Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:46:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Launchpad & Launchpool Alpha Finance Lab (ALPHA)  (Read 1365 times)
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
October 10, 2020, 01:45:24 AM
Last edit: October 10, 2020, 03:56:24 AM by trendcoin

forum geneline de yansıyan çok düşük oranlara sahip kazanan bilet oranı (açıklanan orandan daha güvenilir buluyorum) ve venüs farmın iyi geri dönüşü fiyat hakkında pozitif yorum yapmayı güçlendiriyor ama alpha farmdan elde edilen bele$$$ tokenler gözardı edilemeyecek güçlü bir satış baskısı ihtimali de oluşturuyor. kesin olmamakla birlikte, 3-4x arası bir şey yapabilir diye tahmin ediyorum. farmdan elde ettiğim sinek kadar miktarı denk getirdiğim yerden vereceğim. herkese bol şans.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1714160808
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714160808
Reply with quote  #2

1714160808
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 10, 2020, 05:33:36 AM

sadece 6 sent fiyatı.kazanda bilet cıkanda dogru dururst birşey alamadı.
acıkcası su ana kadar launchpoolda cıkan butun koinleri dumpladım.ama alphayı 6 sentte dumplamam.
hatta 0,062$ seviyesinden alım ble yapmayı dusunuyrum.fiyatın artacagını tahmin ediyorum.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 10, 2020, 05:50:17 AM

Türkiye saati ile saat 07.00 da binancede listelendi 0.02 usdt ile giriş yaptı hızlıca 0.15 usdtyi gördü anlık ise 0.06 usdt civarından işlem görüyor yine her zamanki gibi yükselip sonra düştü

flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
October 10, 2020, 07:12:05 AM

10x demiştik, 8x yaptı sonra klasik bir hareketle düştü, o ilk anda satabilenler yine 6-7x koydular cebe, kazananlara hayırlı olsun.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 10, 2020, 08:49:30 AM

farming fiyatı baskılıyor. launchpool başladığından beri binance puan kaybediyor.
eskiden 2 3 projede bir bilet tutsa bile getirisi iyi oluyordu.
şimdi farming getirisi zaten bnb'nin volatilitesinin yanında 0. e bilet çıksa bile 200 dolarlık hakkın var. x3 x4 yaptıktan sonra gene bnb'nin fiyat değişimine göre hiçbir şey.

turn the page
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 10, 2020, 09:01:20 AM

Türkiye saati ile saat 07.00 da binancede listelendi 0.02 usdt ile giriş yaptı hızlıca 0.15 usdtyi gördü anlık ise 0.06 usdt civarından işlem görüyor yine her zamanki gibi yükselip sonra düştü
basında bekledım 8 centten sattım cok az vardı zaten. 15centten 10 centten satan 1-2 kısı olmustur.
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
October 10, 2020, 09:52:18 AM

10x demiştik, 8x yaptı sonra klasik bir hareketle düştü, o ilk anda satabilenler yine 6-7x koydular cebe, kazananlara hayırlı olsun.
bnb cinsinden hesaplarsak ki bence daha doğru olur, 7x bile yapmadı, sınırdan döndü. O da saniyeler falan sürdü, normalde 1-2 dk süre olurdu, satmak için. Ben ilk dakika içinde sattım, 4x’in biraz üzerinde satabildim maalesef. Tabii yine buna da şükür Smiley

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
flipme
Hero Member

View Profile
October 10, 2020, 09:59:01 AM

bnb cinsinden hesaplarsak ki bence daha doğru olur, 7x bile yapmadı, sınırdan döndü. O da saniyeler falan sürdü, normalde 1-2 dk süre olurdu, satmak için. Ben ilk dakika içinde sattım, 4x’in biraz üzerinde satabildim maalesef. Tabii yine buna da şükür Smiley

4x de iyidir hocam, taş atıp kolunuz yorulmadı, bnbleri de tutmayı düşünmüyosanız aldığınız fiyatın üstünde satınca kar cepte, allah bereket versin 😀

💀|.
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 10, 2020, 11:54:42 AM
Last edit: October 10, 2020, 12:13:36 PM by ziya1453

farming den bu baskı kaynaklanamaz miktar kısıtlı. venus de olmuştu farming baskısı, fakat yarım saat falan sürmüştü yada olsun 1 saat.

muhtemelen olan şu, dışardan binance da dağıtılan tokenler dışında yüklü miktar giriş oldu.
 ekipte olabilir , balinada.

ben binance ında işin içinde olduğuna inanıyorum zira yıllardır söylüyorum bu işin çözümü basit. bu tarz organizasyonlarda her zaman ilk bir hafta dışardan deposite kapatacaksın , bütün sorun çözülür.
binance bu kadar basit bir çözümü uygulamıyorsa oda işin içindedir.

açılışta 5-9x aralığında çıkış tanıdı şu anda 3x e yakın değerden işlem görüyor. allah bin bereket versinde  sand den bile 10x yapınca , mevcut potansiyelin altında kaldı en azından açılış için yukarda anlattığım nedenden ötürü.
herkese sağlıklı günler.
abduramann_
Full Member

View Profile WWW
October 10, 2020, 12:16:38 PM

4x de iyidir hocam, taş atıp kolunuz yorulmadı, bnbleri de tutmayı düşünmüyosanız aldığınız fiyatın üstünde satınca kar cepte, allah bereket versin 😀
Yok, hocam mutluyum Smiley Zaten farmingden dolayı beklentim düşüktü ama insan bi buruluyor be  Cheesy

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
trendcoin (OP)
Legendary
*

View Profile
October 10, 2020, 12:20:57 PM

1 dakikalık grafikte net bir şekilde görüldüğü gibi açılışta aldığı max. değer 4.5x oldu. başlangıçtaki iğne "kimseye satış vermedi" denilse yeridir.

Yok, hocam mutluyum Smiley Zaten farmingden dolayı beklentim düşüktü ama insan bi buruluyor be  Cheesy

yaptığın ilk yorum çok isabetli oldu üstat, tebrik ederim. cz, launcpool ile ieo'yu birleştirerek insanların algısındaki bele$$$ token yaklaşımını kırmak istedi ama şimdilik başarılı olmadı. bu tür işlerde ezber amacı güden ve taraftar düşüncesi taşıyan yorumlar yapmamak gerekiyor.

nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
October 10, 2020, 12:22:17 PM

farming den bu baskı kaynaklanamaz miktar kısıtlı. venus de olmuştu farming baskısı, fakat yarım saat falan sürmüştü yada olsun 1 saat.

muhtemelen olan şu, dışardan binance da dağıtılan tokenler dışında yüklü miktar giriş oldu.

ben binance ında işin içinde olduğuna inanıyorum zira yıllardır söylüyorum bu işin çözümü basit. bu tarz organizasyonlarda her zaman ilk bir hafta dışardan deposite kapatacaksın , bütün sorun çözülür.

açılışta 5-9x aralığında çıkış tanıdı şu anda 3x e yakın değerden işlem görüyor. allah bin bereket versinde  sand den bile 10x yapınca , mevcut potansiyelin altında kaldı en azından açılış için yukarda anlattığım nedenden ötürü.
herkese sağlıklı günler.

Bu alpha nin çıkış yeri binancenin kendisi değil mi hocam? Deposit kısmını kapatmasina gerek var mı? Dışarıdan nasil alpha sokacaklar anlayamadım doğrusu. Daha önce başka borsada listelenen bir token değil ki?

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
ziya1453
Full Member

View Profile
October 10, 2020, 12:28:25 PM
Last edit: October 10, 2020, 12:56:59 PM by ziya1453

herkese sağlıklı günler.

Bu alpha nin çıkış yeri binancenin kendisi değil mi hocam? Deposit kısmını kapatmasina gerek var mı? Dışarıdan nasil alpha sokacaklar anlayamadım doğrusu. Daha önce başka borsada listelenen bir token değil ki?

malesef değil ,
sorun başka borsadan gelme olayıda  değil;
1-)ön satış , özel satış, seed ,  adı altında belki 2 yıl önce çok ucuzdan satılan tokenler.(ekip tarafından bu konuda yapılan beyanlara itibar etmeyiniz zira denetleme mekanizması yok)
2-)ekibin kendine ayırdığı sıfır maliyetli tokenler(bunlarada şöyle kilitli böyle kilitli diyebiliyorlarda geçmişte bir çok ekibin beyanlarının aksi doğrultuda satış yaparken yakalandıkları oldu)
3-)binance  genelde listeleme ücreti yok desede listeleme için ekipten aldığı tokenler(binance genelde almıyorum diyorda o dolmayı biz yemiyoruz tabi).

sonuçta allah bin bereket versin hepimiz güzel kazançlarımızı sağladık.
sadece daha iyisi olabilirdi.
komünitemizin düzgün ve kişisel fayda peşinde koşmadan yorum yapanlarına itibar edenler herzaman olduğu gibi yine kazandı.
trendcoin (OP)
Legendary
*

View Profile
October 10, 2020, 01:13:09 PM

herkes bin bereket diyerek, 9x'ten aşağı fiyattan sattıysa iddia edilen binde ikilik gerzek diliminde büyük bir genişleme yaşandığını kaçınılmaz olarak kabul etmemiz gerekir.

yamulmuyorsam bel ve wing tokenlerin farm'ı bitti. onların akıbeti genel anlamdaki gidişatlar için bir fikir oluşturabilir. fiyatın yukarı döneceğini düşünen var mı arkadaşlar, sizce alpha tokende mala giriş ve kar fırsatı oluşur mu?

ziya1453
Full Member

View Profile
October 10, 2020, 01:24:44 PM

herkes bin bereket diyerek, 9x'ten aşağı fiyattan sattıysa iddia edilen binde ikilik gerzek diliminde büyük bir genişleme yaşandığını kaçınılmaz olarak kabul etmemiz gerekir.

zarar edebilir diyerek  sırf imza için düşünmeden yaptığınız yorumlarla zarar ettidiklerinizden özür dilemeniz gerekir.

ama eminim umrunuzda olmaz, sizin umrunuzda olan sayacın işlemesi.
size hayırlı işler...
trendcoin (OP)
Legendary
*

View Profile
October 10, 2020, 01:41:31 PM

zarar edebilir diyerek  sırf imza için düşünmeden yaptığınız yorumlarla zarar ettidiklerinizden özür dilemeniz gerekir.

size hayırlı işler...

-belirsizlik taşıyan bir durum üzerinde, sadece olasılıklardan bahseden insanlara gerzek diyerek hakaret ediyorsun. bununla da yetinmeyerek "altın al, kimyasal takıl, kafa üstü pervane yap" diyerek dalga geçiyorsun.

-son 20 postunun neredeyse tamamı bnb ve binance'ın son ieo'su olan alpha ile alakalı iken, insanları, kendi endişelerin yüzünden fud yapmakla itham ediyorsun ve topluluğa faydadan bahsediyorsun.

-normal bir insan şuraya gelip, "gereksiz yere fevri davranmış ve bazı şeyleri yanlış anlamış olabilirim" der; sen ise açılışta olmayan 9x'ten bahsederek kendini kurtarma çabasına giriyorsun.

sayaç haftada 60 posttan fazlasını işlemiyor ziya, bu haftanın sonunda attığım postlara bakarsan, buraya attığım mesajları eksik bırakarak fazlasını atmış olacağımı görebilirsin. ortada bir yanlış anlaşılma varsa bazı şeyleri onurlu ve dürüst bir şekilde kabul edelim. hayatta hepimiz hatalar yapabiliyoruz...

konuya dönecek olursak, cidden soruyorum: alpha'nın bir yerden çıkış yakalama ihtimalini düşünüyor musun, kendi değerlendirmelerine göre bir alım bölgesi oluşturabilir misin? tavsiyeni değil, sadece düşünceni soruyorum. yani, seni olası bir kötü senaryodan sorumlu tutmam.

flipme
Hero Member

View Profile
October 10, 2020, 01:57:18 PM

yamulmuyorsam bel ve wing tokenlerin farm'ı bitti. onların akıbeti genel anlamdaki gidişatlar için bir fikir oluşturabilir. fiyatın yukarı döneceğini düşünen var mı arkadaşlar, sizce alpha tokende mala giriş ve kar fırsatı oluşur mu?

Hocam ben bu ieolara vur kaç gözüyle bakıyorum, piyango çıkmışsa ilk çıktığında satabileceğim maksimum fiyata satarım kaçarım, ondan sonrası beni ilgilendirmiyor. Smiley Belki uçacak gidecek ama kaç ay sonra ve bunun garantisi var mı? Beni az çok tanırsın tavuk dönere fitiz, en güzeli karı alıp oturmak.

💀|.
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
abduramann_
Full Member

View Profile WWW
October 10, 2020, 01:59:26 PM

Durdukça canım sıkılıyor, yav bu niye 10x yapmadı diye Smiley Ahan da buldum.

Öncelikle Binance'in çakallık yapmayıp altı boş token üretmediğini varsayıyoruz. Yani Tether şirketine yapılan ithamlar gibi 100 USDT varsa, bu adamın da hazinesinde 100 USD değerinde varlık yoktur demiyoruz. Şimdi token sahibi hesabından dün geceye kadar yapılan toplam çıkış 180milyon ALPHA (https://bscscan.com/address/0x1aaf4143c3fe0d7ca78381c4672e4b08c4bc009f#tokentxns)

İyi de nasıl olur? Hemen araştırma raporunu açıyoruz (https://research.binance.com/en/projects/alpha-finance-lab). Adamlar tüm şeffaflığıyla yazmış. Adı Launchpad olunca diye diğer IEO'lar gibi -farmcılar dışında- kimsede olmaz diye düşünmüştüm. Değilmiş Smiley

Piyangocular:
100milyon bize geldi.

Beleşciler:
~17milyon Binance farmcılar aldı.
~25milyon Alpha'nın kendi farm'cıları aldı. Ekim ve Kasım'ın Ekim'e yakın ortalamasını alarak hesapladım. (https://homora.alphafinance.io)

Düzenbazlar Smiley
~33milyon private saleciler. 0.0125'den almışlar.

Etti mi 175milyon? 5milyon hesaplama hatası, farm ödülü için önceden transfer vs. olabilir. Önemli değil zaten. Şimdi ortalama maliyet (100*0.02+43*sıfır*+33*0.0125 / 175) =~0.0138 usd oluyor demektir. Peki max fiyat ne? 0.15 USD. Böldüm ikisini ~10.87x. Hesaplardan BNB kestikleri saatlerde BNB fiyatı düşüktü, dolayısıyla piyangocuların (fırsat) maliyeti yükseldi. 0.87'yı da ordan kestim. Sonuç 10x. Efso lider CZ bence bu işi iyi biliyor Smiley

ziya1453
Full Member

View Profile
October 10, 2020, 02:00:49 PM
Last edit: October 10, 2020, 05:00:16 PM by ziya1453

size hayırlı işler...

-belirsizlik taşıyan bir durum üzerinde, sadece olasılıklardan bahseden insanlara gerzek diyerek hakaret ediyorsun. bununla da yetinmeyerek "altın al, kimyasal takıl, kafa üstü pervane yap" diyerek dalga geçiyorsun.

-son 20 postunun neredeyse tamamı bnb ve binance'ın son ieo'su olan alpha ile alakalı iken, insanları, kendi endişelerin yüzünden fud yapmakla itham ediyorsun ve topluluğa faydadan bahsediyorsun.

-normal bir insan şuraya gelip, "gereksiz yere fevri davranmış ve bazı şeyleri yanlış anlamış olabilirim" der; sen ise açılışta olmayan 9x'ten bahsederek kendini kurtarma çabasına giriyorsun.

sayaç haftada 60 posttan fazlasını işlemiyor ziya, bu haftanın sonunda attığım postlara bakarsan, buraya attığım mesajları eksik bırakarak fazlasını atacağımı görebilirsin. ortada bir yanlış anlaşılma varsa bazı şeyleri onurlu ve dürüst bir şekilde kabul edelim. hayatta hepimiz hatalar yapabiliyoruz...

konuya dönecek olursak, cidden soruyorum: alpha'nın bir yerden çıkış yakalama ihtimalini düşünüyor musun, kendi değerlendirmelerine göre bir alım bölgesi oluşturabilir misin? tavsiyeni değil, sadece düşünceni soruyorum. yani, seni olası bir kötü senaryodan sorumlu tutmam.

-gerzeği boşa üstüne almışsın ne alakası var , sen son alınacak kişi bile değilsin bir kere senin elinde şanslı bilet yok ?
bundan kaynaklıda 9x in altına satacak gerzek olma ihtimalinde yok.
-evet gerzek lafı fazla iddalıydı üstününe alınanlar kusura bakmasın.(ordada amaç insanları olası bir hatadan net bir şekilde döndürmekti , ifade maksadını aştı)
-altın al ve nevrotik kimyasal laflarının anlamlarını açıkladım. tekrar açıklamayacağım.
-açılışta 9x yapmış lafını yukarda bir başkası yazmıştı bende tahtaya bakmadan o veriye istinaden yazdım. 7x yapmış evet ath. 9x yanlış bilgi.
ne diyeyim allah bin bereket versin.
-kendini kurtarma lafın komik ötesi , 9x demişim . ayrıca 3-5x felaket senaryosu yazmışım. mal açılışta 7x yapmış.
ortalamada nerdeyse fiyatı 12 den vurmuşum.
neyin kurtarması Huh
-alpha konusunda bana ve sana itibar eden kim ne fayda, ne zarar  görmüş matamatiksel olarak net ortada. o yüzden topluluğa fayda konusu seninle kıyasa dahi gireceğim konu değil .
-forumda imza geliri için bulunan ne ilk ne son nede tek kişisin .bu konu beni ilgilendirmez. ama söylediğin şeyin
bir insanı yanlış yönlendirebileceği sorumluluğuyla hareket edebilirsin.
ha bu forumda pek kimsenin kimsenin lafıyla iş yaptığı yokta , yanlış yönlendirme ihtimali düşükte olsa var.
ayrıca herkesin her dediği laf tutacak diye bir beklentim yok şüpesiz ama ayının kucağı 2018 de bile açılışta en az 1.7-2x yapmış
binance ieo larından 2020 de zarar yazabilme ihtimalini düşünmek???
bunu 2020 defi furyasında aramıza katılan biri dese anlatırız nazikçe , neden böyle bir şeyin olma ihtimalinin nerdeyse hiç olmadığını.
ama 2017 de aramıza katılmış ayısını boğasını görmüş bir üyenin bunu yazması garip geldi kusura bakma.

konuya gelecek olursak mutlaka bir noktada yükselecek. fakat o noktayı kestirmek güç.  fakat ben ne uzun ne kısa vadede alpha ya yatırım düşünmüyorum. finansal piyasalar akıl mantıkla yürüyen rasyonel piyasalar olsaydı şu fiyata kaçmaz derdim. fakat bambaşka hesap kitapların döndüğü piyasadan bahsediyoruz.
mevcut veriler ışığında benim için fazla riskli yatırım risk/getiri oranı yüksek yatırım bakan düşünebilir. benim sorunum ben artık kriptoda yükesek risk yatırım yapmıyorum. sorun alpha değil benim risk algımın dışında olması.
kısacası bana 5x yaptırabilip , %50 kaybettirebilecek risk aralığındaki işlerin peşindeyim , 20x yaptırabilip , %90 kaybetteribelecek risk aralığında iş bakanlar kendi araştırmasını yaparak alabilir.
son olarak senin sorunun aslen sağlıklı cevabını teknik analizciler verebilir. ben temel analize inandığım için zaten grafik bakıp alım satım yorumları girdiğim işler değil. yani anladığım bir mevzu değil.
trendcoin (OP)
Legendary
*

View Profile
October 10, 2020, 02:22:50 PM

Durdukça canım sıkılıyor, yav bu niye 10x yapmadı diye :) Ahan da buldum.

Öncelikle Binance'in çakallık yapmayıp altı boş token üretmediğini varsayıyoruz. Yani Tether şirketine yapılan ithamlar gibi 100 USDT varsa, bu adamın da hazinesinde 100 USD değerinde varlık yoktur demiyoruz. Şimdi token sahibi hesabından dün geceye kadar yapılan toplam çıkış 180milyon ALPHA (https://bscscan.com/address/0x1aaf4143c3fe0d7ca78381c4672e4b08c4bc009f#tokentxns)

İyi de nasıl olur? Hemen araştırma raporunu açıyoruz (https://research.binance.com/en/projects/alpha-finance-lab). Adamlar tüm şeffaflığıyla yazmış. Adı Launchpad olunca diye diğer IEO'lar gibi -farmcılar dışında- kimsede olmaz diye düşünmüştüm. Değilmiş :)

Piyangocular:
100milyon bize geldi.

Beleşciler:
~17milyon Binance farmcılar aldı.
~25milyon Alpha'nın kendi farm'cıları aldı. Ekim ve Kasım'ın Ekim'e yakın ortalamasını alarak hesapladım. (https://homora.alphafinance.io)

Düzenbazlar :)
~33milyon private saleciler. 0.0125'den almışlar.

Etti mi 175milyon? 5milyon hesaplama hatası, farm ödülü için önceden transfer vs. olabilir. Önemli değil zaten. Şimdi ortalama maliyet (100*0.02+43*sıfır*+33*0.0125 / 175) =~0.0138 usd oluyor demektir. Peki max fiyat ne? 0.15 USD. Böldüm ikisini ~10.87x. Hesaplardan BNB kestikleri saatlerde BNB fiyatı düşüktü, dolayısıyla piyangocuların (fırsat) maliyeti yükseldi. 0.87'yı da ordan kestim. Sonuç 10x. Efso lider CZ bence bu işi iyi biliyor :)

private salecilerin, "benim gibi farmlayarak elinde alpha tutan" beleşçilerden çok bir farkı yokmuş hocam. :) onlara "düzenbazlar + beleşçiler" diyebiliriz. :)

launchpool ve launchpad birlikteliği ile yapılan ilk satış olduğu için herhangi bir dönemde gerçekleştirilen satış ile doğrudan karşılaştırma ve mukayese oluşturmak bazı problemlere sebep olabilir. bu yüzden böyle dönemlerde ekstra ihtimalleri değerlendirmek her zaman iyi olabilir.

bir de fiyat 0.15 usd'yi görmedi sayılır; orası, anlık ve 1 dakikanın altında bile görünmeyen, kimsenin al/sat yapamadığı bir iğne...

detaylar için teşekkürler.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: