Bitcoin Forum
March 19, 2024, 07:11:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: Български (Bulgarian)  (Read 494760 times)
stamen123
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 0


View Profile WWW
November 27, 2013, 01:13:21 PM
 #81

Нямах намерение да започвам спор или да обиждам някого, макар че начинът, по който съм задал въпроса, обяснява и реакциите.

Така както майнерите са необходими, за да се поддържа биткойна, така и предприемачите са обезателни, за да се въведе биткойн в ежедневието на хората и почне да служи като средство за размяна.

Peace Smiley
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1710832262
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710832262

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710832262
Reply with quote  #2

1710832262
Report to moderator
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
November 27, 2013, 09:50:15 PM
 #82

Нямах намерение да започвам спор или да обиждам някого, макар че начинът, по който съм задал въпроса, обяснява и реакциите.

Така както майнерите са необходими, за да се поддържа биткойна, така и предприемачите са обезателни, за да се въведе биткойн в ежедневието на хората и почне да служи като средство за размяна.

Peace Smiley

Стамен,

Няма обидени тук !!!  Grin

В спора се ражда истината !!!

Исках да видя позицията на Overcoin към Минното дело ... 

Много ми хареса как нарече миньорите -> майнери <- звучи сякаш всички са от Пловдив  Grin Grin Grin
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
November 27, 2013, 10:33:18 PM
 #83

Биткойн откъдето и да се погледне е една бинарна инвестиция. Ако инвестираш време или пари резултатът може да бъде само 1 или 0. Средно положение няма. Или си от първите, които правят баснословни печалби или си от последните, които правят само загуби. Няма такъв филм, като Биткойн модел за малки, но устойчиви във времето доходи!

Happy Thanksgiving, Overcoin !

Какво ще кажеш за днешната ситуация ?

В 10:20 сутринта Бостън-ско време Биткоин-а проби 1000$-вия таван на Mt. Gox , изглежда че американците започват да признават "бинарната валута"  ...  даже коментираха днес и на CNBC -> http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000222044

Overcoin, какви са твоите прогнози ?

PS: Със моите скромни 550 Gh/s със текущата сложност ( 610 мил. ) възнаграждението ми се равнява на 410$ на ден.  Shocked  Последната ми инвестиция ( ASICMiner Cube ) ще се изплати след 3 дни. Е, очакваме покачване на сложността след може би 24 часа така че това ще удължи процеса...
overcoin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile
November 28, 2013, 08:14:58 AM
 #84

Никак не ми се връзва това:

PS: Със моите скромни 550 Gh/s със текущата сложност ( 610 мил. ) възнаграждението ми се равнява на 410$ на ден.  Shocked  Последната ми инвестиция ( ASICMiner Cube ) ще се изплати след 3 дни.

с това:

Бих казал че копаенето е повече за признание  ( аристократичен статус  ) а не за печалби ( както Overcoin го представя )

Не разбирам, какви точно са ти очакванията? Кой трябва да признае твоят "аристократичен статус"? Какво удостоверие очакваш да ти се издаде, че си аристократ?
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
November 28, 2013, 09:26:06 PM
 #85

Никак не ми се връзва това:

PS: Със моите скромни 550 Gh/s със текущата сложност ( 610 мил. ) възнаграждението ми се равнява на 410$ на ден.  Shocked  Последната ми инвестиция ( ASICMiner Cube ) ще се изплати след 3 дни.

с това:

Бих казал че копаенето е повече за признание  ( аристократичен статус  ) а не за печалби ( както Overcoin го представя )

Не разбирам, какви точно са ти очакванията? Кой трябва да признае твоят "аристократичен статус"? Какво удостоверие очакваш да ти се издаде, че си аристократ?


Ако обърнеte подредбата ще ти се изясни ... ха ха

1: "Бих казал че копаенето е повече за признание" - в този период приходите ( в ЩД ) не оправдаваха достатъчно "копаенето" ..

2: " .... възнаграждението ми се равнява на 410$ на ден" - вече има някакъв финансов смисъл, в ЩД разбира се ... поне още 22 часа докато се вдигне сложността ...

Относно "аристократичния статус", може би не съм се изразил правилно на български - имах в предвид "признание" или "статус/положение" ( анл: Nobility ) в средите на "миньорите" ... нямам претенции за сертификат ... но всякакви такива приемам без възражения ... но стига вече за мен ...


Overcoin, помолих ви като финансов експерт да коментирате този "феномен"  - "Биткоин-а проби 1000$-вия таван на Mt. Gox" !

Очаквам ( предполагам и останалите ) вашия анализ с голямо нетърпение !!!
<- това трябва да е по-интересна тема от копаенето , нали !
overcoin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile
November 29, 2013, 07:17:37 AM
 #86

това трябва да е по-интересна тема от копаенето , нали !
Копането е доста интересна тема, а и доста забавна. Повечето копачи удобно и може би подсъзнателно изпускат една дребна подробност - колко е бил курса биткойн/долар, когато за заплатили за желязото или когато са купили акции от минен пул? Ако си направят простата сметка ще видят, че много по-печелившо за тях би било да си купят биткойни вместо да правят инвестиция в минно оборудване или минни акции!

Коментарът ми за покачването на курса на биткойн е най-обикновен - празнувам като всички останали притежатели на биткойни.
yow
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
November 29, 2013, 08:28:50 PM
 #87


здравеите нова съм тука ,можете ли да ми дадете информация как да стартирам с програмата ?
stamen123
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 0


View Profile WWW
November 30, 2013, 12:49:27 PM
 #88

коя програма Smiley?
yow
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
November 30, 2013, 03:41:11 PM
 #89

коя програма Smiley?
за копането
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
November 30, 2013, 11:03:45 PM
Last edit: November 30, 2013, 11:23:52 PM by Boston.Miner
 #90

коя програма Smiley?
за копането

yow,

Една от най-популярните "програмки" се казва BFGMiner, текущата версия e 3.7.0

1: Свали си я от тук:


2: Направи си акаунт в BTCGuild

3: След като приключиш регистрацията, ще разполагаш с първия си "копач/работник" който се казва "твоето име_1"

4: Стартирай BFGMiner и въведи :

  • въведи адреса на басейна: stratum.btcguild.com:3333
  • името на копача: твоето име_1
  • нещо за парола ( напр.: 123 )

... и ето готово ... вече копаеш с твоя процесор и ( зависи от компютъра ) видео карта.

Има страхотно много информация тук в този форум за "копаене" ! Моля започни от тук : Beginner's Guide

Успех !
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
December 02, 2013, 11:45:07 PM
 #91

Кво стана тук ? Всички замлъкнахте ?!?!?  Sad

YOW, до къде я докара с копаенето ?
kpacu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
December 03, 2013, 12:27:06 AM
 #92

Cloud Mining

Това е борса за търгуване Гига-хашове ( мярка за производителност на копачите ) и BitFury chips ... срещу Биткоин ( BTC ) или Неимкоин ( NMC ) .

Купете си Гига-хашове там и автоматично се включвате в най-популярния басейн Ghash.IO

Регистрирайте се тук !
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
December 03, 2013, 12:49:50 AM
 #93

Cloud Mining

Това е борса за търгуване Гига-хашове ( мярка за производителност на копачите ) и BitFury chips ... срещу Биткоин ( BTC ) или Неимкоин ( NMC ) .

Купете си Гига-хашове там и автоматично се включвате в най-популярния басейн Ghash.IO

Регистрирайте се тук !

Краси, Страхотно !!!

Аз вече се регистрирах и даже ще си прехвърля и моя хардуер да копае на Ghash.IO ... сега вече разбирам защо Ghash.IO набра толкова скорост и дори ще задмине BTCGuild !

Забележка: Цената на GHS/BTC излиза по-висока от това ако си купите ASCIMiner Cube от дистрибуторите на friedcat ... оставям на вас сами да си направите сметката ...
stamen123
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 0


View Profile WWW
December 03, 2013, 09:33:37 AM
 #94

Нещо не виждам печалбата за инвеститорите:
https://cex.io/calc

Ако сега купя 100 GH/S за 7.06 биткойна, до ноември по горната таблица ще съм получил 5.93БТС обратно (като това е очаквано, тоест много рисково очакване, може да е нагоре, но и надолу), а цената на GH/S тогава ще е към нулата....

Аз ли греша?
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
December 04, 2013, 04:03:17 AM
 #95

Нещо не виждам печалбата за инвеститорите:
https://cex.io/calc

Ако сега купя 100 GH/S за 7.06 биткойна, до ноември по горната таблица ще съм получил 5.93БТС обратно (като това е очаквано, тоест много рисково очакване, може да е нагоре, но и надолу), а цената на GH/S тогава ще е към нулата....

Аз ли греша?

Stamen,

Не грешиш ... ще си получил 5.96 но и ще имаш 100 GH/s за продаване на тогавашна цена ... това важи и за собствения хардуер, с тази разлика че виртуалните не ти харчат тока и не ти топлят стаята , виртуалните можеш да ги продадеш на секундата за биткоин по пазарна цена ...

... абе както и да смятам ... тези гига-хашове ми идват доста скъпо ... че даже двойно ако ги сравняваме с новите кубове на friedcat ...
stamen123
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 58
Merit: 0


View Profile WWW
December 04, 2013, 07:06:19 AM
 #96

аз, че ще имам 100ГХ/С, ще имам
ама в предпоследната колонка пише, че доходът ще е  0.00...btc, което ме кара да мисля, че доходът им едва ли ще избива тока и дргугите консумативи Smiley
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
December 06, 2013, 03:35:51 AM
 #97

аз, че ще имам 100ГХ/С, ще имам
ама в предпоследната колонка пише, че доходът ще е  0.00...btc, което ме кара да мисля, че доходът им едва ли ще избива тока и дргугите консумативи Smiley

"Твоя воля, господине ! И шопа полека поведе коня *си напрвжъ. Ив. Вазовъ"

Аз съм доволен от басейна ... генерира ми повече BTC на ден от BTCGuild ... изглежда е по касметлийски ( за сега ) ...

Още немога да се излъжа и да си купя гига-хашове то там ... а цената там няма и намерение да ходи на долу ... дори и след снощните новини от Китай  ...
Boston.Miner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 0



View Profile
December 06, 2013, 03:41:51 AM
 #98

Новините от Китай :

Bitcoin crashes 20% on China clampdown fears CNBC

China Restricts Banks’ Use of Bitcoin The New York Times

tel
Member
**
Offline Offline

Activity: 77
Merit: 10



View Profile WWW
December 06, 2013, 04:50:15 PM
 #99

Здравейте колеги,
Искам да представя пред вас нашия online store за аксесоари свързани с криптовалутата Bitcoin (Made in BG).
http://www.timepoint-bg.com

В сайта, може да откриете различни ключодържатели, магнити и други артикули свързани с темата.


Clear bitcoin keychain
$7.99

Gold & Silver keychain
$10.99

Bitcoin Necklaces
$9.99

Bitcoin circular
$13.99

Planch bitcoin keychain
$12.99

Movable bitcoin keychain
$12.99

Fridge bitcoin magnet BIG
$6.99

Fridge bitcoin magnet small
$6.99

Gold fridge bitcoin magnet
$12.99



За Вас е направено намаление с 15% на всички продукти, ако решите да платите с биткойни с включена доставка, която е $3.
Има възможност и за наложен платеж.
Нужно е да използвате този код (bitcointalk.org) преди да стигнете до последната стъпка на поръчката.

Адресът на който трябва да изпратите съответната сума е BTC  1KVdjZh8G94x1CuvcsVMZnz42rHHeKpfwk

Ще сме Ви благодарни, ако харесате нашата Facebook страница.
Благодаря.

svetliopi44
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 173
Merit: 100


View Profile
December 08, 2013, 10:06:16 PM
 #100

Здравейте, искам да ви представя един нов пул за LTC.
Може и да се лъжа, но напоследък все повече хора които познавам споделят мнение, че пуловете ни крадът от добива...
Затова решихме да си направим пул за да видим как ще са нещата. Пула е много нов и както се подразбира са нужни мощности.
Всеки е добре дошъл.
Поздрави и успех.
http://ltc.datalink.bg/

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!