Bitcoin Forum
May 01, 2024, 03:41:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 14 Mayıs 2023 TBMM ve Cumhurbaşkanı seçimleri  (Read 2673 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
May 17, 2023, 12:06:29 AM

avrat eteği altı hesap yenerilio

klasik tek partici faşist zihniyeti iliklerine kadar taşıyorsun. sana bakınca tek parti faşizmini kanlı canlı karşımda görüyorum. kendi halkına hakaret eden, kendi halkını aşağılayan, kendi halkını vurdulu-kırdılı tehdit eden, açık oy ve gizli sayım ile iktidar hayali kuran, milletin iradesi ile seçilmiş olanları asan, dardelerden medet uman, asıl olan(!) biziz diyen, ordu göreve diye zırlayan, halkı süpürge tohumu yemeye mahkum eden, süngülerin üzerine inşaa edilmiş fildişi kulelerden halkçılık edebiyatı yapan, amerika'dan demokrasi dilenen, allah kelimesini duymaktansa pkk'nın siyasi uzantısıyla işbirliği yapmaktan çekinmeyecek, faşist olduğu kadar cahil ve saldırgan olan kudurmuş bir zihniyet...

yenerilio sizin kaderiniz bu! forum köşelerinde multi hesaplarınızla sonsuza kadar kudurucaksınız! ben bunları anketlerin bangır bangır sizi favori gösterdiği ortamda başşaklarımı ortaya koyarak söyledim! sen de biraz erkek ol ve avrat eteği altı hesapları kullanmaktan vazgeçip kendi hesabınla ortaya çık! korkma! seni her zamankinden daha az hırpalayacağım burada! korkma! vurdulu-kırdılı tehditlerin kadar cesur ol! sonra istersen ağababan nazım gibi veya john dündar gibi yurtdışına da kaçarsın; ama baştan söyleyeyim seninki biraz beyinsiz göçü olur.

maalesef, malum zihniyetin ürünü bazı kimseler bu defa depremzedelere hakaret etmiş. yani ben yaşanan olaylara şaşırmıyorum. bunların az buçuk tarihini bilen herkes kapkara bir çukura sahip olduklarını zaten bilir; bu yaşananlar az bile, ellerine bir fırsat geçse bin beterini de yapma potansiyelleri var.

https://twitter.com/elonue/status/1658556930720235521

https://twitter.com/muhammed8851/status/1658220450055372801

https://www.star.com.tr/guncel/secim-sonuclarini-hazmedemeyen-chpliler-depremzedelere-kin-kustu-haber-1785813/

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1714534873
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714534873
Reply with quote  #2

1714534873
Report to moderator
1714534873
Hero Member
*

Ignore
1714534873
Reply with quote  #2

1714534873
Report to moderator
1714534873
Hero Member
*

Ignore
1714534873
Reply with quote  #2

1714534873
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714534873
Hero Member
*

Ignore
1714534873
Reply with quote  #2

1714534873
Report to moderator
Silence Scream
Hero Member

Activity: 882
Merit: 879

View Profile
May 17, 2023, 06:43:52 AM

@meser üzüldüm ya 2k az para değil üstelik "değecek mi" düşüncesi var, umarım çok kazanırsın ve değer.
çekecem eşofmanımı yürüyüp sandığa gidecem yine, benim oyumu başkasına mı yazacaklar haram zıkkım olsun

@mandown herkesin bildiği şeyler kimi işinden olmamak için kimi yardımlar kesilmesin kimi bilmem ne için oy veriyor. herkes bir defa dese ki kimin imkanlarını kime layık görüyorsunuz? bu iş biterdi çoktan

yau tamam Kılıçdaroğlu siyasi deha diyen yok ama en azından hakaret etmiyor kimseye! kaç yıldır genel başkan bi açığı olsa yedi düvel bilirdi. bi seçim gezisinde video vardı, evin kedisi gelip kucağına oturuyor falan  Smiley geçsin 3-5 yıl da o yönetsin, bu memlekette idareci mi yok? beğenmezsek o da gider başkası gelir, kraldan çok kralcı dolu memleket...

Aslında ülke olarak yanlış düşüncemizin bir tezahürü bu yazdıklarınız. Kızdığım şey, ülke bu 3/5 yıl verilecek basit bir kurum veya okul değil. Bu yüzden de çıkaracağınız aday her kesimi kucaklamalıdır ki buna en büyük aday KK değildi. Seçimden önce KK aday olmasın diye her yerde bağıran kişiler seçim adaylığından sonra KK lehine çalışmalara başladı. Üzülüyorum ki bu insanlar buna mecbur bırakılmak zorunda bırakıldı. HDP seçmeni vermez korkusuyla geçmişte milliyetçi kökenleri olan bir başkanı aday göstermezseniz böyle bir sonuçla karşılanırsınız. HDP’den %9 oy almış olabilirsiniz ancak AKP’ye mecburiyetten oy veren veya Oğan’a veren %5’lik kitleyi yanınıza diğer türlü çekerdiniz ve alacağınız oy hiç yoksa %15 artardı ve bu durumda AKP yerine sizin adayınız ilk turda seçilirdi. KK burada doğru olmayan şekilde adaylıkta ısrar etmeseydi bunu görmezdi. Bu arada ikinci turu da kaybedeceğini eklememe gerek yok herhalde.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 17, 2023, 07:11:54 AM

Aslında ülke olarak yanlış düşüncemizin bir tezahürü bu yazdıklarınız. Kızdığım şey, ülke bu 3/5 yıl verilecek basit bir kurum veya okul değil. Bu yüzden de çıkaracağınız aday her kesimi kucaklamalıdır ki buna en büyük aday KK değildi.
mesele aday meselesi değil, ülkelerin orta uzun vadeli vizyonları olur, her gelen bu vizyona bir rötuş çeker sadece...Ben bir Sünni Türk olarak KK'ya oy verdim, İngiltere'de Hindu asıllı bir başbakan gorevde
https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Rishi_Sunak

bana ne dininden ırkından halife mi seçiyoruz cumhurbaşkanı mı?

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Silence Scream
Hero Member

Activity: 882
Merit: 879

View Profile
May 17, 2023, 07:26:29 AM

Aslında ülke olarak yanlış düşüncemizin bir tezahürü bu yazdıklarınız. Kızdığım şey, ülke bu 3/5 yıl verilecek basit bir kurum veya okul değil. Bu yüzden de çıkaracağınız aday her kesimi kucaklamalıdır ki buna en büyük aday KK değildi.
mesele aday meselesi değil, ülkelerin orta uzun vadeli vizyonları olur, her gelen bu vizyona bir rötuş çeker sadece...Ben bir Sünni Türk olarak KK'ya oy verdim, İngiltere'de Hindu asıllı bir başbakan gorevde

Yazdıklarımda etnik kökeni ilgilendiren bir şey göremedim? KK’nın Alevi veya Sünni olması beni gram ilgilendirmez. Benim düşüncelerime göre bir çok gaf vermiş, CHP’nin kadrolarını Atatürkçülükten uzaklaştıran, HDP ile açık açık görüşen ve bunları destekleyici açıklamaları yapan düşünceleri yüzünden oy kaybedebilecek bir adaydı KK ve öyle de oldu. Söyleyin Mansur Yavaş aday olsaydı böyle bir sonuçla karşılaşırlar mıydı? Bu seçimi kazanabilecek ana aday Mansur Yavaş’tı ve onu aday göstermediler. Bahsettiğin şey buydu. Sanırım siz KK’nın Aleviliği ile ilgili söz söylediğimi zannettiniz?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 17, 2023, 07:29:59 AM

Yazdıklarımda etnik kökeni ilgilendiren bir şey göremedim? KK’nın Alevi veya Sünni olması beni gram ilgilendirmez. Benim düşüncelerime göre bir çok gaf vermiş, CHP’nin kadrolarını Atatürkçülükten uzaklaştıran, HDP ile açık açık görüşen ve bunları destekleyici açıklamaları yapan düşünceleri yüzünden oy kaybedebilecek bir adaydı KK ve öyle de oldu. Söyleyin Mansur Yavaş aday olsaydı böyle bir sonuçla karşılaşırlar mıydı? Bu seçimi kazanabilecek ana aday Mansur Yavaş’tı ve onu aday göstermediler. Bahsettiğin şey buydu. Sanırım siz KK’nın Aleviliği ile ilgili söz söylediğimi zannettiniz?
Mansur Yavaş'ın Genel Başkanı kim? ve hangi partide? Smiley

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
May 17, 2023, 08:10:05 AM

Arkadaş anlamıyorsunuz değilmi? Sosyal yardımlardan tutunda hiçkimse düzeninin değişmesini istemiyor. Adam ben neden sıfır araba alamıyorum demiyor, bir değeri 3-5 yerden aldığı maaaş elden gidecek diye başka partiye oy vermiyor. Kimsenin umrunda vatan, toprak bütünlüğü, göçmen meselesi yok bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diyorlar. Mecliste pkk varmıi hizbullah varmış umrunda değil.  Bunlar sadece gündemi oyalayan konular. Vatan toprağı kaybetmemizi sağlayan bu partiye insanlar hala oy veriyor. Diyecek birşey yok

Adama soruyorsun neden OĞAN'a oy verdin diyorum. Teröre karşı tek kişi o diyor. TV'ye kırmızı bültenle aranan adamı sokmadılarmı? Sırf pkk sempatizanlarından oy gelsin diye ama pkklı chp.

Deprem bölgesine olan milletin tepkisini anlıyorum ama onlar anlamıyor. Binaların çoğu akp'nin iktidar olduğu dönemde imar barışı adı altında milleti caanlı kanlı tabuta koymadı mı? Aklı başında insan bunun için bile olsa oy vememeliydi ama ne oldu?

Bu topluluk bana göre rengini belli etti diyecek birşey yok zenginlerin düzeni bozulmasın yeter gerisinin pek önemi yok. Fakirler hayatalrından memnun değişimi isteyen yok.

Sınırlarıda chp elek etti.
Adamlar sahte video ile miting yaptı bir tane savcı yok. Hiçkimse huzuru bozulsun istemiyor. Bu sadece iktidar için değil muhalefet içinde geçerli.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 959

View Profile
May 17, 2023, 08:23:36 AM

Arkadaş anlamıyorsunuz değilmi? Sosyal yardımlardan tutunda hiçkimse düzeninin değişmesini istemiyor. Adam ben neden sıfır araba alamıyorum demiyor, bir değeri 3-5 yerden aldığı maaaş elden gidecek diye başka partiye oy vermiyor. Kimsenin umrunda vatan, toprak bütünlüğü, göçmen meselesi yok bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diyorlar. Mecliste pkk varmıi hizbullah varmış umrunda değil.  Bunlar sadece gündemi oyalayan konular. Vatan toprağı kaybetmemizi sağlayan bu partiye insanlar hala oy veriyor. Diyecek birşey yok

Adama soruyorsun neden OĞAN'a oy verdin diyorum. Teröre karşı tek kişi o diyor. TV'ye kırmızı bültenle aranan adamı sokmadılarmı? Sırf pkk sempatizanlarından oy gelsin diye ama pkklı chp.

Deprem bölgesine olan milletin tepkisini anlıyorum ama onlar anlamıyor. Binaların çoğu akp'nin iktidar olduğu dönemde imar barışı adı altında milleti caanlı kanlı tabuta koymadı mı? Aklı başında insan bunun için bile olsa oy vememeliydi ama ne oldu?

Bu topluluk bana göre rengini belli etti diyecek birşey yok zenginlerin düzeni bozulmasın yeter gerisinin pek önemi yok. Fakirler hayatalrından memnun değişimi isteyen yok.

Adamlar sahte video ile miting yaptı bir tane savcı yok. Hiçkimse huzuru bozulsun istemiyor. Bu sadece iktidar için değil muhalefet içinde geçerli.

Muharrem Ince’nin muhalefete yaptığı muhalefeti, muhalefet iktidara yapabilseydi bugün düzen değişebilirdi.Kaybettiği oran 0.5 olunca AKP, Sinan Oğan ve Zafer Partisi ile de görüşmeme kararı aldı deniliyor.Öyle ki aradaki farkı kapatacaklarına çok eminler.0.5 oy, 325 bin seçmen yapıyor, az değil.Ama o kadar eminler ki bize zaten oy verecek 325 bin kişi vardır diye rehavet kapladı piyasayı.İki gündür altın, döviz düşüş halinde.Piyasalar RTE’yi kabul etti bile.Hala 28 Mayıs bekliyoruz ama bahsettiğin sebeplere bakınca doğru, kimse düzeni bozulsun istemiyor…

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 541
Merit: 124

View Profile
May 17, 2023, 08:34:03 AM

~~~

buralar ıssız bir ormanda devrilen ağaç gibi rahat ol,

sen bir Wanda Nara'sın, ben de off günlerde matematik öğretmenliği yapıyorum  Roll Eyes...
50promil
Member
**

Activity: 783
Merit: 42

View Profile
May 17, 2023, 08:51:19 AM

Muharrem Ince’nin muhalefete yaptığı muhalefeti, muhalefet iktidara yapabilseydi bugün düzen değişebilirdi.Kaybettiği oran 0.5 olunca AKP, Sinan Oğan ve Zafer Partisi ile de görüşmeme kararı aldı deniliyor.Öyle ki aradaki farkı kapatacaklarına çok eminler.0.5 oy, 325 bin seçmen yapıyor, az değil.Ama o kadar eminler ki bize zaten oy verecek 325 bin kişi vardır diye rehavet kapladı piyasayı.İki gündür altın, döviz düşüş halinde.Piyasalar RTE’yi kabul etti bile.Hala 28 Mayıs bekliyoruz ama bahsettiğin sebeplere bakınca doğru, kimse düzeni bozulsun istemiyor…

kardeş yine mi muhareem yaa . adam seçimi bıraktı hala muharrem . bence en güzeli herkes kılıçdar lehine çekilsin seçimden .
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 478

View Profile
May 17, 2023, 10:23:41 AM

kardeş yine mi muhareem yaa . adam seçimi bıraktı hala muharrem . bence en güzeli herkes kılıçdar lehine çekilsin seçimden .

Bu seçimde en fazla konuşulan aday ne Kemal Kılıçdaroğlu oldu ne Tayyip Erdoğan, bu seçimin açık ara en fazla konuşulan adayı Muharrem İnce oldu ve hala konuşuluyor baksanıza. Devam edecek bu konuşmalar. Memleket partisi barajı geçemedi. Bunda Muharrem İnce’nin başkanlıktan çekilmesinin de etkisi olduğunu düşünüyorum ben. Keşke çekilmeseydi ve daha aktif bir yarış izleseydik. Muhtemelen Sinan Oğan ile %2.5-2.5 bölüşürlerdi oyları. Memleket partisi büyük bir hayalkırıklığı yaşadı ama Muharrem İnce dik duruşundan taviz vermedi. Şimdi seçimden sonra fazla gündeme gelmiyor ama eğer seçimlerden önce çekilmese ve Kemal Kılıçdaroğlu küçük bir oy farkıyla ikinci tura kalsaydı canlı canlı gömerlerdi Ince’yi.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
May 17, 2023, 10:34:20 AM
Last edit: May 17, 2023, 10:57:24 AM by Lachrymose
Merited by execijutiere (2), Mustang Shelby (1)

avrat eteği altı hesap yenerilio

klasik tek partici faşist zihniyeti iliklerine kadar taşıyorsun. sana bakınca tek parti faşizmini kanlı canlı karşımda görüyorum. kendi halkına hakaret eden, kendi halkını aşağılayan, kendi halkını vurdulu-kırdılı tehdit eden, açık oy ve gizli sayım ile iktidar hayali kuran, milletin iradesi ile seçilmiş olanları asan, dardelerden medet uman, asıl olan(!) biziz diyen, ordu göreve diye zırlayan, halkı süpürge tohumu yemeye mahkum eden, süngülerin üzerine inşaa edilmiş fildişi kulelerden halkçılık edebiyatı yapan, amerika'dan demokrasi dilenen, allah kelimesini duymaktansa pkk'nın siyasi uzantısıyla işbirliği yapmaktan çekinmeyecek, faşist olduğu kadar cahil ve saldırgan olan kudurmuş bir zihniyet...

örnek seçmen üzerinden ilerleyelim şimdi burada bi tane var. trend mesela;

şimdi bu adama elli satır dal, zel, kaf, kef yazabiliriz ama hiçbir şey değişmeyecek çünkü elemanın allah takıntısı var, sol fobisi var, dışlanmış/aşağılanmış hissi var; ki haklı da. bu adam neden kültürsüz, dinsiz, milletsiz ve devletsiz bir düzen olabileceğine inanan dinsizliği din edinmiş "sol ideolojiye" oy versin, adamın her mesajı travma dolu, güncel muhalefete kabusu var, rüyalarına giriyor. örnek seçmen buyken kk gidip seccadeye basıyor. bu tesadüf olabilir mi?

gerçekten ülkenin %80-90ı öyle ya da böyle sağcıyken (dini, ekonomik ya da kültürel açıdan) %10u bile bulmayan sol ideoloji; tuncelili, solcu, alevi biri (bak bu benim umurumda bile değil ama aynı finansal piyasalarda olduğu gibi düşen bıçak tutulmaz, her zaman trendi takip edeceksin, atatürk bile 100 yıl önce diyanette maturidi çizgiyi uygun görmemiş miydi); seçim öncesi iha'ya/siha'ya laf atan (ulan millet kırk yılda bi üretilen bir şeyle gurur duyuyor amına koduklarım, togg'un önünde yatılması boşuna değil, taşak geçiyosunuz, insanların travmaları var) eski akp/fetö çıkması insanlarla birlikte yürüyerek başarılı olabilir mi? olm; şu an ciddi anlamda kk'nın en büyük akp'li olma ihtimalinin masaya yatırılması lazım.

binlerce yıllık devlet geleneği ve devlet tapıcılığı olan bir ortamda, kk gibi low profil birinin muhalefeti temsil etmesi; stratejik bi hatadan da öte, truva atı gibi bir şey olmalı. kendisi en başından beri muhalefetin değil, yenilginin adayıydı. bu tür d/kt_t0rlere s/kt/r çekmediğimiz sürece bizi daha çok s/kerler diye düşünüyorum. kendime 2 d/kt_t0rden birini seçeceksem, zaten o sen değilsin. öteki seçenek senden daha iyi. ben merkezde olan, her kesime hitap edebilecek, azınlıktan çoğunluğu oluşturmaya çalışan değil, direkt çoğunluğun travmalarını tedavi edip onları kazanabilecek adam gibi bi lider istiyorum.
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 478

View Profile
May 17, 2023, 10:46:58 AM

@Lachrymose ne yaptın hocam şimdi buralar karışacak  Grin Yazdıklarına katılıyorum özellikle Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhalefetin low profili olduğu konusunda sonuna kadar destek verebilirim. Muhalefette daha ciddi adaylar olabilirdi. 2018 Muharrem’i bu seçimde bu destekle girseydi belki alabilirdi ama 2018’de ekonomik düzeni bu kadar bozmadılar ve seçmen çıkıp yine RTE’yi ilk turda Cumhurbaşkanı yaptı.

Bu seçimde geçmişten ders alınarak seçimler yapılmalıydı. Bir arkadaşım Kemal Kılıçdaroğlu için kripto AKP’li diyordu. Ak partiye sorsalar seçime kim girsin istersiniz diye direkt Kemal Kılıçdaroğlu derler diyordu. Adam bir yerde haklı çıktı.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
May 17, 2023, 03:36:13 PM

@Lachrymose ne yaptın hocam şimdi buralar karışacak  Grin Yazdıklarına katılıyorum özellikle Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhalefetin low profili olduğu konusunda sonuna kadar destek verebilirim. Muhalefette daha ciddi adaylar olabilirdi. 2018 Muharrem’i bu seçimde bu destekle girseydi belki alabilirdi ama 2018’de ekonomik düzeni bu kadar bozmadılar ve seçmen çıkıp yine RTE’yi ilk turda Cumhurbaşkanı yaptı.

Bu seçimde geçmişten ders alınarak seçimler yapılmalıydı. Bir arkadaşım Kemal Kılıçdaroğlu için kripto AKP’li diyordu. Ak partiye sorsalar seçime kim girsin istersiniz diye direkt Kemal Kılıçdaroğlu derler diyordu. Adam bir yerde haklı çıktı.

aylarca yıpratılmasın diye açıklanmayan adayın kk çıkması ve adamın canan kaftancıoğlu'yla seccadeye basma keyfi algajsdasfagjkas; gülüyoruz falan ama skş sonrası sigarasını yakmak isteyenler için vbar cubo marka iced mango aromasını tavsiye ederim. reva görülen leş hayata devam Grin.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1459

Cashback 15%

View Profile WWW
May 17, 2023, 06:13:00 PM

sanırım bu video idi: https://www.youtube.com/watch?v=z7LtJur78c4

şimdi buradan amiklar çıkıp "o ergenekonççççuuu saten." diye konuşur.

dostlar, romalılar, suriyeliler size sorarım? sizce bu adam fetö, pkk gibi terör örgütlerinden sizin kadar nefret etmiyor mu? ne bileyim kalbinde sıkıntı çıkmasına rağmen, yanlış hatırlamıyorsam böyle bir olayı vardı, hırs yapıp genç yaşlarda orduya giren bu insan sizce sizin kadar bu devleti sevmiyor mu? bir siz mi seviyorsunuz bu ülkeyi?

sinan oğan ile ilgili fikrim ise ya cumhur ittifakına katılmalı ya da kararsız kalmalı. şayet ilerleyen dönemde mhp'nin başına geçme gibi bir fikri varsa millet ittifakına vereceği destek kendisi için pek hayırlı olmaz diye düşünüyorum.

lan o değil de zibilyon tane anket firması çıkıp yayınladıkları sonuçlardan dolayı aralarından "sıçtık" diyebilen var mıSmiley

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
Dzigie
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 366

Life is so short but wonderful.

View Profile
May 18, 2023, 08:05:18 AM

yau tamam Kılıçdaroğlu siyasi deha diyen yok ama en azından hakaret etmiyor kimseye! kaç yıldır genel başkan bi açığı olsa yedi düvel bilirdi. bi seçim gezisinde video vardı, evin kedisi gelip kucağına oturuyor falan  Smiley geçsin 3-5 yıl da o yönetsin, bu memlekette idareci mi yok? beğenmezsek o da gider başkası gelir, kraldan çok kralcı dolu memleket...

Toplumda oluşan bu sevgi Kılıçdaroğlu'nu 5 sene daha Cumhuriyet Halk Partisi'nin başında tutmaz umarım. Onun aday olmasının tek pozitif tarafı kaybettiğinde yapıştığı koltuğu bırakacak olması ihtimaliydi.😅

Bu seçimin kazananı Saadet partisi ve Güntekin Onay oldu. Saadet partisi eksi %1 ile 10 tane milletvekili kazandı. Güntekin Onay hala ismi bile bilinmeyen biri olmasına rağmen partisine milletvekili kazandırdı. Yanlış dinamikler üzerine kurulmuş bir ittifak olması nedeniyle bu milletvekillerinin bazıları karşı ittifakı bile geçebilir ilerleyen günlerde. Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy kaybettirdiği yetmezmiş gibi Erdoğan'a milletvekili de kazandıracak sanki.

Zafer Partisi, Memleket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi birlikte girseydi seçimlere keşke.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1022
Merit: 619

View Profile
May 18, 2023, 11:12:14 AM
Merited by Vispilio (1)

Toplumda oluşan bu sevgi Kılıçdaroğlu'nu 5 sene daha Cumhuriyet Halk Partisi'nin başında tutmaz umarım. Onun aday olmasının tek pozitif tarafı kaybettiğinde yapıştığı koltuğu bırakacak olması ihtimaliydi.😅

Bu seçimin kazananı Saadet partisi ve Güntekin Onay oldu. Saadet partisi eksi %1 ile 10 tane milletvekili kazandı. Güntekin Onay hala ismi bile bilinmeyen biri olmasına rağmen partisine milletvekili kazandırdı. Yanlış dinamikler üzerine kurulmuş bir ittifak olması nedeniyle bu milletvekillerinin bazıları karşı ittifakı bile geçebilir ilerleyen günlerde. Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy kaybettirdiği yetmezmiş gibi Erdoğan'a milletvekili de kazandıracak sanki.

Zafer Partisi, Memleket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi birlikte girseydi seçimlere keşke.

Güntekin Onay

Gültekin Uysal

Güntekin Onay hakkında yazdıklarınıza katılmıyorum hocam çünkü Türkiye’nin en ünlü spor yorumcularından ve sunucularından birisi. Yani ismi biliniyor gayet meşhur birisi  Cheesy

Yazdıklarınız Gültekin Uysal içinse haklısınız o siyasi partisi oy toplayamadan içeriye milletvekili sokmayı başardı bunda da CHP’nin etkisi büyük oldu.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 959

View Profile
May 18, 2023, 04:20:41 PM

bu kadar kepazeliğe hala oy alamayan muhalefet var. umarım ikinci turdan sonra istifa eder de yüzünü görmek zorunda kalmayız . gerçi koltuğa yapıştı gitmez de . yine masal anlatır yok ders çıkaracağız yok oyumuzu artırdık .

kriz var ama avm ler ful diyenlere kızılıyordu ama adamlar sanırım haklı . kriz falan yok. eti bir tek ben 300 liraya alıyorum geri kalan herkes 50 liraya alıyor .

Seçim daha bitmedi umudumuzu kaybetmeyelim inanıyorum ki Kemal Kılıçdaroğlu 2. turda kazanacak. Olası bir kaybetme senaryosunda CHP içinde karışıklık olacaktır ama 9 ay sonra yerel seçimler var belediyeleri kaybetmeyelim dere geçerken at değiştirilmez. Bu yüzden istifa etmesini istemem yerel seçimlerden 4 yıl sonrada 2028 de genel seçimler var orada Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaşı Kemal Kılıçdaroğlu aday gösterecektir.

4 sene sonrasının tahmini çok zor.Kemal Kılıçdaroğlu 75 yaşında ve siyaset için yaşının fazla olduğunu düşünüyorum.Diğer siyasiler için de bu durum böyle tabi.Benim düşünceme göre 65 yaş tüm işler için belirleyici bir unsur olmalı.Siyasette 65 yaş üstünde siyasi olmamalı.Şimdi yönetmeye kalkan kim olursa olsun diğer seçimleri görememe ihtimali var ve bu durumda erken seçime gidilecek ve ani bir durumdan dolayı ekonomi yine etkilenecek.Siyasette artık perde genç siyasilere -50,55 arası- bırakılmalı bence.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
May 18, 2023, 05:59:08 PM
Last edit: May 18, 2023, 06:25:11 PM by mandown

insanları anlamak bazen çok zor. Oy verip başa getirdikleri iktidar.

1. paramızın değerini yerle yeksan etti.
2. devletin öz sermayesi olan fabrikalarının tamamını sattı
3. mafya babalarından tututunda katilleri ceza evinden çıkarttı.
4. Yıllardır ilk defa toprak kaybettik. Süleyman şah.
5. Pasaportumuzun neredeyse hiçbir gücü kalmadı.
(itibar keybettik.
6. Şehit olan askerlerimiz sonrası rusya olayını anlatmama gerek yok sanırım.
7. Aptal olma. Sözünü unutan varmı?
8. Yerli ürünleri satıp elin malı ile hava attık. TOGG, IHA,SIHA
9. Askeriye için IHA SIHA üretiyoruz deyip tank palet fabrikası ve türktelekomu sattık.
10. Hizbullahı meclise soktuk. (Hizbullah değil diyenler komik Hizbullah değilse hizbullaha ait katiller neden dışarı çıktı?)
11. Düşünce özgürlüğü kalktı. Adam depremdekilere hak ettiniz diyor. Hemen eli kolu bağlanıp sorguya arkadaş herkes özgür adam sahte video ile oy toplarken sıkıntı yok ama vatandaş fikrini  beyan edince hop içeri.
12. Vatandaşı aşılı hayvan muamelesi yaptılar.
13. Belediyelerden tc sildiler.
Aklıma gelen birkaç konudan biri bunlar. Göz göre göre iktidar partisine oy vermek nasıl bir kafa anlamak mümkün değil.
Bunca olay üstüne hala oy alıyorlarsa insanlar başlarına gelen herşeyi hak ediyor.

Forumun tescilli trolü çıkar bıdı bıdı eder. Büyük ihtimalle birden fazla yerden maaş alan trollerden biriside buydu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
püsür
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 674

View Profile
May 18, 2023, 08:06:21 PM

Ekonomideki çöküşün işaretleri seçimden 2-3 gün geçmişken hissedilmeye başlandı. Ben 28 Mayıs'a kadar ne yapıp edip tutarlar diye bekliyordum ama durum o kadar kötü ki demek ki çatırdamalar başladı. Benim ve ailemin de çok canı yanacak herhalde ama önümüzde aşırı kötü zamanlar olacak diye düşünüyorum. Zaten dünyanın durumu kötüye doğru gidiyor, biz de batmışken tarihte görülmemiş şekilde rezalet durumlara düşebiliriz. Yetmez ama evet seçiminden beri bu ülke için umutlanmayı bırakmıştım, şimdi geri dönüşü olmayacak şekilde bitişe doğru gittiğimizi düşünüyorum.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1960
Merit: 575

View Profile WWW
May 18, 2023, 08:42:49 PM

Siyasette gerçekten çok garip bir omurga olayı var, bunuda gösterebilen çok az parti var. Ben zamanında TİP için söylediğimde burada linçlemek isteyenler oldu, ama şimdi yanına Zaferide ekliyorum, bunun seçimdi gelsin beraber kazanalımdıyla falan alakası yok çünkü hala fazla sert bir dilleri olduklarına inanıyorum. Her ne kadar "beni bir tek fetöcüler ve pkklılar bir de Atatürkü sevmeyenler sevmez" dese bile, bence bu üçünede girmeyen ve hala fazla sert olduğunu düşünen insan çoktur tahminimce. Fakat yiğidi öldür hakkını ver bir dik çizgileri var bu partilerin, aynı şekilde TKP mesela, senelerdir TKP TKP'dir, komunizm mi kaldı diye düşünebiliriz komik gelebilir duruşları ama adamlar 161 bin sandıktan 1 oy bile alamamış, 1 oy! fakat hala çizgilerindeler, oy için kıvırmıyolar. Bugün akp, chp, mhp, iyip ve benzeri bir çok yukarıda ki partiye bakıyorum, bugün kürt kardeşim diyor yarın pkklı diyor, bugün hocaefendim hocaefendim diyor yarın fetö diyor, bugün hdp ile aynı aday diyor yarın sinan oğanı alalım yanımıza diyor, alayı böyle hiçbirinde fark yok. Ben bu durumdan rahatsızım, evet iktidarın ne olursa olsun değişmesi gerektiğinin farkındayım ve değişmesi için elimden geleni yapıyorum, ama keşke değişirken "kötünün iyisi" modeline değilde gerçekten çok iyi bir çizgiye oy verebilseydik, eminim akpliler bile buna çok saygı duyardı.

İttihad ve Terraki düşünce tarzının tekrar yükselişte olmasının en önemli sebebide bu bence, bugün internete girip bakıp, her yerde daha 18ine yeni girmişinden en fazla 30larında olan bir çok genç insan şuan bu düşünceye gönül vermeye başlamış durumda, tam 100 küsür sene sonra aynı düşünceyi tekrar ortaya koyan bu akım, durduk yere havadan sudan çıkmış bir şey değildir, iktidarada muhalefetede muhalefet edilmesi gerekliliğinden çıkmıştır, buna ne iktidar sevinsin, ne muhalefet, çünkü hedef ikisindende kurtulmaktır artık, hem akp, hem bu chp miyadını doldurmuş, yeni bir akıma ihtiyaç duyulmuştur, bu çok belli. Ben bunu aylar aylar demiştim, yeni bir parti, daha mantıklı argümanları olan dik duran bir parti lazım diye AYLAR önce yazmıştım, yine linç edilmiştim, bugün sandıktan çıkan sonuç tam olarak bu.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀