Bitcoin Forum
July 22, 2024, 07:39:45 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: En çok zarar ettiğiniz altcoinler hangileri?  (Read 297 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1680
Merit: 529

View Profile
December 12, 2019, 09:16:16 PM

Pundixte zarar etmeyen bir varım sanırım. Hani çok kar da etmedim diyebilirim ama en azindan zarar da etmedim diyebilirim. Benim en çok zararım tabii ki baş belası litecoin:)) bir de ledger cüzdan. Boş boş yatıyor artık. İsteyene satabilirim o derece.

Arada bir ledgerı kullan hocam boş boş durmasın ledger aslında çok değerli bir cihaz şu an için çünkü tokenlerin belki öyle böyle koruma altında şu anda. Cheesy
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 12, 2019, 10:08:59 PM

En büyük zararı altcoinlerden değil aslına bakarsanız çöken piyasa karşısında ne yapacağımızı bilmediğimiz için tecrübesizliğimizden diyebiliriz. Bazı durumlarda piyasanın düşüş veya çıkışında olduğu gibi bekliyoruz ve en büyük kayıpları aslında bu 2-3 günlük sürede veriyoruz belki piyasaya göre hareket edebilsek bir şekilde zarar etmeyiz. Ben en çok Storm dan zarar ettim ama zarar ettiğimin 5 katını aldım ve kenara attım şu anda onları kaybettim gözüyle bakıyorum ve öylece kenarda duruyor Smiley ileride ne olur bilinmez.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2380
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 13, 2019, 08:35:32 AM

Pundixte zarar etmeyen bir varım sanırım. Hani çok kar da etmedim diyebilirim ama en azindan zarar da etmedim diyebilirim. Benim en çok zararım tabii ki baş belası litecoin:)) bir de ledger cüzdan. Boş boş yatıyor artık. İsteyene satabilirim o derece.

Arada bir ledgerı kullan hocam boş boş durmasın ledger aslında çok değerli bir cihaz şu an için çünkü tokenlerin belki öyle böyle koruma altında şu anda. Cheesy
Cüzdanı nereye koyduğunu bile hatırlamıyorum. Hatta kurtarma kelimeleri de onun yanındaydı. O derece umrunda yani hocam.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 21, 2019, 11:35:56 PM

Ben en büyük zararımı NEO dan yana yaptım sagolsun kendisi ekrana böyle hüzünlü bakmamı sağladı Smiley ama halen bir köşede unuttuğum sepetlerin içerisinde. Kendisinden yüzümün gülecegini sanmıyorum.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
December 30, 2019, 06:56:02 AM

Benimkiler wan ve nano oldular, piyasada en çok düşenlerde top10' dadırlar heralde en son 300-500 dolar anca ediyorlardı bakmayı bile bıraktım, hodl kesinlikle olmaması gereken bir şey bu piyasada.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: