Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:57:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Trust Wallet ve Solana NFT hakkında soru ?  (Read 113 times)
Wabisuke (OP)
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
March 28, 2022, 10:39:24 AM

Arkadaşlar bana çekilişten NFT çıkmıştı çekilişi düzenleyen kişi cüzdan isteyince Trust wallet cüzdanı verdim aceleyle.Ama sorun şu ki Trust nft desteklemiyormuş.Nft gönderildi ama içinde görünmüyor.Private keylere de ulaşamıyoruz e ne olacak şimdi ? Nft şu an ciddi meblağ etmiyor ama satmaya kalksam erişemiyorum.Bu nasıl bir saçmalık anlamadım.

Açık diyeyim adında Trust olan birşeye güvenmem ben.Private key vermemesi olacak iş değil.Cüzdan kelimeleri elimde onda problem yok ama aynı Solana cüzdanı başka yerde açamıyor olmam lazım.Phantom cüzdanda açılamıyor dediler.

Nette baktım globalde de aynı sorunları yaşayan çok kişi var.Bir çözüm yolu var mıdır yada Trust cüzdanın Nft entegre etmesini mi beklemek zorunda kaldım ?
1715104667
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715104667
Reply with quote  #2

1715104667
Report to moderator
1715104667
Hero Member
*

Ignore
1715104667
Reply with quote  #2

1715104667
Report to moderator
1715104667
Hero Member
*

Ignore
1715104667
Reply with quote  #2

1715104667
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1198

View Profile
March 28, 2022, 11:31:13 AM

Yapabileceğiniz tek şey Trust Wallet'in ya NFT desteklemesini beklemek ya da Private Key'leri vermesini beklemek çünkü diğer hiç bir türlü oradaki NFT yi alamazsınız.

Yani el mahkum bekleyeceksiniz, NFT'niz belki daha da değerlenir bu süre zarfında tamamen şans Sad

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 622

View Profile
March 28, 2022, 12:30:16 PM

Hocam benim de sektöre girdiğimde tavsiye istediklerim zaman önerdikleri cüzdan trust olmuştu ben kullanıyorum oldukça da memnunum. Ancak sizin araştırmadan direkt Trust Wallet adresini vermeniz sizin yaptığınız bir hata. Burada TW’nin suçu yok. Bu yüzden güven duygusu konusunda yanlış düşündüğünüzü düşünüyorum. Ne yapılabilire gelirsek arkadaşımın dediği gibi sadece NFT entegrasyonu bekleyeceksiniz. Şanslısınız ki başka bir yere gitmiyor o hala cüzdanınızda.

Mr.Stork   
E X C H A N G E
S E R V I C E
████████▄▄▄▄▄
██████▄█████████▀
█████▀██▀▀█████▄
████████████████
█████▐█▄▀▄██▄▀▄██
█████▄█▄▄▄██▄▄
█████▀██████████
███████▀▀██████▌
███████████▀██▀

█████████
█████▄████████▄
███▄█████████████▄
░░▄███████████████▄

██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
▄▄███▄▄
▄█████████▄
▄█████████▄
▀██▀██▀
▀█████████▀
▀███████▀
█████████
███████████████
███████████████████
▐███████████████████▌
███████████████████
█████████████████████
▀▀███████████████▀▀
██████████████████████████████████████████████████████████████████████

NO KYC    NO AML
NO REGISTRATION

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
March 28, 2022, 01:19:41 PM

Öncelikle NFT’niz bol kazançlı olsun. Her işte bir hayır var biliyorsunuz. Belki yanlışlıkla buraya gönderilen NFT uzun sürede size büyük bir kazanç olarak geri dönecek bilemeyiz. Şu an yazılanlara göre beklemekten başka bir çareniz yok. En kısa sürede güncelleme gelirse belki sizin isteğinize cevap verilebilir. Biliyorsunuz ki şimdilerde NFT’ler çok popüler ve cüzdanlar buna uyumlu hale gelmeye başlıyor.
Wabisuke (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2022, 02:50:36 PM

Evet dediğiniz gibi sanırım başka çare yok.Hemen satmayacaktım zaten ki hemen alıcı olacağını da sanmıyorum Nft dönemi gelmeden ama dedim gitti mi yani tamamen.Teknik olarak gitmese de erişemedikten sonra aynı kapıya çıkıyor.Dediğiniz şekilde Binance gibi borsanın desteklediği cüzdan ileride Nft olayını getirmezse ayıp olur.

Hocam benim de sektöre girdiğimde tavsiye istediklerim zaman önerdikleri cüzdan trust olmuştu ben kullanıyorum oldukça da memnunum. Ancak sizin araştırmadan direkt Trust Wallet adresini vermeniz sizin yaptığınız bir hata. Burada TW’nin suçu yok. Bu yüzden güven duygusu konusunda yanlış düşündüğünüzü düşünüyorum. Ne yapılabilire gelirsek arkadaşımın dediği gibi sadece NFT entegrasyonu bekleyeceksiniz. Şanslısınız ki başka bir yere gitmiyor o hala cüzdanınızda.

Evet Solana hakkında acemiydim hata yaptım ama cüzdanın kontrolü nasıl olsa bende diye düşündüğüm için bu oldu.Bu cüzdandaki o muhabbeti hiç aklıma getirmedim.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
March 28, 2022, 07:36:02 PM

Arkadaşlar bana çekilişten NFT çıkmıştı çekilişi düzenleyen kişi cüzdan isteyince Trust wallet cüzdanı verdim aceleyle.Ama sorun şu ki Trust nft desteklemiyormuş.Nft gönderildi ama içinde görünmüyor.Private keylere de ulaşamıyoruz e ne olacak şimdi ? Nft şu an ciddi meblağ etmiyor ama satmaya kalksam erişemiyorum.Bu nasıl bir saçmalık anlamadım.

Açık diyeyim adında Trust olan birşeye güvenmem ben.Private key vermemesi olacak iş değil.Cüzdan kelimeleri elimde onda problem yok ama aynı Solana cüzdanı başka yerde açamıyor olmam lazım.Phantom cüzdanda açılamıyor dediler.

Nette baktım globalde de aynı sorunları yaşayan çok kişi var.Bir çözüm yolu var mıdır yada Trust cüzdanın Nft entegre etmesini mi beklemek zorunda kaldım ?

Size gönderilen NFT hangi zincirde?

.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 28, 2022, 08:14:18 PM

Bu çözülebilir bir sorun, endişelenmenize gerek yok. Trust wallet'dan istediğiniz zaman seed'inizi dışarı çıkarabilirsiniz.

Ayarlar → Cüzdanlar → Cüzdanınızı seçin → Show secret phrase

Gerekli adımları uyguladıktan sonra 12 kelimelik seed elde edeceksiniz.

Yeni bir tarayıcı profili oluşturup Phantom wallet eklentisini indirin.
Kurulum sırasında zaten cüzdanım var seçeneğini seçtikten sonra Trust wallet'dan almış olduğunuz 12 kelimelik seed'inizi girin.
Hesapları içe aktar bölümünde ilk sıradaki cüzdan adresi ile Trust wallet'daki adresiniz aynı adrestir.

Son olarak 12 kelimelik seed'inizi kimseyle paylaşmayın, güvenilir (offline) bir yere güzelce kaydedin. Zaten bu 12 kelimeyi herhangi bir yere kaydetmediyseniz cihazınıza bir şey olduğunda yatırımlarınızı kaybedersiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Wabisuke (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 02, 2022, 08:29:40 PM

Size gönderilen NFT hangi zincirde?

Solana ağı

Bu çözülebilir bir sorun, endişelenmenize gerek yok. Trust wallet'dan istediğiniz zaman seed'inizi dışarı çıkarabilirsiniz.

Ayarlar → Cüzdanlar → Cüzdanınızı seçin → Show secret phrase

Gerekli adımları uyguladıktan sonra 12 kelimelik seed elde edeceksiniz.

Yeni bir tarayıcı profili oluşturup Phantom wallet eklentisini indirin.
Kurulum sırasında zaten cüzdanım var seçeneğini seçtikten sonra Trust wallet'dan almış olduğunuz 12 kelimelik seed'inizi girin.
Hesapları içe aktar bölümünde ilk sıradaki cüzdan adresi ile Trust wallet'daki adresiniz aynı adrestir.

Son olarak 12 kelimelik seed'inizi kimseyle paylaşmayın, güvenilir (offline) bir yere güzelce kaydedin. Zaten bu 12 kelimeyi herhangi bir yere kaydetmediyseniz cihazınıza bir şey olduğunda yatırımlarınızı kaybedersiniz.

Bu benimde aklıma gelmiş yapmıştım farklı cüzdan çıkmıştı.Sonra globalde sordum olmuyor dediler bende ikinciye bakmamıştım.Meğerse cüzdan içindeymiş 10-15 tane cüzdan adresi var içinde benim attığımı buldum.
Doğru çözümü yazmışsınız gerçekten elinize sağlık.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 02, 2022, 08:54:17 PM

Bu benimde aklıma gelmiş yapmıştım farklı cüzdan çıkmıştı.Sonra globalde sordum olmuyor dediler bende ikinciye bakmamıştım.Meğerse cüzdan içindeymiş 10-15 tane cüzdan adresi var içinde benim attığımı buldum.
Doğru çözümü yazmışsınız gerçekten elinize sağlık.

Çözümün işinize yaramasına sevindim sadece seed'i online ortamda kullanmış olduğunuz için o cüzdanda artık yüklü miktarlar tutmamaya dikkat edin. Eğer çıkardığınız bilgisayar yada mobil cihazda sızıntı varsa o seed ile ulaştığınız tüm cüzdanlar boşaltılabilir.

Her bir seed çok fazla adres içerir. 15'ten çok daha fazla olduğuna emin olabilirsiniz siz sadece küçük bir kısmını görmüşsünüz. Trust wallet benzeri cüzdanlar genelde her zincirde ilk adresleri kullanıyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
April 06, 2022, 01:26:04 AM

opensea'yı bilgisayardan aç daha sonra kullanıcı bölümünden walletconnect bölümüne tıkla. Orada sana karekod verecek daha sonra mevcut cüzdanında trustwallet üzerinde ayarlara gir orada aşağılarda walletconnect yazan bölüm var ona tıkla orada kamera açılacak ve o karekodu ona okutup gerekli izni ver ve otomatik olarak openseaya bağlanacak orada NFT'ni görebilir ve satılığa çıkarabilirsin.

2. seçenek ise cüzdanlar bölümünde 3 nokta vardır ona tıkla orada show secret phrase yazar ona tıkla ve gerekli izinleri ver sana 12 haneli kurtarma ifadelerini verecektir bunlarla da farklı yerlerde cüzdanın açabilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: