Bitcoin Forum
April 28, 2024, 06:44:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 14 Mayıs 2023 TBMM ve Cumhurbaşkanı seçimleri  (Read 2673 times)
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1022
Merit: 618

View Profile
May 15, 2023, 05:43:27 PM

Erdoğan seçimi ilk turda kazanmaya çok yakındı. Muharrem İnce kaset kumpasıyla seçimden çekilmeseydi kesinlikle daha az oy alırdı. Muharrem İnce yalnızca Atatürkçü gençlerden oy almıyordu. Muhafazakar kesimin çocukları olan muhalif Z kuşağı seçmenden de oy alıyordu. CHP ve fetö trolleri seçimden çekilmesi için yaptığı baskılar nedeniyle pişmanlık yaşıyordur şu anda kesinlikle. Kemal Kılıçdaroğlu ise milletvekili dağıttığı eski AKP artıklarıyla ve ortaklık kurduğu HDP ile %45'i bile geçemedi. Muharrem İnce 2018'de tek başına %30'dan fazla oy almıştı. Millet İttifakının yanlış dinamikler üzerine kurulmuş kötü bir ittifak olduğu ispatlandı bu seçimde.

Bu seçimin en büyük kaybedeni anket firmaları oldu. Ben hiçbirine güvenmiyordum zaten. Fakat seçimden önce Kılıçdaroğlu'nu %55 ve %60 ile kazanacak gösterenler oldu. Gerçi onlardan bazıları son anda seçime CHP'den milletvekili adayı olarak katıldı ama istisnasız hepsi seçmenin güvenini kaybetti.

Bu seçimde zaten çok kritik eşikler dönüldü. Ak parti bile şaşırmıştır herhalde aldıkları oya. Ben ikinci turu öngörüyordum ama ilk turda belki biter diyordum. Şaşırtıcı şekilde neredeyse ilk turda Ak parti bitiriyordu, 0.50’lik bir farkla bitirmediler. Burada CHP’nin oturup artık neleri yanlış yaptık diye bir şeyleri sorgulaması gerekmiyor mu? Bana kalırsa Yılmaz Özdil’in bile dediği gibi Atatürk gelse partiden ihraç edilecek gibi saçma bir kadrosu olduğu için sadece takım tutar gibi CHP yandaşları yüzünden oy alıyorlar. Bugünkü kadroyu böl, KK bir parti kursun bugün Sinan Oğan kadar oy alamazdı.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
1714329874
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714329874
Reply with quote  #2

1714329874
Report to moderator
1714329874
Hero Member
*

Ignore
1714329874
Reply with quote  #2

1714329874
Report to moderator
1714329874
Hero Member
*

Ignore
1714329874
Reply with quote  #2

1714329874
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1237

View Profile
May 15, 2023, 05:53:07 PM

Halkın nasıl kutuplaştığına çok yakından şahit olduğum bir gün daha yaşadım neyse sinir bozucu işler. Nasıl bir nefret dolmuşsa millet artık işin sonu çok iyi görünmüyor. İlk turda biteceğini beklemiyordum şimdiyse ATA ittifakı ikinci tur için kilit anahtar rolünü aldılar sadece 2 hafta sonra tekrar oy vermeye gideceğiz ve olan olacak artık çok ümidim olmasa hayırlısı olsun. %49.5 ne olursa olsun iyi oy topladı AK parti ilk tur bitiriyordular Sinan oğan beklenilenden fazla almasaydı.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Phoenix Anka
Hero Member

View Profile
May 15, 2023, 05:58:30 PM

Halkın nasıl kutuplaştığına çok yakından şahit olduğum bir gün daha yaşadım neyse sinir bozucu işler. Nasıl bir nefret dolmuşsa millet artık işin sonu çok iyi görünmüyor. İlk turda biteceğini beklemiyordum şimdiyse ATA ittifakı ikinci tur için kilit anahtar rolünü aldılar sadece 2 hafta sonra tekrar oy vermeye gideceğiz ve olan olacak artık çok ümidim olmasa hayırlısı olsun. %49.5 ne olursa olsun iyi oy topladı AK parti ilk tur bitiriyordular Sinan oğan beklenilenden fazla almasaydı.

İkinci turda da büyük ihtimalle Sinan Oğan’dan kayacak oylarla aradaki farkı kapatıp alacaklar. Bu sefer %52 ile biter ve balkon konuşması ak parti tarafından bir kez daha yapılır. İlk turda beklenilenden çok daha fazla oy aldı ak parti. Ayrıca oy kullanmayan 8.5 milyon seçmen, geçersiz olan 1.3 milyon seçmen ikinci turun da kaderini belirleyecek.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
May 15, 2023, 08:09:21 PM

biri bana %75’i sağ/sunni olan bir ülkenin neden dinsiz, milletsiz, kültürsüz ve devletsiz bir toplumsal düzen olabileceğine inanan “sol ideolojiye” oy verileceğine inanildiğini söyleyebilir mi? hani bazen insanlara cahil falan diyorsunuz ama, cahil olan kitleyi bile yönetemeyecek kadar cahil olmak apayrı bir seviye diye dusunuyorum.

ince’ye saldirdiniz. oğan’a saldirdiniz. öyle aptal bir seçmen kitlesi var ki, öyle varoş ki bu kitle, öyle tepeden bakiyolar ki.. gelmiş sinan oğan muhaliflerden oy çaldi saniyorlar. ulan bu ülkede mülteci problemi olmasa benim gibi oğan seçmeninin senin “pironla” işi olabilir mi? senin deden solcu olum. bu coğrafyadaki sol alerjisini hiçbir zaman anlayamayacaksiniz. deva gitti ihalara/sihalara saldirdi, kiliçdaroğlu selahattin demirtaş’i serbest birakacağini vaadetti, bi ötekisi gitti inşaat ekonomisini eleştirdi.

reis bebecan, davutoğlu vb. gibi isimlere öyle bi tokat attı ki %99’u boşa gitti.. niye biliyo musunuz? reisin seçmeni biliyor solun “dinsizliği din edinmiş” bi ideoloji olduğunu.. adam dindar olum. adam korkuyor lan dini elden gidecek diye. neden kiliçdaroğlu, neden bu israr; kim abi; kk kim… kim bu herif, egitimi ne, basarisi ne, hangi secimleri kazanmis, bu herifi kim seviyor? bu solcu dede; bu mutfaktan cikmayan atletli eleman kim? hangi ak partili, hangi mhp’li hangi milli goruslu insan bu herifi takiyor? birkac milletsiz disinda bu herifi kim seviyor? anlayin abi. muhalefeti %25 sol/alevi oya sikistirdilar deli gibi tokatliyolar.

ben zaten sicacagimizi dinledigim her muzik sonrasi youtube’da kk ve pkk propagandasi reklamlari dondugu anda anlamistim. ekrem, mansur gibi isimler aday olsaydi cok farkli olacakti.. ak partililerin bir kismi duzenlerinin degismeyecegine, istikrarin devam edecegine, savunma sanayiine dokunulmayacagina ve terorun palazlanmayacagima emin olacakti..

ama halk salak.. bi biz akilliyiz :d

Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP kaybetti diyebiliriz. Aday yönünden zaten eksi olarak başlamış bir CHP vardı. Eski AK parti kadrolarını tekrar meclis çatısı altına bile soktu. İlginç şekilde şu an içeride diğer partiler toplanıp bir siyasi parti grubu bile oluşturabilir durumda olacaklar. Mansur Yavaş’ı çıkar al %51 çık geç işte. Nedir bu hırs? Neden Kılıçdar aday oldu? Aday olursa seçmenden oy alabilecekler miydi sanki? Bu arada ikinci tur için de Oğan’ın KK’yı destekliyorum deme ihtimalinin bile saçma olduğunu herkes biliyor galiba. O desteklese bile seçmen desteklemeyecek. Bu seçimde de KK kaybederse acaba koltuğu bırakır mı?

hazır iktidarın mhp karşısında eli kolu bağlıyken ve milliyetçi bir trend oluşmuşken sinan oğan istek ve taleplerini cumhur ittifakı'na kabul ettirip erdoğan'a yanlamalı. eski fetö, etnikçi, komunist artıkları ile yol yürüyen muhalefet ise kaderine terk edilip derin düşüncelere sevkedilmeli ki kendisinin oyu %5.3 değil; çevremde kk'ya verilen emanet oylar var (ilk turda bitirelim yalanına :d); oradan da bir geçiş olup erdoğan %56 gibi bi oyla tokatlar siler atar bu solcu diktatörü.. umarım tarihin tozlu sayfalarına karışır.

ayrıca, chp'deki kadrolaşmanın ne kadar boktan ve liyakatsiz olduğunu; deva/gelecek gibi partilerin %0 oyla deli gibi fonlandığını gördük. toplumdaki rte sevgisi, sol fobisi ve ötekileştirilmiş his ortada. şu toplumdan derin sosyolojik tespitler çıkar da hiç gerek yok bunları konuşmaya. reis ümmetçiliğin dozunu azaltsın, hayalperest düşüncelerden çıkıp aslına dönüp ölene kadar yönetsin, iç işlerini ve göç politikalarını milliyetçilere bıraksın, ölünce de heykelini dikeriz; ben okeyim.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 15, 2023, 09:44:38 PM

Bu işin böyle olacağı belliydi açıkcası ilk turda ben erdoğan bitirir diyordum ama burada sinan ogan faktörüde var adam kısa zaman diliminde büyük bir kitleyi kendisine çekmeyi başardı siz düşünün birde uzun bir zaman diliminde ortaya çıksa ne olurdu bana göre bay kemali bile sollardı çünkü bay kemalin bu kadar oyu nasıl aldığını da biliyoruz açıkcası.

Bir insan düşünmeli arkadaş ben ne yapıyorum diye kaç seçimdir yerinde sayıyorsun hala daha yüzün var her seçime giriyorsun artık değiş ama yok hep aynı. büyük ihtimalle ikinci turda yüzde 50 üstü alıp balkon konuşmasını erdoğan yapar bir tokat daha vurur bay kemale. o reklamlarda çıkan bay kemal geliyorum artık gidiyorum olarak değişir.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 15, 2023, 11:28:43 PM

bu konuya uzun bir yazı yazmıştım ama şimdi silmeye karar verdim çünkü değmez.. evim var gelirim var birikmişim var parası olana bu ülke cennettir her zaman, millet düşünsün kendini bundan sonra..
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
May 16, 2023, 04:51:31 AM

herhalde bu seçimde en büyük patlayan şeylerden biri oyların çalınıyor olduğu iddiası olmuştur. zira şizofrenlerin yıllardır ama yılardır iddia ettiği şey doğru olsaydı herkesin çok kritik dediği bu seçim bu sınırda kalmazdı; tabii ki ben şizofrenlere yine bu tür iddialar oluşturmasınlar demiyorum çünkü hastalık diye bir şey var ve bunun tedavisi bir emir kipi değil.

pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünen hdp kaybetti, 15 mayıs için türkiye'ye dönüş bileti alan başta emre uslu gibi kaçak firari fetöcüler kaybetti, günlerdir cumhur ittifakı aleyhine yayın yapan küreselcilerin yayın organı the economist kaybetti, mavi vatan yayılmacılık diyenler kaybetti, suriye'nin kuzeyinde terör devleti kurmak isteyenler ve ne işimiz var suriye'de diyenler kaybetti, azerbaycan'ın yalnız kalmasını isteyenler kaybetti, forumdaki dhkpc sempatizanları da dahil olmak üzere tescilli din düşmanı cexap trolleri kaybetti (zırto hala din düşmanlığı artıyor diyor ya da ezan neden türkçe okunmuyor diyor beyinsiz herif :d), bu aziz ve şerefli millete tepeden bakanlar kaybetti, kendi halkını aşağılayan haramzadeler kaybetti, uzaydan fırlatılmış ve üzerine bastığı bu topraklarla ve bu toprakların değerleriyle alakası olmayan gulyabaniler kaybetti; bu kadar kaybedeni oluşturmak için bazı şeylerden feragat etmek gerekiyorsa bunlar benim için bir hiçtir...

not: elbette kaybedenlerin hepsi yukarıdaki gruplardan oluşmuyor ama yukarıdakiler net olarak kaybetti!

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
emre06060
Member
**

Activity: 144
Merit: 35

View Profile
May 16, 2023, 09:01:21 AM

Bu ülkede vatan, millet, Sakarya; din, imandan giren kazanır. Gerisi hikaye. Başın sıkıştı mı dış güçler diyeceksin, yine sıkışırsa din elden gidiyor diyeceksin. Ama ilginçtir ki vatanın topraklarını yabancılara satanlar, ülkeyi ortadoğu çöplüğü haline getirenler vatandan bahsediyor. Ülkede çocuklara din adı altında ateistliği öğretenler ise imandan söz ediyor. Bunlarla halka gidip daha fazla oy alıyor. Erdoğan'ın iç dünyasını ve yakın çevresini bilmeyen biri, kendine yıllarca hizmet eden karısından şüphe duyuyor da Erdoğan'dan şüphe etmiyor. İnsanlar Allah'tan başka koşulsuz taptıklarının hatalarına kılıf uydururlar öyle de oluyor. Erdoğan çıkıp gözlerinin önünde Kur'anı yaksa bir neden arayacaklar. Belki de Allah emretti, demekki okuyan kalmadı ki ona yaktırdı diyecekler. Küfreden birisi, hakaret eden birisi peygamber efendimizin sevgili ümmeti olamaz demek yerine neredeyse Peygamber efendimiz Türkiye'yi yönetse Kılıçdaroğlu'na o da küfrederdi diyecekler. Koşulsuz şartlanmış insanları vazgeçirmek çok zordur. Hatta imkansızdır. Başlarına taş yağmadan, cehennemin ateşini görmeden akıllanmazlar.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 537
Merit: 124

View Profile
May 16, 2023, 09:18:27 AM
Last edit: May 16, 2023, 08:01:48 PM by yenerbatmaz
Merited by Vispilio (1)

geldi maaşlı melahat...

bunun gibi haysiyetsiz fahişeleri keklik gibi "avlamaktansa" yurt dışına gidip medeni bir hayat yaşamak 21. yüzyılda daha rasyonel bir karardır o mesajı vermiş oldu halk, diğer başlığa yazacaktım ama temalar aynı burada belirtelim 🤠

Son 20 yılda zirve yapan beyin göçüyle nitelikli Türk insanlarının önemli bölümü yurt dışına taşınmamış olsaydı, bugün değil genel kurmay başkanı kendi karargahında esir alındığı, kendi F16'larının meclisi taradığı, madalya şampiyonu kahraman subayların ve efsane istihbarat ajanlarının hapislerde ölüme terk edildiği günlerde sivil savaş çıkardı bu ülkede,

Bunları PKK yapabilir miydi, AKP bunların hepsini ve burada artık tekrar etmeye gerek olmayan her türlü yüz kızartıcı devlet suçunu işledi özellikle Sinan Oğancı ve kendini milliyetçi sanan MHP'ci şaşkın tayfanın bunları da değerlendirmesini isterim,

Bu tarz olayları bir Afrika kabile devletlerinde yediriyorlar, bir ortadoğu bedevi devletlerinde, bir de arap propagandasıyla mankurtlaşmış öz kimliğini kaybetmiş yeni Türkiye'de, uyanın da bir kahve için "milliyetçi" arkadaşlar, iyi günler.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
May 16, 2023, 10:33:06 AM

hazır iktidarın mhp karşısında eli kolu bağlıyken ve milliyetçi bir trend oluşmuşken sinan oğan istek ve taleplerini cumhur ittifakı'na kabul ettirip erdoğan'a yanlamalı. eski fetö, etnikçi, komunist artıkları ile yol yürüyen muhalefet ise kaderine terk edilip derin düşüncelere sevkedilmeli ki kendisinin oyu %5.3 değil; çevremde kk'ya verilen emanet oylar var (ilk turda bitirelim yalanına :d); oradan da bir geçiş olup erdoğan %56 gibi bi oyla tokatlar siler atar bu solcu diktatörü.. umarım tarihin tozlu sayfalarına karışır.

ayrıca, chp'deki kadrolaşmanın ne kadar boktan ve liyakatsiz olduğunu; deva/gelecek gibi partilerin %0 oyla deli gibi fonlandığını gördük. toplumdaki rte sevgisi, sol fobisi ve ötekileştirilmiş his ortada. şu toplumdan derin sosyolojik tespitler çıkar da hiç gerek yok bunları konuşmaya. reis ümmetçiliğin dozunu azaltsın, hayalperest düşüncelerden çıkıp aslına dönüp ölene kadar yönetsin, iç işlerini ve göç politikalarını milliyetçilere bıraksın, ölünce de heykelini dikeriz; ben okeyim.

bende okeyim hatta Sağcıların genel hayali bu ancak,
rte hayalperest düşüncelerden çıkmaz.
ümmetçilikten besleniyor bundan da vazgeçmez.
şu an mevcut gücünü yurt dışındaki oylar ve sığınmacı/göçmen oylarından alıyor yani bundan da vazgeçmez.
ayrıca desteğe de ihtiyacı yok bu tavizleri vermez.

hem daha satacak yiyecek çok şey var;
varlık fonundaki karlı şirketler,
bor madenleri,
fetöcülerden aldıkları altın işletmeleri,
daha satmadığımız limanlar, barajlar
yani rahat 5 yıl daha satıp satıp yiyecek malımız var şükür.
sonrası Allah kerim.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1283

View Profile
May 16, 2023, 10:39:10 AM
Merited by Vispilio (1)

Kendi adıma işin özü şu.
Sadece bir görsel ekliyorum yoruma zaten gerek yok iktidar ve oy verenlerin istediğini bende yapmaya karar verdim.

Anlayana.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
May 16, 2023, 12:37:03 PM

Kendi adıma işin özü şu.
Sadece bir görsel ekliyorum yoruma zaten gerek yok iktidar ve oy verenlerin istediğini bende yapmaya karar verdim.

Anlayana.

20 yıldır kendi ülkemizde 2. sınıf vatandaş muamelesi görüyoruz ve halkın neredeyse yarısının bu şekilde devam etmek istemesi toplumdaki çürümüşlüğün en büyük kanıtıdır. akp medyayı ele geçirdikten sonra ortalama insanın 7/24 propagandaya maruz kaldıktan sonra bunları idrak edememesi gayet normal. BOP planı yıllardır tıkır tıkır işlemeye devam ediyor. Ülkenin aydınlık tarafı maalesef bunlarla başa çıkacak seviyede araçlara sahip değil. Bu öyle bir kara propaganda ki cb adayı mitinglerinde sahte videolar izletirken hukuk buna karşı en ufak bir şey bile yapamıyor. Böyle bir ortamda farklı seçim sonucu beklemek bu halka gereğinden fazla anlam yüklemektir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
May 16, 2023, 03:29:06 PM
Merited by Vispilio (2)

Telegramda gündemi takip ettiğim bir kanal var Siz bilin diye isminde. Burada son birkaç saatte 10'u aşkın tutanak ve sisteme girilen sayılarda yer alan tutarsızlıklarla ilgili gönderiler paylaşıldı. Örneğin Ankara Keçiören'de toplamda 101 oyu olan CHP ve İYİ partinin oylarının 0 olarak girilmesi gibi. Ya da Hatayda 7 oyu olan MHP'nin 39 olarak girilmesi gibi. En uçlardan birisi ise YSP'nin 364 oyunun MHP'ye yazılması ( İronik kısım Diyarbakır'da yer alan bir sandıkta bu Cheesy )

https://tutanak.oyveotesi.org/ - Sandık tutanaklarını sorgulayabileceğiniz adres
https://sts.chp.org.tr/ - YSK'nın sandık verilerine bakabileceğiniz adres

Bakın bakalım sizin sandıkta alavere dalavere dönmüş mü?
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 16, 2023, 03:53:05 PM

Telegramda gündemi takip ettiğim bir kanal var Siz bilin diye isminde. Burada son birkaç saatte 10'u aşkın tutanak ve sisteme girilen sayılarda yer alan tutarsızlıklarla ilgili gönderiler paylaşıldı. Örneğin Ankara Keçiören'de toplamda 101 oyu olan CHP ve İYİ partinin oylarının 0 olarak girilmesi gibi. Ya da Hatayda 7 oyu olan MHP'nin 39 olarak girilmesi gibi. En uçlardan birisi ise YSP'nin 364 oyunun MHP'ye yazılması ( İronik kısım Diyarbakır'da yer alan bir sandıkta bu Cheesy )

https://tutanak.oyveotesi.org/ - Sandık tutanaklarını sorgulayabileceğiniz adres
https://sts.chp.org.tr/ - YSK'nın sandık verilerine bakabileceğiniz adres

Bakın bakalım sizin sandıkta alavere dalavere dönmüş mü?
yok canım olur mu öyle şey  Smiley
şuraya yazılacak çok şey var da neyse Kiss tepemin tası atana kadar sabredecem

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
May 16, 2023, 04:19:59 PM

Sadece YSP 1000'in üzerinde uyuşmazlık itirazı yapmış o kadar çok hata var ki bazı illerde milletvekili dağılımı değişebilir.
Cumhurbaşkanlığı adayları için yanlış geçirilmiş oylar olsa da iki büyük aday da %50'yi bulamadığı için etki etmemiştir. Ancak milletvekili sonuçlarında küçük değişiklikler görebiliriz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1233

View Profile
May 16, 2023, 04:28:34 PM

Daha neler göreceğiz Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Phoenix Anka
Hero Member

View Profile
May 16, 2023, 04:43:54 PM

Sadece YSP 1000'in üzerinde uyuşmazlık itirazı yapmış o kadar çok hata var ki bazı illerde milletvekili dağılımı değişebilir.
Cumhurbaşkanlığı adayları için yanlış geçirilmiş oylar olsa da iki büyük aday da %50'yi bulamadığı için etki etmemiştir. Ancak milletvekili sonuçlarında küçük değişiklikler görebiliriz.

Mersin’de Hüdapardan listeye girip Meclis hakkı kazanan aday, İyi parti itirazları sonucu vekilliği düştü. İyi parti bir milletvekili daha çıkardı ve Hüdapardan bir vekil daha azaldı. Nasıl YSK’ya yanlış yazılıyor aklım almıyor. Zaten YSP’nin %10’un altında kalması beni çok şaşırtmıştı. İtirazlar sonucunda belki daha farklı senaryolar da izleyebiliriz.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
May 16, 2023, 05:01:06 PM

Gerçekçi sayılara ulaşılırsa hocam mental olarak insanlar ikinci tura daha iyi hazır olur yani o yüzden sonuna kadar tüm sandıklar kontrol edilmeli yani. Ben bile bir ara sikerim ya böyle işi bu millet böylesine razıysa giderim mühürü kırarak o adaya veririm dahası da beni ilgilendirmez moduna girmiştim. Açıkcası bu zorlamaları ile psikolojik bir üstünlük sağlamışlardı ancak ciddi bir çabayla tersine döndürmek lazım. Ben bu seçimde memleketime gitmek için totalde 2000 TL civarı harcadım bir sonraki turda da aynısını belki daha da fazlasını harcayacağım benim gibi birçok insan ise ne masraf edicem bu sonuçla adam yine kazanacak zaten diyebilir. 1.turdaki o sayıya güvenmemek lazım.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1283

View Profile
May 16, 2023, 07:59:44 PM

Size köylerden nasıl oy aldıklarını gösteren bir kanıt bırakayım bak bu benim telefonuma dün geldi. Köy adını sildim.

Gittimmi gitmedim. Yıllar boyunca köylüme iktidarın doğru yolda olmadığını söyledim kötü ben oldum bu seçimde köyümden chp'ye oy çıkıyor ve tadaaaa sonuç.
Mesajı görünce kahkaha attım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 16, 2023, 09:30:33 PM

@meser üzüldüm ya 2k az para değil üstelik "değecek mi" düşüncesi var, umarım çok kazanırsın ve değer.
çekecem eşofmanımı yürüyüp sandığa gidecem yine, benim oyumu başkasına mı yazacaklar haram zıkkım olsun

@mandown herkesin bildiği şeyler kimi işinden olmamak için kimi yardımlar kesilmesin kimi bilmem ne için oy veriyor. herkes bir defa dese ki kimin imkanlarını kime layık görüyorsunuz? bu iş biterdi çoktan

yau tamam Kılıçdaroğlu siyasi deha diyen yok ama en azından hakaret etmiyor kimseye! kaç yıldır genel başkan bi açığı olsa yedi düvel bilirdi. bi seçim gezisinde video vardı, evin kedisi gelip kucağına oturuyor falan  Smiley geçsin 3-5 yıl da o yönetsin, bu memlekette idareci mi yok? beğenmezsek o da gider başkası gelir, kraldan çok kralcı dolu memleket...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: