Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:59:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »
  Print  
Author Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü  (Read 13316 times)
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
February 24, 2022, 07:29:48 PM

Üst üste bu kaçıncı satış artık sayamadım sıra geldiği halde paketi aldırmıyor sonra tekrar sıraya sokuyor ikinci defa sıra gelince de paket bitti diyor. 10k üstü CS ile tek bir paket bile alamadım ama bazıları iki kez sıraya girip ikişer ikişer dört paket almış. Böyle bir saçmalık olamaz artık momentları satıp çıkma vakti gelmiş nasıl oyunlar çevirdikleri belli değil. Milletle resmen dalga geçiyorlar. İyi kötü para kazandık ama buraya kadarmış artık bunların salaklıklarıyla uğraşılmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
1714769972
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714769972
Reply with quote  #2

1714769972
Report to moderator
1714769972
Hero Member
*

Ignore
1714769972
Reply with quote  #2

1714769972
Report to moderator
1714769972
Hero Member
*

Ignore
1714769972
Reply with quote  #2

1714769972
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714769972
Hero Member
*

Ignore
1714769972
Reply with quote  #2

1714769972
Report to moderator
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 881

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
February 24, 2022, 07:54:28 PM

Üst üste bu kaçıncı satış artık sayamadım sıra geldiği halde paketi aldırmıyor sonra tekrar sıraya sokuyor ikinci defa sıra gelince de paket bitti diyor. 10k üstü CS ile tek bir paket bile alamadım ama bazıları iki kez sıraya girip ikişer ikişer dört paket almış. Böyle bir saçmalık olamaz artık momentları satıp çıkma vakti gelmiş nasıl oyunlar çevirdikleri belli değil. Milletle resmen dalga geçiyorlar. İyi kötü para kazandık ama buraya kadarmış artık bunların salaklıklarıyla uğraşılmaz.

Satış esnasında duraklama olmasına anlam veremiyorum daha satış açılır açılmaz 5 dakika duraklatıldı sanırım o aralarda içeriği zengin paketleri kendi tayfalarına veriyorlar yem olsun diye 3-5 kişiyede bir şeyler veriyorlar. Elimdekilerin çoğunluğunu satıp bende paramı çekeceğim içeriği zengin fiyatı düşük paket gelirse alınır bunun dışında ne paket alınır nede moment tutulur iyice bitirdiler. Eskiden en kötü verdiğimiz kadar alırdık şikayet etmezdik şimdilerde her seferinde içeriye giriyoruz ve paket açma heyecanı bile kalmadı.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
February 24, 2022, 07:59:16 PM

Ben yine son bir deneme yapıp şimdi açılacak olan paketten alabildiğim kadar çok alacağım. Son kez 80-100 dolar para atalım bakalım, son 2-3 pakettir şansım fena değildi diye deneyeceğim. Ama girelim mi diye soran arkadaşlara pek önermedim zarar yazma potansiyeli çok yüksek olan bir paket olduğunu düşünüyorum. Piyasa kan ağlıyor her yerde 1-2 dolarlık momentler var, 19 dolardan çıksa çıksa 10 dolar çıkar sonra milletten küfür yemeyelim Cheesy

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Jossque
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1535

View Profile
February 24, 2022, 08:35:02 PM

Eskisi gibi kâr bırakmıyor. Her seferinde paket sayısı ve üye sayısı arttığı için eskisi gibi güzel şeyler çıkmamaya başladı. Ben burada bayadır alım satım yapıyordum beni bile üzmeye başladı. Yakın zamanda bırakacağım gibi gözüküyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
February 24, 2022, 08:53:40 PM

Hiç tadı kalmadı desek doğrudur ne kadar çok paket satarsak kârdır mantığıyla baktıkları sürece bu piyasa moment fiyatları düzelmez her geçen gün moment fiyatları düşüyor. Moment sayısı azaltılmaya gidilmeli daha az paket satılarak moment fiyatları korunmalı bence ipin ucunu kaçırdıklarını düşünüyorum. Geçen haftaki satışta 66k sırada kişi vardı bu sefer 50k kişi vardı diyebilirim giderek paket alan kişi sayısında azalma var bir sonraki paket satışında böyle devam ederlerse sanırım hepsi satılmayacaktır. Marketi canlandırmaları gerekiyor moment almayı cazip hale getirmedikleri sürece piyasa yavaş yavaş iflas ediyor.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
xzone
Legendary
*

View Profile
February 25, 2022, 04:25:09 AM

Tahmin ettiğim gibi oldu, çevremde paket alan kim varsa zarar yazdı. İyi bir şeyler çıkartabilen görmedim. Ortalama olarak herkes verdiği paranın yarısı kadar edecek kadar bile moment çıkartamadı.
Ticket olayı da bitince floor zaten 1 dolara düşmüştü, aldıklarımın %75'i 1 dolar ediyor. Diğerleri de pek bir işe yaramıyor, yavaştan eldekileri satma zamanı geliyor bence de Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 25, 2022, 09:16:10 AM

Seri 3 common momentlar çöp. Nitelikli seriler para ediyor. Dun 2 elite 7 standart paket aldım. Elite paket daha cok zarar ettiriyor. Challangelara yonelik momentları tutmak daha mantıklı. Bu arada dun twitterda baktım bıraz adam 16 elite paket acmıs bu satıs yontemıne gecıldıgınden beri 1 rare legend cıkmamıs obur tarafta biri 2 paket acmıs 1 legend 1 rare cıkmıs. İş asırı piyangoya döndü. Bu sistem iyi olmadı bence
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
February 25, 2022, 10:31:08 AM

Seri 3 common momentlar çöp. Nitelikli seriler para ediyor. Dun 2 elite 7 standart paket aldım. Elite paket daha cok zarar ettiriyor. Challangelara yonelik momentları tutmak daha mantıklı. Bu arada dun twitterda baktım bıraz adam 16 elite paket acmıs bu satıs yontemıne gecıldıgınden beri 1 rare legend cıkmamıs obur tarafta biri 2 paket acmıs 1 legend 1 rare cıkmıs. İş asırı piyangoya döndü. Bu sistem iyi olmadı bence
Aslında sistemin piyango olması bence daha adil bir seçenek olur. sadece bu paketleri almak için minimum cs kasmak gerekmesi mantıklı. eğer cs fazla diye o kişiye sürekli legend moment çıkarsa o kişi kartopu misali sürekli kazanırdı. asıl olması gereken sizin söylediğiniz mevcut sistem. 16 paket açanla 2 paket açan eşit bir ihtimale sahip olmalı. paranın ihtimal arttırmaması gerekiyor.
cabsav
Legendary
*

View Profile
February 25, 2022, 10:53:46 AM

Aslında sistemin piyango olması bence daha adil bir seçenek olur. sadece bu paketleri almak için minimum cs kasmak gerekmesi mantıklı. eğer cs fazla diye o kişiye sürekli legend moment çıkarsa o kişi kartopu misali sürekli kazanırdı. asıl olması gereken sizin söylediğiniz mevcut sistem. 16 paket açanla 2 paket açan eşit bir ihtimale sahip olmalı. paranın ihtimal arttırmaması gerekiyor.
O zaman balinalar moment almaz sıstem komple çöp olur.sistemi balinalar yurutuyor zaten. 5bin cs puanı toplayıp 50 dolar verip zarar ettirmemesi lazım paketin. Elite ve standart aynı para olmalı puanı yuksek olanlar elite paket almalı.
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
February 25, 2022, 01:43:02 PM
Merited by W Jr. (1)

Neredeyse 1 yıldır Nbatopshotla içli dışlıyım ilk başlarda çok anlamıyordum ama zamanla çözdüm kendimi geliştirdim bir çok arkadaşımı ve tanıdığımı sisteme dahil ettim. Şimdi puan sistemin bir anlamı olmadığı bir sistem olursa kimse elinde çok fazla moment tutma gereği duymayacaktır. Seri 3 çıkmadan önce paketler daha çok kazandırıyordu hele rare legendary paketler çok daha fazla kazandırıyordu. Seri 2 paketlerde hatırladığım 144 dolarlık bir paket zarar ettirmişti ondada paketle ilgili hata olduğu söyleniyordu bunun dışında seri 2 de 9-14-19 dolarlık paketlerden en kötü ihtimalle ödediğiniz miktarı alıyordunuz zarar olmuyordu seri 2 dönemindede piyasada bir düşüş yaşandı ve 1 dolarları gördü sonrasında twitterdan bir reklam paylaşan herkese markette harcanmak üzere 16 dolar yükleme yapıldı ve bu bana göre fiyatların yükselmesine ve marketin canlanmasına sebep oldu. Sonrasında WNBA başladı ve bu paketlerde kazançlıydı sonrasında NBA sezonu açıldı ve seri 3 60k momentler satılmaya başlandı cs puanı 2 olması sebebiyle kimse elinde moment tutmak istemiyor kalabalık yapıyor sadece.

Bence asıl sorun son zamanlarda aşırı paket satılması ve paketlerde adil dağıtım yapılmaması diyebilirim kabul etmeselerde paketlerde şike yapıldığını düşünüyorum bazı legend momentler istedikleri kişilere verdiler ayrıca challenge öncesi bir çok haberin bilmesi sonucu önceden toplanıyordu sonra oynanan maçlara göre düzenlediler yine bu hareket markette hareketliliğe sebep oluyordu challengeye girme ihtimali olan oyuncular bile anlık olarak yükselebiliyordu. 10 günde neredeyse 700k paket satıldı 700k x4 moment dersek 2.8 milyon moment ortaya çıkmış oldu bu kadar kısa sürede bu kadar paket satılması çok yanlış ve 60k momentler 1 dolardan satılıyor. Ayrıca bazı set tamamlayanlara airdrop yoluyla hediye paketler gönderdiler hangi set olduğunu ise açıklanmadan çoğu kişi tamamlıyordu çünkü haber gidiyordu bu setlerin son haftalık fiyatlarını incelediğiniz zaman açıkça belli oluyordu. Paketler kazançlı olmalı herkes alamamalı ki cazip olsun ilk dönemlerde böyleydi 75k paket sırasına girdiğimizde 120-140k sıra geldiği oluyordu.

Hesaplar 60k momentlerle doldu 1 dolara satmak istemiyorsunuz doğal olarak, 350 ticket yapsam diyorsunuz oradada 500 paket satılıyor sıra gelmeme ihtimalide çok %20-25 şansınız var. Bu gün 350 ticket paketinin fiyatlarını çıkardım 1+3 moment verilecek 1 tane çıkacak momentlerin değerleri şöyle en yükseği 6666 dolar en düşüğü 40 dolar toplam 24 moment var 10 tanesi 399 dolar üzeri yani buradan iyi bir moment gelmediği takdirde zarar etme olasılığınız çok yüksek diğer 3 commonların çoğunluğuda 25-70 dolar arasından gelme ihtimali çok yüksek, en son hatırladığım bir arkadaşa 270 dolar çıktığıydı tabi 1000 dolar üstü çıkanlarda olmuştu ama düşük çıkma ihtimali daha yüksek.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 969

View Profile
February 25, 2022, 02:20:54 PM

@Zekibeyy, dostum gel yol yakınken sende dön bu sevdadan  Smiley Seçenek senin olmakla beraber eski zamanlardaki durumların yenileri ile bir bağı kalmadığı ve yeni dönemde sadece paket satarak zengin olmaya çalışan bir takım görüyorum artık ben.Başka türlü bu kadar moment piyasaya sürüp piyasayı sirkülase etmenin anlamı yok.Piyasa tamamen kötüleşti.Takım sattıklarından kazanıyor ayrıca al-sat komisyonundan da kazanıyor.Piyasadaki momentleri arttırma sebeplerinden birisi de bu aldıkları komisyon zaten.Bu komisyon oranları ile günlük binlerce $ para kazanıyorlar.Ben tasımı tarağımı topladım.Sezon 4 momentleriyle fikrim belki değişebilir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
February 25, 2022, 04:12:18 PM
Last edit: February 25, 2022, 04:43:53 PM by ZekiBeyy

@Zekibeyy, dostum gel yol yakınken sende dön bu sevdadan  Smiley Seçenek senin olmakla beraber eski zamanlardaki durumların yenileri ile bir bağı kalmadığı ve yeni dönemde sadece paket satarak zengin olmaya çalışan bir takım görüyorum artık ben.Başka türlü bu kadar moment piyasaya sürüp piyasayı sirkülase etmenin anlamı yok.Piyasa tamamen kötüleşti.Takım sattıklarından kazanıyor ayrıca al-sat komisyonundan da kazanıyor.Piyasadaki momentleri arttırma sebeplerinden birisi de bu aldıkları komisyon zaten.Bu komisyon oranları ile günlük binlerce $ para kazanıyorlar.Ben tasımı tarağımı topladım.Sezon 4 momentleriyle fikrim belki değişebilir.
Çok haklısın sanırım akşamki aldığım paketler son olacak elimdekilerden biraz daha satıp çıkmayı planlıyorum 19 dolarlık benzer paketler olduğu sürece paket almam market satışları hareketlenmediği sürece momentte almam. Bu gün 3 tane yeni challenge eklendi 200 momentten elimde nedeyse hiç yok sadece archive olanlar var onlarda 5 dolar olunca satmak istemedim. Bir kaç gün içinde paramın çoğunluğunu çekerim yakında puanlı nba final 2022 legendary paketi satışı yapılır o zamanda elimdekilerin hepsini eritirim diye düşünüyorum.

Daha önce elinizde moment tutun puan yapın gibi yaptığım açıklamalar geçersizdir 😀 artık nba nfl ufc benim için bitmiştir belki WNBA açıldığı zaman uygun satılırsa alabilirim ama bu gidiş nbatopshot için yolu sonu olacak gibi bu şekilde devam etmeyi sürdürürlerse sistemden çıkan çok olur. En azından markette al sat yapanlardan kesilen komisyonların bir kısmını iade edebilirler yada benzeri iadeler can suyu etkisi gösterebilir.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
totti67
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 298

View Profile
March 07, 2022, 12:05:10 PM

özellikle son bir aydır inanılmaz seviyede paket satışı gerçekleşti. 19 USD ye paket alıp büyük çoğunlukla çıkan 4 momentin 60k olması ve bunların da 2 USD ye bile çoğu zaman alıcı bulamamasıyla zarar edenlerin sayısı azımsanamayacak ölçülere ulaştı. arkadaşlarla konu ile alakalı görüştüğümüzde, 350 ticket karşılığı paket etkinliğinin eskisi kadar cazip olmadığı, organizasyonun elinde daha az momenti olanlar için kademe kademe 50 ticket, 100 ticket, 250 ticket ve 350 ticketlik paketlerin arza sunulabileceğini söylemiştim. bu hafta 10 ticket karşılığı paketlerin satışa sunulacak olması da aklın yolunun bir olduğunu gösterdi aslında. bu arada yaklaşık 500000 momentin de tamamen yok edilecek olması gerçekten çok memnun edici bir karar. umarım tüm katılımcıların şansı bol olur, legendary veya rare paketlerinizden eksik olmasın  Smiley

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
velbet
Member
**

Activity: 447
Merit: 88

View Profile
March 09, 2022, 05:48:23 PM

Umarım bu trade karşılığı satışlar moment fiyatları üzerinde olumlu bir etki yapar. Bir şekilde moment sayısının azalması ya da kullanıcı sayısının artması ve bu fiyatı dengelemesi gerekiyor.
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
March 09, 2022, 05:57:57 PM
Last edit: March 10, 2022, 01:13:33 PM by ZekiBeyy
Merited by velbet (1)

Bu akşam 2 tane elit paket satışı var

1. Satış 21.00 da başlıyor  en az 4k puanı olanlar  25 Ticket karşılığı alabilecek.
https://nbatopshot.com/listings/pack/all-star-pack-elite-tier-tt-4

2. Satış 23.00 da başlayacak en az 7,5k puanı olanlar 49 dolar karşılığında alabilecek.
https://nbatopshot.com/listings/pack/all-star-pack-elite-tier-usd-4

Paket içeriği:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ5J2zB1vxiWJowRP1s5qZvyPlBCpFjBHVQ73IFJZImDp6WHg4pjjHvWFs6SM8qXYx7_q7-yQDm5utN/pubhtml?gid=1145268202&single=true
---------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Mart 2022 de ise 2 tane standart paket satışı yapılacak.

1. Satış 21.00 da başlıyor 10 Ticket karşılığı paket alabilecek. Hiç puanınız olmasa bile 2 paket alabilirisiniz
https://nbatopshot.com/listings/pack/all-star-pack-standard-tier-tt-4

2. Satış 23.00 da başlayacak 19 dolar karşılığında alınabilecek. Hiç puanınız olmasa bile 2 paket alabilirisiniz
https://nbatopshot.com/listings/pack/all-star-pack-standard-tier-usd-4

Paket içeriği:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ9xvLBd1owApbilyMisn7rDkzUH3WgCTZwFNEEbDoYon5Q8XEUb8bCjdHn9DXipWJo0mJCnhNuUpAW/pubhtml?gid=1091361779&single=true

Elit pakette rare çıkma olasılığı %33,7 elit paket daha mantıklı görünüyor tabi collectör puanınız varsa. Standart pakette rare ve  legendary gelme olasılığı çok düşük, elde kalan 60k seri momentler ile ticket yapılarak alınabilir (YTD)

Paket içeriğindeki 11.111 seri ile rare ve legendary momentler ilk defa satışı çıkacak momentler olacak. Paket sayısının az olması güzel olmuş diyebilirim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
March 10, 2022, 11:11:35 AM

Gece elit paket için sıraya girmiştim sıranın gelmesine bir saat vardı sıra numaram yetiyordu ama beklemeden uyudum pişman değilim. Rare çıkma ihtimali düşüktü önceki paketler kadar avantajlı değildi. 49$ çok bir şey olmasa da sıranın fazla bekletmesine dayanamadım. Her satışta üç beş saat sırada bekleyecek kadar pcde oturmuyoruz bazen TS ekibinin buna dikkat edip çözüm üretmesi lazım. Bir yıldır kuyruğun hızlı işlemesi adına atılan hiçbir adım yok.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
xzone
Legendary
*

View Profile
March 10, 2022, 01:06:43 PM

Paket sayılarını eskisi gibi düşürmedikleri sürece piyasanın düzeleceğini düşünmüyorum, içimiz dışımız moment oldu. Bugünkü ticket paketlerine girsem mi diye düşünüyordum ama eldeki momentleri ticket yapmak hala mantıklı gelmiyor. 2 dolardan bile hesap edince 20 dolar maliyeti olacak, sonra geri 10 dolarlık paket çıkacak.

Taban fiyatın düzelmesi için yeni paketleri düşük sayıda sattıkları gibi daha cazip ticket paketleri de getirmeleri gerekiyor. En azından moment fazlalığının önüne geçilmiş olur, elde boş moment duracağına ticket ile bekleriz. Ama paketlerin cazibesi olmadığı için eldekini vermek de mantıklı gelmiyor

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
March 10, 2022, 01:12:41 PM

Gece elit paket için sıraya girmiştim sıranın gelmesine bir saat vardı sıra numaram yetiyordu ama beklemeden uyudum pişman değilim. Rare çıkma ihtimali düşüktü önceki paketler kadar avantajlı değildi. 49$ çok bir şey olmasa da sıranın fazla bekletmesine dayanamadım. Her satışta üç beş saat sırada bekleyecek kadar pcde oturmuyoruz bazen TS ekibinin buna dikkat edip çözüm üretmesi lazım. Bir yıldır kuyruğun hızlı işlemesi adına atılan hiçbir adım yok.
Size katılıyorum sıra çok yavaş ilerliyor birde ticket ile alıyorsunuz direkt olarak sistem içinden yapıyorsunuz bu işlem ne kadar zaman alabilirki. Birde bazı satışlarda duraklama yapıyorlar ben bu duraklamalarda bir şeyler çevirdiklerini düşünüyorum. İlk başlardaki duraklamanın ardından sıranın ilerleme hızı artıyor nedense.

Bu akşamda 10 ticket ile sonrasında da 19 dolar ile standart paket satışı yapılacak elinizde 60k yüksek seri momentiniz varsa ve 2 dolardan satamadıysanız paket alınabilir bunun dışında pek tavsiye etmiyorum.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
cabsav
Legendary
*

View Profile
March 10, 2022, 03:10:08 PM

dun hem tıcket ıle hemde 49 dolar vererek toplam 2 paket aldım. 2sındende rare cıktı. dun rare cıkma ıhtımalı %39di yanlıs hatırlamıyorsam. dunku paketı alma sansı olup almayanlar bence buyuk hata yaptı.
bugun 10 tıcket ıle normal paketıde alıcam ama sanırım 19 dolarlık olanlardan almıcam.
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
March 10, 2022, 06:26:23 PM

dun hem tıcket ıle hemde 49 dolar vererek toplam 2 paket aldım. 2sındende rare cıktı. dun rare cıkma ıhtımalı %39di yanlıs hatırlamıyorsam. dunku paketı alma sansı olup almayanlar bence buyuk hata yaptı.
bugun 10 tıcket ıle normal paketıde alıcam ama sanırım 19 dolarlık olanlardan almıcam.

Dünkü Elit pakette rare çıkma şansı %33,7 idi ama bana çıkmadı 2 tane 60k 2 tane 9999 luk seriden geldi şansızlığım devam ediyor. 2 dolara satılmayan yüksek serilerden ticket yapıp aldım yoksa almayacaktım artık bu tarz paketler pek mantıklı gelmiyor. Nft piyasasıda iyice değer kaybediyor. Nba yine az çok etkinlik yapıyor NFL UFC vs bunlarda hiç bir etkinlik ve puan olayı yok şimdilik.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »
  Print  

Jump to: