Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:35:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: -  (Read 153 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
April 21, 2020, 04:14:45 PM
Last edit: October 28, 2020, 06:31:47 PM by Blacknavy

-
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
meftun147
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 5

View Profile WWW
April 21, 2020, 04:33:49 PM
Merited by Blacknavy (2)

@blacknavy ben oynadım. Açık konuşmak gerekirse 4-5 elden sonra her şeyi anladım. Videoları izlerken diyordum bu nasıl oyun bu karışıklık ne günlerce anlayamam ama mantığı çok rahat kavradım. Daha ilk gün oynamama rağmen oyun tekrara düştü. Yani heroların tüm skillerini öğrendim, mapleri biliyorum. Ölmeyi o kadar komik yapmışlar ki sanki ölmüyorsun ayağına taş takılıyor düşüyorsun. Skillere gelince valla skiller çok zor yada ben beceriksizim doğru bir şekilde kullanamadım. 1 kez adam öldürdüm skille o da şans eseri bomba attım. Mesela bombom muydu bir robot var böyle atıyorsun kendi kendine haraket ediyor ama mesafesi çok kısa... Ve düşmanları görse bile wallhack gibi sana düşmanları göstermiyor. Yani olay şu eğer robotun erken ölürse anlıyorsunki orda düşman var ama banane bu bilgiden yani. Olayın zorluğu şurda robot kendiliğinden patlıyor ve bunu düşman mı patlattı kendisi mi patladı bilmiyosun düşman sana oyun da yapıyor olabilir ya robotu görmesine rağmen vurmadıysa? Ayrıca ben bu bilgiye sahip olsam da olmasam da her türlü bir şey farketmiyor pek benim için daha çok dikkatli odaklı bakıyorum oraya sonuç çok dikkatlendiğim için stres yapıyorum ölüyorum. Cheesy Bilmiyorum yani betayı 2 günde düşürdüm biraz pişman oldum. Bu sonuçta riot games yeni güncellemeler getirir ama şuan oynamaya hevesim yok. Yasak olmadığını bilsem hesabı birilerine verirdim bir de lol hesabıma bağlı olduğu için gerçi her türlü veremem sıkıntı.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 21, 2020, 05:19:32 PM

@blacknavy ben oynadım. Açık konuşmak gerekirse 4-5 elden sonra her şeyi anladım. Videoları izlerken diyordum bu nasıl oyun bu karışıklık ne günlerce anlayamam ama mantığı çok rahat kavradım. Daha ilk gün oynamama rağmen oyun tekrara düştü. Yani heroların tüm skillerini öğrendim, mapleri biliyorum. Ölmeyi o kadar komik yapmışlar ki sanki ölmüyorsun ayağına taş takılıyor düşüyorsun. Skillere gelince valla skiller çok zor yada ben beceriksizim doğru bir şekilde kullanamadım. 1 kez adam öldürdüm skille o da şans eseri bomba attım. Mesela bombom muydu bir robot var böyle atıyorsun kendi kendine haraket ediyor ama mesafesi çok kısa... Ve düşmanları görse bile wallhack gibi sana düşmanları göstermiyor. Yani olay şu eğer robotun erken ölürse anlıyorsunki orda düşman var ama banane bu bilgiden yani. Olayın zorluğu şurda robot kendiliğinden patlıyor ve bunu düşman mı patlattı kendisi mi patladı bilmiyosun düşman sana oyun da yapıyor olabilir ya robotu görmesine rağmen vurmadıysa? Ayrıca ben bu bilgiye sahip olsam da olmasam da her türlü bir şey farketmiyor pek benim için daha çok dikkatli odaklı bakıyorum oraya sonuç çok dikkatlendiğim için stres yapıyorum ölüyorum. Cheesy Bilmiyorum yani betayı 2 günde düşürdüm biraz pişman oldum. Bu sonuçta riot games yeni güncellemeler getirir ama şuan oynamaya hevesim yok. Yasak olmadığını bilsem hesabı birilerine verirdim bir de lol hesabıma bağlı olduğu için gerçi her türlü veremem sıkıntı.

detayli bilgiler icin tesekkurler. arkadasimda hd4600 var kasip kasmayacagini merak ediyor. dahili grafik kartin varsa ekran kartin yerine onu devreye sokup fps degerini paylasman mumkun mu? 1280x960 ve 1024x768 ayarlarinda low ve medium olarak
meftun147
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 5

View Profile WWW
April 21, 2020, 05:24:58 PM

detayli bilgiler icin tesekkurler. arkadasimda hd4600 var kasip kasmayacagini merak ediyor. dahili grafik kartin varsa ekran kartin yerine onu devreye sokup fps degerini paylasman mumkun mu? 1280x960 ve 1024x768 ayarlarinda low ve medium olarak
Hd 4600 değilde başka bir ek ekran kartı da var mı? Genelde laptoplarda şöyle oluyor: gt 740m ekran kartı + hd 4600 bir arkadaşımın böyleydi hd 4600 ile oyun açtığında deli gibi kasardı gt 740me geçiş yaptığında çok rahatlardı. Bide maalesef ekstra dahili ekran kartım yok. 30 fps için gereken minimum özellikler: i3-370m ve intel hd 3000. Arkadaşına şunu tavsiye ediyorum öncelikle bu videodakileri harfiyen yapsın gerçekten etki ediyor: https://www.youtube.com/watch?v=N6HaufY_mK4&t=869s
Laptopunu 1 yıldır temizlemiyorsa mutlaka temizlesin termal macun sürsün.
Oyun toplam 7 gb çok kısa sürede indi bence denesin boyutu az.
Captainowl
Full Member

Activity: 266
Merit: 106

View Profile
April 21, 2020, 05:34:05 PM

oyunu deneyimlemek istiyorum ama key olayı riot için çok mantıklı ama kullanıcı için mantıksız ve hamallık derecesinde kötü bi düşünce olmuş Cheesy oynamadan izleyerek pek anlamlandıramadım oynayınca anlayacağım et mi balık mı.
@Meftun147 o robot olayı csde olsa mesela çok aktif kullanabilirdim burdan yorum yapacak olursam biraz tecrübe kazanınca çok işlevsel kullanabilirsin skilleri.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 22, 2020, 08:35:50 AM

Arkadaşim da ben de 2. günde key düşürdük. Hd 4600 ile 1024x768’de en low ve vsync kapali ayarlarda 75fps aldiğini, vsync 60 fps sabit oldugunu soyledi ancak vsync input lag yapiyor mu yapmiyor mu onun detayina hakim diilim (normalde yapar). ben ekran kartimi sattigim ve yenisi daha gelmedigi icin oyunu deneme firsatim olmadi. arkadaşim begenmiş zatne benim icin onemli olan oyunda rekabet olmasiydi, cs’yi 15 sene oynadim. bunda da rank varsa en üst kademede dönen oyunlar çok keyifli olur. şimdilik jett karakterini gozume kestirdim ama healer olan sage de iyi bir takimi  taşıyabilecek seviyede.

dahili grafik kartlarinda kasmadan oynamak icin hd4600 uzeri iyi olur, sanirim arkadasimin pc skill sirasinda 60 fps altina dusuyomus.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 23, 2020, 11:33:58 PM
Last edit: April 23, 2020, 11:52:54 PM by Blacknavy

oyuna girdim deneyimlerimi anlatmam gerekirse; bu oyuna internette csgo killer falan diyen olmuş. bir kere şu defteri kapatalım. bu oyun anca çocuk eğlendirir ve biz de çocuklar olarak eğleniyoruz Grin ancak kesinlikle csgo killerlik bir durum yok ki oyunun böyle bir iddiası olduğunu da düşünmüyorum. her ikisi ayrı kulvarların oyunu olmakla beraber oyunda en çok hoşuma giden şey her karakterin farklı bir özelliği olması ve kendi kişiliğinize göre karakterler kullanabiliyor olmanız.

ben daha çok aim odaklı biri olduğum için zırt pırt düşmana skill göndermeli karakterleri sevmiyorum bu nedenle favori karakterlerim jett, sova ve cypher.
jett seri bir şekilde rush atabiliyor, kutu üstüne vs çıkıp pozisyon alabiliyor, ultisi bıçak fırlatıyor ki refleksi iyi olanlar için bu bıçaklar çok iyi.
sova'nın okları görüş açıyor, bir alanda yatan herkesi görebilmeni sağlıyor ki okları sektirerek atıp pozisyonlarda profesyonelleşmek de mümkün.
cypher'in tuzak lazerleri, görüş yapmanızı sağlayan gizli kamerası ve herkesi görmenizi sağlayan ultisi de çok güzel pozisyonlar almanızı sağlayabiliyor.
kısacası, herkesin oynayış stili ve karakterleri farklı..
neyse, fena bir oyun diil. rank sistemi de geldikten sonra daha keyifli olur diye düşünüyorum.

oyunu oynayıp da rank sistemi çıktıktan sonra boostlanmak isteyen olursa istediği rütbeye kadar çıkartabilirim (csgo'nun global elitesine denk en yüksek valorant rütbesi dahil), çok vaktimi alıcak bir şey diil. btc ile ödeme kabul edebilirim. oynayan varsa iyi oyunlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: