Bitcoin Forum
July 13, 2024, 05:46:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 [156] 157 »
  Print  
Author Topic: Türkiye Süper Ligi Ana Konusu  (Read 24087 times)
ILuckyGuyI
Hero Member

Activity: 2156
Merit: 503

View Profile
June 12, 2024, 07:41:25 PM

Fenerbahçe yönetiminin Mourinho'ya 100 milyon euronun üzerinde bir transfer bütçesi vereceği söyleniyor. Eğer bu doğruysa bu yaz sansasyonel transferler yapabilirler. Zaten Mourinho gibi bir teknik direktöre sahip olmaları bu tarz transferlerin daha rahat gerçekleştirilebilmesini sağlar.

Bu yüzden Galatasaray da umarım gelecek sezon transferlerini sağlam yapar. Icardi'nin takımdan ayrılma ihtimali ciddi şekilde konuşuluyor. Ayrıca Kerem Aktürkoğlu'nun da ayrılma durumu olabilir. Başka hareketlilikler de olacaktır ondan umarım sağlam bir kadro ile yeni sezona başlarız. Hem Süper Lig'de 5. yıldızı takmak hem de Şampiyonlar Ligi'nde güzel işler yapmak için bu şart.  Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 761

View Profile
June 20, 2024, 01:54:25 PM

Bu yüzden Galatasaray da umarım gelecek sezon transferlerini sağlam yapar. Icardi'nin takımdan ayrılma ihtimali ciddi şekilde konuşuluyor. Ayrıca Kerem Aktürkoğlu'nun da ayrılma durumu olabilir. Başka hareketlilikler de olacaktır ondan umarım sağlam bir kadro ile yeni sezona başlarız. Hem Süper Lig'de 5. yıldızı takmak hem de Şampiyonlar Ligi'nde güzel işler yapmak için bu şart.  Smiley

Bana kalırsa Icardi'nin takımdan ayrılma ihtimali zayıf bi ihtimal. Çünkü burda bulduğu ortamı, sevgiyi başka bi yerde bulamaz. Arap liglerine gitse bu şekil bi taraftar bulamaz. Avrupa'ya geri gitse burda kazandığı paraları kazanamaz. Bana göre burdan daha bi iyi yer yok onun için. Icardi Galatasaray'da kalır önümüzdeki sezon. Yeni transferimiz Batshuayi ile ikili forvet oynar. Daha bi çok gol atar, asist yapar.

Takımların harcama limitleri belli olmuş. Galatasaray, Fenerbahçe baya bi önde rakiplerine göre. Trabzonspor'un, Beşiktaş'ın iki katı fazla bütçeye sahip olcak. Kadro kalitesindeki fark daha da bi açılacak bu yıl. Beşiktaş, Trabzon altyapıya önem vermezse Galatasaray'ı, Fenerbahçe'yi yakalayamaz bi kaç sezon daha. 

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hvdv
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 351

View Profile
June 23, 2024, 05:56:09 PM

Bana kalırsa Icardi'nin takımdan ayrılma ihtimali zayıf bi ihtimal. Çünkü burda bulduğu ortamı, sevgiyi başka bi yerde bulamaz. Arap liglerine gitse bu şekil bi taraftar bulamaz. Avrupa'ya geri gitse burda kazandığı paraları kazanamaz. Bana göre burdan daha bi iyi yer yok onun için. Icardi Galatasaray'da kalır önümüzdeki sezon. Yeni transferimiz Batshuayi ile ikili forvet oynar. Daha bi çok gol atar, asist yapar.

Takımların harcama limitleri belli olmuş. Galatasaray, Fenerbahçe baya bi önde rakiplerine göre. Trabzonspor'un, Beşiktaş'ın iki katı fazla bütçeye sahip olcak. Kadro kalitesindeki fark daha da bi açılacak bu yıl. Beşiktaş, Trabzon altyapıya önem vermezse Galatasaray'ı, Fenerbahçe'yi yakalayamaz bi kaç sezon daha. 
Semih, Beşiktaş da son umut ama Trabzonspor’da umut bile yok. Ülkede altyapıya değer veren takımlar kalmadı neredeyse halbuki Trabzon bir futbol şehri. Doğru altyapı tesisleri ve hocalarıyla ülkeye çok değerli futbolcular çıkarabilirler. Bu konuda Altınordu ve Gençlerbirliği ile çalışmalar yapabilirler. Altyapı olarak ülkede en iyi 2 takım bunlar bence. Fenerbahçe’nin genç oyuncu gözlemci ekibi çok iyi. Gelecek vaat eden oyuncuları iyi buluyorlar. Bu da onlara transfer geliri olarak dönüyor. Icardi konusunda gözlemlerinize katılıyorum altına imza atarım.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
██████████████████████████████████████████████████████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
karabiber
Hero Member

Activity: 1428
Merit: 685

View Profile
June 24, 2024, 07:19:31 PM

Fenerbahçe yönetiminin Mourinho'ya 100 milyon euronun üzerinde bir transfer bütçesi vereceği söyleniyor. Eğer bu doğruysa bu yaz sansasyonel transferler yapabilirler. Zaten Mourinho gibi bir teknik direktöre sahip olmaları bu tarz transferlerin daha rahat gerçekleştirilebilmesini sağlar.

100 Milyon Euro çok iyi bir bütçe ancak rüya takım kurmak için yeterli değil. Mourinho'nun kafasındaki oyun planına uyacak çapta bir kaç oyuncu alınır sadece. Geri kalan kadro ligde yeterli zaten. Eğer Fenerbahçe şampiyonlar ligi gruplarına kalırsa kadro için o zaman farklı konuşmak gerekir. Icardi konusuna gelecek olursak Icardi'nin şu an yapacağı en iyi şey GS'de kalmak olur. Icardi Avrupa için artık geri kalmış bir futbolcu ve Türkiye'de kalması kariyeri açısından en iyi karar olur. Bir sene daha Türkiye'de top oynar sonra Suudi ligine transfer olur diye düşünüyorum.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hvdv
Sr. Member

View Profile
June 24, 2024, 07:38:48 PM

100 Milyon Euro çok iyi bir bütçe ancak rüya takım kurmak için yeterli değil. Mourinho'nun kafasındaki oyun planına uyacak çapta bir kaç oyuncu alınır sadece. Geri kalan kadro ligde yeterli zaten. Eğer Fenerbahçe şampiyonlar ligi gruplarına kalırsa kadro için o zaman farklı konuşmak gerekir. Icardi konusuna gelecek olursak Icardi'nin şu an yapacağı en iyi şey GS'de kalmak olur. Icardi Avrupa için artık geri kalmış bir futbolcu ve Türkiye'de kalması kariyeri açısından en iyi karar olur. Bir sene daha Türkiye'de top oynar sonra Suudi ligine transfer olur diye düşünüyorum.
Onun kararlarını Wanda veriyor. Wanda isterse gider, istemezse Türkiye’de emekli olur. Mauro Türkiye’de güzel bir form yakaladı ve eski günlerini andırdı. Son zamanlarda biraz daha düşük görünse de ben onun çok iyi olduğunu düşünüyorum. Böyle yıldızlar ülkemize gelmeli. Suudi’ler kadar paramız yok ama bizim de kendimize göre avantajlarımız varsa onları gün yüzüne çıkarmalı ve eski yıldızlar ve Mourinho gibi teknik adamlarla ligin kalitesini yüksek göstermeliyiz.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
Ondekinecakabilirim
Hero Member

View Profile
June 26, 2024, 03:13:08 PM

Onun kararlarını Wanda veriyor. Wanda isterse gider, istemezse Türkiye’de emekli olur. Mauro Türkiye’de güzel bir form yakaladı ve eski günlerini andırdı. Son zamanlarda biraz daha düşük görünse de ben onun çok iyi olduğunu düşünüyorum. Böyle yıldızlar ülkemize gelmeli. Suudi’ler kadar paramız yok ama bizim de kendimize göre avantajlarımız varsa onları gün yüzüne çıkarmalı ve eski yıldızlar ve Mourinho gibi teknik adamlarla ligin kalitesini yüksek göstermeliyiz.

Wanda ayrılık kararı alırsa Icardi emekli bile olur. Icardi'nin üstünde büyük bi etkisi var. Beşiktaşlı Ljalic böyle bi şekil futbolu bırakma noktasına gelmişti. Bazı erkekler psikolojik olaraktan güçlü diiiil bu konularda. Icardi de aynı şekil bi durum yaşayabilir. Bana kalırsa Wanda'yı da memnun etmek gerekiyor İcardi kadar. İstanbul'da hoş zamanlar geçirmeli, eğlenmeli.

Fenerbahçe çok iyi bi teknik direktör ile anlaştı. Çok iyi transferler de yapacaktır kesin. Baya bi manşetlerde olacaklar. Ama sıfırdan bi takım kuracaklar. Sıfırdan bi taktik uygulayacaklar Mourinho ile. Bana kalırsa geçen sezondan kalan taktikleri, futbolcuları ile Galatasaray bi adım önde olacak bu yarışta. Oturmuş bi düzen var çünkü.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
CLS63
Legendary
*

Activity: 1806
Merit: 1696

View Profile
June 27, 2024, 09:21:43 PM

Fenerbahçe'nin sezona nasıl bir giriş yapacağını ben de merak ediyorum. Mourinho izlemeye alışık olduğumuz sistemini aynen burada da uygulamak isteyecektir. Taraftarlar skor avantajını koruma ağırlıklı bir oyun izlemeye ne kadar hevesli olur bilemiyorum. Bizim için en önemlisi maçları kazanmak tabi. Bu konuda istikrar sağladığımız sürece benim açımdan bir sıkıntı yok. Çünkü çok gol atmak da şampiyonluğu garantilemiş olmuyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
eightdots
Hero Member

Activity: 840
Merit: 715

View Profile
June 28, 2024, 01:36:14 PM

Fenerbahçe'nin sezona nasıl bir giriş yapacağını ben de merak ediyorum. Mourinho izlemeye alışık olduğumuz sistemini aynen burada da uygulamak isteyecektir. Taraftarlar skor avantajını koruma ağırlıklı bir oyun izlemeye ne kadar hevesli olur bilemiyorum. Bizim için en önemlisi maçları kazanmak tabi. Bu konuda istikrar sağladığımız sürece benim açımdan bir sıkıntı yok. Çünkü çok gol atmak da şampiyonluğu garantilemiş olmuyor.

Mourinho’ya bu soru sorulmuştu ve cevabı ben gittiğim takımın durumuna göre skor koruma, savunma ya da hücum oynatıyorum demişti. Bence Fenerbahçe’de bazı maçlarda savunma yapablir ama genel olarak hızlı bir takım kurmayı planlıyor. Hızlı bir takım kurması demek kontra için mi yoksa top çevirmek ve hızlı geçiş için mi dediğini göreceğiz.

3 puanı alalım da nasıl olursa olsun sonuçta şampiyonluk 1 maçla gitti. Benim asıl beklediğim başkanlık seçiminde transferlerle ilgili söylenen şeylerin gerçekleştirilmesi. Kadromuz iyi ama bu kadro daha da güçlendirilmeli.

█████████████████████████
██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
CLS63
Legendary
*

View Profile
June 28, 2024, 10:21:50 PM

Mourinho’ya bu soru sorulmuştu ve cevabı ben gittiğim takımın durumuna göre skor koruma, savunma ya da hücum oynatıyorum demişti. Bence Fenerbahçe’de bazı maçlarda savunma yapablir ama genel olarak hızlı bir takım kurmayı planlıyor. Hızlı bir takım kurması demek kontra için mi yoksa top çevirmek ve hızlı geçiş için mi dediğini göreceğiz.

3 puanı alalım da nasıl olursa olsun sonuçta şampiyonluk 1 maçla gitti. Benim asıl beklediğim başkanlık seçiminde transferlerle ilgili söylenen şeylerin gerçekleştirilmesi. Kadromuz iyi ama bu kadro daha da güçlendirilmeli.

Mourinho'nun yerine göre hızlı hücumlarla ilk golü atmaya bakıp sonra skoru koruma tarzını görebiliriz. Bazı zorlu deplasmanlar vardır örneğin. Ne kadar güçlü olsanız da o takım sizi bir şekilde zorlamasını bilir. Öyle takımlara karşı Mourinho gibi bir hocaya sahip olmak bence oldukça avantajlı olacak. Çok değerli ekstra puanlar sağlayabilir bu bize. Mourinho'nun kötü bir futbol oynatmasını beklemiyorum sadece takımı bu aralıkta iyice tanıması lazım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Hvdv
Sr. Member

View Profile
July 01, 2024, 08:54:15 AM

Mourinho'nun yerine göre hızlı hücumlarla ilk golü atmaya bakıp sonra skoru koruma tarzını görebiliriz. Bazı zorlu deplasmanlar vardır örneğin. Ne kadar güçlü olsanız da o takım sizi bir şekilde zorlamasını bilir. Öyle takımlara karşı Mourinho gibi bir hocaya sahip olmak bence oldukça avantajlı olacak. Çok değerli ekstra puanlar sağlayabilir bu bize. Mourinho'nun kötü bir futbol oynatmasını beklemiyorum sadece takımı bu aralıkta iyice tanıması lazım.
Takımı iyi tanıması, bölgesel eksiklikler gidermesi, oyuncuların geleceklerini planlaması ve Süper ligde Fenerbahçe’yi şampiyon yapması lazım. Aslında geçen sene de Fenerbahçe çok iyiydi ama rakipleri daha iyiydi. Galatasaray müthiş bir sezon geçirdi özellikle bir galibiyet serisi yakaladılar ki bunu Fenerbahçe ligin bitmesine 1 maç kala durdurabildi. Mourinho’nun transfer ettireceği oyuncular çok önemli olacak. Fenerbahçe işe yaramaz ne kadar oyuncu varsa kurtulmalı onlardan.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
karabiber
Hero Member

Activity: 1428
Merit: 685

View Profile
July 01, 2024, 07:07:34 PM

Fenerbahçe transfer dönemini iyi değerlendirmeli ve bu dönemde hızlı olmalıdır. Fenerbahçe bu sezon Mourinho’nun kafasında kurduğu takımı hayata geçirmek için bütçesini zorlayacaktır. Mourinho’nun takıma geldiğinde iyi bir kadro altyapısı teslim aldığını düşünüyorum. Ancak Fenerbahçe’nin ileri bölümde etkili olabilmesi için iyi bir santrafora ihtiyacı var.

Fenerbahçe santrafor eksiğini tamamlarsa bence bu sezonun hem avrupa hem ligde en iddialı takımlarından biri olması beklenebilir. Mourinho antremanlarda çok sıkı ve takıma da bunu aşılıyor. Oyunculara lakaplar takıyor onlarla sürekli iletişim de kalıyor. Gelecek sezon çok keyifli bir futbol oynayan Fenerbahçe izleyeceğiz. Bunu şimdiden net bir şekilde söyleyebiliyorum.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ondekinecakabilirim
Hero Member

View Profile
July 04, 2024, 02:42:33 PM

Mourinho'nun en çok eleştirildiği konu. Savunma futbolu çok eleştiriliyor. Bana kalırsa haksız diiil eleştiriler. Mourinho kendini savunmuş. Ama bana kalırsa inandırıcı diiil savunması. İnter'de savunma oynattı. Roma'da savunma oynattı. Manchester United'da savunma oynattı. Chelsea'de savunma oynattı. Real Madrid'de bile hücumcu bi takım yaratamadı. Bana kalırsa Real Madrid'de bunu yapamayan bi kişi başka bi takımda hiç yapamaz. İyi bi teknik direktör diiil demiyorum. Ama savunmacı yönü hep çok yüksek. Fenerbahçeli forumdaşlarımız hücumcu bi takım izleriz beklentisine girmesin derim. Webo, Kuyt, Sow gibi bi takım beklemesinler Fenerbahçe'den bu sezon. Tek forvet oynar Fenerbahçe Mourinho ile.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
CLS63
Legendary
*

View Profile
July 04, 2024, 10:55:05 PM

Fenerbahçe'nin Youssef En-Nesyri ile anlaştığı yönünde dedikodulara rastlıyorum. Açıkçası kendisi oldukça iyi bir golcü. Sevilla'nın sıkıntılar yaşadığı şu senelerde bile takımına çok iyi katkı vermeye devam etti. Daha sadece 27 yaşında olması da bence bizim için bir avantaj. Yaşlanmadan önce alıp en parlak döneminde onu oynatmak bize gol yollarında büyük katkı sağlayabilir. Bize ne kadara mal olur bilmiyorum ama zaten Mourinho'nun gelmesiyle kesenin ağzı mecbur açılacaktır.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1079

View Profile
July 05, 2024, 06:01:44 AM

Fenerbahçe'nin Youssef En-Nesyri ile anlaştığı yönünde dedikodulara rastlıyorum. Açıkçası kendisi oldukça iyi bir golcü. Sevilla'nın sıkıntılar yaşadığı şu senelerde bile takımına çok iyi katkı vermeye devam etti. Daha sadece 27 yaşında olması da bence bizim için bir avantaj. Yaşlanmadan önce alıp en parlak döneminde onu oynatmak bize gol yollarında büyük katkı sağlayabilir. Bize ne kadara mal olur bilmiyorum ama zaten Mourinho'nun gelmesiyle kesenin ağzı mecbur açılacaktır.
İspanya’da geçen sene 16 gol atmış aslında bize faydalı olabilir ama nedense Kuzey Afrikalı oyunculara karşı bende hep ön yargı var ne bileyim Fas Cezayir Tunus gibi ülkelerden iyi topçu çıkmaz gibi geliyor ama efsanelerden 2 tanesi Cezayir asıllı biri Zidane diğeri Mbappe kuzey afrikalı faslı futbolcu gelirse umarım bize faydalı olur Lukaku iyi olurdu ama onun maliyetini karşılayamayız

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Distraction
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 419

View Profile
July 05, 2024, 04:51:25 PM

Erden Timur'un Dursun Özbek ile olan anlaşmazlığından sonra Galatasaray'ı bırakması taraftarlar için iyi bir haber değil gibi duruyor. Çünkü Erden Timur'un şu ana kadarki transferlerde ciddi bir emeği var. Bu olaydan sonra Galatasaray durumu ne kadar iyi idare edecek diye merak ediyorum. Olası bir sıkıntılı dönem başlarsa ve Fenerbahçe - Beşiktaş bu durumu iyi değerlendirirse daha farklı bir sezon izleyebiliriz.

Ben Beşiktaş'ı da şampiyonluk mücadelesinde görmek isterim. Güzel transferler yapma peşindeler. Eğer doğru bir sistemle oynarlarsa neden olmasın.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
eightdots
Hero Member

Activity: 840
Merit: 715

View Profile
July 05, 2024, 09:19:10 PM

İspanya’da geçen sene 16 gol atmış aslında bize faydalı olabilir ama nedense Kuzey Afrikalı oyunculara karşı bende hep ön yargı var ne bileyim Fas Cezayir Tunus gibi ülkelerden iyi topçu çıkmaz gibi geliyor ama efsanelerden 2 tanesi Cezayir asıllı biri Zidane diğeri Mbappe kuzey afrikalı faslı futbolcu gelirse umarım bize faydalı olur Lukaku iyi olurdu ama onun maliyetini karşılayamayız

Yıldız bir oyuncu alınmadığı ve sırf taraftarın gazını almak için belli bir yaş üstü oyuncu almadıkları için bence iyi bir başlangıç yaptılar transfere. Yıldız oyuncuların yerine kendini kanıtlamak isteyen ve bizim ligden avrupa hedefi olan futbolcular daha faydalı olur. Tabi bunları söylerken Mourinho faktörünü de düşünmek gerekiyor. Oynatmayacağı ya da düşündüğü oyuna uymayacak bir futbolcuyu aldırmaz. Oynatmak istediği oyun tüm transferler bittikten ve şampiyona da olan oyuncular geldikten sonra belli olur. Şu an için bir şey söyleyemiyorum oynatacağı oyun ile ilgili.

Takımımızın yavaş olduğu biliniyor ve ilk geldiğinde takımı hızlandırmamız lazım diye bir açıklaması var. Bundan sonraki transferler bu yönde olacaktır. Örnek veriyorum bizim sağ kanatımız Cengiz'le de İrfan'la da hızlı değil. Emre Mor'u denemek isteyecektir. Bugün Acun'un açıklamalarında sağ kanatta 3 oyuncumuzun olduğunu ve bunların iyi oyuncu olduğunu söylüyor yani sağ kanata hızlı bir oyuncu transferi gelmeyecektir. Bu açıklamaya göre sol açığa bir transfer bekliyorum. Tadiç'in yeri değişecektir daha çok ortada kilit pasları atacak oyuncu profilinde oynayabilir.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
Ondekinecakabilirim
Hero Member

View Profile
July 10, 2024, 02:28:07 PM

En-Nesyri iyi bi futbolcu. Katar'daki Dünya Kupasında da iyi bi performans göstermişti. Benzema'nın Real Madrid'den ayrıldığı sezon Real Madrid dedi koduları da çıkmıştı. Ama 20 milyon Eurolar konuşuluyor bu transferde. Bana kalırsa tek başına etkili olamıyor bu şekil transferler. Kaç para olursa olsun. Yanına onun pozitif özelliklerinden faydalanacak. Negatifliklerini kapatacak bi futbolcu şart oluyor. Fenerbahçe'nin Al Ahli'den Saint Maxim'i de transfer edeceği yazıyor basında. Bana kalırsa Saint Maxim ile birlikte En-Nesyri daha iyi bi transfere dönüşür.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Distraction
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 419

View Profile
July 11, 2024, 12:40:07 PM

Fenerbahçe Saint-Maximin ile kiralık olarak anlaşacakmış diye duydum. Maaş konusunda herhalde en iyi bu formülde anlaşabildiler. Çünkü normalde Al-Ahli'den yıllık 11.7 milyon euro gibi bir para kazanıyormuş. Kiralık formülde Fenerbahçe acaba yüzde kaçını ödeyecek şekilde anlaştı? Bence güzel bir transfer olur bu arada. Oldukça yetenekli bir kanat oyuncusu.

Bu arada yeni sezon fikstürü belli olmuş. Derbi haftaları ve ilk hafta maçlarına bu kaynaktan bakabilirsiniz: https://www.transfermarkt.com.tr/super-ligde-derbi-haftalari-belli-oldu-2024-25-sezonu-fiksturu-cekildi/view/news/440531

███████████████████████████████▀▀▀▀
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1528

View Profile
July 11, 2024, 09:07:15 PM

Aston Villa'nın Semih Kılıçsoy için yaptığı teklif komik, haliyle hemen reddedilmiş. Sadece 18 milyon Euro bonservis veriyorlar ve yanında sol bek Alex Moreno'yu takasta öneriyorlar. Semih ayrıca bir sezon daha kiralık olarak kalabilecek. Bonservis rakamı en az 10 milyon artırılıp 28 üzerine çıkarsa değerlendirilebilir ama şu şartlarda reddedilmesi kadar doğal bir şey yok. Beşiktaş'ın elinde fazla asset yok, Semih'ten maksimum kazancı sağlamak zorundalar. Bazı yabancılar başa bela olmuş durumdayken yüksek bonservis geliri elde etmek önemli.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
CLS63
Legendary
*

View Profile
July 11, 2024, 09:31:59 PM

18 milyon euro bence de saçma bir teklif. Ferdi Kadıoğlu için mesela çok daha ciddi seviyeler konuşuluyor. Ferdi son zamanlarda Euro 2024'ün de etkisiyle daha da ön planda tabi ama Semih de çok yetenekli bir forvet. Böyle yeteneklerin ucuza gitmemesi gerekir. Mesela Arda Güler'in de eğer serbest kalma bedeli olmasaydı çok daha iyi paralara onu satabilirdik. Transfer pazarında Türk kulüpleri umarım gittikçe daha çok kar etmeye başlar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 [156] 157 »
  Print  

Jump to: