Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:55:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cem Yılmaz ile neden uğraşıyorlar  (Read 217 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 24, 2020, 07:17:37 AM
Merited by EFS (1)

Dün kanalları gezerken Beyaz TV de takılı kaldım. Türker akıncı denilen eleman ile karşısında bir kişi cem yılmaz'ı eleştiriyordu.
Konu illuminati ye geldi ve Cem Yılmaz' ın Cüneyt Özdemir ile yaptığı sohbet ekrandaydı. Cem Yılmaz ben bilmediğim konular hakkında konuşmam vs gibisinden bir cümle kurunca. TV de ki eleman cem yılmaz ' a madem bilmediğin şey hakkında konuşmuyorsun neden illuminati ile ilgili yorum yapıyorsun.
Kısaca Cem Yılmaz'ı illuminatinin desteklediği bir komedyen olarak göstermeye çalıştılar.
Sonra cem twit attı bunlara

https://twitter.com/CMYLMZ/status/1220446512175599617?s=20

Bu twitten  sonra TV dekiler gezi parkında twit attın ağaç kesilince twit attın , barış pınarı hareketinde nerdeydin gibi yerlere girdiler.

Benim anladığım kadarıyla bir yerlerden talimat gitmiş. Bu ve bunun gibi olan kişileri yemeye çalışıyolarlar gibime geliyor. Böyle giderse Cem Yılmaz bu ülkeden gider . Utanmasalar adamı fetö cü ilan edecekler.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

1714820111
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714820111
Reply with quote  #2

1714820111
Report to moderator
1714820111
Hero Member
*

Ignore
1714820111
Reply with quote  #2

1714820111
Report to moderator
1714820111
Hero Member
*

Ignore
1714820111
Reply with quote  #2

1714820111
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714820111
Hero Member
*

Ignore
1714820111
Reply with quote  #2

1714820111
Report to moderator
1714820111
Hero Member
*

Ignore
1714820111
Reply with quote  #2

1714820111
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 24, 2020, 07:24:35 AM
Merited by EFS (1), mhanbostanci (1), Kalemder (1), Blacknavy (1)

İşin özü "meyve veren ağaç taşlanır". Cem Yılmaz bu ülkenin en önemli değerlerinden biri bence. Kendi sektörünün lideri ve gerçekten en komik kişi olmaya aday birisi. Kafamızdaki "Cem Yılmaz" algısı da belki zoraki gülmemize neden oluyor belki bilemiyorum. Söylediği her şey komik değil belki ama gülünüyor. Belki de gülmeye ihtiyacımız var ülke olarak Smiley

Son dönemde yaptığı filmlerden dolayı eleştiriliyordu. Karakomik Filmler'in gişedeki başarısızlığından dolayı yerden yere vuruyorlardı. Cem Yılmaz ise bu filmleri yaptığı en iyi işlerden biri olarak tarif ediyor ve severek isteyerek yapıyor. Kafasında yıllardır kurguladığı şeyleri film haline getirmek dünyada kaç kişinin yapabildiği bir şey ki?

İllüminati konusu ise saçma sapan bir haber bence. Konuşmaya bile değmez.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
January 24, 2020, 07:32:57 AM

İllüminati konusu ise saçma sapan bir haber bence. Konuşmaya bile değmez.

Adama takmadıkları kulp kalmadı zaten reptilian dediler illüminati dediler. ve Ciddi ciddi buna inanan bir kitle oluşturdular.

Geçenlerde Cem Yılmaz bu konu ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=8DyE_qGpZ_Q
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 24, 2020, 07:45:30 AM

Eğer kendilerinden olsaydı hiçbir şekilde uğraşmazlardı. İsterse cinayet işlesin, yolunu bulur çıkardı ve medyada kimse duyuramazdı.
Modern, muhalif, eğitimli, sanatçı, özgür kim varsa onunla uğraşıyorlar. Kendilerince insanları karalayıp toplumda eskisi kadar sevilen kişiler olmamasını sağlayacaklar.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
January 24, 2020, 08:14:29 AM

Şaşılacak bir durum yok bence. Bu sadece Cem Yılmaz ile alakalı da değil. Hükümetin medyayı tekeline almasının ana sebebi buydu. Ses çıkaranı medyanın kucağına atıp hain ilan etmek yetmezse kolluk kuvvetlerini gerekirse yargıdaki hakimiyetlerini kullanarak sindirmek iktidarın temel politikası.

turn the page
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 24, 2020, 08:49:56 AM
Merited by yslyv (1)

(Bu mesaj uçuk kaçık fikirler içerir, ilgilenmiyorsan okuma ama eğer okuyorsan da doğru anladığından emin ol çünkü eninde sonunda bunun doğru olduğuna ikna olacaksın. Bugün olmasa, on yıl sonra.)

Peşin olarak söylemek istiyorum dünyada hiçbir milletin veya Yahudilerin düşmanı değilim, devletler kendi halkının çıkarlarını korumak ile yükümlüdür. Ben herkesin kendi kültürünü koruması taraftarıyım. Yani kendi ulusum dahil, her ulusun milliyetçisiyim. Bu konuda neden sürekli olarak Cem Yılmaz ya da Cumhuriyetimizin kurucuları gibi isimlerin bu şekilde suçlandığını, aslında konunun basitleştirildiğini ve hedef saptırmaya çalışıldığını anlatacağım.

Bu fikirler size çok uçuk, çok kaçık geliyor olabilir ama geçmişten günümüze doğru incelerseniz Ku Klux Klan dahil bütün ırkçı gruplar Yahudi düşmanıydı. Bu Yahudi düşmanları listesine Hitler ve Stalin gibi büyük liderleri de ekleyebiliriz. Bir sorun kendinize neden milliyetçilik akımı sırasında tüm dünya Yahudi düşmanıydı diye? Bu kadar çok milliyetçi/ırkçı insanın Yahudi düşmanı olmasının ardındaki şey Yahudilerin küresel ekonomik sistemin yönetimine sahip olması ve paraları ile diğer devletlerin iç işlerine karışabiliyor olmasıdır. Yani bu kişiler başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere tüm devletlerdeki ekonomik sistemin en tepesinde olduğu için ülkelerin siyasetçilerini satın alıyor ve küreselleşme politikası ile insanların içindeki milliyetçilik duygusunu o topraklardan silmeye çalışıyor.

Benim üniversitenin hazırlık sınıfında okuduğum bir arkadaşım vardı, tesadüf odurki eve dönerken aynı metrobüste karşılaştık ve yine tesadüf odurki bir alt mahallemde oturuyormuş.. Ben kız arkadaşımla buluşucaktım eve doğru yürüdük işte çocuğun elinde Lozan kitabı vardı. Ben de sevindim, ulan dedim yaşıtlarım siyasete önem veriyor ne güzel. Biz bilinçleniyoruz. Sonra kitap Kadir Mısıroğlu'nun çıkmasın mı? Çıksın. Ben de ona bu kaynaktan hiçbir şey dinlememesini ve bu kişinin Dr. Rıza Nur'un kitabını değiştirerek, Atatürk gibi isimler hakkında yalan hikayeler uydurduğunu söyledim. Siyasi tartışmaya girmeye başladık. O da bana Yahudilerin ne kadar kötü olduğundan, işte geçmişte cumhuriyetimizin kurucularının Yahudiler ile işbirliği yaptığından, şu anki hükümetin bunlarla savaştığından falan bahsetti.

Bakın arkadaşlar yemin ediyorum sallamıyorum.
Bu çocukla bir zaman sonra karşılaştım ve muhabbet arasında bana dediki; yazın bir dernek sayesinde(?) Tel-Aviv'e İbranice öğrenmeye gideceğim, kurs parasını karşılıyorlar, cep harçlığını da koyacaklar hatta ön hazırlık olarak 3 kişi bir profesörden şu an İbranice öğreniyormuş hem de ÜCRETSİZ. Sen daha dün Yahudi düşmanı değil miydin? İnanın hiç şaşırmadım. Bu ülkedeki dini kesimler ve cemaatler Yahudilerin en büyük dostudur, siyasi partiler bile (bence IP dışında, onları da yamuğunu gördüğüm an silerim biz fanatik değiliz) işlevini yitirmiştir.

Yani demek istediğim şey şudur.
Türkiye'de çokça defa birilerinin sebataycı olduğunu, illuminatici olduğunu, yahudi olduğunu duymuşsunuzdur.
Bakın bunlar konuyu basitleştirmek için yapılan saptırmalardan başka bir şey değil.
Bunlar sürekli böyle söylüyorki insanlar bu konunun bir deli saçması olduğunu düşünsün, bu konu öyle bulansın ki gerçek suçlular, iş birlikçileri asla gün yüzüne çıkamasın.
Bu devirde kim kime bedava EĞİTİM verir, CEBİNE PARA KOYAR, başka bir ülkede YURT ayarlar? Bu taktik size çok tanıdık geldi mi?
FETO piçinin taktiği bu Grin

Yani diyeceğim odurki dostlar, OP'nin verdiği linke tıklayın sonra kanalı ve kanalın sahibinin cemaatler ile olan bağını araştırın. Bu kanal için konuşmuyorum ve hiçbir şey ima etmiyorum, sadece araştırın. Bu tarz saptırmalar yapan herkesin geçmişini kontrol edin ve göreceksinizki;
Türkiye'deki medya, medya patronları ile siyasilerin ilişkişi, cemaatler, tarikatlar ve onların yahudilerle olan ilişkileri...
Asla şaşmaz.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 24, 2020, 05:11:19 PM

Toplucan bu tarikatı otu boku herşeyi, zindanlarda çürütücen abi kımıl zararlısı dünyadan boşa oksijen tüketen koca bir kitle, beyinleri hala 1000 yıl geride olan düşünce yobazı bu adamlar, dinine bağlı demiyorum beyin olarak yobaz bu adamlar.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 24, 2020, 05:53:05 PM

prim yapmak, polemik yaratmak, 3 5 kişi fazla izlesin diye malesef türk medyasında birçok kanalda ipe sapa gelmez program yapılıyor. saatlerce bi konuya bağlayıp ruh hastası konuklarla toplum üzerinde algı oluşturmaya çalışıyorlar
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 24, 2020, 06:05:25 PM

Ulkede mal cok agzı olan konusuyor ıstedıgıne ıstedıgı gıbı ıftıra atıyor vs, ortam boyle oldugundan cok da sasırmamaya basladık artık boyle mallıklara, cem yılmazın yerınde olsam sover gecerım umrumda olmaz ne dusunduklerı.
Easx
Member
**

Merit: 10

View Profile
January 24, 2020, 07:38:45 PM

Bunu yeni gördüm geçen bi konuda görmüştüm, gişede çakılan filminden sonra program program filmini tanıtıyor diye giydirmişler. Elinde imkan var tanıtıcak tabi ama zaten hep öyle gezmez miydi program program

kartepe (OP)
Full Member

Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 24, 2020, 08:16:59 PM

Bunu yeni gördüm geçen bi konuda görmüştüm, gişede çakılan filminden sonra program program filmini tanıtıyor diye giydirmişler. Elinde imkan var tanıtıcak tabi ama zaten hep öyle gezmez miydi program program

Cem Yılmaz çok iyi bir komedyen ama film çekme konusunda çok iyi değil. Yılmaz Erdoğan ondan kalite olarak çok iyi filmler yapıyor. Gora ve Arog güzel ama onun dışında ki filmleri pek başarılı değil gibi.
Ben filmini tanıtmak için program program gezeceğini zannetmiyorum

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 24, 2020, 09:04:04 PM

Tamamen prim amaçlı yapılmış programlara, Cem Yılmaz cevap vererek hata yapmıştır. Adamlar şöyle düşünüyor çünkü "biz ne sallasak, çok izlenir?" mesela "Cem Yılmaz" ismi prim yapar, bir de büyük resimci tayfa var. O halde bu ikisini birleştirip, ortaya bir yalan atalım, diğer akıllılar da bu yalanı ortaya çıkarmaya çalışsınlar. İşte normalde Cem bu tarz olaylara pek prim vermezdi ama sanırım artık saçmalığına dayanamayıp Twit atmış.
LichKingArthas
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 27, 2020, 01:42:02 PM

sadece Cem Yılmaz değil Berna Laçin'e de yükleniliyor.

Gerçekleri belirten ve soru soran herkese karşı bir saldırı var. yazılan tweetler de zaten ben tanımıyorum ama allah söyle yapsın ülkemizden gitsin falan filan. Dönüp dolaşıp cem yılmaz'ın dediğine geliyoruz. Beyni yok Fikri var.

Gerçi bu insanlar herhangi bir durumda bişi yazsalarda yazmasalarda yine saldırılıyor. bunu yazdın gezicisin fetöcüsün. bunu paylaşmadın gezicisin fetöcüsün vatan hainisin.

yani çok fazla sallamamak lazım.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
January 27, 2020, 07:57:11 PM

İnternetteki troll hesaplar malesef çok can sıkmaya başladı. Biraz olsun eli yüzü düzgün modern biri varsa karşınızda ilk fırsatta linçe kalkışıyorlar. Berna Laçin de söylediklerinde haklıydı ama kadını uğraştırıyorlar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███