Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:00:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 152 »
  Print  
Author Topic: Türkiye Süper Ligi Ana Konusu  (Read 23124 times)
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
March 06, 2022, 05:22:48 PM

Türk futbolu bitmiş geçmiş olsun.
Hakem trabzon kazansın diye elinden geleni yapıyor. Kırmızı kart kırmızı değil son saniye atılan golü bile atılmasın diye düdük çalıyor.

Katılıyorum Türk futbolu bitmiş, Fenerbahçe’den intikam alınıyor, bu maçta bu şaibe varsa Trabzonspor’un diğer tüm maçları baştan sona tekrar incelenmeli, bu seneyi TFF Trabzonspor’a hediye ediyor olabilir, 18 de irfanı komik bir sebepten atıyor, golü engellemek için çalışıyorlar, diyecek söz bulamıyorum,
1715108405
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715108405
Reply with quote  #2

1715108405
Report to moderator
1715108405
Hero Member
*

Ignore
1715108405
Reply with quote  #2

1715108405
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715108405
Hero Member
*

Ignore
1715108405
Reply with quote  #2

1715108405
Report to moderator
1715108405
Hero Member
*

Ignore
1715108405
Reply with quote  #2

1715108405
Report to moderator
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
March 06, 2022, 06:39:27 PM

Bu sene Trabzon'un şampiyon olacağı kesin, artık rakibi yok biliyoruz ama 2.lik mücadelesi devam edecek. Kırmızı kart kararı sonrasında bütün Fenerliler twitterda coştu, geçtiğimiz maçlarda çıkan kart kararları ve fauller ile kıyaslamalar yapmaya başladı. Trabzonspor çok etkisizdi ve kazanmayı başaramadı. Fenerbahçe Kadıköy ruhunu ortaya koydu ve 10 kişiye rağmen fena sayılmayacak bir maç çıkarttı Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 544
Merit: 124

View Profile
March 06, 2022, 07:17:43 PM

Tüm Türkiye kırmızı mi değil mi diye tartışıyor. Net kırmızı kart pozisyon. Çoğu kimse taraflı bakıyor ne yazık ki. Ahmet Çakar kırmızı değil diyor Erman net kırmızı diyor. Hakem kırmızı vermiş  hala konuşuluyor. Gencecik hakem hiç işi gücü yokta kendi kariyerini yer bitirir mi.
totti67
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 298

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
March 06, 2022, 07:33:17 PM

Abdullah hoca bakasetas i 85 dakika nasıl sahada tuttu inanılır gibi değil, resmen ligin ikinci yarısı GS maçı dışında neredeyse hiç sahada yok adam. Ahmet Can açık ara maçın en iyisi idi, yaşına göre soğukkanlı, dikkatli, topu oynuna sokmada başarılı, en önemlisi günümüz stoperlerinde artık asli görevleri yanında oyun bilgisi de önemli. Kırmızı kart konusunda bence doğru karar olduğunu düşünüyorum, irfancan ve Mert Hakan in özellikle buyuk maclarda gereksiz sinirli oldukları, bunun da en çok kendilerine zararı olduğu açık. Fenerbahçe asırlık bir kulüp, mazisi basarilarla dolu, bu akşam 80 dakika lidere üstün oynayabilen takımın ligde neden bu kadar geride olduğunu da sorgulamaları lazım.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"

▬▬▬▬▬

Hero -
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
March 06, 2022, 07:53:18 PM

Konyaspor'un gerçekten Galatasaray ile oynadığı için galibiyetsiz serisi sona erdi denilebilir aslında. Çünkü Galatasaray her ne kadar 2 maçlık bir galibiyet serisi yakalasa da güç bela kazanabiliyordu. Hele ki Konyaspor gibi genel olarak sağlam bir sezon geçiren bir takıma karşı şanslarını fazla görmüyordum ki öyle de oldu. Konyaspor daha ilk yarıdan skoru 2-0'a getirip aynı skorla maçı da kazanmasını bildi. İlk yarıda Galatasaray berbat oynadı ve ikinci yarıda anca açılabildi. Ama bir sonuç vermedi. Galatasaray hep maça iyi başlayamadığından kaybediyor zaten.

Konyaspor Galatasaray’ı yendi aslında bu sonucu ben de bekliyordum. Şu an süper ligden daha fazla düşündüğümüz şey Barcelona maçında Galatasaray’ın bizi avrupada rezil edecek skor almaması. 2-0,3-0 gibi skorlara şükür edecek pozisyondayım. Barcelona, Konya değil pozisyon bulduğu an affetmez. Umarım Galatasaray bu eşleşmeden kazasız atlatır. Seneye Avrupa kupalarında oynamayacakları kesin gibi görünüyor Galatasaray’ın. Yeni başkanlar iki büyük kulübede yaramadı. Hem Fenerbahçe hem Galatasaray yeni başkanlarıyla sürekli düşüş yaşıyorlar.

Valla hocam Galatasaray'ın Barcelona'ya karşı ilk maçı Camp Nou'da ve ben Galatasaray'ın büyük bir skorla yenileceğine kesin gözüyle bakmaya başladım. Çünkü Galatasaray grup aşamasındaki harika performansını Fatih Terim döneminde gösterdi. Domenec Torrent ile aynı şekilde devam edemez diye düşünüyorum. Hala takıma alışma süreci var ve Barcelona'dan ağır bir darbe alınabilir. Ligde de Avrupa kupalarına katılmak hayal artık onlar için. 4. sıra ile puan farkı 11 olmuş ve Galatasaray mükemmel oynasa bile yakalayamaz daha.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
March 06, 2022, 08:03:34 PM

Valla hocam Galatasaray'ın Barcelona'ya karşı ilk maçı Camp Nou'da ve ben Galatasaray'ın büyük bir skorla yenileceğine kesin gözüyle bakmaya başladım. Çünkü Galatasaray grup aşamasındaki harika performansını Fatih Terim döneminde gösterdi. Domenec Torrent ile aynı şekilde devam edemez diye düşünüyorum. Hala takıma alışma süreci var ve Barcelona'dan ağır bir darbe alınabilir. Ligde de Avrupa kupalarına katılmak hayal artık onlar için. 4. sıra ile puan farkı 11 olmuş ve Galatasaray mükemmel oynasa bile yakalayamaz daha.

Barcelona yükselişte, Galatasaray çöküşte. Beşiktaş - Liverpool vakasının bir benzerini yaşayacağımıza eminim. Galatasaray bir mucize olmazsa en az 5 gol yiyecektir. Fikstüre bakınca zaten başlı başına bir korku serisi başlıyor Galatasaraylılar için.
Önce Barça'dan 5 ye sonra Beşiktaş'ı ağırla, orada da 3 ye. Arkasından İstanbul'da Barça ile karşılaş orada da 2 gol ye iş bitsin. Bu senaryo gerçekleşirse kendimi müneccim ilan etmeyeceğim, olacak skorlar bunlar bence Cheesy

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
March 06, 2022, 09:04:24 PM

Barcelona yükselişte, Galatasaray çöküşte. Beşiktaş - Liverpool vakasının bir benzerini yaşayacağımıza eminim. Galatasaray bir mucize olmazsa en az 5 gol yiyecektir. Fikstüre bakınca zaten başlı başına bir korku serisi başlıyor Galatasaraylılar için.
Önce Barça'dan 5 ye sonra Beşiktaş'ı ağırla, orada da 3 ye. Arkasından İstanbul'da Barça ile karşılaş orada da 2 gol ye iş bitsin. Bu senaryo gerçekleşirse kendimi müneccim ilan etmeyeceğim, olacak skorlar bunlar bence Cheesy
Hocam dediklerinizde müneccimlik bir şey yok. Sahada oynanan futbol kendini gösteriyor. İstedikleri kadar motive olmaya çalışsınlar falan avrupa fatihiymiş galatasaray sözü şarkılarda kaldı. Barcelona'ya karşı en ufak bir şansları yok, ayrıca dediğiniz gibi fark yememek gibi bir şansları da yok duruyor. Konya öyle ahım şahım oynamadı ama Galatasaray o kadar kötü ki futbol ve sonuç çok kötü oldu. Ki Konyaspor da kötü günler geçiriyordu, onlara da bir canlanma fırsatı verdi Galatasaray'ın kötü oyunu.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1077

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
March 07, 2022, 09:40:13 AM

Hocam ben de aynı şeyden korkuyorum, durum apaçık ortada Barcelona bizi yenecek ve eleyecek ama umarım işi çirkinleştirip Liverpool gibi 8 veya daha üstü gol atmaz. Bir arkadaşında yazdığı gibi 2-3 gol atıp umarım bırakırlar. Gerçekten çok utanç verici bir sezon. Yukarıda  ki arkadaşın yazdığı gibi gelecek sezon Galatasaray'ın Avrupa'da olması imkansız. 4. sıra ile arasındaki puan farkı 11 değil 3 bile olsa bu oyun ile ve önündeki fikstür ile yine çok zor.

ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 449

View Profile
March 07, 2022, 11:21:52 AM

Umarım Barcelona'dan tarihi bir rekor görmeyiz ne diyeyim valla.  Grin  Lige geri dönünce de, Fenerbahçe - Trabzonspor maçı da oldukça çekişmeli ve ilginçti de. Fenerbahçe'nin verilmeyen 2. golü büyük tartışmalara sebep oldu. Bu ligde hakemlerin ağır şekilde eleştirilmediği bir döneme girecek miyiz ilerde merak ediyorum. Hakemler demişken, Cüneyt Çakır da Suudi Arabistan ligine transfer olmuş diye duydum. Bu habere en çok Türk takımları sevinmiştir herhalde.  Cheesy  Avrupa'da kaliteli maç yönetip Süper Lig'de yaptığı büyük hatalar büyük tepki topluyordu.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
March 07, 2022, 01:16:26 PM

Ben Barcelona'nin as takım ile çıkacağını düşünmüyorum. Onlarda GS'yi mutlaka izlemiştir ve yedek ağırlıklı oyuncularla sahaya çıkıp maçı 3-0 ile tamamlar.
As kadro ile çıkarsa ve futbolcular tarihi rekor isterse yapabilir.

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
March 07, 2022, 03:58:36 PM

Fenerbahçe Trabzon maçı oldukça ilginçti. Değişik bir kırmızı kart, atak tam bitmemişken ilk yarı bitiş düdüğüyle çekilen şutun gol olması vs. Sıradan ve sıkıcı bir maç olmadı en azından. 10 kişilik Fener'i Trabzon'un dağıtmasını beklerdim açıkçası ama Fener iyi dayandı ve hatta duran toptan gol de buldu. Ve beraberliği aldı. Fener'in devre arası açıklaması da belki haklı olabilir ancak biraz Ali Koç dramatikliği diye düşünüyorum. Ali Koç'un hiç bulaşmaması lazımdı başkanlık işine. Gerekirse parayı verip uzaktan kontrol etseydi falan ama böyle büyük rezillik oldu. O kadar şirketleri var, keşke onlarla ilgilense.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
yenerbatmaz
Full Member

View Profile
March 07, 2022, 04:07:08 PM

Ben Barcelona'nin as takım ile çıkacağını düşünmüyorum. Onlarda GS'yi mutlaka izlemiştir ve yedek ağırlıklı oyuncularla sahaya çıkıp maçı 3-0 ile tamamlar.
As kadro ile çıkarsa ve futbolcular tarihi rekor isterse yapabilir.

Bu daha ilk maç yedek ağırlıkli cikmaz bence. İlk maçta skoru garantiler ise rövanş maçına yedek ağırlıklı gelebilir.
Gs'nin Konya maçı resmen rezaletti. Doğru düzgün pozisyon dahi üretemediler. Perşembe günü isleri çok zor. Bugün Beşiktaş başakşehir maçı güzel mac olur. Başakşehir rakibini uyutursa eğer maçı alabilir.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
March 07, 2022, 07:14:44 PM

Beşiktaş'tan 3 yeme konusunda tam hemfikir olamadım ama Barcelona konusunda üç aşağı beş yukarı dediğiniz gibi bir senaryo olacaktır. Barcelona Camp Nou'da maçı büyük bir farkla kazanıp hem işini garantiye alır hem de moral depolar kendilerine. Rövanşta da yenerler ama daha az bir farkla olur bu sefer. Belki Galatasaray şeref golü de bulur bir şekilde orasını bilemem. Galatasaray zaten bu senaryoya hazırdır bence ve kafası Beşiktaş derbisinde olacaktır bir yandan da. O derbiyi kazanıp daha da rahatlamak isterler ama çok zor bence.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
March 07, 2022, 08:17:51 PM

Yine Beşiktaş'ın lehine çıkmayan bir kırmızı kart, ama Trabzonspor olunca hemen kırmızılar verilir penaltılar çalınır. Hakemler eliyle şampiyon yapılan bir takımı izledik sezon boyunca. Rakiplere bir maçta ikişer penaltı ikram edilirken Beşiktaş aylarca toplam iki penaltı anca aldı. En az yirmi penaltımız gasp edildi ve kimse çıkıp bir şey demedi. Adaletin olmadığı yerde yayın ihalesi de böyle fiyaskoyla sonuçlanır işte. Sirkinizde eğlenmeye devam edin.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
DukeNickle
Full Member

Activity: 308

Volare.network

View Profile
March 10, 2022, 12:49:29 PM

Galatasaray - Beşiktaş derbisi bu haftanın ilgi odağı olacak şüphesiz. Galatasaray tam son zamanlarda toparlanmaya mı başlıyor diye düşünürken Konyaspor'dan ağır bir darbe daha aldılar. Bu hafta da zor bir maça çıkıyorlar ancak derbiler her zaman olacağı bilinmez maçlardır. Beşiktaş genel olarak Galatasaray'dan kat kat daha iyi bir sezon geçirse de ben bu maçta her şeyin olabileceğine inanıyorum. Galatasaray eğer bu derbiyi kazanabilirse büyük moral olur onlara. Ama bence karşılıklı gollerle birlikte berabere bitecek bu derbi.

Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1077

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
March 10, 2022, 03:55:14 PM

Bu haftanın en önemli maçı Türkiye'nin en önemli derbilerinden biri olan Galatasaray-Beşiktaş maçı olacak. Bu yıl berbat bir sezon geçiren Galatasaray ile Galatasaray'a göre nispeten daha iyi bir sezon geçiren Beşiktaş arasında olacak maçta şüphesiz ki Barcelona-Galatasaray maçının sonucu da etkili olacak. Barcelona maçında incitici bir skorla yenilmesi durumunda Galatasaray'ın Beşiktaş karşısında psikolojik olarak daha da kötü hale gelmesine sebep olabilir.

yenerbatmaz
Full Member

View Profile
March 10, 2022, 04:37:47 PM

Başlık ile direkt ilgisi yok belki ama en ünlü hakemlerin kalan haftada mac verilmeyecek olması garip. Sebebi de belli değil. Mhk resmen delist etti ve delist yiyen tokenlerin ne olduğunu bilmediğimiz gibi bunda da açıklama olmadı.
Tepki olarak hakemliği Mete Kalkavan bıraktı. Onun dışında bırakan yok. Eğer bunlar gururlu olsa hepsini tepki olarak bırakır ve MHK'yı yerle bir ederler.
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
March 10, 2022, 08:17:55 PM

Bu hafta bir derbi heyecanı yaşayacağız. Galatasaray sahasında Beşiktaş'ı konuk edecek. Bu maç her iki takım için en başta psikolojik olmak üzere önem taşıyan bir maç. Hangi şartlarda olunulursa olsunsun derbiler bir başkadır benim için. Galatasaray bu sezon yaşayabileceği her şeyi yaşadı şu ana kadar. Böyle bir maçı kazanması onlara büyük oranda moral depolayacaktır şüphesiz ki. Ama pek de kazanabileceklerini düşünmüyorum açıkçası. Bence ilk gol Beşiktaş'tan gelir sonra eşitlik sağlanır ve 1-1 biter.

Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1176
Merit: 729

View Profile
March 11, 2022, 12:38:41 PM

Galatasarayımız Avrupa'dan moralli dönecek. Beşiktaş'ı yenebiliriz bence. Birkaç maç arka arkaya kazanırsak moralimizi yükseltiriz. Üst sıraları da yakalayabiliriz. Kesin galibiyet bekliyorum Galatasaray'dan bu hafta. Sezonun kırılma noktası olacak çünkü derbi maçı bizim için. Diğer takımlar sürekli puan kaybediyor. Birkaç maçlık galibiyet serisi ligin görüntüsünü tersine çevirebilir.

███████████████▄▄
    ██████████████████████▄
  ██████████████████████████▄
 ███████   ▀████████▀   ████▄
██████████    █▀  ▀    ██████▄
███████████▄▄▀  ██  ▀▄▄████████
███████████          █████████
███████████▀▀▄  ██  ▄▀▀████████
██████████▀   ▀▄  ▄▀   ▀██████▀
 ███████  ▄██▄████▄█▄  █████▀
  ██████████████████████████▀
    ██████████████████████▀
       ███████████████▀▀
.
.Duelbits.
.
..THE MOST REWARDING CASINO......
   ▄▄▄▄████▀███▄▄▄▄▄
▄███▄▀▄██▄   ▄██▄▀▄███▄
████▄█▄███▄█▄███▄█▄████
███████████████████████   ▄██▄
██     ██     ██     ██   ▀██▀
██ ▀▀█ ██ ▀▀█ ██ ▀▀█ ██    ██
██  █  ██  █  ██  █  ██
█▌  ██
██     ██     ██     ████  ██
█████████████████████████  ██
████████████████████████████▀
████████████████████████▌
       +4,000       
PROVABLY FAIR
GAMES
   $500,000   
MONTHLY
PRIZE POOL
      $10,000     
BLACKJACK
GIVEAWAY
W Jr. (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 976

View Profile
March 11, 2022, 02:04:23 PM

Galatasarayımız Avrupa'dan moralli dönecek. Beşiktaş'ı yenebiliriz bence. Birkaç maç arka arkaya kazanırsak moralimizi yükseltiriz. Üst sıraları da yakalayabiliriz. Kesin galibiyet bekliyorum Galatasaray'dan bu hafta. Sezonun kırılma noktası olacak çünkü derbi maçı bizim için. Diğer takımlar sürekli puan kaybediyor. Birkaç maçlık galibiyet serisi ligin görüntüsünü tersine çevirebilir.

Bence de Galatasaray, Barça maçının moraliyle Beşiktaş derbisinde galip gelebilir.Rövanşta da bir sürpriz yapar ve Barcelona’yı 1-0 elerse, bu sene Avrupa’da gerçekten destan yazan bir Galatasaray olmuş olacak.Hala namağlup şekilde ilerleyen bir Galatasaray var Avrupa kupalarında.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 152 »
  Print  

Jump to: