışmıyor. Çalışan varmı bir bakarmısınız beyler?

havuz şimdilik dolu, birikmişleri sıkıntısız cüzdana aktardım
Aqualung89
Hero Member

View Profile
January 10, 2020, 07:37:10 PM

havuz şimdilik dolu, birikmişleri sıkıntısız cüzdana aktardım

Chrome de bazen sıkıntı yapıyor sanırım bende hala daha butona basılamıyor. Başka bir browser da denedim çalıştı. Operada oluyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
January 11, 2020, 01:57:24 PM

arkadaşlar hepiniz iyi insanlarsınız biliyorum, imkanınız varsa https://bitcointalk.org/index.php?topic=5216631.0 şu konuya bir göz atın, Phi usta ödüllü çekiliş yapıyor. yobit imzacılarına "haysiyetlerinizi birkaç penny'e satıyorsunuz" diyen adilere en güzel cevabı verin, tokat gibi yüzlerine çarpın. en fazla 1 günlük ödeme tutar.

inanın çok zor dönemlerden geçiyorum, çok sıkıntı yaşattı bu piyasa bana, halim duman, ödemeyi normalde başka yere aktarıyorum direkt...bu seferlik izin aldım gönderdim, sizler de katılırsanız çok güzel bir sinerji yakalarız. sevgiler, saygılar Kiss

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
January 11, 2020, 06:44:36 PM

Son zamanlarda bitiş saati değişkenlik gösteriyor. Önceleri saat 22:00'ye kadar günü sayarken bu 21:00 ve 20:00 olarak değişmeye başladı. Tam olarak kaçta saymayı bıraktığını çözemedim. Mesajları erkenden atmak, son saatlere bırakmamak lazım. Bu dediğim kotayı doldurmak için yazanlar için geçerli. Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Aqualung89
Hero Member

View Profile
January 11, 2020, 07:31:12 PM

Son zamanlarda bitiş saati değişkenlik gösteriyor. Önceleri saat 22:00'ye kadar günü sayarken bu 21:00 ve 20:00 olarak değişmeye başladı. Tam olarak kaçta saymayı bıraktığını çözemedim. Mesajları erkenden atmak, son saatlere bırakmamak lazım. Bu dediğim kotayı doldurmak için yazanlar için geçerli. Smiley

Aynen erkenden sayım bitmeye başladı gibi maalesef ben Bir kaç gündür postları tamamlayamaz oldum. Post sayımları sanki biraz daha erkene aldı gibi.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 11, 2020, 07:46:14 PM

arkadaşlar hepiniz iyi insanlarsınız biliyorum, imkanınız varsa https://bitcointalk.org/index.php?topic=5216631.0 şu konuya bir göz atın, Phi usta ödüllü çekiliş yapıyor. yobit imzacılarına "haysiyetlerinizi birkaç penny'e satıyorsunuz" diyen adilere en güzel cevabı verin, tokat gibi yüzlerine çarpın. en fazla 1 günlük ödeme tutar.

inanın çok zor dönemlerden geçiyorum, çok sıkıntı yaşattı bu piyasa bana, halim duman, ödemeyi normalde başka yere aktarıyorum direkt...bu seferlik izin aldım gönderdim, sizler de katılırsanız çok güzel bir sinerji yakalarız. sevgiler, saygılar Kiss
Adamsın sen adam.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 11, 2020, 07:47:10 PM

Aynen erkenden sayım bitmeye başladı gibi maalesef ben Bir kaç gündür postları tamamlayamaz oldum. Post sayımları sanki biraz daha erkene aldı gibi.

Günlük 5 post hiçbir şey değil aslında. Yarım saat forumda dolaşılsa bir şekilde yazılır hemen. Elbette ki arada en az 5 dakika beklemek lazım ki spam gibi görünmesin. Bu saat olayıyla ilgili hiç bilgilendirme göremedim sitelerinde ya da imza başlığında. Soranlar olmuş ama net cevap gelmemiş. Yazsalar herkes de öğrenmiş olurdu.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 11, 2020, 11:17:13 PM

evet erken yazmak lazım ben de çok kaçırıyorm hep aşağıda kalıyorum. erke saymaya başladı çünkü, ama bu kampanya çok sürmeyebilir artık bitmiştir paraları
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 12, 2020, 07:54:44 AM

Önce imza değiştirip birkaç kişiyi çıkartmış oldular. Sonra da sayım saatleri değişti. Gittikçe daha az ödeme yapabilmek için çalışıyorlar gibi. Paraları bitmese de bütçenin kısılmaya başladığını hissediyoruz. Olabildiğince erken saatte yazmak ve akşama bırakmamak lazım.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 12, 2020, 10:43:12 PM

Önce imza değiştirip birkaç kişiyi çıkartmış oldular. Sonra da sayım saatleri değişti. Gittikçe daha az ödeme yapabilmek için çalışıyorlar gibi. Paraları bitmese de bütçenin kısılmaya başladığını hissediyoruz. Olabildiğince erken saatte yazmak ve akşama bırakmamak lazım.

Aslında bu tarz bir fikirleri olsa zaten isteseler yapamazlar mı? Yani derler ki biz artık sadece istediğimiz üyelerle devam edeceğiz. Kimse çıkıp beni niye almıyorsunuz ya da çıkardınız diyemez ki. O yüzden bu tarz saati çekme gibi işlemleri parayı düşürmek adına yaptıklarını çok sanmıyorum.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 13, 2020, 05:49:56 AM

Aslında bu tarz bir fikirleri olsa zaten isteseler yapamazlar mı? Yani derler ki biz artık sadece istediğimiz üyelerle devam edeceğiz. Kimse çıkıp beni niye almıyorsunuz ya da çıkardınız diyemez ki. O yüzden bu tarz saati çekme gibi işlemleri parayı düşürmek adına yaptıklarını çok sanmıyorum.
Her şeyi yahoo'nun eline bırakıp "istediğin kişileri seç" diyebilirler ama bir borsa olduğu için riskli bir hareket olur. Kabul edilmeyen ya da sonradan elenen herkes potansiyel müşteri nihayetinde. Müşteri kaçmasındansa bu şekilde doğal seçilim yoluyla elemek daha mantıklı bence Smiley

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

View Profile
January 13, 2020, 12:04:15 PM

Neredeyse iki aydır süren kampanyayı bir ya da birkaç kişinin insiyatifine mi bırakacaklar? Havuz ilk boşaldığında bile herkes borsa hakkında ileri geri konuşmaya başlamıştı, dolandırıcılık mı olacak diye düşünüyordu. Üye seçme durumu hoş karşılanmaz. Katılımcı sayısı da ilk günlere göre neredeyse yarı yarıya düştü, ödeme yapılan mesaj da dörtte birine geriledi. Bu şekilde bütçeyi kullanmak daha mantıklı bir hareket.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 13, 2020, 12:10:17 PM

Neredeyse iki aydır süren kampanyayı bir ya da birkaç kişinin insiyatifine mi bırakacaklar? Havuz ilk boşaldığında bile herkes borsa hakkında ileri geri konuşmaya başlamıştı, dolandırıcılık mı olacak diye düşünüyordu. Üye seçme durumu hoş karşılanmaz. Katılımcı sayısı da ilk günlere göre neredeyse yarı yarıya düştü, ödeme yapılan mesaj da dörtte birine geriledi. Bu şekilde bütçeyi kullanmak daha mantıklı bir hareket.

Bu yeni bir şey değil. Bugün kimse yönetici yahoo olduğu için ses çıkarmıyor. Yalnız bu kampanya bir şekilde biterse vs. Yobit hakkında her şey için yine cadı avı başlayacak eminim. Kendinden olmayanı sevmeyen ve dışlayan bir insan sürüsü... Üstelik burunları o kadar kalkmışki laf anlatmak imkansız. Ben doğru zamanda Yobit imzasının bitmesinin forum için en sağlıklısı olacağını düşünüyorum.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
January 13, 2020, 01:33:51 PM

Bende farkettim daha erken saymaya başladılar ve artık ona göre de hareket alanını kısırlaştırdılar bir nevi yani işte olan bir insan için zor oluyor. Kendileri de tam olarak ne yaptıklarını bilmiyorlar sanırım. Smiley
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
January 13, 2020, 03:32:11 PM

Bu yeni bir şey değil. Bugün kimse yönetici yahoo olduğu için ses çıkarmıyor. Yalnız bu kampanya bir şekilde biterse vs. Yobit hakkında her şey için yine cadı avı başlayacak eminim. Kendinden olmayanı sevmeyen ve dışlayan bir insan sürüsü... Üstelik burunları o kadar kalkmışki laf anlatmak imkansız. Ben doğru zamanda Yobit imzasının bitmesinin forum için en sağlıklısı olacağını düşünüyorum.
yobit sadece bunlara özel bi kampanya yapsaydı. mesela chipmixer gibi şöyle 50 kişilik bi kampanya. bunlar birbirlerini yerdi kampanyaya katılmak için. öyle adiler bunlar. yobit'i de öve öve bitiremezlerdi. şimdi herkes kazanıyor ya batıyor bunlara batıyor

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
PHI1618
Legendary
*

View Profile
January 21, 2020, 07:23:02 AM

yahoo mesaj atmış konuya

Just an FYI, balance appears to be empty again. I have messaged the owners and I am currently waiting on a response. It's early morning where they are I assume, so it will be a few hours before someone responds.

I'll let everyone know when I get a response.

Havuz boşaldı sordum bekliyorum şimdilik diyor. Bilgilerinize.

Ekleme: Dün geceden 1 mesajım sayılmış, şimdi meşhur butona tıkladım aktardı, sorun yok gibi görünüyor ama yahoo neden böyle bir açıklama yaptı ya da yobit hemen doldurdu mu bilmiyorum.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 21, 2020, 07:44:23 AM

Özür dileyerekten soruyorum. Bu yobit imzası epey zamandır var. Günlük attığınız posta karşılık olarak gün sonunda sizin için ayrılan ödemeyi mi alıyorsunuz. Yoksa günlük 5 post attıktan sonra butona basınca birşey mi geliyor.
Sadece günlük 5 post atınca herkes ödülünü alabiliyor mu yoksa ilk gelenler alıp diğerleri bakıyor mu? Yukarıda okuduğum postlarda sanki gelen alıp gidiyor gibi bir hava var.
Yoksa ben mi yanlış anladım.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 21, 2020, 07:54:36 AM

Özür dileyerekten soruyorum. Bu yobit imzası epey zamandır var. Günlük attığınız posta karşılık olarak gün sonunda sizin için ayrılan ödemeyi mi alıyorsunuz. Yoksa günlük 5 post attıktan sonra butona basınca birşey mi geliyor.
Sadece günlük 5 post atınca herkes ödülünü alabiliyor mu yoksa ilk gelenler alıp diğerleri bakıyor mu? Yukarıda okuduğum postlarda sanki gelen alıp gidiyor gibi bir hava var.
Yoksa ben mi yanlış anladım.
3-4 saatte bir sistem kendisi otomatik sayım yapıyor o zaman aralıgında mesaj attıysanız mesaj basına dusen parayı hesabınıza atıyor. Bu hesaptaki biriken btc yi cekmek icin bir buton var ona basıyoruz. Ona bastıktan sonra hesapta biriken tutarın hepsi yobitteki btc cüzdanımıza geçmiş oluyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 »  All
  Print  

Jump to: