Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:52:49 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Binance CEO’sunun Ethereum (ETH) Yorumu Yatırımcıları Üzdü! “Fakirleşecekler”  (Read 234 times)
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
February 28, 2021, 11:02:01 AM

Ne kadar da çok yüksek fee verme meraklısı varmış burada yahu. Demek ki buradaki herkes zengin, bu da beni mutlu ediyor haliyle.
Fee'ler hep böyle kalmayacak ki. Ethereum'un olayı da ucuza transfer değil zaten. Ethereum daha emekleme aşamadında olan bir zincir. Günden güne kendini geliştiriyor. Rakip bir ceo'nun böyle saçma bir açıklama yapması ne kadar etik?

Ethereum'un mottosu daha geçen yıla kadar şuydu: "çok hızlı ve neredeyse ücretsiz transfer!". ETH fanları her fırsatta bunu dile getiriyordu.
Ayrıca bize ne ki o ceo etik değilmiş, bu ağ şöyle iyiymiş?
Ben kazandığım ve kaybettiğim paraya bakarım, gerisi tamamen trend meselesi.
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 754

View Profile
February 28, 2021, 01:07:16 PM

Ethereum yatırımcısı değilim. Zaten gideceği kadar gitmiş. Ama ethereum sahiplerinin yakında çok daha fazla kazanıp zenginleşeceği günlerin yakın olduğuna dair güzel bir haber bu.

CZ görüşleri asla önemsenmemesi gereken biri. Dediklerini 2 yıldır takip ediyorum çoğunlukla tersi çıkar.

Ben de görüşlerini takip ediyorum.
Neredeyse hepsi terse çıktı.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
February 28, 2021, 01:42:06 PM

Evet feeler yüksek. Ama ETH network merkeziyetsiz bir network ve insanlar buna güveniyor. Olur da gücünü kaybedecekse bundan umarım BSC network faydalanmaz. ADA, Polkadot artık hangi network bu kaymağı yiyecekse yesin de BSC yemesin. Ultra merkezi bir ağ kurarak ETH'ye böyle eleştiriler getirmesi komik.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 28, 2021, 02:50:59 PM

vay arkadas herkes cz ye sövmüş, öngörüleri hiç cıkmadı diyen bile olmus(adam rakipsiz lider ama öngörüleri yanlış lol) ne dediyse tersi cıkmış. Şakamısınız?
ether güncel haliyle işlevini yitirmiştir ötesi yok. 100 dolarlık coin transfer etmeye calısın bakalım fee ne ödüceksiniz?100 dolarlık swapa 250 dolar fee ödemek sizin hosunuzamı gidiyor? millet farmını bozamıyor feesi gelirinden fazla oldugu icin. bide bu geçiçi durummuş fee ler böyle kalmazmış. ulan skale icosuna girdim eyluldu sanırım 200 dolar fee ödedim bu geçiçi durum kac yılda geçecek? gecen yazda feeler gayet boru gibiydi.
surda yazanların en az yarısının ether ağında işlemi yoktur bundan eminim. olsa zaten böyle boş konuşmaz.  
işin özü ether ya seve seve acilen eth 2.0a geçer yada 2.liği kaptırır. fanboylugu bırakın.  yoksa siz teknolojisi icin mi burdasınız? Smiley
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
February 28, 2021, 02:57:32 PM

Ethereum bu şekilde devam ederse alternatif kaynaklara geçenlerin sayısı çok olacak belki bunların arasında başı da BNB çekecek. Süreğen bir yapı sağlaması çok zor Ethereum'un artık, Binance CEO'su bu kadar iddialı konuşabiliyorsa dayandığı bir şeyler mutlaka vardır

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 28, 2021, 03:15:36 PM

ETH'e şimdiye kadar orta-uzun vadeli hiç yatırım yapmadım. Geçmişte birkaç sefer girip-çıkmıştım o kadar. Ama şu da var ki, ERC-20 transferlerinde bir zorunluluk halinde sonuçta. Uzun zamandır MEW cüzdanımda bekleyen ERC-20 tokenler var. Birkaç ay içerisinde fiyatlarının artacağını düşündüğümden, satmak için borsaya transfer edeceğim. GAS fee'leri de takip etmediğimden ne kadar tutacak ondan da emin değilim. Bu hafta MEW'e bi 60 dolarlık ETH yollayayım diye düşünüyordum. Ama sanırım bu da yetmeyecek transfer ücretlerim için. Eskiden 3-5 dolar bile yeterli oluyordu. Lanet olsun böyle işe!!! Acilen bu komisyonları düzenlemeleri lazım.
W Jr.
Copper Member
Legendary
*

Activity: 1316
Merit: 1012

View Profile
February 28, 2021, 03:25:59 PM

vay arkadas herkes cz ye sövmüş, öngörüleri hiç cıkmadı diyen bile olmus(adam rakipsiz lider ama öngörüleri yanlış lol) ne dediyse tersi cıkmış. Şakamısınız?
ether güncel haliyle işlevini yitirmiştir ötesi yok. 100 dolarlık coin transfer etmeye calısın bakalım fee ne ödüceksiniz?100 dolarlık swapa 250 dolar fee ödemek sizin hosunuzamı gidiyor? millet farmını bozamıyor feesi gelirinden fazla oldugu icin. bide bu geçiçi durummuş fee ler böyle kalmazmış. ulan skale icosuna girdim eyluldu sanırım 200 dolar fee ödedim bu geçiçi durum kac yılda geçecek? gecen yazda feeler gayet boru gibiydi.
surda yazanların en az yarısının ether ağında işlemi yoktur bundan eminim. olsa zaten böyle boş konuşmaz.  
işin özü ether ya seve seve acilen eth 2.0a geçer yada 2.liği kaptırır. fanboylugu bırakın.  yoksa siz teknolojisi icin mi burdasınız? Smiley

Sadece Ethereum için değil, hiç bir şirketin fanboyluğunu yapmak doğru değil.Bunun herkes bilincinde sanırım.Ama Cz açısından bakarsak Ethereum tarafına laf söylemesini etik bulmuyorum.Hele ki benzer işlemleri yapabilen bir altcoin sahibi vasfıyla...

Vitalik Buterin çıksa ve BNB’ye laf söylese de aynı şeyleri söylerdim.Herkes hemen hemen bunu söylemiş.Ethereum tarafında bir kaç sene önce 0.küsürlü dolarlara transfer gayet mümkündü bunu siz de hatırlıyorsunuzdur.Şuan ki durumdan kimse memnun değil.Mecbur olduğumuz zaman bu komisyonlar ile ağ kullanımı yoluna gidiyoruz.Kimse fazla komisyon ödemek istemez zaten.

Ethereum 2.0 güncellemesini bir an önce de bitirirse -istenilen ve beklenilen ölçüde başarılı olduğunu varsayarsak- BNB unutulur.Sadece biraz CZ antipatiliği baskın geldi bizlere  Cheesy

Saygılarla.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
February 28, 2021, 04:03:46 PM

Grin Grin Grin
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 28, 2021, 05:48:58 PM

Sadece Ethereum için değil, hiç bir şirketin fanboyluğunu yapmak doğru değil.Bunun herkes bilincinde sanırım.Ama Cz açısından bakarsak Ethereum tarafına laf söylemesini etik bulmuyorum.Hele ki benzer işlemleri yapabilen bir altcoin sahibi vasfıyla...

Vitalik Buterin çıksa ve BNB’ye laf söylese de aynı şeyleri söylerdim.Herkes hemen hemen bunu söylemiş.Ethereum tarafında bir kaç sene önce 0.küsürlü dolarlara transfer gayet mümkündü bunu siz de hatırlıyorsunuzdur.Şuan ki durumdan kimse memnun değil.Mecbur olduğumuz zaman bu komisyonlar ile ağ kullanımı yoluna gidiyoruz.Kimse fazla komisyon ödemek istemez zaten.

Ethereum 2.0 güncellemesini bir an önce de bitirirse -istenilen ve beklenilen ölçüde başarılı olduğunu varsayarsak- BNB unutulur.Sadece biraz CZ antipatiliği baskın geldi bizlere  Cheesy

Saygılarla.
Bsc denilen zincir aslinda ether. Adam 20-30 centle islemleri yaptirip hizi ayarliyabiliyor. Bir bakima cakma urun orjinalinden daha iyi performans veriyor. E kusura bakmasin kimse ben bu adami desteklerim. Yarin mahmut cikar topluluk icin daha olumlu isler yapar, mahmutu destekleriz.
Bu adam melek degil ama seytan hic degil.
Saygilar bi mukabele
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: