Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:16:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Epic Games takip  (Read 3284 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 23, 2021, 11:57:52 PM

epic games ile alakalı değil ama yeni konu açmak istemediğim için buraya yazmak istedim. ps4 sahiplerine duyurulur.

Sony'in geçen sene COVID-19'a cevap olarak düzenlediği "Play at Home" etkinliği bu sene de düzenleniyor. Sony, bu etkinlikle birlikte 25 Mart - 14 Mayıs tarihleri arasında toplamda 10 oyunu ücretsiz olarak dağıtacak. Oyunların arasında Horizon Zero Dawn da bulunuyor.
Dünyanın en büyük konsol üreticilerinden Sony, PlayStation kullanıcıları için ücretsiz oyunlarla dolu etkinliği Play at Home'da yer alacak oyunları ve bu oyunların ücretsiz olacağı tarihi açıkladı. 25 Mart ile 14 Mayıs tarihleri arasında toplamda 10 farklı oyunu ücretsiz olarak dağıtacak Sony, bu etkinliğiyle PlayStation 4 oyuncularını fazlasıyla memnun edecekmiş gibi duruyor.

25 Mart TSİ 06.00 ile 22 Nisan TSİ 06.00 tarih aralığında tam 9 oyun PlayStation kullanıcıları için ücretsiz olacakken, oyunları bu tarih aralığında kütüphanesine ekleyen kullanıcılar sonsuza kadar oyunların sahibi olabilecekler. Sony'nin PlayStation 4 ve PlayStation VR'da ücretsiz olarak dağıtacağı 9 oyun şu şekilde:

Horizon Zero Dawn Complete Edition (PS4)
ABZU (PS4)
Enter the Gungeon (PS4)
Rez Infinite (PS4)
Subnautica (PS4)
The Witness
Astro Bot Rescue (PlayStation VR)
Moss (PlayStation VR)
Thumper (PlayStation VR)
Paper Beast (PlayStation VR)
https://www.webtekno.com/sony-play-at-home-ps4-ucretsiz-oyunlar-horizon-zero-dawn-h107639.html

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1715159763
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715159763
Reply with quote  #2

1715159763
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
March 24, 2021, 11:53:23 PM

Bugünün ücretsiz oyunu The Fall.

Epic Store üzerinde bir süre boyunca ücretsiz sunuluyor.Epic gamesteki fiyatı 17 türk lirası.Bir hafta boyunca ücretsiz.

Oyun hem bulmaca hem strateji oyunuymuş.

https://www.epicgames.com/store/tr/p/the-fall

Paylaşım için teşekkürler. Bu oyun tarzını beğenen de önemli bir kitle var ve bence bu oyun da hiç fena gözükmüyor. Oyunun dünyasının tasarımına şöyle bir bakıldığında Inside gibi oyunlara oldukça benziyor. Bir şans verilebilir gibi duruyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
trendcoin
Legendary
*

View Profile
March 26, 2021, 06:53:18 AM

ilginizi ne kadar çeker bilmiyorum (kalitesi nedeniyle) ama market değeri 25 tl olan creature in the well oyunu 01.04.2021 saat 18:00'a kadar ücretsiz hale gelmiş.

Kalan son BOT-C birimi olarak, çaresiz bir Yaratığın musallat olduğu antik bir tesise tekrar güç vermek için bir çöl dağının derinliklerine ilerle. Serap şehrini ölümcül bir kum fırtınasından kurtarmak için güçlü ekipmanlar bul ve onları yükselt.

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
March 26, 2021, 09:08:59 PM

ilginizi ne kadar çeker bilmiyorum (kalitesi nedeniyle) ama market değeri 25 tl olan creature in the well oyunu 01.04.2021 saat 18:00'a kadar ücretsiz hale gelmiş.

Kalan son BOT-C birimi olarak, çaresiz bir Yaratığın musallat olduğu antik bir tesise tekrar güç vermek için bir çöl dağının derinliklerine ilerle. Serap şehrini ölümcül bir kum fırtınasından kurtarmak için güçlü ekipmanlar bul ve onları yükselt.

Bugün ilk defa adını duyduğum bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Yalnız trailerına bakınca fena durmayan aksiyon ve arcade karışımı bir oyuna benziyor. Ayrıca oldukça olumlu notlar da almış. Belki bir deneyebilirim kararsız kaldım.  Grin

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
March 26, 2021, 09:57:06 PM

Epic Games hala ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor ancak son zamanlarda benim ilgimi çekecek bir oyunu ücretsiz hale getirmedikleri için kendilerine biraz kırgınım
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 28, 2021, 09:47:18 AM

Epic Games hala ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor ancak son zamanlarda benim ilgimi çekecek bir oyunu ücretsiz hale getirmedikleri için kendilerine biraz kırgınım

Football Manager 2020'yi gördükten sonra beklentilerimi bir hayli yükselttim ben de. Hatta Watch Dogs 2'yi de vermişlerdi. GTA 5'ten bahsetmeme gerek yok zaten.  Grin  Fakat henüz bir süredir benim de ilgimi gerçekten çok çeken bir oyun göremedim.
Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
April 01, 2021, 08:09:20 PM

Epic Games'in bu hafta ücretsiz verdiği oyun cyberpunk temalı point and click türündeki Tales of the Neon Sea. Oyunun değeri 27 TL. Şu andan itibaren 8 Nisan 2021'de Türkiye saati ile 18.00'a kadar oyunu Epic Games'ten kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Haftaya ücretsiz olarak vereceği oyun ise 3 out of 10: Season Two. Bu oyunu da 8 Nisan 18.00'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/epic-games-in-bu-hafta-ucretsiz-olarak-verecegi-oyun-erisime-acildi--131794

Oyunlarla alakalı hiçbir fikrimde bilgim de yok ama seven arkadaşlara faydası olabilir .
1kodumtek7
Full Member

View Profile
April 01, 2021, 11:01:52 PM

Epic Games'in bu hafta ücretsiz verdiği oyun cyberpunk temalı point and click türündeki Tales of the Neon Sea. Oyunun değeri 27 TL. Şu andan itibaren 8 Nisan 2021'de Türkiye saati ile 18.00'a kadar oyunu Epic Games'ten kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Haftaya ücretsiz olarak vereceği oyun ise 3 out of 10: Season Two. Bu oyunu da 8 Nisan 18.00'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/epic-games-in-bu-hafta-ucretsiz-olarak-verecegi-oyun-erisime-acildi--131794

Oyunlarla alakalı hiçbir fikrimde bilgim de yok ama seven arkadaşlara faydası olabilir .

Tales of the Neon Sea belki güzel olabilir. Metacritic'ten 62 puan almış bir oyun. Görsellik olarak kendi türündeki oyunlara göre iyi gibi duruyor ama oynanışı bilemiyorum henüz.

Diğer oyun hakkında hiçbir bilgim yok, adını ilk defa duydum.

Keşke yakın zamanda AAA oyunlardan birisi verilse baya güzel olur aslında.
Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
April 09, 2021, 10:30:40 AM

Epic Games Store'un bu hafta ücretsiz dağıtacağı oyun erişime açıldı. Sitcom türünü mini oyunlarla birleştiren 3 out of 10: Season Two.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/epic-games-in-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-erisime-acildi--132079

Bu haftanın ücretsiz oyunu da erişime açılmış arkadaşlar ilgili olanlar faydalanabilir.
1kodumtek7
Full Member

View Profile
April 09, 2021, 06:22:35 PM

Epic Games Store'un bu hafta ücretsiz dağıtacağı oyun erişime açıldı. Sitcom türünü mini oyunlarla birleştiren 3 out of 10: Season Two.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/epic-games-in-bu-haftaki-ucretsiz-oyunu-erisime-acildi--132079

Bu haftanın ücretsiz oyunu da erişime açılmış arkadaşlar ilgili olanlar faydalanabilir.

Bu hafta da büyük oyunlardan biri verilmedi malesef.  Grin  Haftaya da öyle görünüyor ama 3 oyun birden vereceklermiş merak ettim bir inceleyeceğim. FM 21 de indirimde gözüküyor eğer bekleyen arkadaşlar varsa. Ama pek de indirim sayılmaz bana göre, 186 TL.  Cheesy
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
April 09, 2021, 07:55:02 PM

Bu hafta da büyük oyunlardan biri verilmedi malesef.  Grin  Haftaya da öyle görünüyor ama 3 oyun birden vereceklermiş merak ettim bir inceleyeceğim. FM 21 de indirimde gözüküyor eğer bekleyen arkadaşlar varsa. Ama pek de indirim sayılmaz bana göre, 186 TL.  Cheesy

186 lira indirimli haliyle bile bir oyun için fazla yüksek. başka bir açıdan da 18 euro falan yüksek görünmüyor avrupada yaşayanlar için yine bizim paramızın etkisi bizi vuruyor
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 16, 2021, 07:00:02 AM

bu hafta tam 3 adet ücretsiz oyun var, 22.04.2021 saat 18:00'a kadar kütüphaneye ekleyebilirsiniz, ilk iki oyunun mağaza bedelleri 109 liraymış, diğer oyun 17 liraymış.

Deponia: The Complete Journey Hakkında:
Çöp, çöp ve daha fazla çöp. Çöplük gezegen Deponia'da hayat hiç de çocuk oyuncağı değil. Bu durumun Rufus'un canına tak etmesi ve bu kasvetli yerden kaçmak için birbirinden absürt planlar üstüne planlar yapması hiç de şaşırtıcı değil.

Ken Follett's The Pillars of the Earth Hakkında:
yüzyıl, İngiltere: Yoksulluk ve savaş zamanlarında küçük bir kasaba insanlarının güvenliği için bir katedral inşa etmeye başlıyor. Hayatta kalma mücadelelerinde kaderler iç içe geçiyor. Ken Follett'ın çok satan romanı 'The Pillars of the Earth'ten uyarlandı.

The First Tree Hakkında:
İki paralel hikâyeyi merkezine alan, güzel bir üçüncü şahıs keşif oyunu: Alaska'da, kayıp ailesini bulmaya çalışan bir tilkinin ve ona yabancı babasına yeniden bağlanan bir oğlun hikâyeleri. The First Tree'ye uzanan yolculukta oğulun hayatından nesneleri açığa çıkar.

1kodumtek7
Full Member

View Profile
April 18, 2021, 08:01:09 AM

186 lira indirimli haliyle bile bir oyun için fazla yüksek. başka bir açıdan da 18 euro falan yüksek görünmüyor avrupada yaşayanlar için yine bizim paramızın etkisi bizi vuruyor

Steam'de 50 dolardan satıldığını görmüştüm. 50 birim nerde 186 birim nerde gerçekten de. Pahalı olmayan bir şey kalmadı zaten oyun bile lüks oldu artık. PC oyunları konsol oyunlarından daha ucuz oluyor ama yine çok fazla.
trendcoin
Legendary
*

View Profile
April 25, 2021, 02:43:56 PM

Alien: Isolation Hakkında
Bitmek bilmeyen korku ve ölüm tehlikesi içeren bir atmosferde geçen hayatta kalma korku oyunu Alien: Isolation'da korkuyu tam anlamıyla keşfet. CATHODE™ oyun motoruyla oluşturuldu.
piyasa bedeli 104.71 tl olarak belirtilmiş.

Hand of Fate 2 Hakkında
Hand of Fate 2'de Dealer'a meydan okuyacak yeni bir kahraman ortaya çıkıyor! Sürekli tekrarlanabilen görevlerden oluşan canlı bir masa oyunun ustası olarak yeni kartları aç, maceranı oluştur ve vahşi gerçek zamanlı savaşta rakiplerini yen!
piyasa bedeli 49 tl olarak belirtilmiş.

oyunlar, 29 nisan saat 18:00'a kadar ücretsizmiş, ilgililerine duyurulur.

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
April 25, 2021, 07:29:40 PM

Uzunca süredir Epic Games'i takip ediyorum hatta Assassins's Creed Odyssey, Detroit Become Human vb oyunları epic ten çok ucuza satın aldım fakat hiç sevmiyorum uygulamasını. Download bölümü sağlıklı değil bazen çok sebepsiz yavaşlıyor. Geçen arkadaşlarla Civilization oynayalım dedik 4-5 kez oyundan düştüm. Server da da sıkıntıları var, Steam in yanına yaklaşamaz bu aşamada.
1kodumtek7
Full Member

View Profile
April 27, 2021, 02:49:29 PM

Uzunca süredir Epic Games'i takip ediyorum hatta Assassins's Creed Odyssey, Detroit Become Human vb oyunları epic ten çok ucuza satın aldım fakat hiç sevmiyorum uygulamasını. Download bölümü sağlıklı değil bazen çok sebepsiz yavaşlıyor. Geçen arkadaşlarla Civilization oynayalım dedik 4-5 kez oyundan düştüm. Server da da sıkıntıları var, Steam in yanına yaklaşamaz bu aşamada.

Epic Games hala Steam seviyesine erişebilmiş değil zaten evet. Benim de çokça problem yaşadığım zamanlar olmuştu indirmelerde. Ama özellikle ücretsiz verdiği oyunları ve verdiği indirim kuponları nedeniyle tercih ediliyor. Yoksa Steam candır bana göre de.  Grin
execijutiere
Legendary
*

Merit: 1258

View Profile
April 29, 2021, 07:28:35 PM

Epic Games, 100 Dolar Değerindeki 'Idle Champions of the Forgotten Realms' Oyun İçi İçeriğini ücretsiz yapmış.6 Mayıs saat 18.00 a kadar ücretsiz bir şekilde eklenebiliyor.
Ücretsiz eşyaları hesabınıza eklemek içinse 6 Mayıs 2021 Perşembe gününe kadar oyuna giriş yapmanız gerekiyormuş.

https://www.epicgames.com/store/tr/p/idle-champions-of-the-forgotten-realms

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
trendcoin
Legendary
*

View Profile
May 07, 2021, 06:13:10 AM

market değeri 40 tl olan pine isimli oyunu 13.05.2021 saat 18:00'a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirisiniz.

Pine
İnsanların Öyküsü
Pine, bir açık dünya aksiyon macera simülasyon oyunudur. Albamare adında güzel bir dünyada, zeki bir genç olan Hue rolünü üstleniyorsun. Hue olarak, insanlardan çok daha zeki yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfederek, ticaret yaparak ve savaşarak yolunu bulmak zorundasın.

trendcoin
Legendary
*

View Profile
May 14, 2021, 01:23:28 PM

The Lion's Song, her bölümde farklı bir karakterin takip edildiği, 20. yüzyılın başlarındaki Avusturya bağlamında geçen bir oyundur. Her bir karakter sıra dışı bir zihne sahip ve oyun, oyuncuları yaratıcılık, insan bağları ve ilham gibi kişisel mücadelelerin hikâyesi içine çekiyor: büyük çıkış konserinden önce yeni bir şarkı yazmakta zorlanan yetenekli bir besteci, mücadelelerinden dersler çıkaran geleceği parlak bir ressam ve erkeklerin dünyasında sesini duyurmaya çalışan parlak bir matematikçi. Oyuncuların aldığı kararlar kahramanların uğruna çabaladığı başarıları elde edip edememelerini belirleyecek.

market değeri 13 tl, çok iyi bir oyun gibi durmuyor ama yine de değerlendirmek isteyenler 20.05.2021 saat 18:00'a kadar ücretsiz olarak kütüphanesine ekleyebilir. bol şans.

1kodumtek7
Full Member

View Profile
May 14, 2021, 05:30:10 PM

Epic Games'te uzun bir aradan sonra free games kısmında "Mystery Game" ibaresini görüyorum. Sağlam bir oyun bizi bekliyor gibi görünüyor.  Grin  Umarım güzel bir oyun verirler. Şu anki sayaca göre 5 gün + 21 saat sonra belli olacak.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: