Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:40:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Koineks Artık Thodex!  (Read 2013 times)
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile WWW
February 26, 2020, 06:36:17 AM

Rebranding yapılmış ben bunda bir sorun görmüyorum. Koineks de orijinal ve güzel bir isimdi kullanılmaya da devam edilebilirdi ama anladığım kadarıyla uluslararasılaşma hedefi ile böyle bir yol seçilmiş.
Umarım yeni bir soluk getirirsiniz kripto para ekosistemine. Başarılar diliyorum.

Merhaba, güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Tüm yeniliklerimizin öncelikli amacı kripto para ekosistemine fayda sağlamaktır.

1714930805
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714930805
Reply with quote  #2

1714930805
Report to moderator
1714930805
Hero Member
*

Ignore
1714930805
Reply with quote  #2

1714930805
Report to moderator
1714930805
Hero Member
*

Ignore
1714930805
Reply with quote  #2

1714930805
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714930805
Hero Member
*

Ignore
1714930805
Reply with quote  #2

1714930805
Report to moderator
1714930805
Hero Member
*

Ignore
1714930805
Reply with quote  #2

1714930805
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 26, 2020, 06:47:17 AM

Rebranding yapılmış ben bunda bir sorun görmüyorum. Koineks de orijinal ve güzel bir isimdi kullanılmaya da devam edilebilirdi ama anladığım kadarıyla uluslararasılaşma hedefi ile böyle bir yol seçilmiş.
Umarım yeni bir soluk getirirsiniz kripto para ekosistemine. Başarılar diliyorum.

Merhaba, güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Tüm yeniliklerimizin öncelikli amacı kripto para ekosistemine fayda sağlamaktır.
Bahsedilen şu FinCen MSB Lisansı tam olarak bize ne gibi katkılar sağlayacak biraz açar mısınız? Pratikte ne yapabileceğiz ya da ne yapamayacağız? Bunun detaylı bir dokümanı olacak mı?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
orcungunay
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 4

View Profile
February 26, 2020, 07:17:11 AM

Sadece gaz verenlere cevap vermenizi bir kenara bırakırsak, sorularımıza nasıl cevap alabiliriz?

Yenilik iyidir, güzeldir, hareket bereket getirir 😀

Ama Türküz işte, kafalarda bin tane tilki dolaşmadan olmuyor.

İlk aklıma gelen 3 soru var:

1- Fincen lisansının Türk'lere bir faydası var mı?
2- Türkler Amerikan Dolar'ı ile alım satım yapabilecek mi?
3- Türkler, Porshe çekilişine katılabilecek mi? (Bonus: Kazanırlarsa, araba ABD'de mi, Türkiye'de mi teslim edilecek?)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 26, 2020, 10:05:40 AM

Beni en cok rahatsız eden sey twitterda cryptocurrency ile alakalı tum turklere reklam vermışler. hepsi hemen hemen aynı cumleleri yazıp reklamını yapmış. reklam oldugundan eminim cunku dun takip ettiğim yada bildiğim fenoların hesaplarına baktım istisnasız hepsinde 3 asagı 5 yukarı aynı cumleler yazıyor. Burda thodexe hiçbirşey demiyorum reklam yapıyor adamlar hakları ben fenolara takıldım. herkes cebinin peşinde..
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 26, 2020, 10:23:45 AM
Merited by bobita (1)

Beni en cok rahatsız eden sey twitterda cryptocurrency ile alakalı tum turklere reklam vermışler. hepsi hemen hemen aynı cumleleri yazıp reklamını yapmış.
Böyle yancı hesaplar oluşturup övgüler düzdürerek nereye kadar? Vatandaş foruma yeni üye olmuş, Koinex kullanıyor, ... ve ilgisini çeken tek konu Koineksin Thodex olması!!!
Ne kaa enteresan bir tesadüf...

Forumda(toplulukta) saygınlık kazanmanın yolu ne yazık ki bu değil. Bir önceki mesajımı dikkate bile almamışlar. Sadece "güzel" dilekleri dikkate almışlar.

Twitter fenomenleri ile, forumda newbie hesaplar ile Türkçe toplulukta saygınlık kazanmak oldukça zor bir yol. Örneğin amerika menşeli Bittrex firması bile bu forumda reklam veriyor, neden? Sadece reklam için demiyorum. Burayı göz ardı ederek bir yere varmak imkansız bunu anlatmaya çalışıyorum. Araba çekilişi yapan en son akla Tron Ceo'su geliyor, ne kadar saygınlık kazandığı tartışılır. Bu başarılı bir reklam kampanyası olmaz.

Neyse boşa konuşmanın anlamı yok, iyi çalışmalar dilerim.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
February 26, 2020, 11:36:07 AM

Hayırlı olsun. Kripto para topluluğunun en önemli isimlerinin aktif yada pasif olarak bu bölümü takip ettiği bir gerçek. Türkiye'deki ilk kripto takasları da burada başlamıştır unutmayalım. Burası bu sektörün lokomotifidir. 

Bence bu reklam kampanyasını forumda yapacağınız bir imza kampanyası ile taçlandırmalısınız Faruk Fatih bey. Özellikle yerelde buna yoğun katılım olur. Yerele böyle bir destek ile sonuç olarak hedef kitleye yönelik ciddi bir görüntülenme/prestij kazanırsınız.

Forum kampanyaları ile ilgili detaylı olarak önerilerde bulunabilirim, eğer ilgi gösterirseniz. Bu konuda benden daha bilgili arkadaşlar da var. Onlarda yardımcı olabilirler.

Selamlar...

Merhaba, konuyla ilgili olarak info@thodex.com adresine detayları iletmenizi rica ederiz. Sizden detaylar geldikten sonra gerekli departmanlar ile paylaşılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 26, 2020, 01:00:34 PM

...detayları iletmenizi rica ederiz.

Açık bir şekilde buradan ileteyim önerilerimi; Forumda Tanıtım Yapmak - Servisler ve Projeler İçin Rehber - İmza Kampanyaları

Sizin sorularınız olursa özelden veya buradan yardımcı olabilirim. İmza kampanyalarının detayı ve öneminin yeterince bilinmediğini düşünüyorum. Yeterince anlaşıldığı takdirde, hedef kitle reklamının ve topluluk ilişkilerinin ne kadar kazanç sağladığını göreceğinizi umuyorum.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
February 26, 2020, 01:18:17 PM

Açık bir şekilde buradan ileteyim önerilerimi; Forumda Tanıtım Yapmak - Servisler ve Projeler İçin Rehber - İmza Kampanyaları

Sizin sorularınız olursa özelden veya buradan yardımcı olabilirim. İmza kampanyalarının detayı ve öneminin yeterince bilinmediğini düşünüyorum. Yeterince anlaşıldığı takdirde, hedef kitle reklamının ve topluluk ilişkilerinin ne kadar kazanç sağladığını göreceğinizi umuyorum.

Hocam bununla ilgili yazıyorsun ama Thodex bu konuyu belli ki dikkate almıyor. Bence forumda yapılacak reklamla ilgili farklı bir borsaya yönelmek lazım. Porsche vermeyi düşünen ama imza kampanyası yapmaktan çekinen bir platforma çok da şey etmemek lazım. Açıkçası ben bu Porsche olayına da pek inanmıyorum. Çekiliş için hiç bir detay yok. Şuna verdik gitti diye ortaya çıkarsa şaşırmam. Noter onaylı bir çekilişte değil sanırım çünkü hiç bir yerde bu Porsche olayıyla ilgili bir şey görmedim. Sadece böyle bir çekiliş olacağından bahsediliyor.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
February 26, 2020, 01:25:43 PM

Hocam bununla ilgili yazıyorsun ama Thodex bu konuyu belli ki dikkate almıyor. Bence forumda yapılacak reklamla ilgili farklı bir borsaya yönelmek lazım. Porsche vermeyi düşünen ama imza kampanyası yapmaktan çekinen bir platforma çok da şey etmemek lazım. Açıkçası ben bu Porsche olayına da pek inanmıyorum. Çekiliş için hiç bir detay yok. Şuna verdik gitti diye ortaya çıkarsa şaşırmam. Noter onaylı bir çekilişte değil sanırım çünkü hiç bir yerde bu Porsche olayıyla ilgili bir şey görmedim. Sadece böyle bir çekiliş olacağından bahsediliyor.

Merhaba, ilgili kampanya Thodex hizmete girdikten sonra başlayacaktır. Dolayısıyla kampanya ile ilgili tüm detaylar yakında açıklanacaktır. Takipte kalmanızı rica ederiz.

miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
February 29, 2020, 03:07:11 PM

arkadaşlarında yazdığı gibi bir imza kampanyası ile ne güzelde reklam olurdu aslında herkes duyar ve bir çok kayıtlı kullanıcı oluşurdu. çokta zor değil bu işler bir porshe kadar tutmaz yani.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
February 29, 2020, 03:25:55 PM

valla eski isim daha iyi gibi geldi bana birde bir firmanın isim değiştirmesini de pek doğru bulmuyorum bir sabah uyanıyorsun site değişmiş. enteresan farkı ne yani eski isimle neden devam edemiyorlardı? bence koineks bayaı iyi bir isimdi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
March 02, 2020, 07:20:50 AM

valla eski isim daha iyi gibi geldi bana birde bir firmanın isim değiştirmesini de pek doğru bulmuyorum bir sabah uyanıyorsun site değişmiş. enteresan farkı ne yani eski isimle neden devam edemiyorlardı? bence koineks bayaı iyi bir isimdi.

Merhaba, Koineks globale daha uygun değişen kurumsal kimlik ve şirket vizyonuna uygun bir isimle yoluna devam etme kararı almıştır. Tüm kullanıcılarımıza bu değişim süreci detayları ile aktarılmaktadır. Değişimin tarihi, detayları gibi kullanıcıları ilgilendiren değişiklikler hakkında düzenli bilgilendirmeler sağlanmaktadır. Saygılarımızla

thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
March 05, 2020, 07:23:47 AM

Thodex'te İşlemler Başlıyor

Yaklaşık 3 yıldır büyük özveri ile çalışarak birçok ilki gerçekleştirdik ve Türkiye’de kripto paraların benimsenmesi adına çaba gösterdik. Sizlerin desteği ile emeklerimizin karşılık bulduğunu görmek bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. Bu motivasyonla Thodex ile sunduğumuz hizmet kalitesini daha ileriye taşımak için büyük değişimi yarın başlatıyoruz.

Büyük değişim yarın!

Thodex.com açılışı için koineks.com’u 06.03.2020 tarihinde saat 23:00’den itibaren bakım moduna alacağız.

07.03.2020 tarihinde saat 05:00’ten itibaren thodex.com üzerinden hizmet vermeye başlayacağız. Bu tarihten itibaren koineks.com web sitemiz üzerinden herhangi bir alım-satım ve yatırma-çekme işlemi yapılamayacak olup tüm işlemler thodex.com üzerinden yapılacaktır.

Koineks.com’daki bakiyeleriniz, giriş bilgileriniz, şifreniz, 2FA doğrulama bilgileriniz, kripto para yatırma adresleriniz, işlem geçmişiniz, açık emirleriniz ve diğer tüm kullanıcı bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Mevcut giriş bilgileriniz ile thodex.com ‘a giriş yaparak işlemlerinize devam edebileceksiniz.

Thodex.com’a giriş yaparken herhangi bir ek bilgi vermenize ihtiyaç olmayacaktır.  Borsamıza giriş yaparken tarayıcıdaki adresin thodex.com olduğundan emin olunuz. Bunun dışındaki adreslere giriş yapmayınız. Thodex.com’a erişim veya giriş işlemlerinde herhangi bir sorununuz olması durumunda destek@thodex.com ve diğer tüm iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Thodex.com’a 07.03.2020 tarihi saat 05:00’ten itibaren giriş yaparak tüm yenilik ve avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Thodex’i artık @thodexofficial ve  @thodexglobal sosyal medya hesapları üzerinden takip ederek tüm duyuru, yenilik ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Saygılarımızla.

lugrugzo
Full Member

Activity: 158
Merit: 102

View Profile
March 05, 2020, 07:35:30 AM

Thodex yurtdışındaki kullanıcılara da açılacak mı acaba? Gördüğüm kadarıyla tüm kanallar türkçe dilini kullanıyor o yüzden anlam veremedim.

My posts are not an incentive for investing, always do your own home work.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 05, 2020, 09:11:07 AM

allah askına twitterda su fenolara reklam vermeyi kesin. midem bulandı. adamlar hergun thodex övüyor. bu kadar övülme müşteri cekmez goturur.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
March 05, 2020, 10:38:35 AM

Thodex yurtdışındaki kullanıcılara da açılacak mı acaba? Gördüğüm kadarıyla tüm kanallar türkçe dilini kullanıyor o yüzden anlam veremedim.

Merhaba,

Evet, Thodex global bir kripto para borsası olarak, yurt dışındaki kullanıcılara da hizmet verecektir ve hizmete başlayacağı günden itibaren internet sitesinde dil seçeneği bulunacaktır. Zaman içinde bu seçeneklerin sayısını daha da artıracağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla

Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 05, 2020, 09:18:19 PM

Merhaba,

Evet, Thodex global bir kripto para borsası olarak, yurt dışındaki kullanıcılara da hizmet verecektir ve hizmete başlayacağı günden itibaren internet sitesinde dil seçeneği bulunacaktır. Zaman içinde bu seçeneklerin sayısını daha da artıracağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla

Umarım global olabilirsiniz, bizden birilerinin başarabildiğini görmek bu forumdaki her kullanıcıyı çok mutlu eder ama başarıya sadece eleştirilerden doğru sonuçları çıkararak ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Kullanıcıdan direk gerçek geri bildirim alıyorsunuz burada o yüzden es geçmeyin.

Borsa açıldığında borsayla ilgili fikirlerimi de yazacağım ama es geçmemem gereken noktalar var.

1- Forumda fake hesaplarla yapacağınız her işlem sizi sadece basit dolandırıcılar olarak görmemize sebep olur.
2- Twitter eşrafından zaten herkes yılmış durumda tanıtım için yanlış hamle.
3- Lisansın bize ne gibi faydalar sağlayacağı sorulmuş ancak yanıtlamamışsınız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
March 06, 2020, 01:44:38 PM

Merhaba,

Thodex'in sahip olduğu FinCen MSB lisansı sayesinde, üyelerimiz yurt dışındaki kripto para yatırımcılarıyla aynı piyasa ortamında bir araya geleceklerdir. Daha geniş bir pazarda işlem yapacak kullanıcılarımız, global bir platform aracılığıyla dünya çapında yatırım deneyimi elde edeceklerdir.

Saygılarımızla

teknonix
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
March 07, 2020, 07:33:54 PM

Keşke biraz daha geliştirip öyle duyurular yapıp yayına alsaydınız. En çok beklediğim API erişimi gelmiş ama çalışmıyor malesef. Ne doküman var nede secret keyi görebiliyoruz. Markette tam fırsat buluyorum alış veya satış yapacağım bakıyorum oturum düşmüş fırsat elden kaçmış. Tarayıcı kapanana kadar oturum düşmemesi gerekiyor, bu çok büyük bir eksik bence. Eski alış satış verileri kısmen var, çoğunu göremedim. Daha profesyonel birşeyler bekliyordum, beklentiyi yüksek tutmuşum Sad
batuhanalp
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
March 07, 2020, 09:59:03 PM

https://i.hizliresim.com/YVzOhJ.png Bu resimden her şey belli oluyor. Smiley

Not: Satır no 116
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: