Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:45:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bu iş nereye gidiyor arkadaşlar  (Read 171 times)
ajanwalker (OP)
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
May 02, 2023, 06:52:37 PM

Eskiden şaka maksatlı doge çıkmış bir tane vardı ve hızlı vs diye borsadan borsaya transfer için doge kullandık. Sonra Elon çıktı "Doge Doge" dedi Doge  ciddi hype yaşadı.
Sonra shiba çıktı o aldı başını gitti.
Eskiden proje odaklı yatırım yapıyorduk xrp için xlm için dgb için kuracağımız bir cümle olurdu.
Sonra defi çıktı hah tamam dedik kripto'ya uygun. Sonra NFT çıktı. Ben hâlâ neye yarıyor bilmiyorum. ( Belki de benim cahilliğimdir)
Şimdi arbitrum ağında Aidoge çıktı en dip seviyeden 1000 kat gitti deniliyor. Sonra Arbitrum ağında Pepe airdrop oldu kurbağa mı kaplumbağa mı belli değil.
Kripto kedi köpek karga domuz her türlü hayvan figürü ile meme token çıktı.
Bu meme tokenler ne işe yarar. Mesela şuan Pepe ya da Aidoge ne iş yapar. Bu işin sonu nereye varacak. Çok uzun olmasın diye burada kesiyorum. İçi dolu olan ve bilgisi olan varsa dökülsün bakalım 😄

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
May 02, 2023, 07:21:57 PM
Last edit: May 02, 2023, 07:40:07 PM by kriptobaron

Kriptonun kumarı da bu bende mesela daha sağlam projelerden kar elde ettiğim zaman kendime 3-5 o kardan para ayırıp fantezi yapacak yer arıyorum o da shit projelerde oluyor genelde.
PEPE son zamanlarda çok güzel ses getirdi geçenlerde CZ ye soruldu sanırım listeleme falan durumu o da topluluğa bakıyoruz 1-2 hafta sonra sönüp gidecek projeleri genelde desteklemiyoruz tarzında bir açıklama gördüm.

Shiba da böyle başlamıştı şuan ki PEPE gibi sonradan Binance herkesi şaşırtan listeleme haberini paylaşmıştı.
Milyonda bir de olsa böyle shitler çıkıyor ve ortada proje anlamında hiç bir pok yokken birden bire yakalanan hype'dan dolayı projelenmeye başlıyorlar.
Bu aralar bu shitler piyasaya bir hareketlilik getirdi herkesin dilinde fakat acı bir gerçek de var ki Kripto da bir çok kişi çekip cebe indirmediği parayı kazandığını sanıyor.
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 480

View Profile
May 02, 2023, 07:31:27 PM

1000 kat ne ki.

Yüzde 4300 artmış Pepe varken Aidoge solda sıfır kalıyor. Vallaha uzun süredir araştırıyorum Memetokenlerin tek esprisi topluluğu olması. Bundan başka hiç bir şey yok. Pepe’nin topluluğu ciddi şekilde arkasında durdu ve 15 günde bu artış yaşamasıyla bir çok milyoner yaptı. Hacme bakar mısınız? Boş bir hacim yok. Merak ettiğim hangi shiti patlatacaklarını nasıl biliyorlar?

Kaynak Coinmarketcap

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
May 02, 2023, 07:36:03 PM

Bir soru da ben ekleyim konuya.
Cz yarın bir gün çıkıp PEPE'yi listelerse piyasaya nasıl bir hareket getirir Shiba da nasıl olmuştu boğa da eklemişti sanırım onu.
hasgeryar
Full Member

Activity: 348
Merit: 119

View Profile
May 02, 2023, 07:41:02 PM

Eskiden şaka maksatlı doge çıkmış bir tane vardı ve hızlı vs diye borsadan borsaya transfer için doge kullandık. Sonra Elon çıktı "Doge Doge" dedi Doge  ciddi hype yaşadı.
Sonra shiba çıktı o aldı başını gitti.
Eskiden proje odaklı yatırım yapıyorduk xrp için xlm için dgb için kuracağımız bir cümle olurdu.
Sonra defi çıktı hah tamam dedik kripto'ya uygun. Sonra NFT çıktı. Ben hâlâ neye yarıyor bilmiyorum. ( Belki de benim cahilliğimdir)
Şimdi arbitrum ağında Aidoge çıktı en dip seviyeden 1000 kat gitti deniliyor. Sonra Arbitrum ağında Pepe airdrop oldu kurbağa mı kaplumbağa mı belli değil.
Kripto kedi köpek karga domuz her türlü hayvan figürü ile meme token çıktı.
Bu meme tokenler ne işe yarar. Mesela şuan Pepe ya da Aidoge ne iş yapar. Bu işin sonu nereye varacak. Çok uzun olmasın diye burada kesiyorum. İçi dolu olan ve bilgisi olan varsa dökülsün bakalım 😄
PEPE'nin başladğı mcap 2k...Yalnız eski boğada da kurbağalı tokenler çıkmıştı ama köpeklerden fırsat bulamadılar.Nasip bu yılaymış.
20$'ın 14 günde 1m$'a olduğu bir kripto aleminde, forum dahil heryerde PEPE token reklamı yapılıyorsa meme tokenlerin gücü,popülaritesi artık yadsınamaz.  
Meme tokenler bi boka yaramaz ama kriptodan bi bok anlamayan ve merak edenleri kolayca kendine çeker. Öyleki yakalayan içinde tam para basma makinesi bu shitler.
Öyle veya böyle meme boğasındayız.ETH ağında çok iyi kazanç sağlayan shitler mevcut ve hergün yeni birisi çıkıyor , bsc ağıda bunu takip edecektir.
2 haftada 1000$'ı UNI'de iyi çok bir miktara çevirdim.

Major coinlerden hangisi bir günde 10x+ yapıyor? Hiçbiri...Twitter ve diğer sosyal medyalarda en deneyimli  deneyimsiz , büyük  küçük tüm hesaplar bugünlerde meme shilliyor.
Pepe'nin günlük tweet etkileşimi 3 milyonu geçiyor.
Çoğu biliyor %99'dan bir cacık olmayacak ama meme tokenler kısa zamanda en çok kazancı veya zararı veren kriptolar.
Eninde sonunda %99'ı kaybolup gidecek ama bir önceki meme boğasında shiba,babydoge,floki vs gibi bunda da topluluğu sağlam olanlar kalıcı olacaktır.
Bu dalganın bence en iyi yanı yatırımcının aç ve bundan yararlanan sosyal medya balina , shill tayfasının başka sağlam coinlere işleri bitince yatırım yapması olacaktır.
Meme tokenler artık kripto ekosistemin öyle veya böyle bir parçası trendi görmezden gelineceğine takip etmek en iyisi.
Bir pepede şimdi BSC'de 4 saate 5m$ hacim ve 5x yaptı.Trendi ve parayı takip edin bir meme token gider başkası gelir.

eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 703

View Profile
May 02, 2023, 07:50:48 PM

Çoğu yeni kişi kriptoya böyle coinlerin sayesinde geliyor. Tamam bu kriptonun güvenilirliğine zarar veriyor bence ama bilinirlik de önemli. Gelen daha sonra az çok öğreniyor. Bu piyasaya yön veren şeylerden biri de hacim olduğu için bunlara ihtiyaç var. Yani ihtiyaç vardan kastım bu yollarla gelen kişi piyasadan zaten kopup gitmiyor. Bir şekilde kendini piyasanın içinde tutuyor. Bazıları da iyi paralar kazandırıyor bazıları da hırsa kapılanı yakıyor. Dengeyi kurabilmek önemli. Böyle coinler bitmeyecek de. Kimisi benim gibi uzak duruyor kimisi de sadece bu coinleri kovalıyor ama ikimizde piyasadayız ortak noktamız bu.

█████████████████████████
██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
█████████████████████████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 02, 2023, 07:52:16 PM

Eth ağındaki hype'ı kaçırdım arbitrumdakileride komik rakamlara vermiştim 2 gün önce binance ağını gezerken pinksalede bu pepeorijinals'i gördüm dedim ufak birşey atayım 0.3 bnb attım elemanlar 1700bnb topladı ve aşırı derecede güvenli yol almaya çalışıyorlar üzerine satın alan satmıyor şuan 6xleri geçtik onuda gittim soğuk cüzdana attım aldığım yere gelirsa satacağım yoksa arb ağında yaptığım hataları söylerem kafayı yersiniz. aidoge mi desem aishib mi desem sattıktan 10x yapanlar mı desem kafayı yedim. Üzerine alıp sıfırlandıklarımı söylemiyorum. Son bir ayı komple zararla kapattım. Şükür sui çıktıda yırttık.

PEPE' çıktıktan 2 gün sonra gördüm lan dedim bu alınırmı Cheesy Şuan mecx'i açın ne kadar meme varsa bakın durumuna

SHIBAI başından yakaladım korktum kaçtım şimdi kaç x yaptı. Rekt listelendiği zaman izledim.

Bu işin nereye gittiğinden ziyade dönemi yakalamak gerekiyor. Zamanında defi'yi kaçırdım arkasından baktım bu sefer arkasından bakmayacağım.

Elemanlar çok güzel shilliyor yarın sabah belki mcap 1m de olacak bilemem ama elemanları taktir etmem lazım.

Sadece meme coinler değil saçma salak launchpadlerde 10xler havalarda uçuşmaya başladı.  Sanırım birşeyler olmaya başladı. İnsanlar korku duvarını aşmışa benziyor bunun arkadasından biraz yükseliş görürsek şaşırmam.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
May 02, 2023, 09:41:24 PM

Bu bir çeşit kumar. Oyun kuralları ise farklı. Sosyal bir kumar diyebiliriz , neyin hype olup olmayacağını kestirmeye dayalı bir oyun.
İşinin sonuna bir yere gideceği yok her zaman olmaya devam edecekler.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1246

View Profile
May 03, 2023, 11:07:35 AM

İçinde PEPE barındıran bütün projelere girmek istiyorum öyle bir shilliyorlar ki her ağ da fiyatı şişmiş bir PEPE görüyorum her zaman. En olmadık markette trendlerde bir kaç tane PEPE oluyor. Fiyatlanmadan, fiyat şişmeden nasıl yakalıyorlar hiç anlamıyorum. Bende sadece şöyle oluyor isimlerini görüyorum geçiyorum almaya yeltenmiyorum bile çoktan fiyatlandıklarından dolayı.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
May 03, 2023, 11:45:09 AM
Merited by Vispilio (3), kriptobaron (1)

çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar. sadece bu kadar. asla çekirge olmayın. belli bir yatırım şekliniz olsun ve onu esnetmeyin. peppe, pappa, sikke falan amatör eğlendirir. asla bir kuruş para koymam. genelde bitcoin/ethereum alır üstüne yatarım. arbitrum cüzdanlarımı da claim etmek için bu sitelere bağlamam ve bu coinlere/kontratlara harcama izni vermem. bu süreçte mesela herkes kedi köpek kovalarken orbofi + arbipad kovalıyorum. ben yine kazanacağımı düşünüyorum. bundan önce de sui kovalamıştım. kucoin 15 biletli her hesaba alım hakkı verdi. oradan hesap edin işte. buna ek olarak, biraz kitap/makale okuyalım, zenginlerin hayatını bir de onlardan dinleyelim. çoğu bize bileşkenin ve sermayenin gücünden bahsediyor. kısa vadeli değil de uzun vadeli yapılan hesapların mutlaka zenginliğe gittiğini söylüyor.. yani bilmiyorum, inananan var mı buralardan 1000x konup $4.5mio kazanıldığına... bunlar masal arkadaşlar.. üzgünüm ama masal. gerçek değiller. hemen realist yatırım planları yapıp kendinize farklı bi strateji belirlemeniz gerekiyor.

5000ggg al (hesapladım maks verim 5000ggg'de ama ben 10k koydum); arbipad'e fişekle bunları birkaç hesap multile. $500 ggg stake edip ~$200 alım hakkı + 2. round'da fcfs kazanma potansiyeline sahip olacaksınız. mal $150k imc ile başlıyor. ekip ağır gerizekalı değilse ilk %20 pay ggg'den oluşacak zararı ve ana paranızı çıkartıp üstüne kâr bırakır.. %80 cebinize kalır; hatta pad tutarsa gelecek olan dealler bile değerlendirilebilir. yine garanti değil ama bi hesap kitap var. ne bilim abi; s/kmişim aidoge'sini, shiba'sını, elon musk'unu; hiçbiri benim risk algımdan daha iyi sonuç veremez... tabi arbipad de zarar edebilir ama önemli değil.. bu hesap asla bi kumar değil.
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
May 03, 2023, 05:16:21 PM

Bu işin nereye gideceğine dair bir yorumda bulunamam. Forumdaki eski üyeler bunu daha isabetli yorumlar. Fakat ben kripto paralara bir felsefesi ve misyonu olduğu için girdim. Eğlence sektörünü andıran görüntüler ile karşılaştığımda kendimi çocuk parkında hissediyorum. Ben bile bunları hissediyorsam Satoshi bugünleri görse kim bilir ne hissederdi. Bitcoin ve altcoinlerin farklı kavramlar olduklarını biliyorum ama Bitcoin kripto para ekosisteminde bir devrim yaratmasaydı altcoinler olmazdı. Satoshi'nin yarattığı ekosistem insanları bankaların esaretinden ve enflasyondan korumak amacıyla yola çıkmışken bir avuç züppenin eline düşmüş.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
50promil
Member
**

Activity: 783
Merit: 42

View Profile
May 04, 2023, 07:08:19 AM

abiler o işler piyango . vurana vurur . kimse kaybettiğini söylemez bu işlerde kazandığı 10 doları 1000 dolar olarak söyler . inan madencilik yapsan daha gerçekçi kazanırsın .
Pages: [1]
  Print  

Jump to: