Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:12:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hive.blog platformunda hp sorunu  (Read 111 times)
zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 25, 2021, 11:41:32 PM

Arkadaşlar daha öncesinde steemiti kullanıyordum. Fakat otomatik oylama muhabbetlerinden dolayı hive platformuna kaydım ve burada hoşuma giden projelere makale yazarak bountylerden ekstra gelir elde ediyordum. Fakat bazı kişiler makalalerime sürekli downvote verek hesabımı 6 hp'ye kadar düşmesine neden oldular. Haliyle şuanda makale yayınlasam dahi görsel materyal eklememe izin vermiyor. Bu hesaba görsel ekleyememe nedenim sürekli downvote veren bu sağlam hesapların hp'mi düşürmesinden mi kaynaklı yoksa başka bir problem mi var ortada. Bu hp Muhabbetinden kaynaklıysa bu HP'yi nasıl düzeltebilirim. Kısacası hesabımın itibarının düşmesine neden oldular. Repuptation kısmının. Bilenler varsa bu konuda yorum yapabilir mi acaba?

BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
October 26, 2021, 09:58:40 AM

İçerik yazdıkça otomatik olarak hp düşer. Bekleyince kendi kendine yükseliyordu bildiğim kadarı ile.
Hive ve Steemit kullandım ikiside hiç kullanışlı değil. İçeride çeteleşme gibi bir şey var. O kadar içerik yazdım 1 dolar bile kazanamadım.
galini
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
October 26, 2021, 04:04:53 PM

Genelde hp yukleyince geciyor ama baska sorun da olabilir hocam. fazla bilgim yok

destek sunucusundan bir sorun isterseniz https://discord.gg/4FWkH8s
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
October 27, 2021, 09:31:01 PM

Genelde hp yukleyince geciyor ama baska sorun da olabilir hocam. fazla bilgim yok

destek sunucusundan bir sorun isterseniz https://discord.gg/4FWkH8s

böyle bir destek sunucu kanalı olduğunu bilmiyordum. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Şimdi oraya katılıp nedeni soracağım. Fakat anlamlandıramadığım nokta 1 gece de hesabımın repuptation'ı dştü ve itibarım 6'ya geriledi. Bu neyin etkisi olabilir onu çözemedim. Çok sayıda makale inceledim ve kurallarına dahi baktım bu konuda bilgi bulamadım.
illetyus
Sr. Member

View Profile
October 27, 2021, 09:39:23 PM

Telegram grubundanda destek isteyebilirsin. Ben ilk kayıt olduğumda içerik yazmamıştım bana hp göndermişlerdi.
Fakat hive.blog pek kullanışlı değil. Yazı ekranını da kullanışlı bulmadım.
Alternatif olarak publish0x.com tavsiye ederim.

zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
October 30, 2021, 10:39:42 PM

Telegram grubundanda destek isteyebilirsin. Ben ilk kayıt olduğumda içerik yazmamıştım bana hp göndermişlerdi.
Fakat hive.blog pek kullanışlı değil. Yazı ekranını da kullanışlı bulmadım.
Alternatif olarak publish0x.com tavsiye ederim.

oto oylama mantığı var mı dostum burada. Hive'de otomatik oylama olduğu için orayı tercih ediyorum genelde. Steem kapattı kapatalı buraya kaymak zorunda kaldım. Fakat dedğin platformda varsa orayada geçebilirim.
illetyus
Sr. Member

View Profile
January 20, 2022, 09:05:00 PM
Last edit: January 22, 2022, 06:31:38 PM by illetyus

Şuanda steemit ve hive.blog alternatifi bir platform geliştiriyoruz. Şuan test olarak yayında. Yazılan her özgün içerik için kesin olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Resmi duyuru yapmak için bir ay kadar daha zamana ihtiyacımız var. Şimdiden kayıt olmak ve içerik oluşturmaya başlamak isteyen arkadaşlar iletişime geçerse link verebilirim.

Edit: Platform beta olarak yayında.
Blog0x.com duyuru başlığı için; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5382634.0 

Pages: [1]
  Print  

Jump to: