Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:11:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 [836] 837 838 839 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107581 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 20, 2024, 04:48:57 PM

Bitcoin herkesi şaşırtıyor bugünlerde. Bu kadar kararsız davrandığı şu günlerde en çok boğayı bekleyenler tedirgindir sanırım. Binance'ın günlük ayımı yoksa boğa mı anketi de bugünlerde ayıdan yana sonuç gösteriyor. Ben de bu kararsız hareketlerden ürktüğüm için ayı düğmesine basıyorum birkaç gündür. Tekrar boğayı hissetmem için birkaç gün arka arkaya yeşil günler yaşamalıyız. Eminim benim gibi düşünen birçok insan vardır.
Bugün bir altcoin hareketlenmesi var ama devamında ne olur bilmiyorum artık hocam bir kaç gün artık piyasaya para girmesini bekliyorum ama etf onayına rağmen hala ciddi miktarlarda para girişi olduğunu zannetmiyorum ki piyasayı etkilemiyor gibi eğer ciddi paralar girdiği halde 41 bin dolar civarında ise bitcoin bu alarm demektir yine de halving var halving halving diyesim geliyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714666286
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714666286
Reply with quote  #2

1714666286
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1195

View Profile
January 20, 2024, 09:39:08 PM

Bitcoindeki olayları yukarıda anlattım oysaki, piyasa günlük olarak baya bir miktar para giriyor aslında, piyasanın buna yukarı yönlü tepki verememesinin sebebi tamamen Grayscale'in elindeki Bitcoinleri satmasından kaynaklanıyor.
Grayscale'in elinde hala 610k Bitcoin var ve bu düşüş biraz daha düşebilir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 21, 2024, 07:46:43 AM

Bitcoindeki olayları yukarıda anlattım oysaki, piyasa günlük olarak baya bir miktar para giriyor aslında, piyasanın buna yukarı yönlü tepki verememesinin sebebi tamamen Grayscale'in elindeki Bitcoinleri satmasından kaynaklanıyor.
Grayscale gibi firmanın elindeki bitcoinleri eritmeyi bekleyeceğiz anlaşılan, halvinge kadar yavaş yavaş bunu sata sata azaltırlar diye düşünüyorum, bu durumda er yada geç fiyat 50 k üstüne çıkar bence, şu sırada olan fiyatların hala uygun olduğunu kendimce düşünüyorum,
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
January 21, 2024, 11:22:28 AM

Yatay gidişe devam. Fed toplantısına kadar durum böyle gidecege benziyor. Toplantıya 10 gün falan kaldı galiba.

Ocakta yumuşacık pamuk şeker gibi bir Fed görecegiz muhtemelen. Faizleri indirmeyen ama güvercin Fed ile Mart ayına kadar 52-55 bin dolar bandına çıkarız diye umuyorum. Ama o noktadan sonra durumu Fed bile kurtaramayacak bence Smiley

Bambaşka görüntüler yaşayacağımızı düşünüyorum 2024 yılı içinde
.

Biraz nakit ben nakitle isim olmaz diyorsanız biraz altın bulundurmaktan zarar gelmez arkadaşlar.
MK-74
Legendary
*

View Profile
January 21, 2024, 09:12:59 PM

Grayscale gibi firmanın elindeki bitcoinleri eritmeyi bekleyeceğiz anlaşılan, halvinge kadar yavaş yavaş bunu sata sata azaltırlar diye düşünüyorum, bu durumda er yada geç fiyat 50 k üstüne çıkar bence, şu sırada olan fiyatların hala uygun olduğunu kendimce düşünüyorum,

Maalesef öyle olacak hocam, yarın piyasalar açıldığında Grayscale 10K üstü veya altı miktarı Coinbase'e satmak için gönderecektir ve fiyat aşağıya doğru düşecektir.
ETF'ler kabul olduktan sonra günlük olarak satış gerçekleştirmeye başladı Grayscale ve bu satışlar maalesef düşüş getirdi, tahminimce diğer ETF şirketleri bir yerden sonra alımları düşecektir çünkü şuan ETF hype'ından faydalanıyorlar ver yatırımcılar gelmeye devam ediyor, bir yere kadar gelecek bu yatırımcılar yani demek istediğim bu kadar çok büyük miktarlarda para girmeyecek yarısı kadar falan girecektir diye düşünüyorum ben.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
January 21, 2024, 11:20:43 PM

ETF ayağına millete bence üstten kitleyecekler gibi geliyor.Piyasa güven vermiyor ve ben nedense aşağı yönlü bakıyorum.Şuan da büyük bir heyecan olması gerekirdi fakat bu piyasada yok tamam bazı altcoinler güzel pumpluyor ama onlar da çalıştığından ya da bazı haberlerden dolayı yukarıya doğru çıkıyor.Kanlı pazartesini yine yaşayacağız gibi geliyor.Saat 3'ten sonra bu belli olacaktır bakalım 42 bin dolar üstünde kapatamazsa büyük ihtimalle ilk olarak 39 bin daha sonra 36 bine bir test gelecek gibi gözüküyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 22, 2024, 05:43:14 AM

ETF ayağına millete bence üstten kitleyecekler gibi geliyor.Piyasa güven vermiyor ve ben nedense aşağı yönlü bakıyorum.Şuan da büyük bir heyecan olması gerekirdi fakat bu piyasada yok tamam bazı altcoinler güzel pumpluyor ama onlar da çalıştığından ya da bazı haberlerden dolayı yukarıya doğru çıkıyor.Kanlı pazartesini yine yaşayacağız gibi geliyor.Saat 3'ten sonra bu belli olacaktır bakalım 42 bin dolar üstünde kapatamazsa büyük ihtimalle ilk olarak 39 bin daha sonra 36 bine bir test gelecek gibi gözüküyor.
40.900-41.100 arasında kilitlenmiş gibi duruyor hocam bakıyorum da o bölgeyi test edip duruyor kanlı pazartesi daha gelmedi gelir mi bilinmez ama gelirse bu düşüş belki de sağlam yükselişin ayak sesleri olacak o yüzden sabırlı olmak çok ama çok önemli eğer sabırlı olmazsak 41 bin dolar seviyelerinden düşüş yaşayıp yükselse de elimiz boş kalır

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
halloweenn666
Member
**

View Profile
January 22, 2024, 09:19:40 AM

Gelecegin teknolojisinde bu hafta 40.000 dolar seviyesi takip edilmeli.
40.000 dolar altında  haftalık mum kapatırsa gaza gelip hemen shortlamak mantıklı olmayabilir. Çünkü 40.000 dolar altında shortlar artarsa 50 bine doğru bir harekette likit olacaklar olur. Kaldirac kumardir.

.......
Spot piyasa için konuşacak olursam zaten bütün dünya şuan nakte geçiyor. Özellikle altcoin ve bitcoin tarafında bir yükseliş gelse bile herkes minimum yüzde 50 geri çekilme bekliyor.

38 bindeki siyah kuğu kaçınca hamsilere gün doğdu diyebiliriz. BTC çökerken beraberinde getireceği altcoinlerde yüzde 60-70 düşüşler bile görebiliriz. Bütün dünya çöküş beklerken ilk kez çöküş olacak bu iyi oldu.
Genelde piyasa terse gider ama bu sefer dünya kazanacak dostlar. Artık bütün dünya çöküş bekliyor. Covid sezonunda bile boyle bir beklenti olmamıştı. Herkes kriz olur falan diyordu ama kimse yüzde 60 yüzde 70 düşüşe kendini bu kadar hazır etmemişti.

Dünya harbiden bu sefer kazanacak gibi.

Kaldıraçta : 52.000$-55.000$ Big Short
40.000$ Big Stop

Yatırım tavsiyesi değildir.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
January 22, 2024, 04:51:28 PM

40.900-41.100 arasında kilitlenmiş gibi duruyor hocam bakıyorum da o bölgeyi test edip duruyor kanlı pazartesi daha gelmedi gelir mi bilinmez ama gelirse bu düşüş belki de sağlam yükselişin ayak sesleri olacak o yüzden sabırlı olmak çok ama çok önemli eğer sabırlı olmazsak 41 bin dolar seviyelerinden düşüş yaşayıp yükselse de elimiz boş kalır
Kitlenmeyi yakın zamanda açarlar ve şuan da açtılar.Terra Form Labs'ın iflas başvurusunun yanı sıra Grayscale üzerindeki BTC'lerin gün geçtikte azalması piyasanın düşmesine neden oluyor.Bu siteden gün geçtikte azalan BTC'leri gün be gün takip etmek mümkün.Bu düşüşün biraz daha devam etmesi derinleşmesi mümkün o yüzden ben bazı spot varlıklarımdan kar aldım.
https://bitcointreasuries.net/entities/50

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 23, 2024, 02:19:11 PM

ne yazık ki uyumsuzluk çalıştı. Hedef 34800 $ gibi gözüküyor ama tahminim oraya bir iğne atar ya da büyük ihtimalle 200 ma dan destek alır diye düşünüyorum. 200 ma 36400$ civarları. Siz ne düşünüyorsunuz?

Negatif uyumsuzluk gibi ne dersiniz? btcusdt 1 günlük.

halloweenn666
Member
**

View Profile
January 23, 2024, 03:03:27 PM

ne yazık ki uyumsuzluk çalıştı. Hedef 34800 $ gibi gözüküyor ama tahminim oraya bir iğne atar ya da büyük ihtimalle 200 ma dan destek alır diye düşünüyorum. 200 ma 36400$ civarları. Siz ne düşünüyorsunuz?

Negatif uyumsuzluk gibi ne dersiniz? btcusdt 1 günlük.

Böyle bir teknolojinin fiyatının düşmesi yakışmadı. Balinalara sesleniyorum yanlış yapıyorsunuz düşürmeyin şu fiyatı.

Şaka bir yana ;
38 binden sonra hiç long kovalamadım hep short bölgesi kovaladım son nokta 52-55 bin dolar aralığı belirledim. 49 bin dolar görüldü ve oradan düştü. 52 bin dolara 3 bin dolar kala fiyat salındı.

40.000$ market kırılım bölgesi, artık konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.  Son tepe 49.000$ yeniden geçilirse yeniden değerlendirmeye alınabilir. 16 bin dolardan gelen yükselişin market kırılımı yaşandı şuan.

Oradan döner buradan döner demeye gerek yok bizim çok bilen fenomenler gibi. Bitcoini rahat bırkalım ne yapacaksa yapsın artık.
CinErik
Member
**

Activity: 187
Merit: 84

View Profile
January 23, 2024, 07:21:00 PM
Merited by EFS (2)

Merhaba;

BTC dominance 8 gündür nerederyse hep sabitti, fiyatı ise o sırada %10 düştü. Örümcek hislerim bana birşeyler söylüyor. Gray Scale öncesi koyduğum dört alım emrim bugün gerçekleşti, ikisini iptal ettim, bir tanesi hala açık. Jeopolitik sürtüşmeler iyice canımı sıkmaya başladı. Şubat ayında düşük kaldıraçla XAUUSD long açacağım. YTD

İyi dileklerimle

MK-74
Legendary
*

View Profile
January 23, 2024, 08:05:10 PM

Grayscale şirketi piyasaların açılmasına yakın(17:20-17:30), Coinbase borsasına yaklaşık 590 milyon dolar değerde 15 bin 294 adet Bitcoin transfer etti.
Bu transferler piyasanın açık olduğu her gün devam edecektir, en başta da açıkladım neden Bitcoin sattıklarını.
Elimde tuttuğum bazı altcoinlerden güzel yerde çıktım ve portföyümün %30'u kadar sabit coindeyim. Biraz daha düşeceğine inanıyorum, bir miktar daha bekleyip ucuzdan almaya çalışacağım aklıma ne yatarsa.
Şu zamanlarda alımları kesinlikle parti parti yapmalısınız, all in girmek saçma çünkü ucuzdan veya pahallıdan alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Şunu da şuraya bırakayım, Grayscale cüzdanı takip edebilirsiniz.
https://platform.arkhamintelligence.com/explorer/entity/grayscale

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
halloweenn666
Member
**

View Profile
January 23, 2024, 10:07:53 PM

BTC = 24.5 ons altın seviyesine kadar geldi geçen hafta.
25 ons gelseydi 51.000$ yapıyordu.

Siyah kuğu bekleyenler var siyah kuğu 2023 sonuydu. Şuan gelen şey göstere göstere çöküş. 2023 sonunda yaşanacak bir çöküş vahşi bir panik yaratırdı 2020 Mart gibi.

40.000 dolar Big stoptu.
49.000$ izlenmesi gereken bir seviye geçilirse  hedef net şekilde 65.000$ dolar olur. YTD.
halloweenn666
Member
**

View Profile
January 25, 2024, 03:21:37 AM

49.000$ geçildiği takdirde 52.000 de durmaz artık hedef net şekilde 65.000$ olur. Bu önemli. 2024 Mart-Nisan ayı öncesi 65.000$ gelirse tarihin gelmiş geçmiş en büyük Short fırsatı olabilir.

Spot piyasa yorumu ;

40.000$ market kırılım bölgesi olduğu için 49.000$ geçilmeden yeni bir pozisyonlanma alım tarafında risk icerebilir.Satış tarafında haftalık kapanış mumlarına bakmak gerekir.
40.000$ altında haftalık kapanışlar yön tayinini güclendirir ve derin satışlara neden olabilir.
52.000$ bölgesi Big short bölgesi iken fiyat 49.500 dolar civarından sert satış yiyerek kırılım yaptı artık 49.500 geçildiğinde 52.000$ da durmaz fiyat direkt 65.000$ hedefine gider

Genel piyasa yorumu;

Bitcoin 16.000 dolara düştüğünde altcoinler yerine bitcoin alınması mantıklıydı. 2022 de altcoin tarafinda dip gelmemesi hem absürt hemde piyasanın bitcoine yönelmesine neden oldu.

2024 yılında önümüzdeki aylarda baslayacak mega düşüşlerde altcoinler pert olabilir. Nakiti olanların bayram edecegi ve ucuz ucuz altcoin toplayacagi günlere doğru gidiyoruz.

FED'in güvercinden hallice tavırları piyasalara bir kaç aylık daha ralli fırsatı sunabilir. Ama yine de Faiz indirimleri başladığında yaşanacak büyük çöküşe hazır olmak gerekiyor.

Y.t.D
MK-74
Legendary
*

View Profile
January 25, 2024, 08:31:37 AM

Dün Grayscale abimiz 18K küsür Bitcoin gönderdi Coinbase'e ama öncekiler kadar piyasa etkilenmedi ve piyasa alıştı gibi bir şey herhalde.
Daha önceki Bitcoin gönderimlerinde düşüşler daha sertti. Bu satışlar günlük olarak devam edecek, miktar büyür veya küçülür ama Grayscale'den çıkıyor millet.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1162
Merit: 725

View Profile
January 25, 2024, 12:31:28 PM

Son haftalarda sana karşı yöneltilen eleştirilere katılıyordum halloweenn666. Ama son bi kaç gündür zaman seni haklı çıkardı. Tahminlerin kapsamlı bi şekil iyi çalışıyor. Tabiki yeterince güven vermen için biraz daha bi fazla sayıda tahmin tutturman gerekir. Ama herkes senle alay ederken tahminlerinle 12'den vurdun. Herkese iyi bi cevap verdin.

Ben yine Amerikan merkez bankasını takip edecem. Ayın 31'inde bi toplantı var. Faiz indirimi olmayacak beklentilere göre. Faiz indirimleri Mart'tan sonra olur diyor takip ettiğim uzmanlar. Bana kalırsa Mart'tan önce borsalar başlar talep görmeye. Ama tam bi vaktinde değiliz. Bahardan önceki son soğuk günlerdeyiz. Ama önümüz bahar. Ve yine güzel günler olacak.

███████████████▄▄
    ██████████████████████▄
  ██████████████████████████▄
 ███████   ▀████████▀   ████▄
██████████    █▀  ▀    ██████▄
███████████▄▄▀  ██  ▀▄▄████████
███████████          █████████
███████████▀▀▄  ██  ▄▀▀████████
██████████▀   ▀▄  ▄▀   ▀██████▀
 ███████  ▄██▄████▄█▄  █████▀
  ██████████████████████████▀
    ██████████████████████▀
       ███████████████▀▀
.
.Duelbits.
.
..THE MOST REWARDING CASINO......
   ▄▄▄▄████▀███▄▄▄▄▄
▄███▄▀▄██▄   ▄██▄▀▄███▄
████▄█▄███▄█▄███▄█▄████
███████████████████████   ▄██▄
██     ██     ██     ██   ▀██▀
██ ▀▀█ ██ ▀▀█ ██ ▀▀█ ██    ██
██  █  ██  █  ██  █  ██
█▌  ██
██     ██     ██     ████  ██
█████████████████████████  ██
████████████████████████████▀
████████████████████████▌
       +4,000       
PROVABLY FAIR
GAMES
   $500,000   
MONTHLY
PRIZE POOL
      $10,000     
BLACKJACK
GIVEAWAY
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 881

View Profile
January 25, 2024, 12:43:11 PM

Son haftalarda sana karşı yöneltilen eleştirilere katılıyordum halloweenn666. Ama son bi kaç gündür zaman seni haklı çıkardı. Tahminlerin kapsamlı bi şekil iyi çalışıyor. Tabiki yeterince güven vermen için biraz daha bi fazla sayıda tahmin tutturman gerekir. Ama herkes senle alay ederken tahminlerinle 12'den vurdun. Herkese iyi bi cevap verdin.

Ben yine Amerikan merkez bankasını takip edecem. Ayın 31'inde bi toplantı var. Faiz indirimi olmayacak beklentilere göre. Faiz indirimleri Mart'tan sonra olur diyor takip ettiğim uzmanlar. Bana kalırsa Mart'tan önce borsalar başlar talep görmeye. Ama tam bi vaktinde değiliz. Bahardan önceki son soğuk günlerdeyiz. Ama önümüz bahar. Ve yine güzel günler olacak.
Halloween, önemli yazarlardan birisi. Genel olarak altını sevip, Bitcoini altın onsu ile karşılaştıran gördüğüm nadir kişilerden. Sıkıntı şu ki her zaman kötü senaryoları dile getiriyor. Bir şekilde kötü senaryolar oluşunca da haklıymış gibi oluyor. Genelde söylediği hislerim, düşüncelerim gibi kişisel önyargıları. Eğer diğer etkenler ile gelip, grayscale şu kadar satacak, piyasa bir süre sabit ilerler deseydi o zaman düşüncelerinize katılırdım. Bozuk saat misali arada doğrular çıkabilir elbette. Yine de ekonomi bölümünün rengi olduğunu söylemeliyim. Seviyorum yazılarını okumayı.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
halloweenn666
Member
**

View Profile
January 26, 2024, 04:54:19 PM

Gelecegin teknolojisinde bu hafta 40.000 dolar seviyesi takip edilmeli.
40.000 dolar altında  haftalık mum kapatırsa gaza gelip hemen shortlamak mantıklı olmayabilir. Çünkü 40.000 dolar altında shortlar artarsa 50 bine doğru bir harekette likit olacaklar olur. Kaldirac kumardir.

Fed güvercinden bile daha güvercin olup piyasalara fena gaz verecege benziyor.40 bin dolar altı gaza gelip short girenleri likit edebilirler diye de konuşmuştuk.

Yön tayini içim hafta ve aylık kapanışlar beklenmeli. 40.000 dolar altında 2 hafta kapanışı yeterli düşüşe ikna olmak için.

En nihayetinde BTC 2024 zirvesi olan 49.500 doları geçip 65 bin dolara gitse bile oradan yaşayacağı büyük çöküş ile 10.000 dolar civarına kadar yuvarlanacaktır.

2024 Mart ayı ile beraber başlayacak. Biz hala 2023 teyiz.

Siyah kuğu mu bilmem ama bir cisim yaklaşıyor.
MK-74
Legendary
*

View Profile
January 27, 2024, 10:26:13 PM

Piyasa Grayscale'in satışına alıştı ve düşüşler ilk günlerdeki gibi olmuyor, şuan sattıkları miktarı alacak yatırımcılar var, bu ne kadar sürecek onu bilmiyorum ama bir yerden sonra da Grayscale satışları düşecektir, zaten ilk günkü satışlar gibi satış yapmıyorlar.
Şu sıralar ne yönlü gider tam kestiremiyorum piyasayı.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Pages: « 1 ... 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 [836] 837 838 839 840 »
  Print  

Jump to: