Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:33:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btalk inu meme  (Read 246 times)
Cleverjunta (OP)
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 02, 2024, 07:43:04 AM
Merited by Vispilio (3)

Foruma ithafen btalk Twitterin tatlı eski kuşu mavi ardicda logosu. Tamamen meme. Basit bir site kimbo tarzı, çok az reklam bütçesi 250 avaxlik havuz başlangıcı.avax tamamen gelişigüzel ağ değiştirilebilir.arb ağı da iyi olur konuşulur ayarlanır. Likidite kilit 12 ay aylık parça parça.sonucta deneysel bir şey kimse batsın istemezuk. Toplam 300 avax diyelim site reklam likidite. 4 kişi daha aranıyor. 50 ava havuzda güvence altında 10 avax ise giderler için yok sayabilecek arkadaşlar aranıyor. Detaylar konuşulur. Daha önce meme denemem oldu ancak pinksale üzerinden deneysel bir şeydi ve tamamen pinksale tuzağı olduğunu gördüm.
1714754000
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714754000
Reply with quote  #2

1714754000
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714754000
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714754000
Reply with quote  #2

1714754000
Report to moderator
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 02, 2024, 11:41:40 AM

Arb ağına ağı canlandiricak benimsenecek bir meme lazim.aidoge fln 5am anlamıyla mem degil ve hypi olmuş bitmiş isler
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 03, 2024, 03:05:49 PM

Uyurken aklıma Bambi geldi nedense Bambi inindaha iyi bir isim olacaktir. Bu arada isme aldanıp biri başlatır falan aldanmayın ben forumla birlik olmadan asla baslatmam
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 03, 2024, 04:31:21 PM

bir kaç kşiye msj gönderdim memelerle ilgilendiğini gördüğüm. maliyet plan her şey var önemli olan destek. bitcointalk topluluğu tarafından oluşturulan meme var anonim oluşturulan meme var. arasında çok büyük söylem farkı. havuz giderlerini kesinlikli kaybetmiyeceksiniz ve cüzzi bir miktar site reklam vs gideri için masrafı göze alacaksınız(5avax).ve ne olursa olsun havuzu bozacak şekilde işlem yapmıyacaksınız. ilgilenenler msj atabilir.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
January 03, 2024, 07:13:15 PM

bir kaç kşiye msj gönderdim memelerle ilgilendiğini gördüğüm. maliyet plan her şey var önemli olan destek. bitcointalk topluluğu tarafından oluşturulan meme var anonim oluşturulan meme var. arasında çok büyük söylem farkı. havuz giderlerini kesinlikli kaybetmiyeceksiniz ve cüzzi bir miktar site reklam vs gideri için masrafı göze alacaksınız(5avax).ve ne olursa olsun havuzu bozacak şekilde işlem yapmıyacaksınız. ilgilenenler msj atabilir.

Sonra salonu da balkona katacağız değil mi hocam Smiley bu havuzu oluşturanlar arasında havuzu bozmama işlemini nasıl sağlayacaksın? Bu insanlara güveni nasıl vereceksin? Ki 5 avax dediğin 5K öyle ufak hadi gitsin sorun olmaz diyebileceğin bir miktar değil yani. O yüzden bu yapmaya çalıştığın proje başlamadan biter yani.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
January 03, 2024, 10:51:25 PM

hocam ben senin niyetinin kötü olduğunu düşünmüyorum, kötü niyetli biri olduğunu düşünmek de istemiyorum, zaten konuyu tartışmaya açarak fayda sağlayabilir düşüncesiyle karşıt fikirleri de duymak istemişsin ama globaldeki çeteler trust sistemine hakim ve bu gibi konuları kendi lehlerine çok rahat kullanabiliyorlar (yarın ne olacağı beli olmaz).

ben sizinle veya bu forumdaki diğer arkadaşlarla deneysel bir çalışma olması için böyle bir işe girişmek isterdim ama memecoinler hakkında çok büyük olumsuz düşüncelere sahip olduğum için içimden böyle bir işe bir kuruş bile para yatırmak gelmiyor. size ve diğer arkadaşlara başarılar dilerim.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
January 04, 2024, 12:02:42 AM
Merited by Vispilio (2)

Sonra salonu da balkona katacağız değil mi hocam Smiley bu havuzu oluşturanlar arasında havuzu bozmama işlemini nasıl sağlayacaksın? Bu insanlara güveni nasıl vereceksin? Ki 5 avax dediğin 5K öyle ufak hadi gitsin sorun olmaz diyebileceğin bir miktar değil yani. O yüzden bu yapmaya çalıştığın proje başlamadan biter yani.

https://www.imdb.com/title/tt13957560/
bu filmde buna benzer bir problem işleniyordu (gerçek bir hikayeden esinlenilmiş) coin değil de borsa hakkında bir film
esasında bu problem btc'de de vardı onu satoshi halletmiş kendisi ilk üretilen btc'leri (zorluk ve halvinglerin başında )alıp stoklamış dolayısıyla piyasada arz daha da kısıtlanmış, bu da fiyata olumlu yansımış. tabi şimdilik! kuantum bilgisayarlarla şifreler keyler kolaylıkla çözülebilir deniyor ha satoshi'ye göre bu gücü elinde tutan bunu yıkmak için kullanmaz diyor teknolojinin zamanla gelişmesini hesaba katarak "mantıklı hareket" öngörüyor.

memecoin yerine https://bitcointalk.org/index.php?topic=5466226.0 şuradaki gibi daha elle tutulur bir proje olsa cazip olabilir bence ve avax yerine ethereum ya da bsc ağı daha mantıklı gibi, avax ağındaki tokenı hangi dex'te satacaksın?

2021 boğasında kafamdaki projeleri yaptıracak eleman bulamamıştım. Örnek veriyorum launch esnasında claim ve anlık satış için hizlı bir bot. Claim esnasında inanılmaz yükselişler oluyordu akıllara sığmayacak kazançlar elde edenler gördüm çoğu bot. Eleman slippage kısmını sınırsız yapıyor fiyat nereden giderse gitsin hesabı anlamsız kazançlar elde edebiiyorlar.

Onun haricinde yeni ağlarda dexler yok örnek veriyorum tenet, luksu vsvs ağ yeni çıktığında insanlar alacak ürün arıyor adamlar dex yapıyor anlamsız fiyatlamalar yapıyor öyle bir dex üretip ufak bir likidite ile çalıştırabilmek isterdim bırak ömür boyu çalıssın kaldırıp kaçmak yok nasıl olsa swaplardan inanılmaz kazançlar geliyor. Bildiğin pasif gelir.

Token generatör siteleride güzel kazançlar elde edebilir.

Kafası çalışan genç nesil kriptoya baktığında birçok pasif gelir sağlayacak kaynaklar çıkartabilir.

burada da baya işe yarar fikirler görüyoruz @mandown hocam baya kafa yoruyor bu işlere...
vur-kaç yerine sürekliliği olabilecek projeler güven veren tarzda hareketler denenmeli bence

bazen birbirine benzer prjeler arasında müthiş fark oluşabiliyor, bunun için sinerji ve inovasyon gerekiyor. daha önce uygulanmış bir fikri yeniden ama farklı bir sunumla yapınca müthiş bir başarı elde edilebilir. mesela ev kiralama yerine airbnb
https://www.imdb.com/title/tt12005128/ wework ve Adam Neumann hikayesi

wework ilginç bir hikaye, sürekli büyümeye dayanan bir balon oluşum haline gelmesi ve artık sürekli fonlanan amerikan bankaları misali bir hikaye...
memecoinde doge, elon musk ile hak ettiği değeri gördü bence ama eski hali potansiyel taşırken artık stabilcoin olma yolunda ilerlior gibi

daha çok şeyler yazılabilir...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 04, 2024, 06:42:03 AM
Merited by Vispilio (1)

Güven konusunda destekliyici arkadaşlara kyc yapacahim kendi adima deneysel bir proje ama onu açık olarak görüyorum kötü bir niyetim art niyetim yok bunu hissettirebilmisim teşekkürler. Traderjoe uygun bir yer yenincikan memeler için muazzam işlem hacimleri dönüyor. Ağ olarak arb ağızda olabilir destek görür ise proje ağda hareketlilik yaratması adına destek bile alabilir. Türkiye için büyük rakamlar olsada kripto için küçük rakamlar. Ve küçük çap daha iyidir memede insanlara 0 attırma hissiyatı uyandırır hedef koydurtur. Böyle bir projeyi pek ala bir kişi bile yapabilir ama küçükse olsa bir tolluluk oluşturmak benimsenmek çok daha faydalı ve büyük bir reklam içeriği oluşturuyor. Havuzu bozmayacak şekilde işlem hacmi yapılmasında güven esasına dayanıyor ne yazikki.kodlanabilir Max işlem limiti getirebilirsiniz ama buda kültüre ters. Giden 5 avaxida anonim belirttiği cüzdan üzerinden ilk satin alımlar ile çıkarabilirler burada havuzu bozmamak etken nokta.ve ne olursa olsun havuza ilk yatırım asla altına düşmüyor.  Vereceğiniz yatırım kimi için çok kimi için hiç bir şey ama buna destek olup sağladığı fayda paha biçilemez. Deneysel bir proje meme olarak çıkıp üstüne nft drop atılabilir luach sistemi başlatılabilir borsa listelemesi ve cmc işin aciksasi kolay kısımlari araştırdığımda bunlarda gelir
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 04, 2024, 06:45:55 AM

Evet ağ değişikliği olabilir mesela arb ağında simbarb yaparsın uyumlu olur. Burada yapmak istediğin bir topluluk ile bir kültür oluşturturmaya çalışmak. Cevapsız bıraktığım noktalar olabilir ama bunun deneysel bir proje olduğunu meme olduğunu ve dolayısı ile üstüne cok fazla ekleme yapılabileceğini belirtmek isterim.
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 07, 2024, 11:38:04 AM

böyle bir işe süreklilik kazandırmak adına küçük bir miktar vergi ekleyip 1-1.5 gibi fon sağlanabilir, likidite eklenebilir ve holderlara ödül verilebilir. listelmesi sonrası bir nft koleksiyonu yapılıp drop atılabilir. sağlanan fonla lauch sistemi eklenip projeler fonlanabilr ve nft sahiplerine bunlardan drop atılabilir. yapılabilirde yapılabilir. sonrasında bilgi ve haber için ödüllü bir ek başlık açılabilir. meme ile başlar nft lauch şeklinde evrilebilir. başlangıç için az,orta vade için orta uzun vadede iyi bir teknik bilgi ister uzun vadede bu teknik bilgi kolayca satın alınabilir. deneysel başlayıp yol alabiliriz yada başarısız olduk deyip çekilebiliriz dürüstçe Cheesy
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
February 16, 2024, 10:56:48 AM

Konu üzerine tartışmak konuşmak istiyorum ama pek ilgi çekmiyor sanırım. Gadget protokol olabilir mesela çok kollu bir meme. Ekosistem içinde ekosistem gibi. Meme olarak başlar lauch paltformu ekler üstüne forum ekler üstüne canlı yayın (genel olarak+18)  ve belli bir miktar  cuzzi fee ile fon oluşturup yatırım ve kazanç sağlama secenigide eklenebilir. Ucu bucağı yok. Doğrudan satın alınıp kriptoya eklenebilecek bir sanal gerçeklik projeside var ama açıkçası sanal gerçeklik pek ilgimi çekmiyor. Ve çok büyük sapma olur. Yok mu tartışmak isteyen değerlendirmek isteyen.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
February 17, 2024, 09:45:44 PM

önce fon bulmak lazım sonra bu işlerden anlayan birilerini ardından pr ve comunity bi de binance'a girdin mi hooOoopp 1b dolar Cheesy olmuycak şey değil de onu bize yedirmezler dostum

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
February 18, 2024, 06:55:21 AM

wolwoo hocam haklı yedirmeyebilirler ama dünyanın peşinde değiliz san marinoyu alsak yeter. bu dünyada ses getirir. 5$lık fon yeterli olacaktır olarak görüyorum şuan. bu fonu kendimde sağlayabilirim pek ala ama fon topluluk tarafından sağlanmalı ki  pr olsun topluluk oluşmaya başlasın. para veren savunur çalışır Cheesy (Türkiye ve San Marino arasında 1. Dünya savaşından kalma bir savaş hali mevcut.)
wolwoo
Legendary
*

View Profile
February 18, 2024, 08:58:41 AM

wolwoo hocam haklı yedirmeyebilirler ama dünyanın peşinde değiliz san marinoyu alsak yeter. bu dünyada ses getirir. 5$lık fon yeterli olacaktır olarak görüyorum şuan. bu fonu kendimde sağlayabilirim pek ala ama fon topluluk tarafından sağlanmalı ki  pr olsun topluluk oluşmaya başlasın. para veren savunur çalışır Cheesy (Türkiye ve San Marino arasında 1. Dünya savaşından kalma bir savaş hali mevcut.)
5$ mi? ben de sandım kelle başı 1k 5k falan lazım
ciddi bir proje olursa eşe dosta haber salıp UNUTMALIK destek alınabilir @bthd gibi forumda herkesçe tanınan güvenilen bir üyeden liderlik edilmesi istenebilir, katılım da artar hatta fullenir bile

Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
February 24, 2024, 06:14:47 PM

5$ mi? ben de sandım kelle başı 1k 5k falan lazım
ciddi bir proje olursa eşe dosta haber salıp UNUTMALIK destek alınabilir @bthd gibi forumda herkesçe tanınan güvenilen bir üyeden liderlik edilmesi istenebilir, katılım da artar hatta fullenir bile
k basmamış tabiki hocam 5k lık bir fon Cheesy güvenilmez olduğumu büdşünmüyorum ama forumda güvenilen bilinen insanlarla çalışmayı isterim.  zaten büyük + sı bu.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
February 24, 2024, 06:29:09 PM

Hocam şuan scroll ağında insanlar tx için saldıracak yer arıyor eth ağına galan gerek yok 10.000 dolarlık likidite ve belli bir airdrop kriteri hazırla veya bir nft mintlettir oradan belli miktarda token airdrobu yap nftden gelecek olan para ekleyeceğin likiditenin %40'ına denk gelsin al sana sınırsız kaynak. Millet zaten saldıracak yer arıyor birkaç dolarlık nftler ile 15 milyon lirayı cepleyenler var.

1. 50.000 lik bir nft paketi oluştur
2. 1 Dolardan airdrop karşılığı sat her birine 100.000 tane zırt zor token ver
3 5 milyarlık tokenı mintle ve nft satın alanlara yolla
4. %40'ını likiditeye ekle
5. 30.000 usd cepte. onun 10.000 dolar ile reklama harca
6. 20.000 usd bildiğin bedava paranı al otur

1 dolar koyan yatırımcıda mutlu olsun sende mutlu ol

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
February 25, 2024, 06:39:27 AM

Hocam şuan scroll ağında insanlar tx için saldıracak yer arıyor eth ağına galan gerek yok 10.000 dolarlık likidite ve belli bir airdrop kriteri hazırla veya bir nft mintlettir oradan belli miktarda token airdrobu yap nftden gelecek olan para ekleyeceğin likiditenin %40'ına denk gelsin al sana sınırsız kaynak. Millet zaten saldıracak yer arıyor birkaç dolarlık nftler ile 15 milyon lirayı cepleyenler var.

1. 50.000 lik bir nft paketi oluştur
2. 1 Dolardan airdrop karşılığı sat her birine 100.000 tane zırt zor token ver
3 5 milyarlık tokenı mintle ve nft satın alanlara yolla
4. %40'ını likiditeye ekle
5. 30.000 usd cepte. onun 10.000 dolar ile reklama harca
6. 20.000 usd bildiğin bedava paranı al otur

1 dolar koyan yatırımcıda mutlu olsun sende mutlu ol

fevkaledenin fevkinde bir düşünce aklıma geldi bir kısmı ama alıp oturmak değil gittiği yere kadar götürmek tercihim Cheesy tam tersi bir yol izleme düşüncesindeyim ama olmayacak şey değil bu. oluru daha kolay hatta dediğiniz gibi.
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
February 25, 2024, 08:12:38 PM

bu arada aklıma yatmıyor değil cezbediyor. çıkmaza sokan tek nokta var şuan bu konuda. bağımsız bi koleksiyon oluşturmayı yaptım ama mint kısmında tüm koleksiyon görünüyor hangisini mintleyeceğini seçebiliyor. tek tip bilet bir fon nft oluşturup sonrasında meme droplayıp sonra gen2 ile koleksiyon yapma fikride güzel. koleksiyon oluşturup element üzerinden lauch başvurusuda olabilir.tabi bunun maliyetini bilemiyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: