Bitcoin Forum
April 26, 2024, 09:40:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 50$ | Blockchain.com STX Airdrop Dağıtımı  (Read 394 times)
crytolog
Jr. Member
*

Activity: 103
Merit: 6

View Profile
January 20, 2021, 08:30:45 PM

blockchaindeki 12 kelimeyi paylaşmak sıkıntı olur mu sizce?
1714167638
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714167638
Reply with quote  #2

1714167638
Report to moderator
1714167638
Hero Member
*

Ignore
1714167638
Reply with quote  #2

1714167638
Report to moderator
1714167638
Hero Member
*

Ignore
1714167638
Reply with quote  #2

1714167638
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1180

View Profile
January 20, 2021, 08:47:12 PM

blockchaindeki 12 kelimeyi paylaşmak sıkıntı olur mu sizce?

Ben blockchain sitesini airdroplar için kullanıyorum bundan dolayı benim için bir şey ifade etmiyor ama siz normal işlemler için kullanıyorsanız sizin için ileride sıkıntı çıkartabilir.

Adamlar uyarısını yapmışlar. Bunuda dikkate almalısınız.
Never share this backup phrase with anyone! Blockchain.com will never ask you for this information.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
January 20, 2021, 09:40:54 PM

stx'lerin word backup phrase ile saklandığı belirtilmiş, ayrıca çekim ve cüzdan vs. işlemlerinin 2021'in sonunda gerçekleşeceği belirtilmiş, isteyen bekleyebilir. https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360038745191

kilidi açılan stx'lere erişimin seed ile gerçekleşebileceği belirtilmiş. https://blockstack.zendesk.com/hc/en-us/articles/360045523953-How-can-I-transfer-my-Stacks-Token-out-of-my-Stacks-Wallet-

ben bir problem göremedim ama kendi araştırmanızı da ekleyin ve öyle hareket edin lütfen. eğer problem olduğunu düşünen varsa da yardımcı olmak amacıyla belirtebilir.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
January 20, 2021, 11:00:40 PM

paylaşım için teşekkür ederim. Şimdi hemen göz atıp ne gelmiş ne gelmemiş bakacacağım. Umarımda o denilen fiyatı ederde yolumuzu buluruz. 50 $ az bir para değil. Türkiye Şartlarında mükemmel bir para. Smiley
MK-74
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1180

View Profile
January 21, 2021, 07:15:24 AM

stx'lerin word backup phrase ile saklandığı belirtilmiş, ayrıca çekim ve cüzdan vs. işlemlerinin 2021'in sonunda gerçekleşeceği belirtilmiş, isteyen bekleyebilir. https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360038745191

kilidi açılan stx'lere erişimin seed ile gerçekleşebileceği belirtilmiş. https://blockstack.zendesk.com/hc/en-us/articles/360045523953-How-can-I-transfer-my-Stacks-Token-out-of-my-Stacks-Wallet-

ben bir problem göremedim ama kendi araştırmanızı da ekleyin ve öyle hareket edin lütfen. eğer problem olduğunu düşünen varsa da yardımcı olmak amacıyla belirtebilir.

Her hangi bir problem olmadığını düşünüyorsunuz ama şöyle bir gerçek var. Diyelim ki birisi işlemlerini blockchain.com sitesinden gerçekleştiriyor ve bu sitede tutuyor birikimini ve cüzdanınızın seed keylerini başka bir cüzdan ile paylaşıyorsunuz ileride her hangi bir açıkta bu seed keylerinizi verdiğinizden dolayıbütün birikimlerinizi kaybet şansınız var ve hiç bir talep hak edemezsiniz siteden neden çalındı diye. Adamlar açık açık yazmışlar bizle bile paylaşmayın diye. Beni dikkat çekmek istediğim nokta burası.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 21, 2021, 08:47:12 AM

Ben bu programa katılamamıştım. Yeni görüyorum hatta bu olayı. Az para değil Türkiye şartlarında keşke katılabilseydim. CoinMarketCap’ın aksine Blockchain.com daha iyi çalışıyor lakin daha bir airdrop programı yapmadılar galiba. Acaba denenen yöntemle girsem gelmemiş bana ama var mıdır cüzdanda bu coinden.
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
January 21, 2021, 10:21:30 AM

...

Her hangi bir problem olmadığını düşünüyorsunuz ama şöyle bir gerçek var. Diyelim ki birisi işlemlerini blockchain.com sitesinden gerçekleştiriyor ve bu sitede tutuyor birikimini ve cüzdanınızın seed keylerini başka bir cüzdan ile paylaşıyorsunuz ileride her hangi bir açıkta bu seed keylerinizi verdiğinizden dolayıbütün birikimlerinizi kaybet şansınız var ve hiç bir talep hak edemezsiniz siteden neden çalındı diye. Adamlar açık açık yazmışlar bizle bile paylaşmayın diye. Beni dikkat çekmek istediğim nokta burası.

stacks walletin güvenlik açığı verme ihtimali az da olsa var ama yine de biz konu içerisinde stacks'in de yönlendirdiği resmi wallet'i kullandık ve blockchain.com'un stx'leri word backup phrase ile sakladığını belirttik.

olası karışıklıkları önlemek için konuyu 24 saat sonra kilitleyeceğim, görüş bildirmek isteyenler mesaj yolu ile belirtirse konuyu tekrar açarım.

Ben bu programa katılamamıştım. Yeni görüyorum hatta bu olayı. Az para değil Türkiye şartlarında keşke katılabilseydim. CoinMarketCap’ın aksine Blockchain.com daha iyi çalışıyor lakin daha bir airdrop programı yapmadılar galiba. Acaba denenen yöntemle girsem gelmemiş bana ama var mıdır cüzdanda bu coinden.

https://login.blockchain.com/#/airdrops kısmında tanımlı stx yoksa boşuna denemeyin.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 21, 2021, 07:00:33 PM

Bilgi verip uyandırdığınız için teşekkürler. Ben de airdropa katılmışım hesabıma 100 stx tanımlanmış. ancak şuan binance deposit kapalı sanırım o yüzden çekemedim ama en azından cüzdanımıza aldık.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: