Bitcoin Forum
June 20, 2024, 06:13:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: COCOS 8 sats civarına sarktı, bu bir fırsat olabilir mi!!??  (Read 276 times)
arastiranadam (OP)
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 4

View Profile
January 05, 2020, 08:21:23 AM

Selamlar, bir önceki konumda 9 sattan 35 bin liralık COCOS aldığımı söylemiştim. Alttan toplamalar hala devam ediyor ve 8 satsa düşmüş COCOS.

Ama 8 sats bugün bitecek, bitmeden alıp 9 sats'dan satış verilirse %12,5 BTC daha kazanabilirsiniz. 1,2 günlük vakitte olabilir. Ben 8 sattan da giriyorum, haber vereyim dedim! Smiley ytd ama bakabilirsiniz COCOS iyi işler yapıyor. Pump öncesi alttan toplamalar bunlar.

https://www.binance.com/en/trade/COCOS_BTC
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
January 05, 2020, 08:25:59 AM

Hocam ayrıca başlık niye açtın, devam edeydin ya eskisinden Smiley
Böyle düşük sat'larda btc pairden alınmaz, eth ya da BNB pairden, varsa Usdt'den alınır. Alırken kafadan zarar etmenin alemi yok

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 05, 2020, 09:31:55 AM

Hocam ayrıca başlık niye açtın, devam edeydin ya eskisinden Smiley
Böyle düşük sat'larda btc pairden alınmaz, eth ya da BNB pairden, varsa Usdt'den alınır. Alırken kafadan zarar etmenin alemi yok

Adamın keyfinin kahyasımısın üstad. Smiley Açar açar istediği zaman başlık. Kural, düzen tertip olsa ne olur olmasa ne olur.
Ben kafadan almam bu COCOS'u. İsmi bile ciddi gelmiyor bana. Şekilci biri değilimdir ama inanamıyorum ben bu projeye nedense. Binance nasıl listeledi onu da anlamış değilim. Kimine çok zor, kimi böyle anlamsız şekilde bir den listeleniyor.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
January 05, 2020, 09:47:12 AM

9  sattan 35 bin liralık almış. 8 sat olmuş hala alıyor. düştükçe alıyor aldıkça düşüyor. cocos mu kokoş mu nedir neyin nesidir bilen eden var mı? 35 bin liralık aldım diyen adam sadece aldım diyip gitmiş hiç bir açıklama vs yapmamış nedir ne değildir

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 05, 2020, 10:33:39 AM

9  sattan 35 bin liralık almış. 8 sat olmuş hala alıyor. düştükçe alıyor aldıkça düşüyor. cocos mu kokoş mu nedir neyin nesidir bilen eden var mı? 35 bin liralık aldım diyen adam sadece aldım diyip gitmiş hiç bir açıklama vs yapmamış nedir ne değildir
Hocam açıklamasını şu baslikta yapmıştı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5214070.0
Satış kısmına bakıyorum deli gibi millet satıyor, alış kısmına bakıyorum kimse almıyor. Yani satış direncinin kırılması zaman gerektirecek gibi. 300-500 milyon eline ne geldiyse satışa koymuşlar. Bu tür başlıkları her zaman tehlikeli bulmusumdur.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 05, 2020, 10:43:33 AM

9  sattan 35 bin liralık almış. 8 sat olmuş hala alıyor. düştükçe alıyor aldıkça düşüyor. cocos mu kokoş mu nedir neyin nesidir bilen eden var mı? 35 bin liralık aldım diyen adam sadece aldım diyip gitmiş hiç bir açıklama vs yapmamış nedir ne değildir
Hocam açıklamasını şu baslikta yapmıştı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5214070.0
Satış kısmına bakıyorum deli gibi millet satıyor, alış kısmına bakıyorum kimse almıyor. Yani satış direncinin kırılması zaman gerektirecek gibi. 300-500 milyon eline ne geldiyse satışa koymuşlar. Bu tür başlıkları her zaman tehlikeli bulmusumdur.

Satış direnci uzuuuunnnnn süre kırılamayabilir.

dolasimdaki miktar %17
kalan %83’ü kime okutacaklar? Grin

Bunu kırabilecek en büyük etki dolaşımda olmayan coin'lerden ciddi bir miktarının yakılması olur. Gerçi ben buna da karşıyım da...
Token basıp sonra yok ya biz bunun fiyatını böyle arttıramayacağız diyerek coin yakmak bana doğru gelmiyor. Nereden baksam saçma.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
January 05, 2020, 11:56:30 AM

Ayrı bir başlık açmaya ne gerek vardı acaba? Diğer başlık üzerinden de yorumlamaya devam edebilirdik bence. Her neyse, konuya geri dönelim o zaman. Ben şahsen daha önce COCOS ile para kazanmış birisi olarak günümüz fiyatlarının alım seviyeleri olmadığını düşünüyorum çünkü toplam arzın sadece %17 gibi bir oranı aktif olarak sirkülasyonda dönüyor. Yani, ekip olası bir habersiz sirkülasyon arzını arttıracak olursa bu fiyatlar mum ile aranacaktır ve o zamanlarda yeni konunuzda ''Cocos 8 satoshi olursa %100 kazanç elde edebilirsiniz.'' tarzında cümlelere yer vermiş olacaksınız.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 05, 2020, 02:55:04 PM

9  sattan 35 bin liralık almış. 8 sat olmuş hala alıyor. düştükçe alıyor aldıkça düşüyor. cocos mu kokoş mu nedir neyin nesidir bilen eden var mı? 35 bin liralık aldım diyen adam sadece aldım diyip gitmiş hiç bir açıklama vs yapmamış nedir ne değildir

dolasimdaki miktar %17

Bunu kırabilecek en büyük etki dolaşımda olmayan coin'lerden ciddi bir miktarının yakılması olur. Gerçi ben buna da karşıyım da...
Token basıp sonra yok ya biz bunun fiyatını böyle arttıramayacağız diyerek coin yakmak bana doğru gelmiyor. Nereden baksam saçma.
Sen karşısın ama malesef bu taktik hala işe yarıyor ve bence bir çoğu daha baştan bunu planlayarak işe girişiyor. Ben de yapacağım, token çıkartacağım, toplam adet mesela bir milyar olacak ve iş planında, beyaz sayfada her bir adedinin ne işe yaradığı, ne kadar gerekli olduğu yazacak (vaatleri salla gitsin, tutan kim), sonra bir aşamada gümm diye 500 milyon yakacağım, sonra elimdekileri koşarak gelen yeşil başlı güvel ördeklere okutup "hadi eyvallah, ben gider" diyerek topuklayacağım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 05, 2020, 03:35:32 PM

35 bin liralık COCOS da yani ne bileyim iyi cesaret valla tebrik ediyorum. Şu anda 7 sat satış, 8 sat alışta konumlanmış. Umarım güzel kazandırır.
Elbette ki bu tür tokenleri USDT veya ETH'den almak çok daha kazançlı oluyor. Geçmişte pundix'i btc'den alıcam diye canım çıkmıştı  Shocked
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
January 05, 2020, 04:03:34 PM

Selamlar, bir önceki konumda 9 sattan 35 bin liralık COCOS aldığımı söylemiştim. Alttan toplamalar hala devam ediyor ve 8 satsa düşmüş COCOS.

Ama 8 sats bugün bitecek, bitmeden alıp 9 sats'dan satış verilirse %12,5 BTC daha kazanabilirsiniz. 1,2 günlük vakitte olabilir. Ben 8 sattan da giriyorum, haber vereyim dedim! Smiley ytd ama bakabilirsiniz COCOS iyi işler yapıyor. Pump öncesi alttan toplamalar bunlar.

Hacı 8 satoshiden kaç TL Lik aldın ayıptır sorması. Bu Cocos a 35 bin TL bastığına göre ( yatırım yaptığına göre)
Umarım zarar etmeden kurtarırsin. Zira sen hep böyle satoshi miktari hep düşük coinlere yatırım yapıyorsun. Dikkatli ol.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
January 05, 2020, 04:25:57 PM

Hacı 8 satoshiden kaç TL Lik aldın ayıptır sorması. Bu Cocos a 35 bin TL bastığına göre ( yatırım yaptığına göre)
Umarım zarar etmeden kurtarırsin. Zira sen hep böyle satoshi miktari hep düşük coinlere yatırım yapıyorsun. Dikkatli ol.

30'u 9 5'i 8 sats. 10 binlik daha 8 den alacam

https://www.youtube.com/watch?v=wRMnecGGHyc

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
January 05, 2020, 05:51:27 PM

30'u 9 5'i 8 sats. 10 binlik daha 8 den alacam

Peki hacı neden bununla uğraşıyorsun. Mesela 7 ye inse yine alacakmısın?
Onun yerine daha güvenilir ve al sat fırsatı veren tomo, waves , oax gibi token ya da coinleri neden düşünmüyorsun. Elinde ki miktar ile son 3-5 günde bile en az %20 kaldırırdın.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
January 05, 2020, 06:52:00 PM

Geçmiş olsun, büyük kumar oynamışsınız. Böyle coinleri alanların tek amacı olası yükselişle güzel karlarla satmaktır. Geleceği olan bir coin değil.
Unutulmaması gereken bu coinlerin yükselmesi için elinde çoğunluğu bulunduran grubun satış için piyasayı yemlemesi gerektiğidir. Çoğunluğa sahip olmadan borsadan biraz alıp beklemek mantıklı bir yatırım kararı değil.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 05, 2020, 06:58:07 PM

Geçmiş olsun, büyük kumar oynamışsınız. Böyle coinleri alanların tek amacı olası yükselişle güzel karlarla satmaktır. Geleceği olan bir coin değil.
Unutulmaması gereken bu coinlerin yükselmesi için elinde çoğunluğu bulunduran grubun satış için piyasayı yemlemesi gerektiğidir. Çoğunluğa sahip olmadan borsadan biraz alıp beklemek mantıklı bir yatırım kararı değil.
hocam bir de hacmi çok düşük. binance için bakarsak harbiden düşük. bu yüzden sizin dediklerinizle eklenince çok sıkıntılı işler.
edandrada
Member
**

Merit: 18

View Profile
January 06, 2020, 12:43:31 PM

1 sat a doğru gittiğinin habercisidir bu.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 06, 2020, 01:02:37 PM

böyle bir koine neden 35 bin lira yatırım yaptınız yazık değil mi, çok hacimsiz bir koin bu.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1127
Merit: 267

View Profile
January 06, 2020, 01:11:41 PM

Yine kumbarasını patlatıp 100 liralık coin almış konuyu güncelleyip duruyor Smiley
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1127
Merit: 267

View Profile
January 06, 2020, 01:39:10 PM

Yine kumbarasını patlatıp 100 liralık coin almış konuyu güncelleyip duruyor Smiley

senin hayalinde göremeyeceğin parayı hayalinde alamayacağın riskler alarak yatırım yaparım ben, inanmazsan ss atayım diyorum. var mısın?
Tamam tamam sen kralsın paşasın heyecanlanma şampiyon sakin ol.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 06, 2020, 01:42:45 PM

dolasimdaki miktar %17

Sen karşısın ama malesef bu taktik hala işe yarıyor ve bence bir çoğu daha baştan bunu planlayarak işe girişiyor. Ben de yapacağım, token çıkartacağım, toplam adet mesela bir milyar olacak ve iş planında, beyaz sayfada her bir adedinin ne işe yaradığı, ne kadar gerekli olduğu yazacak (vaatleri salla gitsin, tutan kim), sonra bir aşamada gümm diye 500 milyon yakacağım, sonra elimdekileri koşarak gelen yeşil başlı güvel ördeklere okutup "hadi eyvallah, ben gider" diyerek topuklayacağım.

token çıkarmak kolay mı sanıyorsunuz? bunu binance gibi borsalarda listeletmek, bir kaç oyun yapmak ve üretmek. çok basitti ya bu işler. te Allam.
Ben yazarken genel bir durumdan bahsetmiştim, senin konuna özel olarak yazmamıştım, onu baştan belirteyim. Yorumuna gelecek olursak da, evet "Binance gibi borsalarda listeletmek" dışında yazdıklarının hepsi çok kolay, tokenı çıkartmak, alan adı, web sayfası, sosyal medya faaliyeti vb, istersen 100 dolara halledersin.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 06, 2020, 02:05:46 PM

Benzer durumda olan bir coin biliyorum guvendigim icin her kademeden az az almaya devam ettim 10dan 5e dusunce yeter diyip sattım. hala güvenenler var suan degeri 1 sat. sat dustukce fırsat artar ama zararda aynı sekılde katlanarak gider. Cok riske girmeyin.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: