Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:09:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 14 Mayıs 2023 TBMM ve Cumhurbaşkanı seçimleri  (Read 2673 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 19, 2023, 12:38:54 AM

...
örnek seçmen üzerinden ilerleyelim şimdi burada bi tane var. trend mesela;
...

söylediklerimin tek satırı bile yalan değil (yalan diyebilen çıkmadığı için kek tariflerine maruz kalıyorum :d). hepsi tarihin içinden alınmış nesnel ve ispatlı gerçekler. gerçek dışı söylemleri günde 100 kere tekrarlamak, ahmaklık duvarı içine hapsolmamış birini ikna etmeye yetmez; yani, bana "dal, zel, ra, rı" işlemez. :) beyaz türklere paspas olmaya meyyal, tarihin yivini tersine taramamış, hayatını forum mesajı okumayı maharet sanmak ile geçirmiş wolwoo gibi tipleri zokalamayı denemeliler. :)

...
Bu seçimde geçmişten ders alınarak seçimler yapılmalıydı. Bir arkadaşım Kemal Kılıçdaroğlu için kripto AKP’li diyordu. Ak partiye sorsalar seçime kim girsin istersiniz diye direkt Kemal Kılıçdaroğlu derler diyordu. Adam bir yerde haklı çıktı.

https://twitter.com/RTErdogan/status/194067068885278720 (tarihe dikkkat!)

...

adam ol. küfür etme. sen yedi ceddinden partizan bir psikopat olabilirsin ama ben yine de seni insan olarak görüyorum (biraz değersiz türünden). zıvanadan çıkıp işi salak saçma yerlere götürme. saklandığın etek yırtılırsa çıplak kalırsın.

...
Öyle ki aradaki farkı kapatacaklarına çok eminler.0.5 oy, 325 bin seçmen yapıyor, az değil.Ama o kadar eminler ki bize zaten oy verecek 325 bin kişi vardır diye rehavet kapladı piyasayı.İki gündür altın, döviz düşüş halinde.Piyasalar RTE’yi kabul etti bile.
...

w jr bu yazdığın mesaj ile beni şaşkınlığa uğrattın, ben seni maaşlı mikrop internet kafe sıçanından daha zeki bir arkadaş olarak tanıyorum.

ikinci turda ata ittifakı seçmeninin tamamı kk'yı desteklemeyeceğine göre (içi ip'ten kaçan küskün mhp seçmeni dolu; hepsi değil ama en az yarısı) ve seçime sadece iki aday katılacağına göre oluşacak yüzde oranını/dağılımını hesaplamak zor olmayacaktır. yani, cumhur ittifakının 325 bin kişi daha bulmasına gerek bile kalmayacak. biraz matematik ve biraz güncel politikayı takip etmek ikinci turda farkın yüzdesel olarak daha da çok açılacağını tahmin etmeni kolaylaştırır.

arkadaşlar, ilk defa kaybetmiyorsunuz. 80 yıldır kaybediyorsunuz. biraz kafası çalışan adam neden 80 yıldır kaybediyoruz diye kendine sorar. kafanızın hiç çalışmadığını ya da kendinizi kusursuz olarak gördüğünüzü düşünmek istemiyorum.

ayrıca, forum köşelerinde 67 tane hesap açarak bir şeyleri değiştiremezsiniz. bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, hdp'li apokürtçülerle işbirliği yapan o çok sevdiğiniz ve burada 7/24 propagandasını yaptığınız partinizde gerçek atatürkçüler olarak siyaset yapın. forumun damına koymayın. salak saçma propagandalar yaptığınızda ve size tokat etkisi oluşturan gerçekleri yüzünüze vuran insanları saldırganca tavırlar ile susturduğunuzda bir şeyleri değiştirmiş olmuyorsunuz. yalnızca iktidar/güç elinize geçtiğinde ne kadar vahşi olabileceğinizi bize kanıtlamış oluyorsunuz.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1714745395
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714745395
Reply with quote  #2

1714745395
Report to moderator
1714745395
Hero Member
*

Ignore
1714745395
Reply with quote  #2

1714745395
Report to moderator
1714745395
Hero Member
*

Ignore
1714745395
Reply with quote  #2

1714745395
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714745395
Hero Member
*

Ignore
1714745395
Reply with quote  #2

1714745395
Report to moderator
1714745395
Hero Member
*

Ignore
1714745395
Reply with quote  #2

1714745395
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 21, 2023, 01:17:19 PM
Last edit: May 21, 2023, 03:53:14 PM by mandown
Merited by Vispilio (1)

Çok kötü bir dönemden geçiyoruz. İnsanlar ne kadar cahil olduğunun farkında bile değil. Bizler kaybettiğimizin farkındayız ancak sizin yüzünüzden kaybettiğimizin siz farkında değilsiniz. Daha doğru düzgün hakaret etmeden konuşamayanlar burada millete ders vermeye çalışıyor.

Sen TÜRK TELEKOM, TANK PALET Fabrikası gizi öz sermaye ürünlerini satıp IHA ve SIHA ile hava atacak kadar cahilsin ama bunun farkında değilsin. işin kötüsü cahilliğini söylediğimiz halde aynı eşdeğer benzerleriniz gibi hakaret etmeye başlıyorsunuz. Bunu algılayacak kapasiteniz olmadığı için bende yavaş yavaş susmaya başlayacağım anca zır cahiller gibi hakaret edersin.

HDP'nin meclisteki konumu hakkında en ufak bilginiz yok.

Kalifiye gençlerin bu ülkeden gitme çabasına sonuna kadar katılıyorum sizin gibi  okumuş kara cahilleri doğruyu öğretmek imkansız ve bunun için vakit harcamaya gerek yok. Kendi pisliğinizde oynamaya devam edersiniz.
Yalan dolan ve sahte videolarla üzerine devletin bütün imkanlarıyla hala nasıl başarılı olamadınız ona bile hayret ediyorum. Birde utanmadan bunu kendinize başarı görüyorsunuz. Siz bu seçimde kazansanız bile kaybettiniz.

Bumu gurur duyduğunuz yönetim şekli
Amerikadan gelen mesaj neydi Cumhurbaşkanımıza ne denmişti APTAL OLMA. Şehit olan askerlerimiz sonra rusya ziyaretini söylememe gerek yok sanırım.

Utanç kaynağısınız. Türkiye cumhuriyeti kuruldu kurulalı gurur duyduğunuz başarıların içerisinde toprak kaybetmek bile var.
Doğru bunlar sizin başarınız.  Araştırmalar gösteriyorki ülkemizde insanlar eskiye oranla daha az oruç tutuyor daha az namaz kılıyor acaba niye Cheesy

80 yıldır kazanmışssınız Smiley hahahah geldiğimiz durumdan belli.  Dün haberlerde illaki izlemişsinizdir şu bu topraklara kayıt dışı soktuğunuz orospu cocukları eli sikinde milletin peşinde geziyor. Taciz ediyorlar öldürüyorlar. Bunların tamamında sizin oyunuz var. Kendinle gurur duyabilirsin. 80 Yıldır kazandığınız şey bu işte. Kendinle gurur duy. Gururla yürü. Herkese anır. Kazanıyoruz diye.

İnanmıyormusun paşam. al sana başka bir kanıt.

hd foto indir

Bu gurur senin bak. Başarınla gurur duyabilirsin.

Allahın evlerini siyaset yuvası yapanlarda zaten diğerleri.

insanları anlamak bazen çok zor. Oy verip başa getirdikleri iktidar.

1. paramızın değerini yerle yeksan etti.
2. devletin öz sermayesi olan fabrikalarının tamamını sattı
3. mafya babalarından tututunda katilleri ceza evinden çıkarttı.
4. Yıllardır ilk defa toprak kaybettik. Süleyman şah.
5. Pasaportumuzun neredeyse hiçbir gücü kalmadı.
(itibar keybettik.
6. Şehit olan askerlerimiz sonrası rusya olayını anlatmama gerek yok sanırım.
7. Aptal olma. Sözünü unutan varmı?
8. Yerli ürünleri satıp elin malı ile hava attık. TOGG, IHA,SIHA
9. Askeriye için IHA SIHA üretiyoruz deyip tank palet fabrikası ve türktelekomu sattık.
10. Hizbullahı meclise soktuk. (Hizbullah değil diyenler komik Hizbullah değilse hizbullaha ait katiller neden dışarı çıktı?)
11. Düşünce özgürlüğü kalktı. Adam depremdekilere hak ettiniz diyor. Hemen eli kolu bağlanıp sorguya arkadaş herkes özgür adam sahte video ile oy toplarken sıkıntı yok ama vatandaş fikrini  beyan edince hop içeri.
12. Vatandaşı aşılı hayvan muamelesi yaptılar.
13. Belediyelerden tc sildiler.
Aklıma gelen birkaç konudan biri bunlar. Göz göre göre iktidar partisine oy vermek nasıl bir kafa anlamak mümkün değil.
Bunca olay üstüne hala oy alıyorlarsa insanlar başlarına gelen herşeyi hak ediyor.

Forumun tescilli trolü çıkar bıdı bıdı eder. Büyük ihtimalle birden fazla yerden maaş alan trollerden biriside buydu.

İnsanlar verdiği oyların saonuçlarından bir haberdar bir komşum iktidara oy vermiş adamların çakılı bir tane çivisi yok neymiş sosyal yardım alıyorlarmış cahil herif daha neden sosyal yardıma muhtaçsın onun farkında değilsin.

Aynı olay depremdede oldu. Oy verdikleri parti yapmadımı şu imar affını herkes yaptığının sonucunu çekiyor oy verirken kaderinizi belirliyorsunuz.

İsteyen istediğine oy verebilir umrumda değil ama verdikleri oyun nelere sebep olduğunu bilmeleri gerekiyor.

buyrun Türkçe bilmiyor bile oy kullanıyor acaba nasıl vatandaşlık verildi? https://twitter.com/Aslnmhmt/status/1659995501784121345 insan biraz utanır. Bu topraklar için şehitler verdik ve vermeye devam ediyoruz.

O kadar cahilsinizki yıllardır kendinizin bile kaybettiğinin farkında değilsiniz. EEEE 3-5 Yerden maaş alırken kimin umrunda değilmi? 20-40-100k tl maaş toprağın bütünlüğünden vatandaşın yaşam kalitesinden daha iyi. Merak etme efendi merak etme verdiğin oyunun sonucunu ileride yaşayacaksın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
May 21, 2023, 03:49:25 PM

İnsanlar verdiği oyların saonuçlarından bir haberdar bir komşum iktidara oy vermiş adamların çakılı bir tane çivisi yok neymiş sosyal yardım alıyorlarmış cahil herif daha neden sosyal yardıma muhtaçsın onun farkında değilsin.

Bak buna %100 katılıyorum.
İktidar kademeli olarak yıllar içinde insanları daha da fakirleştirip sosyal yardım alacak duruma getirdi. Ülkede 10 milyondan fazla sosyal yardım yapılan vatandaş var.
Bu sosyal devlet olarak zaten yapılması gereken bu yardımlar bir lütuf gibi gösterilerek bu kitleye sunuldu.
Bunlarda doğal olarak yardım kesilir korkusu ile oy veriyor. Bu kitlenin rte ye taparcasına biat etmesi normal.

Cahil cühela bir seçmene, "senin cahilliğin benim hayatımı etkiliyor" diyemezsin.
Sabırla bekleyeceksin veya çok rahatsız isen bu kişilerin aydınlanması için çaba göstereceksin.
Bunu yapacak enerjin yoksa da tasını tarağını toplayıp basıp gideceksin ülkeden.

Aynı olay depremdede oldu. Oy verdikleri parti yapmadımı şu imar affını herkes yaptığının sonucunu çekiyor oy verirken kaderinizi belirliyorsunuz.

Ben bu imar affı meselesinde AKP yi direk suçlu görmüyorum. Onun yerine iktidarda her hangi parti olsaydı yine bu imar affını çıkarırdı. Çünkü bunu vatandaş talep etti.
Burda AKP nin akıllı siyaseti şudur, kamu oyunun baskısı ile çıkardığı bu affı,  çektirdiği televizyonlarda yayınladığı kamu spotları ile AKP hanesine artı puan olarak yazdırmasıdır.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 433

View Profile
May 21, 2023, 05:57:31 PM

Şu günlerde Twitter'dan gördüğüm kadarıyla Ekrem İmamoğlu sahaya inmiş durumda ve çeşitli yerlerde halk ile doğrudan konuşarak ikna aşamasına geçmiş görünüyor. Bu politikanın daha en baştan izlenmesi gerekiyordu. Sadece miting yaparak ve tweet atarak olacak bir iş değil bu. Size uzun bir süredir inanmayan insanları ancak sahaya inerek ikna etme şansınız yükselecektir.

Ben demiyorum ki mitingler vesaire işe yaramadı, tabi ki onlar sayesinde de oy çekilmiştir. Ancak rakibinize oy veren seçmeni elde etmek için baştan özel strateji geliştirmelisiniz ki ilk turdaki şansınız daha da yükselsin. Şu kısıtlı vakitte bu çaba ne kadar faydalı olur bilmiyorum. Ancak umuyorum ki seçime katılım oranı yine çok yüksek olur. Yurtdışında şu ana kadar yüksek bir ilgi var 2. tura da.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 480

View Profile
May 21, 2023, 06:02:00 PM

Şu günlerde Twitter'dan gördüğüm kadarıyla Ekrem İmamoğlu sahaya inmiş durumda ve çeşitli yerlerde halk ile doğrudan konuşarak ikna aşamasına geçmiş görünüyor. Bu politikanın daha en baştan izlenmesi gerekiyordu. Sadece miting yaparak ve tweet atarak olacak bir iş değil bu. Size uzun bir süredir inanmayan insanları ancak sahaya inerek ikna etme şansınız yükselecektir.

Ben demiyorum ki mitingler vesaire işe yaramadı, tabi ki onlar sayesinde de oy çekilmiştir. Ancak rakibinize oy veren seçmeni elde etmek için baştan özel strateji geliştirmelisiniz ki ilk turdaki şansınız daha da yükselsin. Şu kısıtlı vakitte bu çaba ne kadar faydalı olur bilmiyorum. Ancak umuyorum ki seçime katılım oranı yine çok yüksek olur. Yurtdışında şu ana kadar yüksek bir ilgi var 2. tura da.

Hocam artık atı alan Üsküdar’ı geçti sayılır. Elbette mitingler ile çabalamaya devam edecekler ama 0.75 oyla ilk turu kaybeden mevcut Cumhurbaşkanı, ikinci tur için neredeyse kesin gözüyle bakılabilecek şekilde rahatlamış vaziyette. Sinan Oğan ile yaptıkları görüşme de olumlu geçmiş olacak ki, Ata ittifakı dağıldı. Adalet partisi, biz iktidara yakın olmamak üzere ittifak kurmuştuk gibi bir açıklama yapmış. Sinan Oğan seçmenini de yanına çekerse %99 tekrar seçilecek.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
May 21, 2023, 09:45:27 PM
Merited by karabiber (3), Vispilio (1)

2. tur ilginç olacak.

Bir taraf mültecileri göndereceğini söylüyor, diğer taraf tutacağını.
Bir taraf terörle mücadele edeceğini söylüyor, diğer taraf kendi listelerinden teröristleri meclise sokuyor.
Bir taraf ekonomiyi düzelteceğini söylüyor, diğer taraf daha da batıracağını.
Bir taraf toplumsal kutuplaştırmayı bitireceğini söylüyor, diğer taraf körükleyeceğini.
Bir taraf herkesin cumhurbaşkanı olacağını söylüyor, diğer taraf sadece yandaşlarının.
Bir taraf sevgi dilini kullanıyor, diğer taraf nefret dilini.
Bir taraf toplumu kucaklıyor, diğer taraf topluma hakaret edip aşağılıyor.
Bir taraf ülkeyi batıran ucube tek adam sisteminden kurtulmayı vaat ediyor, diğer taraf otokrasiyi sürdürmeyi.

Bakalım halk hangi tarafı seçecek.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 22, 2023, 02:52:53 PM

Suriyelileri gönderme planı ile yola çıkan Sinan OĞAN AKP'yi destekleme kararı aldı.  Smiley Üstüne üstlük terörü desteklemeyeceklerini söyleyenler hüdaparı destekledi....

Siyasetiniz batsın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 433

View Profile
May 22, 2023, 03:42:59 PM

Hocam artık atı alan Üsküdar’ı geçti sayılır. Elbette mitingler ile çabalamaya devam edecekler ama 0.75 oyla ilk turu kaybeden mevcut Cumhurbaşkanı, ikinci tur için neredeyse kesin gözüyle bakılabilecek şekilde rahatlamış vaziyette. Sinan Oğan ile yaptıkları görüşme de olumlu geçmiş olacak ki, Ata ittifakı dağıldı. Adalet partisi, biz iktidara yakın olmamak üzere ittifak kurmuştuk gibi bir açıklama yapmış. Sinan Oğan seçmenini de yanına çekerse %99 tekrar seçilecek.

Evet ne yazık ki bugün Sinan Oğan yaptığı açıklamada Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıkladı. Beni de hiç şaşırtmadı doğrusu. Özellikle yeni attığı tweetlerden birisinde istikrarın sürdürülmesiyle ilgili bir şeyler yazmıştı oradan belli dedim zaten ne diyeceği. İşin gülünç tarafı da aynı adam daha geçenlerde yapılan Mevzular Açık Mikrofon programının konuğuyken bir soruya verdiği cevapta "Hüdaparla Türk milliyetçileri nasıl yan yana gelebilir?" gibisinden bir laf etmişti.  Grin

İnsanda kişisel hırslar ön planda olunca vatanmış milletmiş kimin umrunda ki. Tatlı su milliyetçiliği diyorum ben buna işte.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
May 22, 2023, 03:57:40 PM

İnsanda kişisel hırslar ön planda olunca vatanmış milletmiş kimin umrunda ki. Tatlı su milliyetçiliği diyorum ben buna işte.

Bunların hiçbiri vatanını milletini seven gerçek milliyetçi değil ki bunlar sürekli kandırılan tayfa. Grin Bir gün öyle der sonraki gün tam tersini söyler bunlarda omurga bulunmaz. Bu adamı medyanın niye parlattığını anlamayanlar şimdi daha iyi anlamıştır herhalde halkta bir karşılığı olmayan sıradan bir sözde milliyetçi. Bu adam Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini söylese de tabanını kaydıramazdı çünkü bir tabanı yok erdoğana tepki oyları buna gitti emanet oyla başka bir karar vermesi beklenemezdi.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 22, 2023, 04:19:36 PM

Sinan Oğan’ın bu hareketiyle kendine güvenen seçmenini yolda bıraktığını düşünüyorum. Birçok kişi Oğan’ın koltuk için ve hatta ilerleyen dönemde parti başkanlığı için hareket ettiğini düşünüyordu. Sanırım bu hamle ile bunun gerçek olduğunu göstermiş oldu.
Ona giden oylar ne şekilde bölünecek çok merak ediyorum. İnce’den kayan oylar Kılıçdaroğlu’na dönecektir

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 965

View Profile
May 22, 2023, 04:34:19 PM

Sinan Oğan’ın bu hareketiyle kendine güvenen seçmenini yolda bıraktığını düşünüyorum. Birçok kişi Oğan’ın koltuk için ve hatta ilerleyen dönemde parti başkanlığı için hareket ettiğini düşünüyordu. Sanırım bu hamle ile bunun gerçek olduğunu göstermiş oldu.
Ona giden oylar ne şekilde bölünecek çok merak ediyorum. İnce’den kayan oylar Kılıçdaroğlu’na dönecektir

Aslında Sinan Oğan’a oy veren kesim için Ak parti daha yakın olan taraftı.Eğer Sinan Oğan zor olanı yapmaya çalışıp, Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı alsaydı o zaman seçmenini kaybederdi.Aslında Sinan Oğan’a giden oylar ne oraya ne buraya oylarıydı.Şimdi eğer Ak Parti’den sözler aldıysa ve bunun geçerliliği konusunda emin açıklamalarda bulunursa seçmenin bir çoğu Recep Tayyip Erdoğan’a oy verir.Yapacak bir şey yok, siyaset böyle bir şey.BaBaLa Tv’de söylediği bir çok sözü yutmak zorunda kalacak galiba.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
May 22, 2023, 04:45:03 PM

Gerçekten de söylenecek laf bırakmıyor siyasetçilerimiz. Sikerler böyle işi oy atmaya gitmiyorum biletleri açığa çevireceğim ha gidersem de Erdoğan'a basacağım oyu bu milletin anladığı dilden konuşmak lazım yeter be yeter gençliğimizi elimizden aldınız yetmedi yok şöyle yok böyle atıp tuttunuz sonra hemen oraya sıvışırsınız. Kemal dedem gel vazgeç bu sevdadan bu kadar insan senin kendini yırtmana değmeeez halının altına süpürdükleri kirleri sen başa geçip gün yüzüne çıkartsan bile bunlar gider o kesimin bilimum yerlerine yalakalık yapar boşver sende desteğim erdoğana de çekil iyice görsünler ebelerini.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
May 22, 2023, 05:13:10 PM

Arkadaşlar bir adet milliyetçi sandığımız kaybolmuştur.Görenlerin bana özel mesaj olarak ulaşması rica olunur.

Soğanın buralara kadar aday olarak gelmesi bile garipti.Ümit özdağ'ın oy potansiyelini kendisinin oy potansiyeli olarak görüyor heralde Cheesy
Bir açıklamayla birlikte tarihin kirli sayfalarına yazılacak ismin Sinan Oğan.Yine bir -sözde- milliyetçinin çıkar uğruna başka tarafta yer aldığını gördük.Ben ilk turda da söylemiştim bu kişiye oy verilmemesi gerektiğini fakat ne yazık ki verildi.
Gençler ve milliyetçiler bu duruşunla seni unutmayacak Sinan Oğan.Milliyetçiliği yine yerler altına alan bir isim daha oldun.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
May 22, 2023, 06:14:47 PM

Yani daha 1-2 ay olmadı milliyetçilerin eninde sonunda satış yapıp taraf değiştireceği ile ilgili geyikler üzerinden. Sinan Oğan'ın zamanında Ayasofya'nın cami olmasını desteklediğini ve sevindiği twitlerini gördüğümden beri %100 akp'ye geçeceğini bekliyordum. Şaşırtmadı. Ayasofya konusunun turnusol işlevi görmesi gerçeği gene kanıtlandı. Pazar gidip oy kullanacağız ama boşa olduğuna adım gibi eminim. Yetmez ama evet zamanında bu ülkeyle ilgili umutlarım neredeyse sıfırlanmıştı. Sonra da Ekmeleddin olayı zamanı çevremde okuldan işten baya kişi yurtdışına gitme kararı almıştı, keşke ben de püsürlük etmeyip fırsat varken gitseymişim. O zamandan bugünlerin böyle olacağı kesinleşmiş. Geçmiş olsun hepimize.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
May 22, 2023, 07:38:06 PM

Ben bu konuda çok "şaşkın" olduğumu söyleyemem, Ümit Özdağ ile Sinan Oğan birebir aynı insan gibi davrananlar sadece garibime gidiyor. Öncelikle şunu bilelim Muharrem İncede, Sinan Oğanda, Ümit Özdağda kalkıp Kılıçdaroğlu deseydi, 49.5 gibi çok yakın bir oran zaten orada duruyor, alınması gerekilen oy bi kaç yüz bin sadece, iki tarafında 20+ milyon hatta bu seçimde 25 milyon bandında oy aldığı bir seçimde bir 500k daha almak çok zor olmaz. Gerçekten sandıklarla alakalı bir olay olduysa, veya yabancı uyruklu insanlara oy kullandırtma sayesinde olduysa, o zaten olan bir olay, onu zaten engelledin engelledin, engelleyemiyorsan yapacak bir şey yok geçmiş olsun demen gerekiyor. En azından bilinen tek bir şey var, propagandayı biz iyi yapamıyoruz, Kılıçdaroğlu bütün sistemini kalple onla bunla yapacağına bütün göçmenleri evine yollayacağım üzerine kursaydı, hep defans yapmak yerine biraz atak yapsaydı, "vallahi billahi pkk terör örgütüdür" diye 10 bin ayrı yerde açıklama yaptı, twitterda en son geyiği dönüyordu "bu adam siz inanın diye sahneye pkk'lı çıkarıp s--se inanmayacaksınız" deniliyordu, bu kadar pasif ve savunma ile zor, çıkacaksın bam bam suriyeliler afganlar pakiler tıpış tıpış gidecek diyecektin, bak bakalım o zaman seçmen kime oy veriyordu, ama geçmiş işe mazi derler bu saatten sonra zor. Sinan Oğanda iktidar ile mülteci sorunu dışında gayet uyumlu birbirine, hüdaparı ve mültecileri gönder, birebir akp ile aynı zaten adamlar, çokta şaşırmamak lazım, bence gayet uygun bir tercih oldu. Habire biri birinin tarafını tuttuğunda veya hatta tarafsız kaldığında deli gibi sinirlenmemek gerekiyor, saçma oluyor, bunların hepsi insan, kimi isterse ona oy verir, kimi isterse onu destekler, oy vereniyle onun arasında bir olay o, ben oy vermedim o yüzden beni ilgilendirmez, yorum yapamam. Bundan sonra ki seçim için çalışmalar 29 mayısta başlamalı, her seçime 2 ay kala seçim ve sandık güvenliği geyiği yapılmasın artık, 29 mayıstan itibaren adayda kafada belirlesinler, ne diceklerinide belirlesinler, 2-3 kelime basit şeyler desinler, adam "bunlar terorist" dışında hiçbir şey demeden seçim kazandı, tek propagandası buydu, şehir şehir dolaşıp aynı şeyi dedi yine kazandı, artık biraz öğrenin, 20 yıldır kaybediyosunuz hala seçim çalışması yapamıyosanız sizede yazıklar olsun be birader.

Bu arada hala iddaalıyım, sol milliyetçilik diye nitelendirebileceğimiz Ittihat ve terakki ruhunun internette ne kadar çok ilgi gördüğü ortada, şuan 30 yaş altı insanlarla bir seçim yapılsa kafadan %10 oyu vardır o fikrin, hem devrimci, hem vatansever, gayet mantıklı, Atatürke aşık, milletini ırklardan bağımsız vatan toprağını seven, ülkeyi ileri götürmek isteyen, "vatanını en çok seven, işini en iyi yapandır" felsefesiyle büyüyen solcu milliyetçiler çoğalıyor, öyle az buzda değiller, gerçekten ne kandil dağı ne domuz bağı durumundalar, böyle bir arayış olduğu çok aşikar.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 542
Merit: 124

View Profile
May 23, 2023, 01:24:16 AM
Merited by Vispilio (1)

Bunları PKK yapabilir miydi, AKP bunların hepsini ve burada artık tekrar etmeye gerek olmayan her türlü yüz kızartıcı devlet suçunu işledi özellikle Sinan Oğancı ve kendini milliyetçi sanan MHP'ci şaşkın tayfanın bunları da değerlendirmesini isterim,

Bu tarz olayları bir Afrika kabile devletlerinde yediriyorlar, bir ortadoğu bedevi devletlerinde, bir de arap propagandasıyla mankurtlaşmış öz kimliğini kaybetmiş yeni Türkiye'de, uyanın da bir kahve için "milliyetçi" arkadaşlar, iyi günler.

Sinan Oğan sahtekarının kim olduğu hakkındaki ipuçlarını daha önce vermiştik, şimdi biraz daha ileriye taşımak isterim,

MHP'yi de CIA kurmuştur soğuk savaş yıllarından kalma bir fosildir kanıtları için CIA arşivlerini tarayabilirsiniz, Alparslan Türkeş'in yanında silah arkadaşlığı yapmış o günleri hatırlayan bütün ülkücüleri arayın sorun, Devlet Bahçeli'nin nasıl lider olabildiğine hala akıl sır erdirememiş durumdalar, neyse burayı geçiyoruz...

Sinan Oğan da Türk seçmenin amiyane tabirle "gazını almak" ve manipüle etmek için kullanılan sahte piyon milliyetçilerdendir,

her türlü iddiaya girmeye hazırım ki kesinlikle 5% oy almamıştır, Ümit Özdağ daha istikrarlı çalışsaydı belki o alabilirdi, ama son 1-2 haftada ortaya çıkan bir siyasetçinin 5% aldığı dünya demokrasi tarihinde görülmemiştir, bu oyları AKP'ye sifonlamak için yaratılan kurgunun bir parçasıdır...

Aslında önemli olan, kafa kesme yürek yeme geleneğinden gelen ortadoğu cahiliye kabilesini demokratik yollarla yenmenin komik bir çaba olduğunu sine'i milletin anlaması gerekmektedir. Oy çalmak, devletin bütün imkanlarını ve kendi yerleştirdikleri piyon bürokratları seçimlere haksız müdahele yapmak için kullanmak, 1. saniyeden itibaren yalan seçim sonucu açıklayıp 7 / 24 bütün ana akım medyada psikolojik operasyonlar yapmak, bunların hepsi sıradan ve günlük oyunlar bu grup için,

Türkiye bu sahtekarların oy vererek yenilemeyeceğini anladığı gün özgür kalacaktır,

Türk insanına da biraz anlayış göstermek gerekiyor, Genel Kurmay Başkanının, Kara Kuvvetleri Komutanının fiziksel direnç bile göstermeden teslim olup daha sonra kitap yazdığı ülkede eğitimli ve yetenekli insanların yurt dışına kaçmasını doğal karşılıyorum, gerçek milliyetçiler İttihat ve Terakkidir, Jön Türklerdir, bir kıyas yapmak isteyenler Celal Bayar kendisini teslim almaya gelen subaylarla nasıl çarpışmış okuyabilirler, bu geleneğe de "Komitacılık" denir, bu medeniyet bilinen dünyanın her karış toprağında savaşarak kuruldu, oy falan işlemez bu coğrafyada onu da sine-i milletin anlamasını isterim.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 23, 2023, 05:07:48 AM

chp'li atatürkçüler ve hdp'li apokürtçülerin bu ittifakı görenleri hayrete düşürüyor. bunların yapacağı ittifakın ülkeyi sokacağı kaosu da herkes çok iyi biliyor. bu yüzden bazıları forum köşelerinde 7/24 kudursa da bir şey değişmeyecek. onlar ağızlarından beyaz köpük çıkarsa bile kimse onları umursamayacak.

ciyaklayan bir cahil cühela internet kafe sıçanını kapanda sıkıştırmaktan daha çok hoşuma giden tek şey "ultra-gerçek-sol-ilerici milliyetçi" seçmeninin cb adayının hdp tarafından mlkp sözde lideri hasan ocak'ın mezarı başında desteklenmesidir. :)

hayaller test kitlerini atam ödedi, gerçekler mlkp; ağzın doluyken konuşma bitin çocuğu, ne dediğin anlaşılmıyor.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 881

View Profile
May 23, 2023, 05:10:17 AM

Arkadaşlar Sinan Oğan’ın Kemal Kılıçdaroğlu yanında seçime girmesini bekleyen var mıydı? Ben Recep Tayyip Erdoğan tarafından da seçime gitmeyeceğini, tarafsız kalacağını düşünüyordum ancak yanılmışım. Beklemediğim şekilde düşük ihtimal verdiğim durum gerçekleşti. Kemal Kılıçdaroğlu lehine seçime gireceğine de hiç ihtimal vermiyordum. Şimdi Sinan Oğan neden Recep Tayyip Erdoğan safında seçime girdi bunu irdelemek lazım. Sonuçta geçmişte atıp tutmuşluğun, bol bol sallamışlığın, hatta babalada konuşmasında baya baya giydirdiğini de unutmamak lazım.

1- Siyasetin ruhunda bu var arkadaşlar. Bir gün gömer, ikinci gün över. Maalesef Türkiye’de hala o demokrasi tarafı gelişememiş durumda. Hala kişisel çıkarlar ön planda.
2- Recep Tayyip Erdoğan’ın aldığı oy oranı Sinan Oğan’ı cezbetmiş olabilir. Ben desteklemesem de seçilecek, bari desteğimi açıklayayım da yarın bir gün farklı bir yerde olabilirim gibi düşünmüş olabilir.
3- İlk çıktığından beri Türk Milliyetçiliğinden bahsedip, HÜDAPAR konusunda sert eleştiri yapmasına rağmen bugün aynı safta yer alması anlamsız. Muhtemelen RTE’den HÜDAPAR’ın ittifak dışına gönderileceğinin sözünü almış olabilir.
4- Aklı selim her vatandaş şu durumda yaşanacak ekonomik sıkıntılardan sonra yakın zamanda bir erken seçim daha görebileceğimizi tahmin eder. Bu erken seçimde en büyük adaylardan birisi olma özelliği taşımak istemiş olabilir. Sonuçta sağ seçmen zaten ona yakınken, %35’lik AKP oylarının bir kısmını bu sempati ile kendi lehine taşımış olabilir.

Yine de arşiv unutmaz. Sosyal medyada yaptıkları tek tek dönmeye başladı. Söyledikleri daha doğrusu. Kendi düşüncelerim bu şekilde. Seçimi de bu destekle RTE kesin kazandı sayılır.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
May 23, 2023, 07:28:15 AM
Merited by Vispilio (1)

MHP nasıl yüzde 10 aldı diyenler için

MHP nin oyu yüzde 5 tir. Kalan yüzde 5 ak parti oylarıdır.
Aynı şekilde İyi partinin de oyu yüzde 5 tir.

Akp ile MHP arasında oy geciskenligi çok fazla şuan bu iki parti tamamen birbirine entegre oldu. Ak parti seçmeni mecliste MHP ye de oy atıyor.

Ak parti desteği ile MHP iki seçimdir iyi partiyi geçiyor. Bu da iyi parti'nin milliyetçi oylar üzerinde tamamen basarısız olduğunu gösterir.

Peki ip oyu kaç onunda yüzde 5 kalanı ise  akp chp diğer partilerden vs den geliyor.

Biraz objektif bakıldığında ;

MHP+AKP nin tamamen klik olusturdugunu ve bir parti sayılabilir iki parti arasında oy geciskenligi çok fazla.
CHP daha çok sol kesimle birleşmeye başladığını
İP başarısız olup amaçsız kaldığını.

görebilirsiniz.

Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
May 23, 2023, 11:26:12 AM

Mümkün mertebe artık polemiğe girmiyorum seninle farkındaysan, en son ağır hakaretlere kalkıştığından beri, o seviyeye inmemin bana zarar vereceğine karar verdiğim için, uzak duruyorum. Yine bu mesajımda bir tartışma yaratmak, bir kavga çıkarmak için değil, ama gerçekten gönülden sana destek olmak için bir şey yazmak istiyorum, belki gerçekten dinlersin, belki gerçekten anlarsın, belkide umursamaz yine agresif ve hakeratamiz laflarına devam edersin, bende bu seviye benim inebileceğim bir seviye değil derim ve bir daha yardımcı olmaya çalışmam.

Öncelikle birinci yardımcı olmaya çalıştığım konuya geleyim;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5452838.0

Bu konuda senin bir mesajın var; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5452838.msg62250677#msg62250677

Yapılanın yanlış olduğu, ve bu dayatmanın doğru olmadığından bahsetmişsin. Düşüncen bu.

Sonra ben bir cevap verdim, ve dedim ki haklısın ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5452838.msg62251281#msg62251281

Ben sen haklısın dedikten sonra naptın? Bak sana hak vermiş olduktan sonra hemde, bu mesajı paylaştın; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5452838.msg62254844#msg62254844

Şimdi sen bir yorum yapıyorsun, ben sana katılıyorum ve haklısın diyorum, sonra sen bana katılma diyorsun, peki bunun akabinde noluyor?

Ne olduğunu göstereyim, sen insanlar sana katılmasın dedikten sonra, insanlar katılmayınca tepki gösteriyorsun; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5452838.msg62286850#msg62286850

E kardeş sen ne istiyosun, katılınca katılma diyorsun, katılmayınca islam düşmanı bunlar diyorsun, böyle olmuyor ki, napalım haklısın diyelim mi demeyelim mi? Dersek ayrı suçlu oluyoruz, demezsek ayrı suçlu oluyoruz.

Bunu bir kenara not alalım, sende bir bak, belki ben yanlış görüyorumdur, belki ben seni yanlış anlaımşımdır, küfür kullanmadan efendi bir dille yazarsan okur anlamaya çalışırım neresini yanlış anladığımı. Ama benim sana tavsiyem insanlar sana kulak verip dinlediğinde ve hak verdiğinde, saldırma onlara, yani.. çok garip değil mi? Biri haklısın diyor, saldırıyosun, haksızsın diyor, saldırıyorsun. Çok ilginç.

----------------

İkinciye gelecek olursak.

Ben bir müddettir farkındaysan ne sana, ne senin dediklerine cevap vermiyorum, baya bir oldu, ben daha düzgün bir ortam kuralım, bu kadar kavga etmeyelim peşindeyim, belki geçmişte benimde hatam olmuştur, olduysa özür dilerim, fakat düşüncelerimden dolayı saldırdığın aday 24 milyon 595 bin oy aldı, izin verirsen bunların tamamına teror destekçisi demene müsade edemeyeceğim, sürekli bir "pkk'lı bunlar" propagandaysıyla 24 milyon 595 bin adet bu halkın vatandaşına yaptığın hakarete elbette bir cevabım vardı. Hadi onuda bıraktım, hadi artık onada cevap vermiyorum, ok, ama sen durmuyorsun ki. Ben asla ama asla sana cevap vermezken, sadece son 2 günde yaptıkların;

Bugün, kesinlikle ne dediğimi anlamadan, sol milliyetçilik, 68 kuşağı, ve hatta ittihat ve terakki düşüncesinin "artışta" olduğunu, yani ANA MUHALEFET gibi koskocaman bir yer değil bak, artışta olduğunu, daha gençlerde bile yeni başladığını söylediğim, seninle gram alakası olmayan, sana asla cevap olmayan bir mesajıma cevabın; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5444454.msg62286892#msg62286892

Canım kardeşim, öncelikle KK sol milliyetçilerin, ittihat ve terakkicilerin adayı değil, ana muhalefetin adayı, ve hatta şuan 2 adaydan biri, zaten 2 kişi kaldılar. Ben demiş miyim yeni artmaya başlayan sol  milliyetçiliğin adayı KK diye? Öyle bir iddiam olmuş mu? Yazdıklarımda geçiyor mu bu tarz bir çıkarım? Varsa ben özür dileyeyim senden, ama ne sana yazılmış, ne KK onların adayıdır demediğim bir mesaja cevap olarak kalkıp

"ciyaklayan bir cahil cühela internet kafe sıçanını kapanda sıkıştırmaktan daha çok hoşuma giden tek şey "ultra-gerçek-sol-ilerici milliyetçi" seçmeninin cb adayının hdp tarafından mlkp sözde lideri hasan ocak'ın mezarı başında desteklenmesidir. Smiley "

şeklinde cevaplıyorsun. Öncelikle ben sana yazmadım, yazdıklarım sana cevap değildi, akabinde kimseye hakarette etmedim, hiç argoda kullanmadım, fakat benim DEMEDİĞİM bir şey hakkında, sanki demişim gibi bir propaganda yapıp, sonrada hakaret etmen, ne kadar doğru? Bu yaptığın çok büyük terbiyesizlik, gerçekten kınıyorum, lütfen eleştiri yapacaksan bile adabıyla yap, böyle terbiyesizliklere gerek yok.

Son olarak yine yetmemiş, hıncını alamamış olacaksın sanırım ki ; https://bitcointalk.org/index.php?topic=5453242.msg62286946#msg62286946

Böyle benim hiç bulunmadığım bir başlıkta, tekrar bana hakaret etmişsin. Yine aynı tabirleri kullanmışsın. Bilmiyorum nereden öğreniyorsunuz böyle bir uslubu, ama hiç yakışıkalmıyor bu foruma. Bu forumda senin haricinde hiç kimse birbiriyle iletişim kurarken böyle hakaretler etmiyor, tek eden ve edilen sensin, burada başka iktidar destekçisi arkadaşta var, ne bana hakaret etmişliği var ne başkasına.

---------

Benim senden küçük ricam, ben seninle muhattap olmamaya çalışıyorum, sende benimle olmazsan çok sevinirim, aynı başlıklarda denk gelebiliriz, bu çok doğal, fakat birbirimizle alakalı yazmayalım en azından, bu küçük ricamı kırmazsan sevinirim. He illa bir cevap yazacağım, benim kime cevap vereceğime kimsa karışamaz, ricanı reddediyorum dersen, en azından daha küçük ve aslında olması gereken şey olan ricam bana hakaret etmezsen çok sevinirim, daha düzgün bir uslüp ile siyaset konuşmak mümkün, hakaretlere gerek yok, herhangi bir şey kazandırmıyor sana bana hakaret etmek, sadece diğer insanların senin karakterin hakkında ki görüşlerini şekillendirmesini sağlıyor, lütfen kırma beni, ve mümkünse beni muhattap alma, alacaksanda küfür etme.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀