Bitcoin Forum
October 07, 2024, 06:15:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İphone Değişim Kampanyası  (Read 39 times)
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 919

View Profile
Today at 12:46:28 PM
Merited by mandown (1), püsür (1)

Arkadaşlar çok cazip bir kampanya olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. İphone 13 128 GB modelini kullanıyordum ve garanti süresinin bitmesine 2 ay gibi kısa bir süre kalmıştı bataryası %86 seviyesine düşmüştü yani günde iki kere şarj etmek durumunda kalıyordum değişim şart gibi görünüyordu çok fazla para vermeden aynı cihaz almayı düşünüyordum bir yandanda kullandığımı satmadan yeni bir cihaz alma masrafına girmek istemiyordum ama bu kampanyayı görünce oldukça cazip geldi yaklaşık 5 bin lira fark ile eski telefonumu verdim yeni cihazı teslim aldım. Garantisi bitmek üzere olan cihazımı 32 bin liraya saymış oldular kendim satmaya kalksam o fiyata satamazdım.

Süreç nasıl işliyor: Alacağınız iphone ürün sayfasının içinde ürün fiyatının hemen altında eskiyi yenile kısmına tıklayıp adres ve telefon modelini seçiyorsunuz daha sonra cihazınızın çalışmayan aksamlarının olup olmadığını bölümleri işaretleyip ödeme aşamasına geçiyorsunuz sonrasında ürün size hepsijet kurye ile geliyor sizin ürünü inceliyorlar değidiğiniz gibiyse eski telefonu verip kuryeden yeni cihazı alıyorsunuz teslim ederken kutu ile birlikte teslim ettim kabloyu istemediler. Diğer modeller için yine ürün sayfasından tekliflere göz atabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/iphone-13-128-gb-beyaz-p-HBCV00000ODHHO

püsür
Hero Member

Activity: 1386
Merit: 687

View Profile
Today at 01:28:54 PM

Çok bildiğim konular değil ama ben yıllar önce böyle değişim denediğimde ederinin çok altında fiyat vermişlerdi. Güzel fiyat vermelerine şaşırdım, çok iyi olmuş. Güle güle kullanın hocam.
xzone
Legendary
*

Activity: 2730
Merit: 1533

View Profile
Today at 02:01:35 PM

Bir arkadaşım daha Hepsiburada’nın bu kampanyasından telefon almıştı. Herhangi bir sorun yaşamadı, piyasadaki en yüksek fiyata sayan kişiden daha yüksek bir fiyattan değişim yaptılar. Hem de aldığı fiyat da şişirilmemiş bir fiyattı.
Easycep ya da sokak arası telefondular fiyatı çok öldürüyor, Letgo vb. platform satışları da hiç kolay değil. En iyisi burası gibi bu işi yapmak için Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███

Duelbits 
██
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██
TRY OUR UNIQUE GAMES!
    ◥ DICE  ◥ MINES  ◥ PLINKO  ◥ DUEL POKER  ◥ DICE DUELS   
█▀▀

█▄▄

███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
███
▀▀▀
███
▀▀▀

███
▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
 KENONEW 

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀█

▄▄█
10,000x

MULTIPLIER
██
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██

NEARLY
UP TO
50%
REWARDS
██
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██
[/tabl
ZekiBeyy (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 919

View Profile
Today at 04:24:52 PM

Bir arkadaşım daha Hepsiburada’nın bu kampanyasından telefon almıştı. Herhangi bir sorun yaşamadı, piyasadaki en yüksek fiyata sayan kişiden daha yüksek bir fiyattan değişim yaptılar. Hem de aldığı fiyat da şişirilmemiş bir fiyattı.
Easycep ya da sokak arası telefondular fiyatı çok öldürüyor, Letgo vb. platform satışları da hiç kolay değil. En iyisi burası gibi bu işi yapmak için Smiley
Perşembe günü aldığımda 37 bin lira gibi bir fiyattı bu gün fiyat biraz daha düşmüş beyaz renk için gerçi bende beyaz renk aldım, iade verdiğim mavi renkti. İphone 13 modeli için iade alım fiyatı 32 bin lira (cihazda sorun darbe yoksa) bu fiyat gayet iyi bir fiyat telefoncuya gitseniz garantisi bitmeye yakın cihaza 20-25 bin arası bir şey teklif ederler. İlk defa bu kadar iyi bir değişim fiyatı gördüm ve yararlandım sizlerlede paylaşmak istedim. En güzel yanı kurye gelip telefona bakıyor telefonu sıfırlıyor veriyorsunuz ve sıfır kapalı kutu cihazı teslim alıyorsunuz. Çok fazla fark vermeden telefonu yenilemiş oluyorsunuz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: