Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:51:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 152 »
  Print  
Author Topic: Türkiye Süper Ligi Ana Konusu  (Read 23034 times)
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 27, 2022, 10:37:05 PM

Galatasaray aslında Rizespor'a karşı kolay bir maç da çıkarabilirdi ama yine kendi eliyle maçı zorlaştırdı. İki kere geri düşse de 70. dakika itibariyle şov başladı ve harika bir şekilde maçı çevirdi Galatasaray oyuncuları. 4-2 kazanan takımda yine Gomis son anların adamı oldu. 90+8'de gol atarak ligdeki 3. maçında 3. golünü atmış oldu. Bu galibiyet Galatasaray için çok kritikti de çünkü şu an düşme hattı ile aradaki farkı 8'e çıkararak derin bir nefes aldılar. Üst üste alınan iki galibiyet takımı artık daha iyi bir seviyeye taşır herhalde ama herhangi bir Avrupa turnuvasına gitmesi hayal oldu.

Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
February 28, 2022, 01:58:40 PM

Galatasaray düşme potasından çıktı diyebiliriz. Bu nedenle gerçekten sevindi taraftarları. Ama düştüğü genel durum unutulmamalı. Ve dün bile rahat kazanamadı, zar zor bir galibiyet alabildi. Çaykur Rize ile twitterda olan atışmaları ise bence çok seviyesiz ve gereksiz. Düşme hattından çıktığı için sanki büyük bir derbi kazanmış ya da avrupada başarı elde etmiş gibi esprili tweet atmak üç büyüklerden biri diye Türkiye'nin en büyüklerinden biri sayılan kulübe yakışmıyor. Önümüzdeki hafta Konya deplasmanı, sonraki hafta da Beşiktaş derbisi var. Kafaları biraz rahatladığı ve ligde kalmayı neredeyse garantiledikleri için maçlara baskısız çıkabilirler
 belki bu rahatlama oyunlarına pozitif yansıyabilir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1068

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
February 28, 2022, 07:02:27 PM

Galatasaray düşme potasından çıktı diyebiliriz.

Ben düşme potasından hala çıktığını düşünmüyorum. Hala düşme potasına çok yakın ve Galatasaray gibi büyük bir camiaya yakışmayacak bir durum. Ama size katıldığım nokta tüm oyuncular psikolojik olarak çok kötü durumda idiler, bu iki maçlık galibiyet psikolojik olarak oyuncuları rahatlatıp motive edebilir. Şöyle bir durum var ki, fikstürü gerçekten çok zor Konyaspor, Barcelona Beşiktaş, Barcelona. Bu dört maç bittiğinde yeniden düşme potasında olabilir Galatasaray.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
February 28, 2022, 08:16:59 PM

Galatasaray'ın hala performansına pek güvenemesem de bence de sanki düşme potasından uzaklaştı artık. Aradaki fark 8 puana çıktı ve bu iki hafta üst üste galibiyet serisi de var. Bence bunlar Galatasaray için bir motivasyon kaynağı olmalı. Artık bu noktadan sonra toparlanmaya başlayıp güzel bir seri yakalanırsa düşme tehlikesi diye bir şey kalmaz birkaç hafta içerisinde. Önemli olan istikrar. Öte yandan Galatasaray'ı zor bir fikstür de bekliyor diye hatırlıyorum. Eğer o zorlu dönemi iyi geçirirse rahatlarlar.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
March 01, 2022, 04:05:11 AM

Galatasaray'ın hala performansına pek güvenemesem de bence de sanki düşme potasından uzaklaştı artık. Aradaki fark 8 puana çıktı ve bu iki hafta üst üste galibiyet serisi de var. Bence bunlar Galatasaray için bir motivasyon kaynağı olmalı. Artık bu noktadan sonra toparlanmaya başlayıp güzel bir seri yakalanırsa düşme tehlikesi diye bir şey kalmaz birkaç hafta içerisinde. Önemli olan istikrar. Öte yandan Galatasaray'ı zor bir fikstür de bekliyor diye hatırlıyorum. Eğer o zorlu dönemi iyi geçirirse rahatlarlar.

Galatasaray elbette ligden düşmeyecek. diğer takım taraftarları için bu konu alay konusu olsa da Galatasaray’ın lig için ciddi bir potansiyeli vardı. ligin üstünde bir kadroya da sahipler. talihsiz maçlar oynamış olabilirler ancak ligden düşme ihtimalleri bile bence gerçekdışıydı. şimdi artık daha iyi oynuyorlar ve üst sıralara hızla tırmanmaya başlayacaklar.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
March 01, 2022, 07:19:58 AM

Önceki gün Galatasaray dün de Fenerbahçe kollandı. Sezonun önceki bölümlerinde TS lehine birçok düdük çaldı hakemler, şimdi görünen o ki günah çıkartıp hem 3 büyüklerin gönlünü alacaklar hem de bakın bunlar toparladılar diyip yayın ihalesinde iyi teklif almaya çalışacaklar bu kafayla devam edelim biz

yenerbatmaz
Full Member

Activity: 544
Merit: 124

View Profile
March 01, 2022, 09:02:17 AM

Dün süper lig yayın ihalesi yapıldı ve karar açıklandı. Bende maddelere baktım. Yemin ediyorum anlaşılmasın diye mi böyle yapmışlar anlamadım. Bir sürü madde ve o kadar sıkıcı ki.
Herhalde yine Digitürk ucuza kapatacak. Zaten kalitesiz lig için yüksek para verilmez. Ben bile futbol ile alakamı kesmiş isem herkes kesebilir. Dün Fenerbahçe maçının özetine dahi bakmadım.   
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
March 01, 2022, 10:30:30 AM

Önceki gün Galatasaray dün de Fenerbahçe kollandı. Sezonun önceki bölümlerinde TS lehine birçok düdük çaldı hakemler, şimdi görünen o ki günah çıkartıp hem 3 büyüklerin gönlünü alacaklar hem de bakın bunlar toparladılar diyip yayın ihalesinde iyi teklif almaya çalışacaklar bu kafayla devam edelim biz

Eee kolay mı en iyi takımların düştüğü duruma bakın ligde zor tutunacak olan bir takımla ya da ilk üçe bile giremeyen takımlarla bu lig nasıl para etsin (: bu sene çok uzun zamandır gördüğümüz en kötü sene düzgün futbol oynayabilen takım yok ama çarkı döndürebilmek için hakemler yine olaya el atıyor son maçlarda bir sürü haksız kararlar çıkarttılar ve maçları değiştirdiler Cheesy

diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
March 01, 2022, 06:28:25 PM

Trabzonspor ligin bitimine doğru yaklaşırken 17 puan kadar bir fark yakalamış durumda. Konyaspor sadece son 4 haftada 11 puan kaybetti ve farkın bu kadar büyümesine sebep oldu. Ve artık Trabzonspor net bir şekilde şampiyon tabi ki. Zaten puan farkı yakın olsaydı bile bence Trabzonspor bir noktadan sonra yine koparırdı. Sezonun başından sonuna inanılmaz bir performans gösterdikten sonra bu şampiyonluğu çoktan hak ettiler. Şu an benim en çok merak ettiğim konulardan birisinin de Galatasaray'ın tam olarak düşme tehlikesinden kurtulup kurtulmayacağı.

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
March 05, 2022, 08:36:55 PM

Konyaspor dört haftadır kazanamıyordu, bu kötü gidişe Galatasaray karşısında son verdiler. İlk yirmi dakikada buldukları iki golle işi bitirdiler. Şampiyonluk yarışından Trabzonspor mağlubiyeti ile kopmuşlardı, üstüne ikincilik de tehlikeye girmişti. Bu üç puana çok ihtiyaçları vardı. Galatasaray son iki maçını zor da olsa kazandığı için biraz rahatlamıştı. Beklenmedik bir sonuç olmadı. Konyaspor daha iyi takım, risk analizinde de görüldüğü gibi galibiyet oranları daha düşüktü.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
March 05, 2022, 08:44:18 PM

Konyaspor ikincilik için moral topladı, havaya girebilirler. Birkaç maçlık kötü gidişi durdurdular. Galatasaray ise artık konuşmaya üzen bir hale gelmeye başladı. Valla acıyorum. Üç büyüklerden bu kadar kötü durumda olmuş bir takım aklıma gelmiyor son 20 yılda. Yeni hocalarına da acıyorum. Adam tabi parasına bakıyordur ve bu takımı ben kurmadım ki demiş bugün ama hele bu ekonomik şartlarda seneye de iyi takım kurma hayalinde değildir umarım, kendi üzülür. Gerçekten yazık, perişan halde bir Galatasaray...

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
March 05, 2022, 08:45:35 PM

Konyaspor'un gerçekten Galatasaray ile oynadığı için galibiyetsiz serisi sona erdi denilebilir aslında. Çünkü Galatasaray her ne kadar 2 maçlık bir galibiyet serisi yakalasa da güç bela kazanabiliyordu. Hele ki Konyaspor gibi genel olarak sağlam bir sezon geçiren bir takıma karşı şanslarını fazla görmüyordum ki öyle de oldu. Konyaspor daha ilk yarıdan skoru 2-0'a getirip aynı skorla maçı da kazanmasını bildi. İlk yarıda Galatasaray berbat oynadı ve ikinci yarıda anca açılabildi. Ama bir sonuç vermedi. Galatasaray hep maça iyi başlayamadığından kaybediyor zaten.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
March 06, 2022, 06:38:29 AM

Konyaspor'un gerçekten Galatasaray ile oynadığı için galibiyetsiz serisi sona erdi denilebilir aslında. Çünkü Galatasaray her ne kadar 2 maçlık bir galibiyet serisi yakalasa da güç bela kazanabiliyordu. Hele ki Konyaspor gibi genel olarak sağlam bir sezon geçiren bir takıma karşı şanslarını fazla görmüyordum ki öyle de oldu. Konyaspor daha ilk yarıdan skoru 2-0'a getirip aynı skorla maçı da kazanmasını bildi. İlk yarıda Galatasaray berbat oynadı ve ikinci yarıda anca açılabildi. Ama bir sonuç vermedi. Galatasaray hep maça iyi başlayamadığından kaybediyor zaten.

Konyaspor Galatasaray’ı yendi aslında bu sonucu ben de bekliyordum. Şu an süper ligden daha fazla düşündüğümüz şey Barcelona maçında Galatasaray’ın bizi avrupada rezil edecek skor almaması. 2-0,3-0 gibi skorlara şükür edecek pozisyondayım. Barcelona, Konya değil pozisyon bulduğu an affetmez. Umarım Galatasaray bu eşleşmeden kazasız atlatır. Seneye Avrupa kupalarında oynamayacakları kesin gibi görünüyor Galatasaray’ın. Yeni başkanlar iki büyük kulübede yaramadı. Hem Fenerbahçe hem Galatasaray yeni başkanlarıyla sürekli düşüş yaşıyorlar.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
March 06, 2022, 09:42:56 AM

Sanırım Fenerbahçe son haftalarda ligde formda olduğu için bu maçta bu kadar favori konumunda. Çünkü Trabzonspor haftalardır kazanan bir takım ve Fenerbahçe'den kat kat iyi durumdalar da. Ama iş derbimsi maçlara gelince değişebilir de tabi. Trabzonspor'un güvenli oynamasını bekliyorum. Aynı şekilde Fenerbahçe'nin de hücum odaklı bir futbolla galibiyet arayacağına dair bir şüphem yok. Ancak ilk golü atan Trabzonspor olursa eğer, Fenerbahçe'nin yenilme ihtimali de var bence.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 06, 2022, 09:45:20 AM

Konyaspor ikincilik için moral topladı, havaya girebilirler. Birkaç maçlık kötü gidişi durdurdular. Galatasaray ise artık konuşmaya üzen bir hale gelmeye başladı. Valla acıyorum. Üç büyüklerden bu kadar kötü durumda olmuş bir takım aklıma gelmiyor son 20 yılda. Yeni hocalarına da acıyorum. Adam tabi parasına bakıyordur ve bu takımı ben kurmadım ki demiş bugün ama hele bu ekonomik şartlarda seneye de iyi takım kurma hayalinde değildir umarım, kendi üzülür. Gerçekten yazık, perişan halde bir Galatasaray...

Galatasaray’ın içinde bulunduğu sıra beni de üzüyor bak Fenerbahçe taraftarı olmama rağmen geçen senelerde bizimle dalga geçen Galatasaray taraftarının bizden daha kötü durumda olması gülme komşuna gelir başına sözünü hatırlatıyor bana avrupada nasıl olduysa grubunu lider tamamladılar ancak sırada dünya devi Barcelona var. Barcelona’yı elemeyi geçin onlara gol atsalar bile yeter bence üç büyükler kalmadı seneye Trabzon Konya ilk ikide olursa artık Anadolu kulüplerinin devri geldi diyebilirim

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 433

View Profile
March 06, 2022, 10:24:16 AM

Galatasaray tam toparlanır gibi oldu diyecekken bir mağlubiyet daha aldı. Konyaspor ile aralarında ciddi performans farkı vardı yalan yok şimdi ama Galatasaray hala kendisi gibi oynamıyor. İlk yarıda o kadar berbat bir Galatasaray izledim ki maç da koptu zaten. İkinci yarıda çabalasalar da 1 gol bile atamadılar. Zor maçlardan birisi de buydu ve malesef yenildik. Umarım sonraki maçımızda galibiyet alırız diyeceğim ama Beşiktaş derbisi o da.  Grin  Sahamızda da olsa işimiz çok zor açıkçası. En ufak güvenim yok takıma bu maçta.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
March 06, 2022, 02:54:53 PM

Normalde derbilerin favorisi olmaz denir ama oranlar bana ilginç geldi. Fenerbahçe'ye 2.01 oran verilmiş, Trabzonspor'a ise 2.70. Fenerbahçe evinde oynuyor ama Kadıköy'ün kale olduğu zamanlar geride kaldı. Son birkaç yılda o özelliğini yitirdi ve Fenerbahçe evinde birçok maç kaybeti. Trabzonspor bu kadar formdayken oranların 2.30 - 2.60 bandında olmasını beklerdim.
Bana maç berabere bitecekmiş gibi geliyor nedense. Sanırım böyle bir sezonda iki takım da bir puana hayır demeyecektir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
March 06, 2022, 03:55:21 PM

Galatasaray bence çok kötü oynuyor dün ilk yarıda resmen şut çekemediler iki üç kere pas yapabildiler hepsi bu başka hiçbir şeyi yapmayı beceremediler ikinci yarıda biraz daha iyi oynadılar ama yine gol yok. Gomis gelince takıma bir şeyler katar dedik ama dün o da olmadı Galatarasay birkaç hafta önceki haline geri döndü ortada futbol adına bir şey yoktu ne Babel ne Gomis tek başına bir şey yapamıyor. Galatasarayda takımı hücuma çıkartacak oyuncu yok orada büyük eksiklik var Sad

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 06, 2022, 04:08:54 PM

Normalde derbilerin favorisi olmaz denir ama oranlar bana ilginç geldi. Fenerbahçe'ye 2.01 oran verilmiş, Trabzonspor'a ise 2.70. Fenerbahçe evinde oynuyor ama Kadıköy'ün kale olduğu zamanlar geride kaldı. Son birkaç yılda o özelliğini yitirdi ve Fenerbahçe evinde birçok maç kaybeti. Trabzonspor bu kadar formdayken oranların 2.30 - 2.60 bandında olmasını beklerdim.
Bana maç berabere bitecekmiş gibi geliyor nedense. Sanırım böyle bir sezonda iki takım da bir puana hayır demeyecektir.

Trabzonspor’a çok iyi oran veriliyor bence Trabzonspor iddia oranlarına bakarsak tercih edilebilirmiş Fenerbahçe, Galatasaray eski günlerinden çok uzakta Trabzonspor ise harika bir sezon oynuyor Fenerbahçe yi mahvedecek Kadıköy artık o eski Kadıköy değil gelen atıyor giden atıyor bu maçı da kaybederiz

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
March 06, 2022, 05:13:11 PM

Türk futbolu bitmiş geçmiş olsun.
Hakem trabzon kazansın diye elinden geleni yapıyor. Kırmızı kart kırmızı değil son saniye atılan golü bile atılmasın diye düdük çalıyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 152 »
  Print  

Jump to: