Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:14:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
December 25, 2019, 03:58:53 PM

üstteki mesajımı editledim de arada kaynamasın diye tekrar yazayım
🎊Trade / deposits / withdrawals for YoDollars (YODA) will be open after 28 Jan
28 ocaktan sonra kazanılan yodollars yoda tokenler takasa açılacakmış.
iyi tarafı bu imza 28 ocağa kadar devam eder muhtemelen Smiley
Bu durumda minimum 1 ay daha imzayı garantilemiş olduk. toplasan 20-30 mesaj zor yazdım ama en azından yazmaya motivasyon oluyor.
1714770845
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714770845
Reply with quote  #2

1714770845
Report to moderator
1714770845
Hero Member
*

Ignore
1714770845
Reply with quote  #2

1714770845
Report to moderator
1714770845
Hero Member
*

Ignore
1714770845
Reply with quote  #2

1714770845
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714770845
Hero Member
*

Ignore
1714770845
Reply with quote  #2

1714770845
Report to moderator
1714770845
Hero Member
*

Ignore
1714770845
Reply with quote  #2

1714770845
Report to moderator
1714770845
Hero Member
*

Ignore
1714770845
Reply with quote  #2

1714770845
Report to moderator
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 25, 2019, 04:10:45 PM

üstteki mesajımı editledim de arada kaynamasın diye tekrar yazayım
🎊Trade / deposits / withdrawals for YoDollars (YODA) will be open after 28 Jan
28 ocaktan sonra kazanılan yodollars yoda tokenler takasa açılacakmış.
iyi tarafı bu imza 28 ocağa kadar devam eder muhtemelen Smiley

28 ocak kısmen bence imza değişti daha fazla sürer gibi duruyor. Bu aralar yobit ekibi çok aktif gelip kendisi konuya falan da yazıyor sağı solu belli olmaz tabi. Ama şimdi bunu da 1-2 ay yapabilir her ne kadar havuzu doldurma zorlaşsa bile devam eder diye düşünüyorum.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 25, 2019, 06:59:59 PM

Herkesin gözüaydın, Yobit ilk başta yapması gerekeni biraz sonda yapmış oldu. Belki bu şekilde biraz ilgi görürse, farklı konu başlıkları ile de kampanyayı devam ettirebilir. Bu arada imza değişence de postu saysa bile para ödemiyor. O yüzden yeni imzayı giyerken herkes dikkatli olsun.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 25, 2019, 07:17:33 PM

Herkesin gözüaydın, Yobit ilk başta yapması gerekeni biraz sonda yapmış oldu. Belki bu şekilde biraz ilgi görürse, farklı konu başlıkları ile de kampanyayı devam ettirebilir. Bu arada imza değişence de postu saysa bile para ödemiyor. O yüzden yeni imzayı giyerken herkes dikkatli olsun.

bende de bu durum var, yahoya pm attım sordum.  yani post sayıyor. para ödemiyor. 0 gösteriyor.  herkeste mi durum böyle ödeyene denk geldin mi
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
December 25, 2019, 07:42:17 PM

bende de bu durum var, yahoya pm attım sordum.  yani post sayıyor. para ödemiyor. 0 gösteriyor.  herkeste mi durum böyle ödeyene denk geldin mi

imzayı bugün giydiniz ama daha öncesinde post attıysanız, postunuzu sayıyor ama ücret ödemiyor, istersen 40 tane daha post at vermiyor (test edildi Wink ), dün eski imzayı giydiğimde sadece 1 post bedeli ödendi. bugün tam yewmiye Cheesy Wink

Valla ortalık karıştı, Wolwoo'yu dik duruşu için kutluyorum,

işin ticari boyutuna gelirsek, şimdi mesajlar gözüküyor ama bir BTC kazanımı olmamış gibi görünüyor Yobit panelinde,

acaba sistemde bir hata mı var, şu anda yeni imzayı takıp da ödeme alabilen var mı acaba ?..
Üstad yeni imzayı giyersen veriliyor bounty
Yalnız 5 mesaja 1 vermişler, galiba dün giymedim diye. O 5 mesaj sayılırken giymiş olman gerekiyor, ben öyle anladım
Yeni imzayı giyenler yarın tam ödeme alır.

kimseyi zor durumda bırakmak istemem. Dileyen katılır dilemeyen uzak durur ama herkes katılırsa hiç bir şey yapamazlar. Parayı veren düdüğü çalar, riski alan da parayı alır.
Öpüyorum hepinizi 😘😎

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Aqualung89
Hero Member

View Profile
December 26, 2019, 03:12:39 PM

Bende böyle bir sorun olmadı imzayı değiştirdim anında postlar sayılmaya başlandı ama bir ara imzaya dönünce attığım postlar sayılmadı zaten 3-4 saatte bir güncelleme oluyor sanırım eskiden daha geç oluyordu. Şu anda biraz daha hızlandı gibi sistem.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 26, 2019, 03:26:01 PM

Airdrop ile kazanç elde etmek için diğer foruma mesaj atılması zekice. İlk kampanya boyunca diğer forumun reklamı yapıldığı halde kampanya katılımcılarının büyük çoğunluğu forumda üyelik bile açmamıştı. Şimdiki airdrop bahanesi ile hesap açıp mesaj atmak gerekiyor. Verecekleri coin para etmese de reklam için iyi bir yol izlemişler. Son dönemdeki çöp airdropların yanında potansiyeli olan bir kampanya olmuş.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 26, 2019, 06:52:50 PM

bende de bu durum var, yahoya pm attım sordum.  yani post sayıyor. para ödemiyor. 0 gösteriyor.  herkeste mi durum böyle ödeyene denk geldin mi

Bende şuan düzelmiş durumda, tahminen senin de düzelmiştir. Geçiş sırasında sanırım ufak bir sorun yaşandı.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 26, 2019, 11:46:09 PM

Ben imzadan çıktım umarım geride kalan arkadaşlar sorunsuz ve sıkıntısız şekilde kampanya sonuna kadar devam eder. herkese bol şans ve iyi kazançlar dilerim. imzamı direkt kaldırdım ama umarım bir sorun olmaz Smiley
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 27, 2019, 12:08:20 PM

Ben imzadan çıktım umarım geride kalan arkadaşlar sorunsuz ve sıkıntısız şekilde kampanya sonuna kadar devam eder. herkese bol şans ve iyi kazançlar dilerim. imzamı direkt kaldırdım ama umarım bir sorun olmaz Smiley
Üstad sormaya çekindim ama şimdi sorayım, neden ayrılma gereği duydunuz? Özel bir sebebi yoksa sormak isterim, yanıt verirseniz memnun olurum.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 27, 2019, 12:12:14 PM

Üstad sormaya çekindim ama şimdi sorayım, neden ayrılma gereği duydunuz? Özel bir sebebi yoksa sormak isterim, yanıt verirseniz memnun olurum.

Özel bir sebebi yok aslında biraz kendimi fazla tekrar eder oldum ve günlük limiti konu dışında dolduruyorum kısacası gereksiz mesaj attığımı hissettim o nedenle bırakmak istedim. Bütün bunların dışında aktif youtube kanalım var orada iyi kötü içerik üretiyorum bir arkadaşımla ortak düşüncelerimiz var bunun üzerine yoğunlaşmak istedim. gelen para oldukça iyi ama dediğim gibi yeni bir imza gelene kadar dinlenmem en güzeli Smiley
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 27, 2019, 12:22:26 PM

Özel bir sebebi yok aslında biraz kendimi fazla tekrar eder oldum ve günlük limiti konu dışında dolduruyorum kısacası gereksiz mesaj attığımı hissettim o nedenle bırakmak istedim. Bütün bunların dışında aktif youtube kanalım var orada iyi kötü içerik üretiyorum bir arkadaşımla ortak düşüncelerimiz var bunun üzerine yoğunlaşmak istedim. gelen para oldukça iyi ama dediğim gibi yeni bir imza gelene kadar dinlenmem en güzeli Smiley

891809 Posts
38240 Topics
günlük 376 post ortalamadan 21 gün sonra 900k olucaz, 287 gün sonra 1 milyonuncu post Cool 1 milyon post sınırını aşan 3. lokal bölüm (ruslar ve endonezyalılardan sonra) olabiliriz Smiley

Bir milyona yaklaşırken unutmayalım da bir başlık açalım konu dışı bölüme @wolwoo hocam. Maksat teşvik olsun, hatırlatma olsun, belki atraksiyon da olur Smiley Önemli bir viraj alınacak sonuçta. Bir milyonuncu postu yazan kişiyi kutlayalım. Ufak bir merit tahsis edilir belki. Gece gece böyle düşünceler geldi birden aklıma Cheesy

892075 Posts en son sayı
892075-891809=266
December 09, 2019, 08:00:16 PM tarihinde snapshot almışız. yani ortalama 40 saat geçmiş, 266 post atılmış. biz günlük 376 demiştik ama iki günde bile bu sayıya ulaşamayacağız anlaşılan...
millet bezmiş galiba Cheesy tahminim Ocak sonu gibi 900k oluruz, eğer boğa falan gelmezse 1milyonuncu post 2021'e kalır Roll Eyes

edit: 12.12.2019 saat 04:30 itibariyle
892266 posts-892075=191 post atılmış, son 17 saatte

Üstad çok ince düşünceli birisin. Spam falan yok, doğru düzgün mesaj bile atılmıyor. Kaldı ki senin paylaştığın konular gayet iyi, hem bilgi hem yorum var. İmzadan çıksan da seni görmek isteriz her daim 🙂

otto_diesel
Hero Member

View Profile
December 30, 2019, 02:49:21 PM
Last edit: December 30, 2019, 10:13:17 PM by otto_diesel

Noldu bu 700 YoDollars olayı, 28'i de geçti. nedir durum bilen var mı?

beyler yodollars işi ne oldu. yalan mı çıktı?   şimdi gene negatifi basmasınlar, konu açarlar bunlar yodollar reklamı yapıyor scam'cı bunlar diye Cheesy
Aqualung89
Hero Member

View Profile
December 30, 2019, 07:43:02 PM

Beyler havuz falan yinemi doldu buton çalışmıyor gibi sanki. Yine boşa tıklıyor gibiyim...?
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
December 30, 2019, 07:58:37 PM

Beyler havuz falan yinemi doldu buton çalışmıyor gibi sanki. Yine boşa tıklıyor gibiyim...?

Yok üstat mesajın üzerine deniyim dedim tekrar mı boşalmış diye bende öyle bir sorun olmadı tıkladıgımda satoshiler geçti walleta sorunsuz bir şekilde zaten havuz daha yeni dolduruldu bu kadar kısa sürede bitmez herhalde biraz daha yolu var gibi.Büyük ihtimalle tarayıcında yada internet bağlantı hızında bir sorun oluşmuştur bi kontrol et istersen Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Aqualung89
Hero Member

View Profile
December 30, 2019, 09:10:13 PM

Yok üstat mesajın üzerine deniyim dedim tekrar mı boşalmış diye bende öyle bir sorun olmadı tıkladıgımda satoshiler geçti walleta sorunsuz bir şekilde zaten havuz daha yeni dolduruldu bu kadar kısa sürede bitmez herhalde biraz daha yolu var gibi.Büyük ihtimalle tarayıcında yada internet bağlantı hızında bir sorun oluşmuştur bi kontrol et istersen Smiley

Aynen bende daha sonrasında baktımda önbellek dolmuş sanırım chromede ondan dolayı yapıyordu temizleyince düzelmiş oldu satoshiler geçiş yaptı. iyi oldu bende bu kadar çabuk dolacağını tahmin etmiyordum açıkcası.
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1614

View Profile WWW
December 31, 2019, 04:21:28 AM

beyler yodollars işi ne oldu. yalan mı çıktı?   şimdi gene negatifi basmasınlar, konu açarlar bunlar yodollar reklamı yapıyor scam'cı bunlar diye Cheesy

YoDollars 28 Ocak'da dağıtılacak, airdrop programı halen devam ediyor.

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
December 31, 2019, 08:08:04 AM

İki gündür deniyorum, "Send to my BTC Balance" dediğimde hiç bir şey olmuyor. Ancak kazandığım tutar artıyor yani orada bir problem yok gibi. Bu tarz aktarım sıkıntısı yaşayan oldu mu?
Bende de oldu üçüncü gün ama bug vardı heralde düzelttiler hocam şuan sorunsuz şekilde geçiyor. Az az da olsa geliyor yobit böyle tatlıymış bence:)
otto_diesel
Hero Member

View Profile
December 31, 2019, 10:37:47 AM

YoDollars 28 Ocak'da dağıtılacak, airdrop programı halen devam ediyor.

he ben onu aralık diye hatırlamışım. dedim gene bulaşmasınlar Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 31, 2019, 12:11:34 PM

sıkıntı yok az önce tıkladım 2 mesaj ücretini cektim. Su sıralar havuz bosalırsa doldurması uzun surebilir ondan günlük bosaltın
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: