Bitcoin Forum
June 14, 2024, 09:44:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Nxt - Adam olacak Coin  (Read 10755 times)
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
December 28, 2017, 06:37:33 PM

5k ustu alanlar artik bagholder. Aslinda tek tuk uyaranlarda olmus baslikta ama 500 satoshilik coin 15k olunca insanlara ayri bir guven geliyor dahada cikacak saniyor, uyarilari goz ardi ediyor. Maliyet dusurmek isteyenler daha beklesin hala cok sisik halde dump daha devam eder
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 28, 2017, 06:38:39 PM

Haftalardır çıktığı yere geri döndü, 3-5 katından alanlar buyrun size ignis doya doya bakarsınız bunlara bikaç ay. Kar alınca 2-3 kat çıkılacaktı anca bedavacılığa kaçıyor insanlar.

h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 28, 2017, 08:22:38 PM

adam olacak bi coin değil. 3 oldu aynı cycleı tekrar eden bi coinin neresi adam olabilir. istikrarlı bi grafiği yok. zamansal olarak pumplanan bi coin kendisi.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 28, 2017, 10:01:40 PM

Çevremde kriptodan azbuçuk anlayan herkes nxt ye girmiş amk.neymişte ignis verecekmiş.sorsan nxt ne ignis ne en ufak bir fikri yok amk.ama nxt almış çünkü ignis verecekmiş alın size ignis amk.girmedim nxtde almadım igniste almadım pişmanda değilim.kimileri hayvani derecede kazanırken bi çok kişide o derecede kaybetti
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 28, 2017, 10:05:59 PM

ardro airdrop olayındaki dump'a bakanlar bu olaya erken uyandı. yine de next 2.0 olarak anılan kendi mainneti olan child chain korumalı ardor'u 10 kere tercih ederim. tutanlara sabırlar
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 29, 2017, 05:36:52 AM

2 gün onceye göre %40 asagıda ama gaza gelip almanızı tavsiye etmem. Asıl dump 24 saat icerisinde gelecektir. nxt ardor zamanı oncesi ve sonrasına bakıp dump ne kadar olmus gorebilirsiniz.(4-5k dan 500 satoshiye kadar dumplamıslardı)
Bunu yazdığımda 10k civarlarında takılıyordu. buradanda alanlar vardı ve uyarımı ardor zamanındaki dumpa benzeterek soyledim beklediğim oldu. Şimdi sunu düşünebilirsiniz 15k dan 4k ya dustu artık düşmez. Düşer arkadaslar düşer 500 satoshiye dusse hala nxt tutanların cogu kar ediyor olacak. almak icin bekleyenler 3k altını beklesin.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 30, 2017, 06:17:28 PM

13-14k oldugunda hala alalım mı dıyenler vardır ınsallah almamıslardır, boyle bır cakılma olacagını herkes soyledı ama dınlemeyen bıkac kısı gordum, panıkle zararına da sattılarsa buyuk kayıp olmustur.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 30, 2017, 08:15:18 PM

Hiç adam olacak gibi durmuyor.Çıkıp bitcoinde beklesek 20 bin olduğunda telafi edilir mi biraz ne diyorsunuz ? Kayıp olacak ama dolar bazında biraz düzelebilir mi bu şekilde ?
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 30, 2017, 08:26:03 PM

Ben erken çıkanlardanım ama ignis şu anda 9 dolar görünüyor. Sabah ki fiyatı ise 18 dolardı. Dağıtımlar başlayana kadar büyük ihtimalle ignisi de 0.50 dolar seviyesine çekerler. Adamlar bu işten deli para kazandılar, daha da ortaya bir eser koymalarına gerek yok, bu para hayatları boyunca yeter.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 30, 2017, 08:59:45 PM

Çok erken cıktıgım coin. Pişmanın ama ripple için yaptım herşeyi.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 16, 2018, 07:31:07 AM

2 gün onceye göre %40 asagıda ama gaza gelip almanızı tavsiye etmem. Asıl dump 24 saat icerisinde gelecektir. nxt ardor zamanı oncesi ve sonrasına bakıp dump ne kadar olmus gorebilirsiniz.(4-5k dan 500 satoshiye kadar dumplamıslardı)
Bunu yazdığımda 10k civarlarında takılıyordu. buradanda alanlar vardı ve uyarımı ardor zamanındaki dumpa benzeterek soyledim beklediğim oldu. Şimdi sunu düşünebilirsiniz 15k dan 4k ya dustu artık düşmez. Düşer arkadaslar düşer 500 satoshiye dusse hala nxt tutanların cogu kar ediyor olacak. almak icin bekleyenler 3k altını beklesin.
Şimdi bunu yazınca üzülenler olacaktır ama 15-20k olduğunda gazlayanlar varken biz doğruları söyledik dinleyen olmadı. buralardan alın maliyet düşürün diyenler vardı simdi yoklar. Gün gün dediklerim oldu ve şuan 3k altınada indi. Piyasa bu şekildeyken 3k altında da dayanamayacak ve daha da aşağı inecektir. buralarda biraz direneceğini düsünüyorum. Alsat yapılabilir.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
January 16, 2018, 08:04:25 AM

Çoğu insandan bu coinin övüldüğünü duyuyorum ama platform olarak bir işe yararlığını göremedim.
Sanırım alınası bir coin değil. Fakat çoğu diğer coinlere göre daha stabil hareket ediyor.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██