Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:40:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 14 Mayıs 2023 TBMM ve Cumhurbaşkanı seçimleri  (Read 2673 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
May 07, 2023, 08:56:26 PM

imamoğlu'ndan hazzetmem ama beni bile sinirlendiren bir görüntü Angry
bir siyasetçi yaptıklarıyla ya da yapamadıklarıyla değerlendirilmeliyken bizde hep böle bir mağduriyet eza cefa vs ile gündem oluyor?! zamanında şiir okumaktan hapse göndermeler vardı gerçi imamoğlu'na da dava açıldı! şimdi bir de kafasına otobüse vs taş atmalar
ne zaman normal bir ülke olacağız merak ediyorum

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714758032
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714758032
Reply with quote  #2

1714758032
Report to moderator
1714758032
Hero Member
*

Ignore
1714758032
Reply with quote  #2

1714758032
Report to moderator
1714758032
Hero Member
*

Ignore
1714758032
Reply with quote  #2

1714758032
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714758032
Hero Member
*

Ignore
1714758032
Reply with quote  #2

1714758032
Report to moderator
1714758032
Hero Member
*

Ignore
1714758032
Reply with quote  #2

1714758032
Report to moderator
1714758032
Hero Member
*

Ignore
1714758032
Reply with quote  #2

1714758032
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 08, 2023, 08:39:33 AM

Seçme seçilme hakkına darbe dersen olacağı bu.

Ülkemizde yönetim ile ilgili çok büyük sorun var şu seçime sonuç ne olursa olsun kimse adil ve eşit diyemez bir taraf ülkenin bütün kaynaklarını kullanırken diğer taraf kendi kaynaklarını kullanıyor.

TOGG, IHA, SIHA, TANK, İçişleri, Bakanlar, emniyet, valilik

Valinin teki çıkmış diyorki taşı atanlar onlar. Lan senin görevin o mu? O ortamda ne ara ilk taşın videosunu buldunuz..
bunlar ne zamandır bir siyasi partinin ürünü oldu? Dün yapılan saldırıda taşı atanında taş yiyeninde elinde Türk bayrağı var.
insanları bölmenin anlamı yok. Yıllarca mezhep üzerinden siyaset yapanlar şimdi mezhep ile işim yok diyor.
Uzun zamandır benim zaten cumhurbaşkanım değildir.  Bunu ben değil kendisi söylemiştir.

Kim ne derse desin bu iş.

#ilkturdabitmeli

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 881

View Profile
May 08, 2023, 06:22:22 PM

Seçime kaldı 6 gün. Pazar günü yapılacak seçim sadece Türkiye’de değil, dünyanın dört bir tarafında merakla takip edilecek. Avrupa’da ve dünyanın diğer ülkelerinde çok yüksek sayıda oylar kullanılıyor. Almanya’da son yılların en fazla katılım sağlayan seçimlerinden biri olduğu konuşuluyor. Suudi Arabistan’da 250-400 bin dolara gayrimenkul + free ID alan Suudi’ler büyükelçilikte oylarını kullanırken görüntülenmiş. Bedavaya ID verirsen olacağı bu. Türkiye’nin en güzel semtlerini Suudi’ler bedavaya aldılar. Şimdi de oy vererek seçimin kaderinde söz hakkı bulunduruyorlar. Vatandaşlık alan Suriyelileri söylemiyorum bile.

Umarım bu seçim ülkemiz için en güzel şekilde sonuçlanır.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
May 08, 2023, 09:27:39 PM

Millet ittifakının bu ülkeyi yönetebilecegini falan düşünen var mı diye merak ediyorum. Millet ittifakı seçildiğinde ne olur tabiki tekrar erken seçim olur. Boş boş konuşmaya bile gerek duymuyorum.

Bazen duygularınızla hareket etmeyi bırakıp gerçekçi olun.

Kime oy atarsanız atın umrumda degil hatta ben oy bile kullanmayacağım.  

Ne yaparsanız yapın gençler.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 09, 2023, 05:10:30 AM

chp'li atatürkçülerin ve hdp'li apokürtçülerin ortaklaşa düzenlediği van mitinginde apokürtçü bazı gruplar bölücü terör örgütü pkk'nın elebaşı lehine tezahüratta bulunmuştu ve türk bayraklarını ayaklarıyla ezmişti. tüm bunlar yetmezmiş gibi ne yazık ki İmamoğlu aynı mitingde 6-8 Ekim olaylarının sorumlusu olarak hapse tıkılan selahattin demirtaş için özgürlük naraları atmıştı.

https://youtu.be/TLizczRs7Js

bizim forumun kullanıcılarının da çok sevdiği malum gazetelerden biri olan gazete duvar çarpıcı bir manşet atmış.

Kılıçdaroğlu'nun Van mitingi: 'Sanki Selo başkan gelmiş'

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Van mitingi, yoğun katılıma sahne oldu. Yeşil Sol Parti bayraklarının da yer aldığı mitingde, Demirtaş'ın son mitingine atıfla “Sanki Selo başkan gelmiş" yorumları yapıldı.
https://www.gazeteduvar.com.tr/kilicdaroglunun-van-mitingi-sanki-selo-baskan-gelmis-haber-1616289

chp-hdp işbirliği ve bu yaşananlar erzurum halkını provoke etmiş olacak ki istenmeyen olaylar yaşanmış. halkımız chp'li atatürkçülerin ve hdp'li apokürtçülerin işbirliğine karşı daha soğukkanlı olmalı.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
May 09, 2023, 04:22:52 PM

Akp genel başkanı ve cb adayı mitinglerinde söylediği ardı arkası kesilmez yalanların ardından şimdi de montaj videolar yayınlamaya başladı. Bu alenen suç işleyen zat hakkında işlem yapamayanlar ülkede hukukun bittiğinin bir diğer kanıtı oldu.
İçişleri bakanlığı YSK'nin itirazına rağmen paralel seçim takip sistemi kurmuş. Seçim güvenliğinden sorumlu şahıs bizzat kendisi seçimlere gölge düşürecek hareketler yapıyor. Aynı şahıs telefondaki istihbarat uygulamasını sosyal medyada paylaşabilecek kadar devlet ciddiyetinden uzak ve suç işliyor.
Böyle bir ortamda seçime gidiyoruz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 09, 2023, 05:25:32 PM

mitingler de montaj videodan sonra şimdi de montaj afişler basmış birileri, biraz okur yazarlığı olan insan herşeyi görüyor biliyor, bu algı operasyonları geri teper, ayrıca kendi seçmenlerinin zekalarıyla alay ediyorlar..
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
May 09, 2023, 08:14:21 PM

Hatırlayanlar olacaktır, Osman Sarıgün isminde bir vatandaş, Kemal Kılıçdaroğluna yumruk atmıştı, ve akabinde Kemal Kılıçdaroğluna bir saldırı düzenlenmiş, sığınmak zorunda olduğu evi yakma niraları atılmıştı, hani diyorlar ya HDP ile ortaklık yapan terorist bunlar diye, akabinde PKK saldırısına uğrayan TEK lider olmuş olmasını görmeyenlerin bilmeyeceği bir bilgi vereyim; O gün orada olan, Osman Sarıgün dahil, 1 kişi bile 1 gün bile hapis cezası almadı, "bi daha yapmayın sakın bak" diyerek gönderdiler, dava sonucu hapis çıkmadı, hepsine 2 yıla kadar cezalar verilip, hapis cezası vermedi. Elbette bu belirli bir kesim insana bir mesajdır, vurabilirsiniz, sonucunda bir şey olmaz denildi. Bu kısmı çok bariz, ben bugün sokakta ki random birine yumruk attığımda bile hapis cezası alıyorken, KK yumruk yedikten sonra ve bulunduğu yer yakılmak istendikten sonra 1 kişiye 1 gün bile hapis cezası çıkmadı, illa ki bir anlamı vardır bunun, görmek isteyenler görür, istemeyenler normal karşılayabilir, anlayışla karşılarım.

Hani diyorlar ya "apo başkanın heykelini dikeceğiz diyen seloyu salacak bunlar!!" falan diye daha işte o Selonun davası görülmedi bile tam olarak, hani "haksız yere yatıyor" diyoruz ya, e tamam adam kötü biriyse, apo heykeli dikeceğiz diyorsa, tamamlayın bütün davalarını? Daha sonuçlanmamış onlarca davası var adamın, tamamlayın onları? Yatsın valla umrumda bile değil, ama sen beğenmediğin herkesi içeri tıkıp, davayıda sonra bulurum konusu diye ertelersen, gülerler sana. He hiç mi yok sonuçlanan davası? Var, ama adamın ne kadar yatacağı bile belli değil çünkü daha onlarca sonuçlanmamış davasıda var, bu ülkede demokrasinin seviyesini merak eden, cumhurbaşkanı adayı olmuş birinin sonuçlanmamış davalarıyla hapiste olduğunu bilsin, ondan sonra eleştirsin karşı tarafı. Sen sevmeyebilirsin, bende sevmeyebilirim, ama adil bir şekilde yargılanmasını isteyebilirim kötü birinin, eğer sen bunu kabul etmezsen, yarın KK başa geçtiğinde şuan iktidarda olan kişileri kafasına göre içeri atıp, ondan sonra illa buluruz bir dava derse bu sana yapılmış bir haksızlık olmayacak mı? İşte ben bununda karşısında dururum, yarın öbür gün rövanşist bir duyguyla hakimler daha sonuçlanmamış davalarla yıllarca bugünün iktidarını içeri atarsa, ve hiçbir ceza kesinleşmeden bile yıllarca yatarsa, işte bunu eleştirmekte bana düşer, bir protesto olursada en önde beni görürsünüz.

Şimdi çıkmışlar öcüleştirilıyoruz, böyle laf ettiler şöyle laf ettiler diyorlar, miting yapan insanı taşlamayı, belkide taş doğru yere isabet etse, insan öldürmeyi sanki çok normalmiş gibi gören, seni beni öldürmek isteyen, onlar vatanseverken 25+ MİLYON! muhalifi vatan haini ilan edenler, ölelim istiyor, hepimiz ölelim, gerebelimde rahat rahat ellerini kollarını sallaya sallaya gezsinler istiyorlar, sen onlarla aynı fikirde değilsen, yumruk atmak, yakmak, taşlamak istiyorlar, sonrada başlarında ki zat çıkıp, fake bir video ile kandil ile KK aynı videoya montajlayıp gerçekmiş gibi halka gösteriyor, ondan sonra neden taşlama oluyor. İşte bu taşlama arkadaşlar, başımızda olan kişilerin nefret yaymasından dolayı atılıyor, o atanlarda da suç yok, onlara taş attığınız kişiler katil dediler, o taş attığınız kişiler terorist dediler, o taş attıklarınız aponun adamları diyor, ondan sonra senin benim gibi alakası bile olmayan adamlar taşlanıyor ve bundan memnuniyet duyuyorlar.

He biz mi ne yapıyoruz o arada? Bugün sakaryada 15 yaşında bir çocuk KK'nin aracını taşladı, KK açıklama yaptı şikayetçi olmadığını dile getirdi, bu da yetmezmiş gibi kendisinin bilgilerinin saklı kalmasının geleceği açısından daha önemli olduğunu dile getirdi. Çünkü bizlere terorist, bizlere katil, bizlere pkk'lı diyenlere inat, biz onlara gül dağıtacağız, biz onlara kucak açacağız, biz bugün akpli olup nefret saçan herkesi, yarın kendi aramıza katıp, söyle dostum nasıl yönetmeliyiz, nelerimiz eksik anlat, anlat ki bilelim eksiklerimizi diyeceğiz, çünkü biz 20 yıldır bize sürtük diyen, anamıza laf eden, kendinden olmayan herkesi hapislere tıkan, kendinden olan herkesi hapisten uzak tutan, hileli hurdalı hak yiyen düzenden bıktık.

Bundan sonra huzur, sevgi, barış içerisinde çok sakin bir 20 yıl geçirme vaktimiz geldiğine inanıyoruz, rövanş yok, öç yok, sadece sevgi var, sadece aşk kazanacak aşk. İşte bu yüzdendir ki kalp hareketi bizim sembölümüz oldu, ne rabianın dördü, ne mhp'nin bozkurtu, ne hdp'nin zafer işareti, bizim işaretimiz kalp, çünkü tek derdimiz insanların kalbine girebilmek, ne kadar saldırırlarsa saldırsınlar, ne kadar küfür ederlerse etsinler, biz hepsini doyasıya kucaklayacağız. Onlar bile anlamayacak, zamanı geldiğinde onlar bile bizle kol kola olacak, ülkenin güzelliklerinden memnuniyet dile getirecekler, ve onlar bile anlamayacak ne kadar güzelleşti bir anda her şey, çünkü nefret saçmadan, sarıla sarıla büyüyeceğiz bundan sonra.

Benimde bundan sonra burada ki davranışım budur, Kemal bey banada örnek oldu, burada bundan sonra kavga etmeyeceğim, bundan sonra bir yanlış, bir hata görürsem, düzelteceğim, ama sevgi diliyle, barış diliyle düzelteceğim, elimden geldiğince sevgi yayarak ilerleyeceğim, bütün muhalif arkadaşlarıma da tavsiyem bu yöndedir. Kim ne derse desin, katil desinler, terorist desinler, fetöcü desinler, umrumda değil, ne derlerse desinler, benim tek hedefim, onlarında mutlu olmasını sağlamak olmalı, bir ülke ancak ve ancak herkesi mutlu etmeye odaklanırsa büyür, sadece kendi kesimini mutlu etmek isteyen kimse o ülkeyi yükseletmez, bir taraf yükselirken diğerini aşağı bastırarak yükselir, bizim tek hedefimiz, herkes el ele verip beraber yükselmek olmalıdır.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
May 10, 2023, 03:26:00 AM

Seçime dair görüşüm bir daha da seçim konuşmayacağım zaten pek sevmiyorum:

Seçimin yüzde 60 ile ilk turda Erdoğan tarafından kazanılacagına kanaat getirdim. Genelde böyle düşünmüyordum ama durum iyice bu noktaya doğru evrilmise benziyor.

Sürprizi de MHP ve Sinan Ogan yapacak çok yüksek oy alacaklar muhtemelen. Özellikle CHP ile HDP nin yerel seçimlerden bu yana sürdürdüğü birlik bu seçimde iyice görünür oldu.

Biliyorsunuz Millet ittifakı belediye seçimlerinde hdp ile birlik olup bircok buyuksehirde başarıya ulasmıştı İstanbul, Ankara Antalya gibi birçok büyükşehir HDP desteğiyle CHP'ye geçmişti. Şimdi gördugum kadarıyla aynısını genel seçim için yapıyorlar ama zor. Bu sefer işler ters tepmişe benziyor. Seçimden sonra İyi parti ile CHP arasında büyük bir kavga yaşanırsa şaşırmam. Meral Akşener zordan destek olduğunu düşünüyorum zira K.K aday olmasını hiç istemedi. Ama destek vermesi bile onu kaybeden tarafa düşürecek.
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
May 10, 2023, 08:52:18 AM

Seçime dair görüşüm bir daha da seçim konuşmayacağım zaten pek sevmiyorum:

Seçimin yüzde 60 ile ilk turda Erdoğan tarafından kazanılacagına kanaat getirdim. Genelde böyle düşünmüyordum ama durum iyice bu noktaya doğru evrilmise benziyor.

Sürprizi de MHP ve Sinan Ogan yapacak çok yüksek oy alacaklar muhtemelen. Özellikle CHP ile HDP nin yerel seçimlerden bu yana sürdürdüğü birlik bu seçimde iyice görünür oldu.

Biliyorsunuz Millet ittifakı belediye seçimlerinde hdp ile birlik olup bircok buyuksehirde başarıya ulasmıştı İstanbul, Ankara Antalya gibi birçok büyükşehir HDP desteğiyle CHP'ye geçmişti. Şimdi gördugum kadarıyla aynısını genel seçim için yapıyorlar ama zor. Bu sefer işler ters tepmişe benziyor. Seçimden sonra İyi parti ile CHP arasında büyük bir kavga yaşanırsa şaşırmam. Meral Akşener zordan destek olduğunu düşünüyorum zira K.K aday olmasını hiç istemedi. Ama destek vermesi bile onu kaybeden tarafa düşürecek.

Etrafınızdaki kişiler Ak parti seçmeninden oluşuyorsa %70’de diyebilirsiniz. Asıl seçimden sonra çok büyük şaşkınlık yaşayacaksınız bu düşüncelere sahipseniz. Görmek istemediğiniz %50 bu seçimde büyük bir oy potansiyeli ile geliyor. Benim kendi düşünceme göre

%45 Kemal Kılıçdaroğlu, %45 Recep Tayyip Erdoğan, %5 Muharrem ince %5 Sinan Oğan. Küsüratlarda değişiklik olur ama ilk turda seçimin biteceğini zannetmiyorum. İkinci tura kalmazsa ben şaşırırım. Her iki büyük aday içinde söylüyorum bunu.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
mandown
Legendary
*

View Profile
May 10, 2023, 11:20:24 AM

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu:

Hizbullah bana göre bir terör örgütü değil. Türkiye Cumhuriyeti devleti kayıtlarında bir terör örgütüdür. (tvnet- Sert Sorular Programı)

Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=iiV7XwDI7U0

https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1656246267708686336

Bu canlıyı meclise sokmaya çalışanların aklından şüphe ederim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 484

View Profile
May 10, 2023, 11:35:18 AM

Hizbullah bana göre bir terör örgütü değil. Türkiye Cumhuriyeti devleti kayıtlarında bir terör örgütüdür. (tvnet- Sert Sorular Programı)

Tek cepheden bakmamak lazım. Legal yoldan CHP, HDP ile birleşmedik dedi veya demedi takip edemedim ancak bugün HDP’nin etkin olduğu Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki şehirlerde Kemal Kılıçdaroğlu adına açık açık oy isteniyor. Ak Parti’nin yaptığı ne kadar illegal ise, CHP’nin yaptığı da o kadar illegaldir. Bence iki parti ve Genel başkanlarının girdiği bu Cumhurbaşkanlığı yarışında HÜDAPAR veya HDP hiç bir şekilde ittifaka sokulmaması gereken partilerdi. Bu partilerin istekleri Türkiye Cumhuriyeti kimliğine ters isteklerdir. HDP, her yerde yerel özerklik ve Kanton bölge iddialarında bulunuyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise bu konuda Yerel özerklik getireceğiz dediği videolar dönüyor.

O yüzden en iyisi şimdilik hangisi bilinmese de bu ikisi değil. Bana göre oyum boşa gideceğine en azından Türk Milliyetçisi ve en efendi, kişilik sahibi görünen, yarışı adil şekilde sürdürmeye çalışan Oğan’a gitsin daha iyi. İkinci turda ne yapacağımızı tekrar görüşürüz. Buyrun bir de Oğan’cı çıktı Grin

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Black Mbaye
Member
**

Activity: 65
Merit: 24

View Profile
May 10, 2023, 12:12:20 PM

Tek cepheden bakmamak lazım. Legal yoldan CHP, HDP ile birleşmedik dedi veya demedi takip edemedim ancak bugün HDP’nin etkin olduğu Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki şehirlerde Kemal Kılıçdaroğlu adına açık açık oy isteniyor. Ak Parti’nin yaptığı ne kadar illegal ise, CHP’nin yaptığı da o kadar illegaldir. Bence iki parti ve Genel başkanlarının girdiği bu Cumhurbaşkanlığı yarışında HÜDAPAR veya HDP hiç bir şekilde ittifaka sokulmaması gereken partilerdi. Bu partilerin istekleri Türkiye Cumhuriyeti kimliğine ters isteklerdir. HDP, her yerde yerel özerklik ve Kanton bölge iddialarında bulunuyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise bu konuda Yerel özerklik getireceğiz dediği videolar dönüyor.

O yüzden en iyisi şimdilik hangisi bilinmese de bu ikisi değil. Bana göre oyum boşa gideceğine en azından Türk Milliyetçisi ve en efendi, kişilik sahibi görünen, yarışı adil şekilde sürdürmeye çalışan Oğan’a gitsin daha iyi. İkinci turda ne yapacağımızı tekrar görüşürüz. Buyrun bir de Oğan’cı çıktı Grin

Bırakın ya bu ayakları herkes kendi istediği partiye oy atsın. Oylar KK’ya, ilk turda bitirelim arkadaşlar. Bu gibi yaralamalara kanmayalım. Parlamenter sisteme dönülürse HDP’nin hiç bir anlamı kalmayacak. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı denilecek
mandown
Legendary
*

View Profile
May 10, 2023, 12:14:50 PM

Oğan'ı bende beğeniyorum ancak ilk turda bu işin bitmesi lazım.  ikinci tura kaldığı zaman herşey beklenir gireceğimiz bir seçim maşallah yapılmayan iftira ihanet saldırı yok. Cumhurbaşkanının hakaret eden söylemlerini duymaktan bıktım ve iğrenmeye başladım. Vatandaşlar bunu hak etmiyor. Hergün ağızlarında ya cinsellik ya lgbt yada hakaret küfür var.

Türkiye cumhuriyeti bayrağı, Meclis yemini ve Devletimizin terör dediği bir topluluğa örgüt değil diyor. Bu kabul edilebilir değil. Bu adamın mecliste yeri olamaz. Anlam veremiyorum hdp törör partisi ise bu adamlara mecliste görevler nasıl veriliyor. Meclisteki pislikleri meclisten başka yer temizlemez. İki oy uğruna temizlik yapılmıyorsa burada suçlanması gereken yer bence iktidardır. Çoğunluk kimdeyse odur. Bana biraz bu olay komik geliyor.

Hdp terör partisi ama iktidar açılım süreci diye teröristlele masaya oturuluyor. Bilemiyorum vatandaşlarımız ciddi anlamda sınanıyor. Ne zamandır ülkemiz teröristleri ciddiye alır oldu?

Aynen ilkturdabitmesi lazım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Captain Corporate
Hero Member

View Profile WWW
May 10, 2023, 08:02:40 PM

İlk turda bitmesi lazım konusuna bende katılıyorum, korkum ilk tur ile ikinci tur arasında olabilecekler. Fakat başkasına oy vermek isteyen insan zaten duruma bakmış ve ona göre karar vermiştir, eğer gerçekçi olacaksak iki adaydan biri kazanacak, diğer iki adayın kazanma ihtimali söz konusu gözükmüyor, total olarak %5 civarında olacak diğer 2 aday, fakat bu %5te yine oy veren ve demokratik hakkını kullanan insanlardır, tercihen KK tarafında şanslarını denemelerini tavsiye ederim bende, ama istemiyorlarsa zorlamanın anlamı yok, 1 oy hakları var ve o hakkı istedikleri gibi kullanabilirler, kimsenin kimseye aday dayatma gibi bir hakkı olmamalı.

Oğan ve İnce taraftarlarını zorlamak yerine kucaklamamız lazım, ilk turda kullanmak istiyorlarsa kullansınlar, ikinci tur geldiğinde onlara ilk turda baskı yapanın tarafında mı olurlar, yoksa hiç sesi çıkmayan cumhur tarafında mı? Bakıyorum cumhur tarafında ne inceye ne oğan taraftarlarına kimse tek bir kötü söz etmiyor, fakat millet ittifakına oy verecek kişiler sürekli bir baskı ve hakarete varan sözler ediyorlar kendi yanlarına çekmek için. Sizce bu başarılı olur mu? Yoksa onları karşı tarafa daha mı çok iter? Bence sizinle aynı oyu kullanmak istemeyenlere karşı nasıl davrandığınız, kendi tarafınıza çekme konusunda başarınızı belirleyecek tek şey olur.

Örneğin ben bir İnce taraftarı olsam, şuan KK'ye oy vermekte zorlanırım, neden? KK kendisi hiçbir şey demiyor ve ılımlı davrandı her seferinde, ama taraftarları içerisinde İnceye ve taraftarlarına edilmedik laf bırakmayanlar oldu, o lafı edenlerle aynı adaya vermelerini beklemek çok kolay değil. Bu yüzden, bırakın isteyen istediğine versin, ikinci tura kaldığında iktidar karşısında kim varsa onda birleşme sözüyle ilk turu atlatalım bence.

Tek bir sorunumuz var, bir tane, tek. Bu sorunu hep beraber omuz omuza vererek çözelim, birbirimize saldırarak değil.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
May 11, 2023, 09:07:23 AM
Merited by Pulsar77 (3), Vispilio (1)

Seçimler konusunda anketlere çok fazla güvenmem ama Konda'nın yapmış olduğu araştırmalar seçimlere genellikle ışık tutmayı başarıyor.Konda bugün yapmış olduğu son anketi kamuoyu ile paylaştı.Konda anketinin sonuçları şu şekilde:

Kaynak: https://konda.com.tr/duyuru/36/kondanin-abonelerine-gonderdigi-bilgi-notu

Bu da geçmişte kondanın yapmış olduğu anketler

mandown
Legendary
*

View Profile
May 11, 2023, 11:12:17 AM

ince adaylıktan çekildi.

#ilkturdabitmeli

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Captain Corporate
Hero Member

View Profile WWW
May 11, 2023, 12:08:24 PM

Az biraz siyaset okumayı bilen, öyle çok muhteşem zekaya ihtiyaç duymayan, sadece birazcık ne denildiğini iyi dinleyen herkesin görebileceği tek bir gerçek var: Muharrem İnce KK adına çekilmedi. Bunu çok basit bir şekilde, destek açıklaması yapmadan çekilmesinden görebilmekle beraber, aynı zamanda 1 ayı aşkın süredir "bana saldırılıyor" derken aynı zamanda pkk ve fetö ile beraber diye suçladığı kişiler "kaybettiğinizde bana atamayacaksınız suçu" diyerek çekilmesindende anlayabiliyoruz.

Kendisi bir KK nefreti ile bürünmüş durumda siyaset yaparak kazanabileceğini anlamasına rağmen, %1-2 olan oyunu arttıramadığını gördüğünde ve ikinci turun bırak bir ihtimal daha 3. bile olamayacak seviyelere düştüğünü farkettiğinde çekilme kararı aldı, bunun sonuç ile gram alakası yok. Eğer sonuç odaklı olsaydı, seçimlere girmeye hak kazandıktan ve oylarının kazanamayacak ve hatta sonuncu olacak kadar düşük olduğunu gördükten sonra değil, öncesinde çekilir ve desteğini açıklardı.

Her gittiği yerde iktidarı değil muhalefeti eleştirdikten sonra "mağdurum bak saldırdılar" diyerek çekilmek dürüstçe değil, sataşana sataşıldı, bu kadar basit. Zaten muhalefet cephesindende bu yapılan kumpaslara her daim karşı çıkıldı, daha dün KK hem geçmiş olsun dileklerini iletti, hem bu kumpas çeteleriyle savaşma sözü verdi, sanki KK eliyle yapılmış gibi "benle çok uğraşıldı, 45 yıldır uğraşılmadığı kadar 45 günde uğraşıldı" diyerek, akp karşısında çıktığım zaman bile uğraşılmadı ama chp alternatifi olunca uğraşıldı mesajınıda çok güzel verdi.

Bizim burada yapabileceğimiz tek şey, İnceye oy verecek kardeşlerimizi kucaklayıp, onların oylarını almaya çalışmak, zaten çekilmiş bir aday uğruna kavga etmemek, ve onlara olayın muhalefet eliyle değil, bazı yabancı kaynakların parlatılmasıyla bu kumpasların kurulduğunu net bir şekilde anlatmak. Açıklama yapıldığından beri BÜTÜN iktidar yanlısı twitter hesapları ve kanallar "bakın inceye chp ne biçim saldırdı adam hastalandı çekildi sizin yüzünüzden" mesajı yayınlıyor, amaçları çok belli, siyaset tabii ki ne desinler "ince çekildi hadi gidin rakibimiz KK'ya verin oyunuzu" mu desinler, elbette muhalefeti suçlayacaklar.

Aklı selim bir şekilde, İnceye bu yapılanları bizim yapmadığımızı, bizim bütün yetkililerimizin geçmiş olsun dileklerini iletip bu kumpas çeteleriyle savaşacağımızı söylediğimizi anlatmamız gerekiyor, İnce belki bunu onlara söylememiş olabilir, çekilirken resmen bir rövanşist zihniyet ile destek açıklamadan çekilmiş ve muhalefete sataşarak çekilmiş olabilir, ama burada yük bizim omuzlarımza düşüyor. Bundan sonra iktidar yanlıları ne derse desinler, İnce severleri tek bir çatı altında buluşmaya davet etmek, ve onlara bu yapılanla beraber omuz omuza mücadele sözü vereceğimizi söylemek yine bize düşüyor.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
May 11, 2023, 01:11:04 PM

HEPSİNE DAVA AÇACAĞIM

FETÖ'cülerin kendisine yönelik iftiralarda bulunduğunu, CHP'lilerin de bu iddiaları yaydığını öne süren İnce, şöyle devam etti:
"O sahte belgeleri yayanları da tespit edebildiklerimi, hepsine dava açacağım. Sonra bana yalvarmayın. Baştan söylüyorum. Sonra bana gelip 'Özür dilerim, ben yanılmışım' demeyin, hiç kimseyi affetmeyeceğim. Benim onurumla, şerefimle oynayacaksınız, benim çoluk çocuğum var, benim ailem, gelinim, torunlarım var. Hiçbirinizi affetmeyeceğiz"
https://www.odatv4.com/siyaset/muharrem-ince-ben-olmazsam-1-turda-erdogan-secimi-kazaniyor-11977043

Muharrem İnce sonunda kirli kumpaslara daha fazla dayanamadı. Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıkladı. Bir yandan CHP trolleri bir yandan fetö trolleri iftiralarla yıprattı adamı. Bir telefon ve eski bir seçim otobüsü ile yaptı bütün çalışmasını. Diğer partiler gibi yandaş ve fondaş basını da yoktu. Onu sevenlerin verdiği destek ile mücadele etti.

Muharrem İnce'ye CHP'ye seçim kaybettirecek algısı yapanlar şimdi ilk turda seçimi kaybederlerse ne yapacaklar? Pişman olacaklar mı? Muharrem İnce yalnızca CHP tabanından oy almıyordu. Muhafazakar tabanın muhalif çocuklarından da oy alıyordu.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
May 11, 2023, 03:17:39 PM

Muharrem ince’nin çekilmesinde kondanın yaptığı araştırmanın sonucu açıklamasında büyük pay olabilir. Bu zamana kadar zaten çekilmemesi hataydı. Şimdi ona verilecek oylar iptal olmayacak ve yeni bir seçim kağıdı basılamayacak. Zaman geçti zaten ve o oylar yine sayılacak. Belki de etkileyecek bazı illerde bilemeyiz. Muharrem incenin çekilmesi ilk turda bitirilmesi adına güzel bir hamle. Umarım başarılı olunur.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x