Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:52:56 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Farklı Bir Gösterge - Yemek Promosyonları  (Read 285 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
July 24, 2022, 09:14:01 AM

Paket servislerin kalitesi öyle düşük ki. Dışarıdan yemek söyleyeceğim zaman yüz kere düşünüyorum. Geç gelen yemek, eksik gelen yemek, özel siparişin unutulması vs.. üstüne yemeğin buz gibi yenmesi. Bu sebeple dışarıdan yemek söylemeyi uzun zaman önce kestim. Kampanyalar her ne kadar cazip gelse de evde yemeğimi kendim yapıyorum artık.

Bu yoruma tamamen katılıyorum. Bana kalsa dışarıdan yemek yeme işini tamamen bırakacak noktaya geldim, özellikle eve siparişler son zamanlarda tam bir kriz.
Daha dün bir yerden yemek söylemek için aradım, 1-1.5 saatten önce getirmemiz imkansız dediler. Özel bir durum ve özel bir sipariş olmasa yemeksepetinden siparişi verecektim ve belki 5 kere müşteri temsilcisi ile yazışıp 2 saat bekleyecektim. Arkasından başka bir yerden sipariş verdim, yine fark yok 1.5 saat bekledim. Restoranı arayınca 3 dakika sonra yola çıkacak dediler, bana gelişi 30 dakikayı buldu. Restoran ile sipariş verdiğim yer arası 1 km bile yok Cheesy

Bir de kişi başı 80-100 lira civarı ücret ödediğim halde karnım doymuyor, ona ayrı yanıyorum. Bu konuya 1.5 ay önce attığım mesajda 2 kişilik pizza maliyeti hesaplamıştım, şimdi abartısız %40 zam yemiş Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
püsür
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 680

View Profile
July 25, 2022, 08:34:10 PM

Paket servislerin kalitesi öyle düşük ki. Dışarıdan yemek söyleyeceğim zaman yüz kere düşünüyorum. Geç gelen yemek, eksik gelen yemek, özel siparişin unutulması vs.. üstüne yemeğin buz gibi yenmesi. Bu sebeple dışarıdan yemek söylemeyi uzun zaman önce kestim. Kampanyalar her ne kadar cazip gelse de evde yemeğimi kendim yapıyorum artık.

Bu yoruma tamamen katılıyorum. Bana kalsa dışarıdan yemek yeme işini tamamen bırakacak noktaya geldim, özellikle eve siparişler son zamanlarda tam bir kriz.
Daha dün bir yerden yemek söylemek için aradım, 1-1.5 saatten önce getirmemiz imkansız dediler. Özel bir durum ve özel bir sipariş olmasa yemeksepetinden siparişi verecektim ve belki 5 kere müşteri temsilcisi ile yazışıp 2 saat bekleyecektim. Arkasından başka bir yerden sipariş verdim, yine fark yok 1.5 saat bekledim. Restoranı arayınca 3 dakika sonra yola çıkacak dediler, bana gelişi 30 dakikayı buldu. Restoran ile sipariş verdiğim yer arası 1 km bile yok Cheesy

Bir de kişi başı 80-100 lira civarı ücret ödediğim halde karnım doymuyor, ona ayrı yanıyorum. Bu konuya 1.5 ay önce attığım mesajda 2 kişilik pizza maliyeti hesaplamıştım, şimdi abartısız %40 zam yemiş Smiley
Dediklerinize katılıyorum. Gerçekten akıl alır gibi değil. Ben de dediğiniz gibi kaliteden dolayı dışarıdan söylemeyi bırakmıştım, zaten çok az söylüyordum. Hava çok sıcakken eşimle bir şeyler pişirmek istemedik, bir bakayım dedim. Fiyatlar daha da uçmuş ama eminim kalite de daha düşmüştür. En son söylediğimiz her şeyde istisnasız kalite düşüşü görmüştük. Dominos, Pizza Bulls gibi pizzacılar bile malzeme kalitesinde çok kötüleşme yapmışlar. Ancak bu arada yemeksepetine de trendyola da getire de baktım, çok bir promosyon göremedim. Geçen aylarda daha çok vardı sanki promosyon.
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 1022
Merit: 1126

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
July 26, 2022, 09:05:46 AM

Dediklerinize katılıyorum. Gerçekten akıl alır gibi değil. Ben de dediğiniz gibi kaliteden dolayı dışarıdan söylemeyi bırakmıştım, zaten çok az söylüyordum. Hava çok sıcakken eşimle bir şeyler pişirmek istemedik, bir bakayım dedim. Fiyatlar daha da uçmuş ama eminim kalite de daha düşmüştür. En son söylediğimiz her şeyde istisnasız kalite düşüşü görmüştük. Dominos, Pizza Bulls gibi pizzacılar bile malzeme kalitesinde çok kötüleşme yapmışlar. Ancak bu arada yemeksepetine de trendyola da getire de baktım, çok bir promosyon göremedim. Geçen aylarda daha çok vardı sanki promosyon.

Ülkede ki tüm hizmet sektörlerinde olduğu gibi yemek konusundaki hizmet sağlayıcılarında kalitesinde çok büyük düşüş var ama fiyatlarında ise çok büyük artış var. Artık dışarıdan yemek siparişi fiyat/performans açısından mantıklı gelmiyor. Geç gelen yemek, soğuk yemek veya yanlış yemeğin gelmesi gibi sorunlar ile karşılaşmak insanın canını sıkıyor.

MK-74
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1228

View Profile
July 26, 2022, 09:08:58 PM

Bence hizmet kalitesinde çok büyük düşüş olduğunu sanmıyorum, evet düşüş var ama zaten çok iyi değillerdi, bizim koronanın zirve yaptığı,  kapanmaların olduğu zamanlarda insanlar mecburiyete yakın kullanmak zorunda kaldılar çünkü en sağlıklısı ve en temiz yönetimi buydu.
Ben hala aynı hizmet kalitesini alıyorum pek bir şey değişmedi aslında veya benim bulunduğum konumdakilerin hizmeti böyle.

Getiri kullanmaya hala devam ediyorum eskiden 3 siparişi 1 aya yetiştirdiğimde indirimi alabiliyordum ama bu 4 sipariş olayı olunca hiç uğraşmıyorum.
Trendyol'un sadece marketini kullanıyorum oradaki ürünler genelde diğer online mağazalardan çok daha ucuz oluyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████