Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:46:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ETH Fiyatı Ne Olur ?  (Read 448 times)
Klayse (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 07, 2020, 09:07:56 AM

Merhaba Smiley Forumda yeniyim. Kripto para işlerinde de yeniyim aslında. Bilgisi olanlardan destek almak istiyorum. Birkaç eth alma düşüncem var. Uzun vadeli durmasını hedefliyorum. Yani 3 veya 4 yıl hatta gerekirse 5 yıl bile hesabımda bırakabilirim. Sizce 4-5 yıl sonra eth değeri ne olur ? Deneyimli olanlar düşüncelerini belirtirse çok sevinirim. Teşekkürler Smiley
1714171567
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714171567
Reply with quote  #2

1714171567
Report to moderator
1714171567
Hero Member
*

Ignore
1714171567
Reply with quote  #2

1714171567
Report to moderator
1714171567
Hero Member
*

Ignore
1714171567
Reply with quote  #2

1714171567
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
January 07, 2020, 09:50:23 AM

Hocam hoşgeldin
Kimse ne olacağını kesin bilemez, uzun vadede artacağını düşünüyor hemen herkes.. Kademeli alım yapabilirsiniz. 140 dolar diyelim 1 tane aldınız, düşerse ya da çıkarsa 1 tane daha, bir tane daha... Yatırım tavsiyesi değildir.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 07, 2020, 10:04:55 AM

Ben kripto para piyasasına girdiğimden beri Ethereum tutuyorum. Bitcoin ve Ethereum al geç. Bu piyasa büyüyecekse sadece bu ikisi için umut var.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 07, 2020, 10:16:42 AM
Merited by Blacknavy (1)

Sizinle bilgi paylaşabiliriz ama senin bizim dediklerimize inanarak yatırım yapman çok doğru değil. Buraya mesaj yazan ve hatta lokal bölümde yer alan her aktif üyenin yaşadığı bir silkelenme, zarar görme hadisesi vardır. Benim size silkelenmiş ve zarar görmüş birisi olarak tek önerim şu olabilir; Bol bol araştırın ve doğru yanlış kendinizin olsun ancak bu şekilde net ve doğru sonuçlar elde edersiniz. Benim için Bitcoin, Ethereum aynı değerdedir.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
January 07, 2020, 12:32:49 PM

Sanırım ETH alacaksınız kararsız kaldınız ve bir kaç kişinin sizi gazlamasını istiyorsunuz.
Hocam 1 lira alın elinize ve deyin ki "3 sene sonra eth çok güzel yerlere gelecekse yazı gelmeyecekse tura" deyip sallayın havaya dik gelirse altına gömün.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 07, 2020, 12:52:53 PM
Merited by EFS (1), Blacknavy (1)

Bu kadar uzun vadeli tutarsanız, yükseliş ve düşüş fırsatlarından faydalanmanız oldukça zor olur. Mesela, diyelim ki şimdi 2 ETH aldınız ve 140x2=280 USD ödediniz. Yıl içerisinde ETH belki 500-600 dolara yükselebilir, sonrasında ise 100 dolara kadar düşebilir. 3-4 yıl içerisinde bu yükseliş ve düşüşler artarak devam edecektir. 4 sene sonrasında ise belki tekrar aldığınız fiyatlara geri dönecektir... 2018 yılının ocak ayında Ethereum'un 1400 doları gördüğünü unutmamak lazım! Yani bir satış fiyatı belirlemek ve ona ulaşıldığında satmak lazım. Elbette sonra tekrar al-sat yaparak adetler artırılabilir.

Bir de şöyle bir yöntem var: Eğer sadece 2 ETH ile kalmayıp, al-sat yaparak da riske girmeyip; belli dönemlerde sadece "alış" yapılırsa, bu da gelecek için güzel bir yatırım olur. Bu şekilde sürekli alım yaparak, uzun vadeli beklemek daha mantıklıdır. 2 ETH için 3-4 sene beklemeye değmez.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1236

View Profile
January 07, 2020, 01:09:21 PM

Şuan etherumda bana göre alım seviyesinde bundan önce temmuz gibi 350 dolar civarına tırmanmış tekrar aşagı yönlü bir ivme kazanmıştı.Lossnetin dedigi gibi çok fazla uzun vadeli tutarsanız alım,satım fırsatlarını değerlendiremezsiniz.Alım yaptıgınız zaman bir satış stratejisi elinizden kaçtan cıkarcanız bir fiyat belirlemeniz daha çok işin içinde tutabilir sizi,adet miktarınızıda arttırabilirsiniz bu şekilde.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 07, 2020, 02:57:40 PM

Dört beş yıl uzun vade denemeyecek kadar kısa, ethereum her türlü yatırım için uygun bir seçenek. Birkaç yıl boyunca hiç dokunmayacağınız ve biriktireceğinizi varsayarsak bitcoin sahibi olmadan yatırım yapmayın. Ne kadar ethereum alsanız da bir kenarda bir miktar da bitcoin tutun.
Güvenli bir cüzdan ile saklayıp gayet güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 07, 2020, 03:40:33 PM

Merhaba Smiley Forumda yeniyim. Kripto para işlerinde de yeniyim aslında. Bilgisi olanlardan destek almak istiyorum. Birkaç eth alma düşüncem var. Uzun vadeli durmasını hedefliyorum. Yani 3 veya 4 yıl hatta gerekirse 5 yıl bile hesabımda bırakabilirim. Sizce 4-5 yıl sonra eth değeri ne olur ? Deneyimli olanlar düşüncelerini belirtirse çok sevinirim. Teşekkürler Smiley

2 yıl artar 1000 dolar olur 2 yıl sonra bugünki fiyatta olur yani kabaca 4 yıl sonra 140 dolar olur.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 08, 2020, 09:34:53 AM

Şahsen uzun vadeli düşünmek ve buna göre hareket etmek şu sıralar mantıklı olabilecek tek hareket diyebilirim. Teknik analizlere bakıp herhangi bir fiyat tahimini yapmak zor ve gülünç. İlk çeyrekte ufak sepetler yapıp kademeli toparlamak lazım herşeyden öncede sabır etmeyi bilmek gerekiyor. -ytd-
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
January 08, 2020, 10:22:18 AM

merhaba, hoşgeldiniz.
alt coinler için 4-5 yıllık bir bekleyişe şartlanmak, gereksiz ve yerinde olmayan bir tercih olabilir. 4-5 yıl değil, 2-3 sene sonra bile  -ethereum da dahil, neden olmasın?- piyasada herhangi bir alternatif coinin esamesi okunmayabilir; çünkü 4-5 yıl kripto para gibi hızlı akan bir piyasa için çok uzun bir süre. ethereumda beklentim en az 200 dolar civarları, bol şans.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 08, 2020, 10:22:37 AM
Merited by Hovarda (1)

1) Bunu hiç kimse bilemez, ne kadar grafiğe vb dayandırırsa dayandırsın herkesin vereceği rakam hayal gücünü veya beklentisini yansıtır sadece.
2) Kripto emtia piyasası sadece fiyat olarak değil, her anlamda çok dalgalı ve dinamiktir. "Hesabımda bırakabilirim" ifadesinden kastın atıp unutmaksa, aman derim (diğer altlardan çok farklı konumda olsa bile Ethereum da dahil), ne kadar uzun vadeli düşünürsen düşün, daima tetikte olmak zorundasın, olumlu/olumsuz her gelişmeyi takip etmen gerekir yoksa sonradan kafanı çok duvarlara vurabilirsin.
3) Hele böyle bir mesajdan sonra öneride bulunmak/yardımcı olmak (!) için özel mesajla dalacak leş kargaları olabilir, lütfen dikkatli ol, prim verme. Aklına takılan veya ilgini çeken bir öneri(!) olursa gel burada genelden sor, o parlak fikirleri biz de duyup değerlendirelim.
4) Forumu iyi takip et, konuları ve yorumları oku, ona rağmen kafanı kurcalayan şeyleri sormaktan da çekinme, burada mutlaka yardımcı olunur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 08, 2020, 01:01:37 PM

ETH fiyatı yükselir hocam, bitcoin yükseldikçe eth de peşinden yükselir bu şekilde artar. genelde bitcoin %5 arttığında ethereum da %2 kadar %3 kadar artıyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 08, 2020, 01:07:26 PM

uzun vade tutacaksanız her türlü karda olursunuz. Ben etherin 100 doların altına düşeceğinin ihtimalini vermiyorum. Anlık crashlar olabilir. Halving sonrası fiyatlara baktıgımızda bugunun fiyatları cok komık kalabilir
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 09, 2020, 07:32:12 PM

100 doların altına düşebilir bence, okadar da emin değilim daha geçen 120 dolardı, btc %10-20 düşse 100 dolarda bulurdu kendini oyüzden btcye ve marketin gidişatına bağlı, uzun vadede tutucaksam ripple tutardım ethereum o güveni vermiyor bana artık.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
January 09, 2020, 10:33:13 PM

En güzel yatırım. en doğru zamanlardada olabiliriz. Kısa vadede düşüşler olsada sizin gibi bekleme sıkıntısı olmayan kişiler için etherium yapılacak en güzel yatırımlardan biridir.

Ben öyle sandıgınız gibi 4-5 yıl bekleteceğini de düşünmüyorum. en fazla 2021 sonunda yatırımınızı çok çok fazlasıyla çıkarırsınız düşüncesindeyim.

Alın arkanıza yaslanın... Küçük düşüşleri önemsemeyin.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 09, 2020, 10:42:13 PM

Bitcoin karşısında düşer, dolar karşısında artar gibi bir hali var.  ama btc karşısında düşeceği kesin, üretim arzı btc de kısıtlı eth de ise yılda 20 milyon, zate o sınıra ulaşmamış
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
January 10, 2020, 01:31:53 PM

Eth için rakam belirlemek mümkün değil. iyice asabımızı bozmaya başladı. Çöp ulen bu çöp bitcoinden başkası yalan bile dedirtti geçen gün.

coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
January 10, 2020, 01:45:38 PM

Sanırım ETH alacaksınız kararsız kaldınız ve bir kaç kişinin sizi gazlamasını istiyorsunuz.
Hocam 1 lira alın elinize ve deyin ki "3 sene sonra eth çok güzel yerlere gelecekse yazı gelmeyecekse tura" deyip sallayın havaya dik gelirse altına gömün.

bazen en güzel karar alma yöntemi bu. düşüne düşüne çok zaman kaybediyorum tüm kararlarımı yazı tura ile alsam hayatım çok daha iyi olurdu. Cheesy
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
January 10, 2020, 10:23:30 PM

ethereum ne olur. şu anda hak ettiği fiyatta olmadığı aşikar. Piyasa toparlanmaya başladığında en önde koşacakların başında gene ethereum olacaktır. Ayrıca vitalik faktörünü de hesaba katmak lazım. kripto piyasasında akla ilk gelen kişilerin başında vitalik geliyor.

turn the page
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: