Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:02:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 [831] 832 833 834 835 836 837 838 839 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107581 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
December 04, 2023, 10:51:40 AM

Short kovalamaya devam. 42 bindeki likiditeyi de aldılar. Bundan sonrası benim için ö değil.

Ben ne var ne yok satıp çıktım zaten.

Yapım gereği yükselirken hep tedirgin olurum ozellikle 35 binden sonra tamamen gerginlestim. 42 bine esnedik ve noktayı koyduk diye düşünüyorum.  

Artık çöküşün önünde tek bir engel kaldı zaman engeli. Muhtemelen 35-40 arası bir gidiş geliş ardindsn sağlam bir çöküş daha birçok hikaye çıkar buradan Smiley

Asla yanılmıyorsunuz, başarınızın sırrını neye borçlusunuz ?

Öyle arkadaşlarım var ki siz sat dediğinizde alıyor, al dediğinizde satıyorlar. Zarar ettiklerini hiç görmedim.

Bir kaç ay içinde yine çok yükseldi satın naraları atmaya başlarsınız. Ne olup bittiğini hiç bir zaman anlayamadınız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1714669322
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714669322
Reply with quote  #2

1714669322
Report to moderator
1714669322
Hero Member
*

Ignore
1714669322
Reply with quote  #2

1714669322
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714669322
Hero Member
*

Ignore
1714669322
Reply with quote  #2

1714669322
Report to moderator
1714669322
Hero Member
*

Ignore
1714669322
Reply with quote  #2

1714669322
Report to moderator
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 479

View Profile
December 04, 2023, 11:10:50 AM

Short kovalamaya devam. 42 bindeki likiditeyi de aldılar. Bundan sonrası benim için ö değil.

Yapım gereği yükselirken hep tedirgin olurum ozellikle 35 binden sonra tamamen gerginlestim. 42 bine esnedik ve noktayı koyduk diye düşünüyorum.  

Artık çöküşün önünde tek bir engel kaldı zaman engeli. Muhtemelen 35-40 arası bir gidiş geliş ardindsn sağlam bir çöküş daha birçok hikaye çıkar buradan Smiley

Asla yanılmıyorsunuz, başarınızın sırrını neye borçlusunuz ?

Öyle arkadaşlarım var ki siz sat dediğinizde alıyor, al dediğinizde satıyorlar. Zarar ettiklerini hiç görmedim.

Bir kaç ay içinde yine çok yükseldi satın naraları atmaya başlarsınız. Ne olup bittiğini hiç bir zaman anlayamadınız.

Geçmişten bu yana konular konuşuluyor ve 41-42 bin dolar civarına yükselmişken hala düşecek diyor arkadaşımız. Biraz aşırı panik olabilir mi? Panik satıcı profili aklımda direkt böyle canlanıyor. Ne var ne yok sattığını daha önce de söylemişti ama neden böyle sürekli kötü yorumlar yapıyor anlamıyorum. Türkiye’de herhalde bu kadar kötüleyen bir forum üyesi yoktur. Keşke biraz yatırım yapsa da şansını denese.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
flyingcarpet
Full Member

Activity: 406
Merit: 188

View Profile
December 04, 2023, 11:33:51 AM

Bir soru: Bitcoin 38-39 bin olmasına rağmen yükselemeyen yatay giden hatta düşen altcoinler, bitcoin fiyatı çökmeye başladığında ne olur ?

Bunu biraz düşünün derim. Şimdiden mutlu noeller.

Muhtemelen onlar da bitcoin ile birlikte düşüşe geçer geçen senelerde bitcoin fiyatı ile ortak hareket edip altcoinler yukarı taşınıyordu ama bu sene sanırım böyle bir ihtimal çok düştü şu an popüler Ftx var ve Luna eskisi gibi şahlanmaya, şahlandırılmaya çalışılıyor aslında bunu Vispilio alternatif kriptoparalar bölümünde yazmıştı ki o ihtimal gerçekleşti hala durdurulmuyor bitcoin ile yükseltisini sürdüren o mu kalacak acaba sadece

Onlar da Bitcoin ile beraber düşüşe geçerler ve sırasıyla sonra yükselmeye başlarlar. Yeter ki boğanın geldiği görülsün olası düşüşler hemen toparlayacaktır. Altcoinlerde iş sabıra bakıyor biraz. Yatırım yaptığın altcoin beklerken diğer altcoinler sırasıyla artar ve sen sattığında seninki de yükselişe geçer ya böyle durumları az çok herkes yaşamıştır. Buna benzer şeyler yine olacaktır.

Bitcoinde düzeltme olduğu zaman şu an artmayan altcoinlerde ufak bir düşüş olabilir. Alım fırsatı için beklenebilir.

Bu söylediğinizin olmasını isterim. Alım fırsatına hayır denmez. Bitcoinle ilgili çok büyük bir düşüşün yaşanmayacağını söyleyenler kadar söylemeyenler de var. Sonuç olarak herkes kendi yatırımına bakıyor. Yatırımını tamamlamış ve artışı bekleyenler için düşüş senaryosu hiç iyi değil ama tam tersi durumdakiler için beklenen büyük düşüşün gerçekleşmesi iyi olur.

Söylediğiniz gibi 35.000’den sonra düzeltmenin ne zaman geleceğini bir çok kişi bekliyordu hala da düzeltme gelmiş değil. 42.000’e kadar beklemek kolay değildi çünkü düşüş beklentisi her seviyede vardı. Fiyatta her ihtimal söz konusu ama düşüş ihtimali sanki daha ağır basıyor.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
December 04, 2023, 03:38:30 PM

Bir soru: Bitcoin 38-39 bin olmasına rağmen yükselemeyen yatay giden hatta düşen altcoinler, bitcoin fiyatı çökmeye başladığında ne olur ?

Muhtemelen onlar da bitcoin ile birlikte düşüşe geçer geçen senelerde bitcoin fiyatı ile ortak hareket edip altcoinler yukarı taşınıyordu ama bu sene sanırım böyle bir ihtimal çok düştü şu an popüler Ftx var ve Luna eskisi gibi şahlanmaya, şahlandırılmaya çalışılıyor aslında bunu Vispilio alternatif kriptoparalar bölümünde yazmıştı ki o ihtimal gerçekleşti hala durdurulmuyor bitcoin ile yükseltisini sürdüren o mu kalacak acaba sadece

Onlar da Bitcoin ile beraber düşüşe geçerler ve sırasıyla sonra yükselmeye başlarlar. Yeter ki boğanın geldiği görülsün olası düşüşler hemen toparlayacaktır. Altcoinlerde iş sabıra bakıyor biraz. Yatırım yaptığın altcoin beklerken diğer altcoinler sırasıyla artar ve sen sattığında seninki de yükselişe geçer ya böyle durumları az çok herkes yaşamıştır. Buna benzer şeyler yine olacaktır.

Bitcoinde düzeltme olduğu zaman şu an artmayan altcoinlerde ufak bir düşüş olabilir. Alım fırsatı için beklenebilir.

Bu söylediğinizin olmasını isterim. Alım fırsatına hayır denmez. Bitcoinle ilgili çok büyük bir düşüşün yaşanmayacağını söyleyenler kadar söylemeyenler de var. Sonuç olarak herkes kendi yatırımına bakıyor. Yatırımını tamamlamış ve artışı bekleyenler için düşüş senaryosu hiç iyi değil ama tam tersi durumdakiler için beklenen büyük düşüşün gerçekleşmesi iyi olur.

Söylediğiniz gibi 35.000’den sonra düzeltmenin ne zaman geleceğini bir çok kişi bekliyordu hala da düzeltme gelmiş değil. 42.000’e kadar beklemek kolay değildi çünkü düşüş beklentisi her seviyede vardı. Fiyatta her ihtimal söz konusu ama düşüş ihtimali sanki daha ağır basıyor.

Evet düşüş ihtimali ağır basıyor.
Ve evet biraz daha zaman gerekiyor.
Bir kaç hafta 35-40 arası oyalanacak gibi.
kokocambo
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
December 04, 2023, 04:55:49 PM

hocam hep pesimist olmayı nasıl başarıyorsunuz?
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 04, 2023, 06:32:55 PM

hallowen insanlarla dalga geçtiğini buradaki herkes biliyor ama bir yerden sonra harbiden başkalarını yanlış yönlendirmiş olabileceğini ve onların parasını hiç etmiş olabileceğini falan düşünüyor musun? yani, normal şartlarda bunları ihtimal olarak düşündüğünde bile vicdanen rahatsız olman gerekir çünkü seni dalgasına okuyan biri bile yanlış yönlendirmelerin sonucu parasını kaptırabilir. gerçekten düşüncelerini paylaşsan amenna derim ama makarasına takıldığını düşünüyorum, ki gerçekten düşüncelerini paylaşıyorsan işlemlerini de bizimle açıktan paylaşabilirsin...

...
ilk beklentim 40000 üzeri, 35500'ün altında farklı ihtimaller hakkında beklentiler oluşturmaya başlarım belki...

tek zarda aldık yine payımızı... :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
CinErik
Member
**

Activity: 187
Merit: 84

View Profile
December 04, 2023, 08:18:16 PM

Merhaba;

Yılbaşı civarı 5x short açacağım...keyif için.

İyi dileklerimle.

Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
December 04, 2023, 11:25:04 PM

Twitter'da bir hafta yükselecek diyenler haklı çıkıyor diğer hafta düşecek diyenler. Bir hayli ilginç atışmalar var orada. Fakat son birkaç aydır yükselecek diyenler daha çok haklı çıkıyor çünkü son birkaç aydır boğalar Bitcoin fiyatını yukarı doğru taşıyor.

Ben Bitcoin aldım ama artar diye çok umudum olduğu için değil. Dolar çok arttı birkaç ay öncesine göre. Aynı şekilde altın da çok arttı. Ev alabilecek kadar çok param yok ama ev fiyatları da çok arttı. Borsayı konuşmaya gerek yok. Hepsinin arasında bana göre daha ucuz kaldığı için Bitcoin aldım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
December 05, 2023, 02:56:52 PM

42 bin dolar seviyeleri geçildi, bitcoin bölgesinde herşey iyi giderken altlar fiyatlar konusunda kendisini korumaya almış gibiler, çok bir fark yok, fiyatlar ortalama aynı ve 2-3 proje dışında yüzde 20 üstüne kendini atan pek görmedim, önemli değil, bitcoin artsın da altlara da sıra gelecek elbette Smiley
halloweenn666
Member
**

View Profile
December 05, 2023, 03:16:16 PM

Twitter'da bir hafta yükselecek diyenler haklı çıkıyor diğer hafta düşecek diyenler. Bir hayli ilginç atışmalar var orada. Fakat son birkaç aydır yükselecek diyenler daha çok haklı çıkıyor çünkü son birkaç aydır boğalar Bitcoin fiyatını yukarı doğru taşıyor.

Şuan boğa ve ayı savaşı var.
halloweenn666
Member
**

View Profile
December 06, 2023, 05:52:49 PM

Bugün farklı bir açıdan bakmak istiyorum özellikle uzun vadeli hesap yapanlar için konuşmak gerekirse dolar bazında da bakmıyorum diyebilirim bana göre 50 ons bu işin zirvesidir.

1 BTC = 50 ons.
Şuan ki seviye 25 ons a yakın.

Bitcoinin 50 li  onslar seviyesini aşabilecegini düşünmüyorum. Belki anlık 55 ons olur 58 ons olur ama orada tutunamayıp yeniden aşağı yuvarlanır.
Yani 50 li seviyeler zirve gibi durmaktadır.

Peki şuan bitcoine 25 ons altın sayarmıyım. Bilemiyorum. Neyse.
halloweenn666
Member
**

View Profile
December 06, 2023, 06:44:16 PM

Bitcoin 100 ons altın olur mu ?

Altın 2.500 dolar ons değerinde olur
Bitcoin 250 bin dolar seviyesine gelir olur .

Ozaman BTC değeri 100 ons altına esitlenmis olur.

BTC 250 bin dolar olduğunda piysa değeri de 5 trilyon dolara gelmiş olur. Olur mu ollabilir ama yinede 25 ons verip 100 ons alınırmı ben sanmıyorum. Yani bu rakamlar cidden uçuk rakamlar

Hayal etmek ile hayalperest olmak arasında farklar var ve bitcoin boğalarının son 3 yılda hayal etmekten öteye geçip hayalperest olduğunu düşünmeye başladım.

Biraz hayal ettiğimde Btc ye 25 ons vermek yerine SPX veya dax endeksine 25 ons yatırmak bana daha mantıklı geliyor. Hatta bist30 endeksine bile 25 ons vermek uzun vadede BTC nin sunacağı getirinin önüne geçebilir ve o getiriyi katlayabilir.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 07, 2023, 12:19:45 PM

BTC de fiyat düşerken dominansın da bununla beraber düştüğü, altcoinlerin de bu düşüşe rağmen yeşillendiği günlere kaç kaldı?
- Hadi kısa bir beyin fırtınası yapalım mı?
halloweenn666
Member
**

View Profile
December 07, 2023, 07:40:33 PM

BTC de fiyat düşerken dominansın da bununla beraber düştüğü, altcoinlerin de bu düşüşe rağmen yeşillendiği günlere kaç kaldı?
- Hadi kısa bir beyin fırtınası yapalım mı?

Buyrun dinliyoruz hocam
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 963

View Profile
December 08, 2023, 09:34:42 AM

Fiyat, biraz dinlenme aşamasına geçmiş olacak ki 43 bin $ seviyesinde işlem görmeye devam ediyoruz.Bence Halving öncesinde en iyi ataklardan birisini yaptı bitcoin.Olası ETF haberi de bundan sonra gelir ve üstüne Halving-Yarılanma- gerçekleşirse eski zirveyi geçebileceğimizi düşünüyorum, hatta bu konuda iyimserim.Artık 2 senedir süren suskunluk sona erecek diye düşünüyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
December 09, 2023, 10:26:14 AM

4k daha yükselirse ilk parçayı satacağım 44700 geldi 48-50 arası ilk satış yerim sadece10/1 kadarını tabi, yeni athlerin geleceğine şüphem olmasa da işi kuralına göre yapmak lazım.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 09, 2023, 01:16:12 PM

4k daha yükselirse ilk parçayı satacağım 44700 geldi 48-50 arası ilk satış yerim sadece10/1 kadarını tabi, yeni athlerin geleceğine şüphem olmasa da işi kuralına göre yapmak lazım.

Peki satmanızda ki neden nedir? İhtiyaç mı? Teknik analiz mi? Temel analiz mi? Kar realizasyonu mu? Merak ettim .
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
December 09, 2023, 02:27:36 PM

Peki satmanızda ki neden nedir? İhtiyaç mı? Teknik analiz mi? Temel analiz mi? Kar realizasyonu mu? Merak ettim .

50 bin dolar satışa başlamak için iyi bir rakam. alırken de düştükçe topladım ve dipten alım yapmış oldum, satarken de aynı taktiği uygulamak garantici olmak gerekli diye düşünüyorum, yani hepsini 100k dan satmayı da deneyebilirsin veya üç beş eksik olsun garanti olsun da diyebilirsin gelirse 100k dan da satacağım btc olucak zaten kademeli.
halloweenn666
Member
**

View Profile
December 09, 2023, 05:07:00 PM

50 bin dolar satışa başlamak için iyi bir rakam. alırken de düştükçe topladım ve dipten alım yapmış oldum, satarken de aynı taktiği uygulamak garantici olmak gerekli diye düşünüyorum, yani hepsini 100k dan satmayı da deneyebilirsin veya üç beş eksik olsun garanti olsun da diyebilirsin gelirse 100k dan da satacağım btc olucak zaten kademeli.

Bereketi olsun ben mal taşımıyorum. 50k yi beklemeyi de mantıklı bulmuyorum ama umarım yükselir ve sizde kar alırsınız.

Bence 38 den sonrrası köpük. Köpürtsünler köpürttükleri kadar nasılsa bir üflemeye bakacak. Sadece kaldıraca dönmüş piyasada,
 hacim bitcoini bir avuç kabilenin bildiği 2016 yılları seviyesine düşmüş neredeyse. Botlar kendine alıp kendine veriyor sürekli.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
December 09, 2023, 10:35:43 PM
Merited by gospodin (1)

Bereketi olsun ben mal taşımıyorum. 50k yi beklemeyi de mantıklı bulmuyorum ama umarım yükselir ve sizde kar alırsınız.

Bence 38 den sonrrası köpük. Köpürtsünler köpürttükleri kadar nasılsa bir üflemeye bakacak. Sadece kaldıraca dönmüş piyasada,
 hacim bitcoini bir avuç kabilenin bildiği 2016 yılları seviyesine düşmüş neredeyse. Botlar kendine alıp kendine veriyor sürekli.

Hocam sen neyi mantıklı buluyorsun ki zaten, sana göre düşecek de düşecek Bitcoin.
Burada iyi bir köpükçü var ise o da sensindir, köpürte köpürte bitiremedin bir türlü, sabunun da bitmiyor maaşallah.
Biraz da biz köpürtelim, ben Bitcoin'de 1 Doları bekliyorum, öyle böyle şöyle düşüş gelmeyecek piyasaya, piyasa diye bir şey kalmayacak kripto bitecek. Tarih veremem yasak.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Pages: « 1 ... 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 [831] 832 833 834 835 836 837 838 839 840 »
  Print  

Jump to: