Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:58:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Roco.finance | $ROCO token  (Read 2547 times)
Lachrymose (OP)
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 966

View Profile
August 24, 2021, 01:26:41 PM
Last edit: October 01, 2021, 12:18:34 PM by Lachrymose
Merited by Vispilio (5), 2run (1), Hovarda (1)

Herkese selamlar. Avalaunch'taki projeleri incelerken Rise Online çok ilgimi çekti. Ben bu oyunu eski bir Knight Online oyuncusu olduğum için biliyordum ama $ROCO tokenini yeni duyurmuşlar. Oyun 2. versiyon alfasına ~100,000 kişi katılmış.

Rise Online World ALFA 2.0 tanıtım videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=jKQcNFn_-E4

IDO'ya katılım için $XAVA şart ama IDO sonrası alımda bile primlenebileceğini düşünüyorum. $AXS, $YGG gibi düşük kalite işler bile bu kadar primlenmişken Rise Online'nin $ROCO'sunun yerinde sayması beklenemez.

https://t.me/v99zcom/243

Türkçe telegram kanalı
1714010304
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714010304
Reply with quote  #2

1714010304
Report to moderator
1714010304
Hero Member
*

Ignore
1714010304
Reply with quote  #2

1714010304
Report to moderator
1714010304
Hero Member
*

Ignore
1714010304
Reply with quote  #2

1714010304
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 24, 2021, 01:33:20 PM

Mevcut bir oyuna token mi çıkarıyorlar? Bir de daha önce bu kadar arkası olan bir oyun projesi görmemiştim kriptoda. Oyun çıktıktan sonra müptelası olan çok oluyor ama yapısal olarak bir farklılıkta var tabi.
İlgi çekici. IDO'su ne zaman olacakmış acaba?
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1232

View Profile
August 24, 2021, 02:11:19 PM

Rise online hakkında @illetyus hocam bir duyuru yapmıştı bende kendi yorumlarımı belirtmiştim bu oyunla alakalı tekrardan belirteyim. Bende eski bir knight online oyuncusuyum zamanında güzel paralar kazanmıştım. Rise online'ı geçen sene duymuştum pek başarılı olacaklarını düşünmemiştim o zaman. Avax ve NFT entregrasyonundan sonra fikrim tamamen değişti. 2. versiyon alfasına 100.000 kişi katılımından belli zaten. $ROCO token ile pus eşyaları satın alabilmek vs güzel olacaktır. Bu tokenlerle ekstra hasat yapabilsek daha da güzel olurdu belki daha sonradan bunu yapabilirler geliştiriciler. IDO duyurusu içinde teşekkürler. Ayrıyetten oyun içi hile kullanımı koxp, dupe ve çeşitli bugların önüne geçer ekip. Oyunculara güzel bir oyun deneyimi yaşatmaları açısından çok önemli.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
August 24, 2021, 02:47:40 PM

Bende knight online hala ara sıra oynayan bir altar oyuncusu olarak Rise online’nın kendisinin tutacağını düşünmüyorum kullanıcıları knighttan çalmaya çalışıyorlar ve neredeyse 1 e 1 klon bir oyun yapmışlar bu yüzden ben bu tokenin de tutacağını düşünmüyorum hocam tabi size saygım var teşekkürler konu için

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1279

View Profile
August 24, 2021, 03:37:28 PM

@Lachrymose burada paylaştığın bilgiler sayesinde  ve araştırmalarım sonucunda çok güzel kazançlar elde ettim senin yolundayım geç kaldım ama olsun bu projedede boş geçmeyecektir teşekkür ediyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 24, 2021, 03:58:07 PM

Eski Knightcılar nasılda belli ediyor kendilerini Cheesy Kbtleri açtıklarında bunu bir deneyeceğim Cheesy O da sırf maziye olan saygıdan ötürü değilse knight bile iyice sıradanlaştı eski zamanlarından eser kalmadı yani.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
August 24, 2021, 08:16:45 PM

Oyunların revaçta olduğu bir dönemde yaşıyoruz, bu oyunun da tokeni iş yapabilir, belki axie kadar iyi bir seviyeye gelebilir, 100 bin kişinin oyunu oynamak istemesi, çok iyi bir kitleye sahip olacağını gösteriyor zaten,
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
August 24, 2021, 09:11:09 PM

Mevcut bir oyuna token mi çıkarıyorlar? Bir de daha önce bu kadar arkası olan bir oyun projesi görmemiştim kriptoda. Oyun çıktıktan sonra müptelası olan çok oluyor ama yapısal olarak bir farklılıkta var tabi.

Oyunun alfa versiyonu nisan ayında yayınlandı. Şimdi ise beta versiyon sonradan da ana versiyon yayınlanacak. Oyun içi para birimi "$ROCO" olmayacak ancak oyun içerisinde "NADIRLIĞI KANITLANABİLİR" -elbiseler, kiyafetler, silahlar, kanatlar, binekler- vb. ürünler sadece $ROCO ile alınıp satılabilecek. $ROCO sadece en iyi eventlerden ve bosslardan düşecek. Oyun içi itemler "$ROCO" sayesinde oyun dışında da depolanıp, alınıp-satılabilecek. Ön-satış Avalaunch'ta eylül ayında olacakmış.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
August 25, 2021, 04:52:13 AM

Teşekkürler hocam ben şahsen yeni oyun projelerini incelediğimde hep nft trendinden para kazanmak için scam yapma izlenimi uyandırıyordu. Hali hazırda aktif ve bilinen bir oyunun piyasaya coin sürmesi elbette çok iyi izleyeceğim bu projeyi.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 25, 2021, 07:56:50 AM

Oyunun alfa versiyonu nisan ayında yayınlandı. Şimdi ise beta versiyon sonradan da ana versiyon yayınlanacak. Oyun içi para birimi "$ROCO" olmayacak ancak oyun içerisinde "NADIRLIĞI KANITLANABİLİR" -elbiseler, kiyafetler, silahlar, kanatlar, binekler- vb. ürünler sadece $ROCO ile alınıp satılabilecek. $ROCO sadece en iyi eventlerden ve bosslardan düşecek. Oyun içi itemler "$ROCO" sayesinde oyun dışında da depolanıp, alınıp-satılabilecek. Ön-satış Avalaunch'ta eylül ayında olacakmış.

Oyun içinde kullanılmayacak olması kötü. Bu fiyata doğrudan etki edebilecek bir şey çünkü.
Bu şekliyle fiyatın yükselmesi için oyunculara bir şey sunması daha etkili olurdu. Yine de bir şans verilebilir.
Tom Bombadil
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
August 25, 2021, 10:14:56 AM

Avalaunch ve AVAX'tan alacağı güç ile çok iyi yerlere gelebilir. Zaten bu aralar büyük ilgi görüyor oyun ve NFT projeleri. Avalaunch'a Emin Gün Sirer'in de büyük reklam desteği var.

Şu paylaşıma baksanıza: https://twitter.com/AvalaunchApp/status/1429500687423971329
4 Projeden en çok takip edilen ikinci proje Rise online. Diğerleri biraz daha sıradan teknik projeler.

Ekşi sözlük yorumlarına bakacak olursak bir hayli müptelası var oyunun. Daha test aşamasında olan bir oyunun bu kadar çok ilgi görmesi pozitif bir şey. Hayattan kopartacak bir oyun gözüyle bakıyor bazıları. Bir kaç güzel nft kapıp, bu oyuna dalmak isterim bende.

Ekşi Başlığı: https://eksisozluk.com/rise-online-world--6363153
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 25, 2021, 10:31:52 AM

suan fenoların bır kısmı bunu gazlamaya basladı. globalde pek bırsey gormedım. ozellıkle turkler arasında populer sanırım ekıbın turk olması buna etken.
hıc satıs yapmıslarmı?herhangi bir ventures yatırımcı olmusmu?
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
August 25, 2021, 11:17:30 AM

suan fenoların bır kısmı bunu gazlamaya basladı. globalde pek bırsey gormedım. ozellıkle turkler arasında populer sanırım ekıbın turk olması buna etken.

Roco'da biraz Fenerbahçe token etkisi var. Nasıl Fenerbahçe taraftarları tokeni satın almak için sıraya girdiyse bunda da Rise'nin oyuncuları tokeni satın almak için sıraya girmiş. Benim tanıdığım üç yabancı yatırımcının ikisine satmamışlar, birine satmışlar. Bir de Gai.. gibi topluluklar allocation almışlar. Seed roundun kapanması bir hafta bile sürmedi diyebilirim.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 25, 2021, 02:10:27 PM

Roco'da biraz Fenerbahçe token etkisi var. Nasıl Fenerbahçe taraftarları tokeni satın almak için sıraya girdiyse bunda da Rise'nin oyuncuları tokeni satın almak için sıraya girmiş. Benim tanıdığım üç yabancı yatırımcının ikisine satmamışlar, birine satmışlar. Bir de Gai.. gibi topluluklar allocation almışlar. Seed roundun kapanması bir hafta bile sürmedi diyebilirim.

Girdiniz mi hocam seed yatırımına siz
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
August 25, 2021, 04:55:16 PM

avax ağındaki hoop ile bunların bi ilgisi var mı? hirozaki shilleyip duruyor. tepeden elimize verecek bi potansiyel seziyorum bu çocukta

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
August 25, 2021, 07:02:14 PM

Seed ve private roundda bir miktar yatırım yaptık.

avax ağındaki hoop ile bunların bi ilgisi var mı? hirozaki shilleyip duruyor. tepeden elimize verecek bi potansiyel seziyorum bu çocukta

Herhangi bir X kripto fenomeninin yaptığı yatırım $ROCO'nun FDV'sinin 1000'de 1'i bile değildir. VCler dururken influencerler fiyata etki edebilecek derecede yüksek allocation alamaz. Hoop ne bilmiyorum ama Rokosoft ile hiçbir alakası olduğunu sanmıyorum.
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
August 25, 2021, 09:17:19 PM

ekip kafamda soru işaretleri oluştursa da ben de seedden girdim. yüksek bir avax hype'ı var. bu piyasada iyi iş yapar bence.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 26, 2021, 08:19:07 AM

Seed ve private roundda bir miktar yatırım yaptık.

Herhangi bir X kripto fenomeninin yaptığı yatırım $ROCO'nun FDV'sinin 1000'de 1'i bile değildir. VCler dururken influencerler fiyata etki edebilecek derecede yüksek allocation alamaz. Hoop ne bilmiyorum ama Rokosoft ile hiçbir alakası olduğunu sanmıyorum.
bahsettikleri cocuk zaten turklere gazlayan oldu. yani turkler duyduysa bu cocuk sayesinde duydular. ekipte arkadasları sanırım. dolayısıyla istediği kadar almıstır. Bir zamanlar forumda da yazıyordu. sonra banlandı.
zaten bı anda tum fenoların gazlamasından bellıydı seed ve private ı bu kısılere sattıkları. ben sans eserı bulmustum. telegramda private alırmıyız diye beklerkenbir anda tum twitter yuksek takıpcıler gazlamaya basladı. dunde sadece reklamını yapanlara sattıklarını anladım, artık gırıp alsam bıle cıktıgı an dumplarım cunku gordugum kadarıyla mıllet tutmak ıcın degıl alamayanların kafaya dumplamak ıcın almıs.
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
August 26, 2021, 10:26:35 AM

bahsettikleri cocuk zaten turklere gazlayan oldu. yani turkler duyduysa bu cocuk sayesinde duydular. ekipte arkadasları sanırım. dolayısıyla istediği kadar almıstır. Bir zamanlar forumda da yazıyordu. sonra banlandı.
zaten bı anda tum fenoların gazlamasından bellıydı seed ve private ı bu kısılere sattıkları. ben sans eserı bulmustum. telegramda private alırmıyız diye beklerkenbir anda tum twitter yuksek takıpcıler gazlamaya basladı. dunde sadece reklamını yapanlara sattıklarını anladım, artık gırıp alsam bıle cıktıgı an dumplarım cunku gordugum kadarıyla mıllet tutmak ıcın degıl alamayanların kafaya dumplamak ıcın almıs.

İnfluencerler inandıkları bir şeye yatırım yaptılar ve o inandıkları şeyi insanlara tanıtıyorlar. Olayın doğası bu. X kişisi üzerinde neden bu kadar duruldu anlamadım. Beğendiyse etki alanı sayesinde ufak bir tahsis almıştır. Ben fenomenleri takip bile etmiyorum, bloklayın geçin.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 26, 2021, 12:16:36 PM

burada sebeplerini uzun uzun yazmayacağım işim gücüm var ama bence çöp (oyun olarak çöp değil grafikler oynanış vs güzel bir oyun olacak gibi ama bir nft projesi olarak bakıldığında çöp).

kazandırır mı? çok yüksek ihtimalle kazandırır çünkü initial cap çok düşük ve hype yüksek. sonuç olarak karar sizin, bir shitcoinden daha para kazanmadık demeyin.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: