Bitcoin Forum
May 21, 2024, 10:26:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 »
  Print  
Author Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024  (Read 8863 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
April 12, 2022, 08:50:42 PM
Last edit: April 12, 2022, 09:43:42 PM by wolwoo

çok ilginç
çeyrek final ilk maçında bayern münih'i 1-0 yenen villareal şimdi 1-0 yenik durumda
çeyrek final ilk maçında real madrid'e 3-1 yenilen chelsea şimdi 3-1 önde

dakika 89'a kadar durum böyleydi villareal 1-1 yaptı son dakikada, villareal tur atladı yarı finalde
real madrid ilk maçtan 3-1'lik avantajını koruyamadı maç uzatmalara gitti,  aklıma şu maç geldi birden

https://tr.wikipedia.org/wiki/2005_UEFA_%C5%9Eampiyonlar_Ligi_Finali

Maç istanbul'daydı, yorumcu Fatih terim idi, ilk yarı milan 3-0 önde girdi soyunma odasına Milan'ın eski hocası Fatih Terim "milan bu saatten sonra asla vermez maçı" dedi  Grin sonuç malum, oha lan 17 sene geçmiş aradan Roll Eyes

edit: real aldı vizeyi

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 463

View Profile
April 13, 2022, 06:20:27 AM

Dün oranlara baktım iddaa da Bayern galibiyetine 1.13 vermiş. Karşıda ki de şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale gelmis bir takım ve verilen orana bak sonuç ne 1-1
Epey patlayan olmuştur..
Real de ne hikmetse evinde Barça ya da yenildi Chelsea'ye de.. evlerinde uğursuzluk var galiba. Dün uzatmada aldı maçı.
Favorim Liverpool. Finalde Liverpool ve City'yi bekliyorum.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 885

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 13, 2022, 06:22:35 AM

Bayern baskın oynamasına rağmen ilk yarı gol bulamadı, 52. dakikada gelen gol sonrası maç uzatmalara gidecek derken 88. dakikada Villerreal'in golü ile Şampiyonlar ligine veda etmiş oldular. Beni asıl şaşırtan ise Chelsea 'nin maçı 3-0 gibi bir skora getirmesiydi, son dakikalarda gol yemeselerdi bu gün her yerde Chelsea'nin muhteşem geri dönüşü konuşuluyor olacaktı.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
April 13, 2022, 12:22:03 PM

Dün oranlara baktım iddaa da Bayern galibiyetine 1.13 vermiş. Karşıda ki de şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale gelmis bir takım ve verilen orana bak sonuç ne 1-1
Epey patlayan olmuştur..
Real de ne hikmetse evinde Barça ya da yenildi Chelsea'ye de.. evlerinde uğursuzluk var galiba. Dün uzatmada aldı maçı.

Bayern Münih gerçekten kendileri de patladı milleti de patlattı hocam o yüzden iddiacıların en fazla sövdüğü takım büyük ihtimal Bayern olmuştur sen o kadar hücum yap tek kale oyna pat diye golü ye ve elen villarreale helal olsun vallaha iyi kazandılar hak ederek çıktılar söke söke maçı aldılar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
April 13, 2022, 12:31:41 PM

Epey patlayan olmuştur..

Bayern Münih gerçekten kendileri de patladı milleti de patlattı hocam o yüzden iddiacıların en fazla sövdüğü takım büyük ihtimal Bayern olmuştur sen o kadar hücum yap tek kale oyna pat diye golü ye ve elen villarreale helal olsun vallaha iyi kazandılar hak ederek çıktılar söke söke maçı aldılar
Güzel defans yaptılar bence ilk yarıyı gol yemeden atlatmaları Villarreal için çok iyi oldu eğer gol erken gelseydi daha açık futbol oynamak zorunda kalabilirdi. Bu maçın hakkı en az 3-0 Bayern alırdı ama başaramadılar, Villarreal‘in düzgün bir atakla golü bulması tur atlamasını sağladı sanırım büyük çoğunluk bende dahil Bayern kazanır diyorduk.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
April 13, 2022, 12:35:08 PM

Epey patlayan olmuştur..

Güzel defans yaptılar bence ilk yarıyı gol yemeden atlatmaları Villarreal için çok iyi oldu eğer gol erken gelseydi daha açık futbol oynamak zorunda kalabilirdi. Bu maçın hakkı en az 3-0 Bayern alırdı ama başaramadılar, Villarreal‘in düzgün bir atakla golü bulması tur atlamasını sağladı sanırım büyük çoğunluk bende dahil Bayern kazanır diyorduk.

Ben Bayern finale gider diyordum vallaha villarreal patlatmış şu an göklerde uçtuklarını düşünüyorum bakalım diğer turda ne yapacaklar artık bu kadar başarı ile bu geçtikleri turda elenirlerse de taraftarların sesi çıkmaz bir kasaba takımına bakın dünyanın en iyi organizasyonunda galiba yarı final oldu demi yarı finale çıktılar bizim koskoca İstanbul’dan bir takım çıkıp dünyayı sallaması lazımken kendileri sallanıyor

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ZekiBeyy
Hero Member

View Profile
April 13, 2022, 03:30:24 PM

Epey patlayan olmuştur..

Ben Bayern finale gider diyordum vallaha villarreal patlatmış şu an göklerde uçtuklarını düşünüyorum bakalım diğer turda ne yapacaklar artık bu kadar başarı ile bu geçtikleri turda elenirlerse de taraftarların sesi çıkmaz bir kasaba takımına bakın dünyanın en iyi organizasyonunda galiba yarı final oldu demi yarı finale çıktılar bizim koskoca İstanbul’dan bir takım çıkıp dünyayı sallaması lazımken kendileri sallanıyor
Bayern son iki maçını izledim pek etkili değiller bu sene, ben en azından bu turu atlayabilirler gözüyle bakıyordum ama benim gibi bir çok kişiyi yanıltmıştır. Diğer taraftan ise diğer maç Chelsea'nin hakkıydı maç bitmesine yakın bir hata ile golü bulup yıkıldılar. 3-0 gibi bir sıkor yapmışken daha kontrollü bir oyun sergileyerek bu maçı rahatlıkla alabilirlerdi ama olmadı cidden bu kadar çabaya karşılık yenilmelerine üzüldüm.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
▬▬▬▬▬
DukeNickle
Full Member

Activity: 308
Merit: 124

Volare.network

View Profile
April 13, 2022, 06:35:10 PM

Villarreal'e helal olsun diyerek başlamak istiyorum. Rövanş maçında Bayern Münih'e karşı işleri deplasmanda daha da zordu. Aslında istatistiksel olarak Bayern Münih ezici bir üstünlüğe sahip şeklinde de gözüküyor. Ancak Villarreal rakibini o kadar harika savundu ki turu atlamayı zaten sonuna kadar hak etti. Aradıkları kontralardan birinde sonunda golü de bularak Bayern Münih'i 1-1 beraberlik ile elediler. Real Madrid - Chelsea maçı da muazzamdı. Chelsea 3-0 üstünlük sağladığında şok olmuştum. Ama Real Madrid şoku atlatmayı başarıp maçı uzatmaya götürerek bir gol de orada buldu ve rakibini elemeyi başardı. İki takım da çok iyiydi kesinlikle.

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1500

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
April 13, 2022, 07:13:38 PM

Dünkü maçlar çok çekişmeli geçti ve Şampiyonlar Ligi'ne yakışır kalitede bir futbol izledik. Real Madrid neredeyse büyük avantajını kaybediyordu ama Chelsea'nin geri dönüşünü son on dakikada engellediler. Alonso'nun attığı gol iptal edilmese farklı bir durum ortaya çıkacaktı. Modric Rodrygo'ya müthiş bir asist yaparak önce maçı uzatmaya taşıdılar ve uzatmada Benzema yine sahneye çıktı. Tuchel maça müthiş hazırlanmış ama sonunu getiremediler. Diğer tarafta ise Emery kupaların nasıl oynanması gerektiğini bir kez daha gösterdi. Geçen sezon Avrupa Ligi'ni kazanan Villarreal bu sezon da Şampiyonlar Ligi'nde yarı final yaptı. Bu başarılar kesinlikle tesadüf değil.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
April 13, 2022, 07:27:07 PM

Villarreal'e helal olsun diyerek başlamak istiyorum. Rövanş maçında Bayern Münih'e karşı işleri deplasmanda daha da zordu. Aslında istatistiksel olarak Bayern Münih ezici bir üstünlüğe sahip şeklinde de gözüküyor. Ancak Villarreal rakibini o kadar harika savundu ki turu atlamayı zaten sonuna kadar hak etti. Aradıkları kontralardan birinde sonunda golü de bularak Bayern Münih'i 1-1 beraberlik ile elediler. Real Madrid - Chelsea maçı da muazzamdı. Chelsea 3-0 üstünlük sağladığında şok olmuştum. Ama Real Madrid şoku atlatmayı başarıp maçı uzatmaya götürerek bir gol de orada buldu ve rakibini elemeyi başardı. İki takım da çok iyiydi kesinlikle.

Bu sene Real Madrid’in başarılarında Benzema etkisi var. Bu etki gerçekten üst düzey bir etki. Ne zaman Real sıkışsa Benzema sahneye çıkıyor. Dün oynanan maçta da maç uzatmaya gidince Chelsea bir gol daha atar diyordum ama Benzema sahneye çıktı ve hepimizi yanılttı. Bu sene hak ettiği değeri görüyor. Önceki yıllarda hep gölgede kalmıştı.

Villarreal maçında ise Bayern’in açık ara kazanacağını düşünüyordum ama yanıldım. Harika bir defans ve son dakikalarda gelen golle Bayern’i elemeyi başardılar.
Suppetiae
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 3

View Profile
April 13, 2022, 07:44:21 PM

Villareal'in yarattığı olay bambaşka. Real Madrid tamam çok iyi bu sene, Benzema etkisi sayesinde gerçekten olağandışı işler çıkardılar ve gerçekten bu kadarı beklenmiyordu belki onlardan kabul. Ama Bayern'in elenmesi, hemde hiç beklenmedik Villareal tarafından elenmesi sadece Villareal'in iyi oynaması ile açıklanamaz bence. Bayern gerçekten çok çok kötü bir top oynadı, tamam Villarealde iyi değerlendi ve güzel oynadı ama Bayern'in berbat oynadığı gerçeğini değiştirmiyor bu. Önce PSG, sonra Bayern, bakalım city ile liverpoolda elense baya bildiğin şenliğe döner her yer ama sanmıyorum gidişat hiç öyle gibi gözükmüyor Cheesy
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 13, 2022, 07:47:05 PM

Villarreal'i gerçekten ne kadar övsem azdır yani. Emery'i de ayrı ele almak lazım tabi. Kendisi bence çok özel teknik direktörlerden birisi şu an. Gittiği takımlarda güzel başarılar sağlayabilen sayılı değerli teknik direktörlerden birisi. Villarreal ile çok iyi bir bağ kurmuştu. Avrupa Ligi'ni aldılar geçen sezon. Şimdi de Şampiyonlar Ligi yarı finalindeler. Rüya gibi iki sezon geçirdiler şimdiye kadar. Yarı finalde muhtemel rakipleri Liverpool olacak. Sanmıyorum ki Liverpool'u da elesinler ama bu bile çok büyük başarı cidden.

Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
April 13, 2022, 08:05:51 PM

Villarreal'i gerçekten ne kadar övsem azdır yani. Emery'i de ayrı ele almak lazım tabi. Kendisi bence çok özel teknik direktörlerden birisi şu an. Gittiği takımlarda güzel başarılar sağlayabilen sayılı değerli teknik direktörlerden birisi. Villarreal ile çok iyi bir bağ kurmuştu. Avrupa Ligi'ni aldılar geçen sezon. Şimdi de Şampiyonlar Ligi yarı finalindeler. Rüya gibi iki sezon geçirdiler şimdiye kadar. Yarı finalde muhtemel rakipleri Liverpool olacak. Sanmıyorum ki Liverpool'u da elesinler ama bu bile çok büyük başarı cidden.

Liverpool’u elerseler zaten finale çıkıyorlar. Liverpool’un eleneceğini zannetmiyorum onlar bayern kadar çok pozisyon harcamazlar bence. salah mane biletlerini keser birlikte. defans hatları da çok iyi. futbolun kesini yoktur ancak şunu söyleyebilirim ki villarreal rüya gibi bir sezon yaşıyor.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
April 13, 2022, 08:20:05 PM

Liverpool güle oynaya yarı finale doğru yaklaşıyor şu an. Şu an 2-1 öndeler ve büyük ihtimalle maçı da kazanırlar zaten. İlk maçı da zaten 3-1 kazanmışlardı çok rahat kafaları şu an. Asıl sıkıntı Atletico Madrid için sürüyor şu an. Hala ortada geçen bir maç var ve 0-0 sürüyor. Simeone klasik futbolunu oynatıyordu ilk yarıda ama ikinci yarıda bir miktar vites artırdılar gibi. Manchester City zaten 0-0 bile bitse tur atlayacağı için büyük riskler almayarak akıllılık ediyor. Bence maç ya böyle biter ya da Manchester City atamayana atarlar yapıp 1-0 kazanabilir.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
April 13, 2022, 08:26:05 PM

Liverpool güle oynaya yarı finale doğru yaklaşıyor şu an. Şu an 2-1 öndeler ve büyük ihtimalle maçı da kazanırlar zaten. İlk maçı da zaten 3-1 kazanmışlardı çok rahat kafaları şu an. Asıl sıkıntı Atletico Madrid için sürüyor şu an. Hala ortada geçen bir maç var ve 0-0 sürüyor. Simeone klasik futbolunu oynatıyordu ilk yarıda ama ikinci yarıda bir miktar vites artırdılar gibi. Manchester City zaten 0-0 bile bitse tur atlayacağı için büyük riskler almayarak akıllılık ediyor. Bence maç ya böyle biter ya da Manchester City atamayana atarlar yapıp 1-0 kazanabilir.

3-1 oldu hocam, firmino bir gol daha attı, Liverpool yarı finalde diyebiliriz, rakibi de Villarreal olacak sanırım, Liverpool’u direkt final hanesine yazabiliriz şimdiden, Manchester City ise ilk maçta zorla kazandığı rakibine karşı rövanşta şu an golsüz devam ediyor, riskli skor, Atletico bir gol atarsa maç uzatmaya gidecek,
DukeNickle
Full Member

Activity: 308
Merit: 124

Volare.network

View Profile
April 13, 2022, 08:40:20 PM

Bu sene Real Madrid’in başarılarında Benzema etkisi var. Bu etki gerçekten üst düzey bir etki. Ne zaman Real sıkışsa Benzema sahneye çıkıyor. Dün oynanan maçta da maç uzatmaya gidince Chelsea bir gol daha atar diyordum ama Benzema sahneye çıktı ve hepimizi yanılttı. Bu sene hak ettiği değeri görüyor. Önceki yıllarda hep gölgede kalmıştı.

Villarreal maçında ise Bayern’in açık ara kazanacağını düşünüyordum ama yanıldım. Harika bir defans ve son dakikalarda gelen golle Bayern’i elemeyi başardılar.

Liverpool şu an Villarreal'in yarı finaldeki rakibi diyebiliriz artık çünkü skor 3-2 şu an. Villarreal'in Liverpool karşısında neler yapabileceğini görmeyi merakla bekliyorum. Çünkü bambaşka bir takıma karşı oynayacaklar açıkçası. Ben İspanya'daki maçı Liverpool'un kazanamayacağını düşünüyorum ama Anfield'daki maçı bence Liverpool alacaktır. Bayern Münih'ten çok daha farklı bir oyun stiline sahip bir takım Liverpool. Bence Villarreal deplasmanda onlardan da beraberlik koparamaz.

Bu arada Atletico Madrid - Manchester City maçı hala 0-0 ve son 10 dakika içindeyiz. Bu skor Manchester City'i yarı finalist yapar. Real Madrid - Manchester City eşleşmesi de çok fena olacak o halde.

kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
April 13, 2022, 08:49:49 PM

Real Madrid - Manchester City maçı final havasında geçecek hem de tam iki kere karşılaşacaklar, futbola doyacağız açıkçası, hislerim bana şunu söylüyor ki finalde iki İngiliz kulübü karşılaşacak, Villarreal için pembe hayaller buraya kadar sürecek, ancak eğer bir şekilde Liverpool’u da elerlerse şampiyon olsunlar zaten, kimsenin şans vermediği halde geldikleri nokta harika,
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 463

View Profile
April 13, 2022, 08:58:22 PM

Real Madrid - Manchester City maçı final havasında geçecek hem de tam iki kere karşılaşacaklar, futbola doyacağız açıkçası, hislerim bana şunu söylüyor ki finalde iki İngiliz kulübü karşılaşacak, Villarreal için pembe hayaller buraya kadar sürecek, ancak eğer bir şekilde Liverpool’u da elerlerse şampiyon olsunlar zaten, kimsenin şans vermediği halde geldikleri nokta harika,

Ben City'nin Reali eleyecegini düşünüyorum.
Atletico Allahtan çıkamadı. Böyle sıkıcı futbol oynayan bir takım görmedim. Finalin adı City Liverpool olabilir. Geçen yıl City , Chelsea ye göre favori idi ama kupayı Chelsea aldı. Bu sene final İngiliz finali olabilir.
Suppetiae
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 3

View Profile
April 13, 2022, 09:13:18 PM

Ülke olarak genel anlamda her konuda ikiye ayrılmayı muazzam başarıyoruz. Kimisi maçı izlemiş "simeone çirkefi kaybetti diye içimin yağları eridi!!" yazmış, diğeri de gitmiş "adam bu kadar düşük bütçeli takımla muazzam taktik kurdu, pep asıl çirkef!" falan yazmış. Bi de yani abisi falan gibi savunuyor teknik direktörleri. Yahu bunlar milyon dolarlar alan adamlar, bu kadarda fazla abartmaya gerek yok, seversin sevmezsin tamam ama düzeyinde bırakmak lazım bize zarar sadece.

Ben güzel futbol izlemek için izledim, açıkcası çok acayipte bir futbol izledim diyemem, ama sonuç olarak yine bizim ligten iyi. Daha yeni bu başlığa bayerni yazmışken şimdi bi de bu maçları üstüne izleyince gerçekten şu geçtiğimiz 2 günde oynanan 4 futbolu görüp, çok kahroluyorum takımlarımız adına. Çeyrek final bizim hiç yapmadığımız şey değil, galatasaray, yanılmıyorsan fenerbahçe falan buralara nadirende olsa ulaşıyordu. Gruplara bile her sene gidemediğimiz dönemlere kaldık kala kala.
judas
Sr. Member

Activity: 1064
Merit: 350

View Profile
April 13, 2022, 09:15:16 PM

Bugün biri çok sıkıcı biri çok keyifli maçlar izledik. Atletico Madrid elinden geleni yaptı sonradan tempoyu daha da artırarak. Ama Manchester City adeta aynı tarifeyi onlara uygulayarak güzel savundu ve 0-0 gibi bir skorla da olsa tur atlamayı başardı. Atletico Madrid'in bu kadar zorlaması bile sürprizdi benim için. O yüzden ben pek iyimser olamıyorum Manchester City'nin Real Madrid'i eleme ihtimali konusunda. Bence Manchester City için yolun sonu olabilir yarı final. Açıkçası Guardiola takımdan ayrılmadan önce bir Şampiyonlar Ligi kupası kaldırsa güzel olur ama bakalım artık.

▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄

▄▀▀▀▀▀  ▀▄▄
▄▄  ▄▄▀▀▀▀▀▀▄▄ ▀▄
▄▀ ▄▀     ▄▄   ▀▄  ▄
████ ▄▄▄▄ ▐██▄    █ ▐▌
█ ▐▌  ▀▀███████▄▄ ▐▌ █
▐▌ █    ▀██████▀▀ ████
███
▀▄     ██▄  ▄▀ ▄▀
▀▀▄ ▀▀▄▄▄███▀▀ ▄▀▀
▀▀  ▄▄▄▄▄▄██
x

▄█▀▀▀▄█▀                                ▀▀██▀▀▀▄▄                    ▄█▀▀▄▄▄
██▄  ▀  ▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄    ▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄     ██   ▀██   ▄▄▄▄    ▄▄▄ ▄  ██▀  ▄▀
▄▄███▄▄ ▄ ▐██▄  ▌ █▌  █▄  █▌  █▄ ██  ██   ▄██    ██  █▌  █▄ ▄█▀  █  ███ ▄    ▄
██▄▄▄▀▀███ ▐███▄ ▌▐█▌  ██ ▐█▌  ██ ██  ██  ▀▀██    ██ ▐█▌  ██ ██ ▄▄▄ ▀███▐█▀███▀
▄▀  ▀█▄ ▀██▐█ ██▄▌▐█▌ ▀ █ ▐█▌ ▀ █ ██▄▄▀     ██    ██ ▐█▌ ▀ █ ██ ▄▀█▀ ███ ▀  ██
█    █▀  █▀▐█  ██▌ █▌  ▄▀  █▌  ▄▀ ██        ██   ▄█▀  █▌  ▄▀ ▀█▄  █   ██    ██
▀▄ ▀  ▄█▀ ▀▀▀  ▀▀▀ ▀▀▀     ▀▀▀  ▀▀█▄     ▄▄██▄▄▄▀▀    ▀▀▀     ▀▀▀     ██▄▄█▀
▀▀▀▀      ▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄█▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄       ▀▀
▀▀▀▄▄▄███▀▀▀                     ▀▀▄▀▀                     ▀▀▀███▄▄▄▀▀▀▀
           ▀▀▀▄▄▄
               ▄▀██▄
                ▄▄▄██▄
                ▄██████
▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄█████████▀█▄
▀████▀▀█████████████ ▀██▌
  ▀▀    ▀▀▀▀▀▀  ▄█▀ ▀ ███
 ▀▄▀▄▄▀▀▄   ▄  ▀ ▄█  ▀████
  ▐█████▄▄▄▌  ▄███████▀██▄▄
   █▀█▄▄  ▀██▄█████ ██▌▄███
   ▐█▀  ▄ ███████▀ ▐██▌▀███▄
    ▀▄█████████▀  ▄▀▀█▄ ▄███▌
      ▐██████▀     ▄▄███ ▀███
                       ▄██▄
     ▄ ▄            ██▄████▄██▄
  ▄▄▐███▌▄▄         ▀▀██   █▀▀▀
 ████▀▀▀████         ████████
  ▀██▄▄▄██▀   ███     ▀▀▄▀▀▀
  ▐██▀▀██▌    █      ▄▀
      █       ▄▀   ▄█▀
     █  ▄▄▄████████▀
    ▄█▄█████████▀▀▀▄
    ▄▄
  ▄███████▀         ▀▄▄████ ▄▄▄
▄███████▀▀▀▄▄       ███▌  ▐███▀
██████▀     ███      ▄██████▄
████▀                ▀██▀▀██▀
CRYPTO'S IIIFASTEST
GROWING CASINO
▄▀▀▀▀▀▀▀▀

▀▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▄

▄▄▄▄▄▄▄▄▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 »
  Print  

Jump to: