Pundixte zarar etmeyen bir varım sanırım. Hani çok kar da etmedim diyebilirim ama en azindan zarar da etmedim diyebilirim. Benim en çok zararım tabii ki baş belası litecoin:)) bir de ledger cüzdan. Boş boş yatıyor artık. İsteyene satabilirim o derece.
Arada bir ledgerı kullan hocam boş boş durmasın ledger aslında çok değerli bir cihaz şu an için çünkü tokenlerin belki öyle böyle koruma altında şu anda.