Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:28:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Boğaya Hazır Mısınız?  (Read 329 times)
kriptobaron (OP)
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
January 03, 2021, 01:56:54 PM

Alt boğa ihtimaline son yıllarda hiç bu kadar yaklaşmamıştık arkadaşlar.

Peki ya siz boğa ya hazır mısınız?
Sepetinizi yaptınız mı?
Hangi coinleri aldınız?
Hedefiniz nedir?

Aldığınız veya almak istediğiniz coinleri ve hedeflerinizi tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
1714760939
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714760939
Reply with quote  #2

1714760939
Report to moderator
1714760939
Hero Member
*

Ignore
1714760939
Reply with quote  #2

1714760939
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714760939
Hero Member
*

Ignore
1714760939
Reply with quote  #2

1714760939
Report to moderator
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 03, 2021, 02:22:24 PM

Ben boğanın olacağına olan inancımı kaybettim ela. Yakında bitcoin dominansı %99 altcoin dominansı %1 olacak diye korkuyorum. Altcoinlerim şu an çöp parası ediyor şu an. Yakında bu altcoin işlerini bırakıp biste dalacağım. Hiç yoktan bist her gün daha şişiyor zarar ettirmez bence.
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
January 03, 2021, 02:26:26 PM

Ethereum'un en azından bu altboğada yeni bir ATH yapacağını düşünüyorum. Onun için eth tutuyorum. Ayrıca LTC ve bir kaç altcoin daha vardı ama bugünkü çıkışlarla elimden çıkardım. Hatta Ethereumlarımın yarısını da sattım ama hala çıkmaya devam ediyor. 880 direncini kıramayıp dönerse tekrar alacağım. Belki 600$ seviyelerini tekrar gösterir.

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 03, 2021, 02:39:07 PM

Gaza gelmeyin arkadaşlar kıvırıp bir yerlerimize monte ediyorlar. Sevinçleri bile korkudan yasayamiyoruz artık bogazimizda bırakıyorlar. İnşallah hepimiz kar ederiz en azından burada bekleyip te sabır edenler sağa sola kulak asmayanlar umarım kar ederler.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 03, 2021, 06:23:14 PM

4 senedir hazırız ve bekliyoruz boğayı altlara akmasınıda bekliyorum genel portföyüm bitcoinde ama altlardan daha fazla kazanacak tokenler var x olarak bitcoin garanti para diğerleri supriz iyi kazandıracak paralar benim için.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 03, 2021, 07:24:25 PM

4 senedir hazırız ve bekliyoruz boğayı altlara akmasınıda bekliyorum genel portföyüm bitcoinde ama altlardan daha fazla kazanacak tokenler var x olarak bitcoin garanti para diğerleri supriz iyi kazandıracak paralar benim için.

Birkaç haftadır yoğun bir gündemim olduğu için forumdan uzak kaldım. İyi bir yükseliş görmüşüz. 1-2 senedir tuttuğum bazı altcoinler var benimde. Eğer boğa sezonuna sonunda girebildiysek elden çıkarabilirim
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
January 03, 2021, 07:33:25 PM

hazırızda neye gre hazırız orası muamma. Piyasa 2017'den sonra öyle bir evrildiki neyi nasıl takip edeceğimi şaşırdım. O tarihten sonra aldığımız token veya coinler çöp aşamasına geldi piyasaya yeni girenlerde 1 hafta içinde çöp olup gidiyor uzun soluk olmuyor. Büyük parası olanlar servetine servet katarken biz izlemekle yetiniyoruz.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 03, 2021, 07:58:18 PM

hazırızda neye gre hazırız orası muamma. Piyasa 2017'den sonra öyle bir evrildiki neyi nasıl takip edeceğimi şaşırdım. O tarihten sonra aldığımız token veya coinler çöp aşamasına geldi piyasaya yeni girenlerde 1 hafta içinde çöp olup gidiyor uzun soluk olmuyor. Büyük parası olanlar servetine servet katarken biz izlemekle yetiniyoruz.

Her zaman öyle değil mi para parayı çekiyor ..
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
January 03, 2021, 09:48:12 PM

Resmen boğa başladı.

2 aydır alt coinlerde bekliyorum. kazanca ve zarara usd bazında baktığım için eth yada btc olarak erimek bir şey ifade etmedi. %80 BAT var sepetimde. Performans olarak yerinde sayıyor. Fakat %20 ile girmiş olduğum Cardstack'tan 2x şimdiden aldım.

Bu yorum burada hatra olarak kalsın. BAT ETH paritesinde 2 ay önceki seviyesine ulaşırsa mevlüt okutacağım.

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 04, 2021, 04:51:07 AM

Bir boğa havası esmeye havası başladı hayırlısı diyelim. Sukuneti ve soğukkanlılığı koruyalım.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
January 04, 2021, 08:14:28 AM

Ben yeni yatırım yapmadım 2017'den sonra çöp olan onlarca altcoin'im vardı onlardan bir sıçrayış gelirse diye bekliyorum umut fakirin ekmeği ama Ethereum liderliğinde altcoinler'de umarım en az Bitcoin kadar artış serisi yakalar.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 04, 2021, 04:07:27 PM

Uyuyor musunuz ben anlamıyorum ki. Ethereum 1000 dolar olmuş adam boğaya hazır mısınız diyor  Cheesy Cheesy Cheesy
kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
January 04, 2021, 04:30:15 PM

Uyuyor musunuz ben anlamıyorum ki. Ethereum 1000 dolar olmuş adam boğaya hazır mısınız diyor  Cheesy Cheesy Cheesy
Konuda alt boğadan bahsediliyor BTC ve ETH bu piyasanın iki babayiğiti bunları bilmeyen yoktur bizim konu içeriğimiz bunların dışında kalan projeler.
Okuduğunu anlamak da önem arz ediyor.
Şuraya bir de ergen gülüşü atayım d..D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
January 04, 2021, 04:53:50 PM

altcoinlerde bir boğa beklentim var ama yine de paramın küçük bir bölümünü buraya ayırdım. dia, iost, ada ve vet gibi coinlerden orta uzun vadede iyi sayılabilecek performanslar bekliyorum.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 04, 2021, 05:26:20 PM

Konuda alt boğadan bahsediliyor BTC ve ETH bu piyasanın iki babayiğiti bunları bilmeyen yoktur bizim konu içeriğimiz bunların dışında kalan projeler.

O zaman SHITCOIN yazacaksın önce neyin ne olduğunu anla sonra konu aç. Ayrıca her altcoin'e boğa gelecek sanmayın, bu süreçte delist edilip piyasadan silinecekler de olacak. Ergen ergen gülerken buna dikkat et elindeki shitcoin de bunlardan biri olmasın.
kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
January 04, 2021, 05:42:21 PM

Uyuyor musunuz ben anlamıyorum ki. Ethereum 1000 dolar olmuş adam boğaya hazır mısınız diyor  Cheesy Cheesy Cheesy

O zaman SHITCOIN yazacaksın önce neyin ne olduğunu anla sonra konu aç. Ayrıca her altcoin'e boğa gelecek sanmayın, bu süreçte delist edilip piyasadan silinecekler de olacak. Ergen ergen gülerken buna dikkat et elindeki shitcoin de bunlardan biri olmasın.
Oysa o kadarda karışır bir durum yok kamile anlatsam anlardı.
Neyse ergenliğime verin Sayın moderatör yeni konu açarken uyarılarınızı dikkate alacağım teşekkürler.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 04, 2021, 06:06:21 PM

Hocam ethde altcoin değil mi? Son zamanlarda iyi gitti ve hala da gidiyor. Yani siz bundan daha farklı bir boğa mi bekliyorsunuz.
Altcoinlerin hepsine boga geleceğini zannetmiyorum. Benim beklentim eth dahil bir çok sağlam altcoi  ath yapacak. Eth nin de 3000 dolar olmasını bekliyorum en az. O seviyelere gelince zaten altcoin boğası da yavaş yavaş bitmeye başlar.
kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
January 04, 2021, 06:28:15 PM
Last edit: January 04, 2021, 07:16:04 PM by kriptobaron

Uyuyor musunuz ben anlamıyorum ki. Ethereum 1000 dolar olmuş adam boğaya hazır mısınız diyor  Cheesy Cheesy Cheesy

Hocam ethde altcoin değil mi? Son zamanlarda iyi gitti ve hala da gidiyor. Yani siz bundan daha farklı bir boğa mi bekliyorsunuz.
Altcoinlerin hepsine boga geleceğini zannetmiyorum. Benim beklentim eth dahil bir çok sağlam altcoi  ath yapacak. Eth nin de 3000 dolar olmasını bekliyorum en az. O seviyelere gelince zaten altcoin boğası da yavaş yavaş bitmeye başlar.
Evet hocam Ethereum da bir altcoin fakat burada bahsettiğimiz mesele 2017 - 2018 boğasında da bu coinler önderlik edip yükseldi ve sonrasında diğer coinler de 10x 20x 30x gibi patlamalar yaşandı haliyle şuanda da aynı senaryo yaşanır mı diye herkes bir beklenti içerisine girdi alt boğa derken kastettiğim meselede bu.
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
January 04, 2021, 07:30:34 PM

Eth halen son geldiği seviyeye gelemedi. Orayı bir yoklasın. O seviyeden sonra gelecek olan yeni Eth ath seviyeleri alt coinleri yanında sürükleye bilir. Bence altlarda bahar daha tam başlamadı. Btc halen piyasanın ana aktörü. Bir az sakinleyip oradan çıkacak para altlara girerse o zaman başlayacak.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 04, 2021, 08:24:18 PM

Hazırız tabii ki eth bugün işareti çaktı açık açık dedi bakın geliyor boğa benden haber vermesi diye her şeye emir girdim 3-4-5xlere coinine göre şansa bırakmadan gelirse direkt satsın arkadan bakmayayım diye süper olur o meşhur 10-15x boğalar geri dönerse mercedes gla alacağım
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: