Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:23:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiye'de Kredi Kartıyla BTC Alım imkanı sunan NPAY.pro  (Read 12665 times)
isyet (OP)
Sr. Member

Activity: 255
Merit: 250

View Profile
May 01, 2014, 03:59:30 AM

Bence hic bir turk sitesinde al sat yapmak mantikli degil.ilerde cok farkli sikintilar cikabilir...
Bugüne kadar kaç tane Türkiyeli site sizi kandırdı dolandırdı? Mesela isimlerini yazar mısınız?
Bizler gurbette çalışan insanlar olarak şunu garanti edebiliriz ki: Batının, yani Avrupa ve Amerikanın başı sürekli sanal dolandırıcılıkla dertte. Yani suç oranı Türkiye'den kat kat fazla.

Fikrinize saygı duyuyorum, ancak çok da ümitsiz olmamak lazım.

Bakın biz sitemizi bu forumdaki siz değerli arkadaşlarımızın önerileriyle bir noktaya getirdik. Hatta onların arzusuyla domain ismimizi bile kısalttık ve NPAY.pro  yaptık. Çok katkıları oldu bize. Size de tavsiyem onlar gibi samimi destek olun biz Türkiyeli şirketlere.

Bitcoin konusunda ülkemizin şirketlerini desteklemek lazım. Şu anda sadece iki büyük ciddi Bitcoin girişimcisi şirket var. İnşaallah NPAY.pro da üçüncüsü oluyor. 2009 yılından bu yana zaten hizmet veren Gold NBankın bir çalışması. Resmen kurulmuş bir firma Gold NoticeBank. Geniş bilgiyi siteden öğrenebilirsiniz.

Saygılarımla.
2005_baba2
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
May 01, 2014, 06:38:22 AM

Bence hic bir turk sitesinde al sat yapmak mantikli degil.ilerde cok farkli sikintilar cikabilir...
Bugüne kadar kaç tane Türkiyeli site sizi kandırdı dolandırdı? Mesela isimlerini yazar mısınız?
Bizler gurbette çalışan insanlar olarak şunu garanti edebiliriz ki: Batının, yani Avrupa ve Amerikanın başı sürekli sanal dolandırıcılıkla dertte. Yani suç oranı Türkiye'den kat kat fazla.

Fikrinize saygı duyuyorum, ancak çok da ümitsiz olmamak lazım.

Bakın biz sitemizi bu forumdaki siz değerli arkadaşlarımızın önerileriyle bir noktaya getirdik. Hatta onların arzusuyla domain ismimizi bile kısalttık ve NPAY.pro  yaptık. Çok katkıları oldu bize. Size de tavsiyem onlar gibi samimi destek olun biz Türkiyeli şirketlere.

Bitcoin konusunda ülkemizin şirketlerini desteklemek lazım. Şu anda sadece iki büyük ciddi Bitcoin girişimcisi şirket var. İnşaallah NPAY.pro da üçüncüsü oluyor. 2009 yılından bu yana zaten hizmet veren Gold NBankın bir çalışması. Resmen kurulmuş bir firma Gold NoticeBank. Geniş bilgiyi siteden öğrenebilirsiniz.

Saygılarımla.

ben zaten dikkat ederseniz dolandırmak demedim.farklı sıkıntılar dedim.anlayan anlamıştır zaten.burası türkiye cumhuriyeti  Wink
endofdays
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
May 01, 2014, 10:06:18 PM

Türkiyeli şirket nedir Smiley 

Almanyalı şirketler
Fransalı şirketler
Japonyalı şirketler
İngiltereli şirketler

Böyle bir söylem olmadığı gibi türkiyeli şirketler diye bir tabirde yoktur. Saygılar
-----------------------------
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
May 03, 2014, 12:39:21 AM

Sayın 2005_baba2,

Endişenizi anlıyorum ama siteleri Türk yabancı diye ayırmak doğru değil bence.
Biliyor musunuz, Kredi Kartı dolandırıcılığı oranının en az olduğu ülkelerden biri de Türkiye!
En fazla olduğu yer ise, tabii ki Amerika!

Lütfen önce siteyi inceleyiniz, tüm resmi kayıtlar orada mevcut.
Zaten şirket yeni değil, 2009 dan beri var.
npay.pro sayfasına girip iletişime tıkladığınızda herşeyi tüm şeffaflığı ile göreceksiniz.

Atalar "Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz" demişler.
Zaten bu işlerde önce az bir miktar ile siteyi denersiniz, forumlara ve internete bakarsınız, şirketi araştırırsınız öyle ister güvenirsiniz, ister güvenmezsiniz.

Bu sitenin sahibi Gold NoticeBank' tır. Yıllardır çok ciddi çalışmalara imza atmış, kendi yağında kavrulan, yüzümüzün akı bir firmadır.
Dijital Para piyasasına da giriş ideolojisi, Dolar hakimiyetini zayıflatma davasında az da olsa katkı sağlamaktır.

Saygılar sunuyorum.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
May 03, 2014, 12:51:26 AM

Türkiyeli şirket nedir Smiley 

Almanyalı şirketler
Fransalı şirketler
Japonyalı şirketler
İngiltereli şirketler

Böyle bir söylem olmadığı gibi türkiyeli şirketler diye bir tabirde yoktur. Saygılar
-----------------------------
Sayın Endofdays,

Şirket resmi kaydı Türkiye'de olmadığı halde ortaklarının tamamı veya çoğunluğu Türk olan şirketlere Türkiye'li Şirketler diyoruz tüccarlar olarak.
Ama belki bu tabir Türkiye'mizde yoktur, belki sadece biz gurbetçilerde vardır bilemiyorum, ama bizim aramızda böyle bir tabir var.

Saygılarımla.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
May 03, 2014, 01:03:34 AM

Bunları daha önceki post larınızdan okudum, araştırdım. Eğer yeni bir girişim yapılıyorsa en ince ayrıntısına kadar düşünülmek zorundadır. Benim ilk dikkatimi çeken sitedir ardından şirketin bilgileridir. Açıkcası siteniz çok kötü bir an önce siteyle ilgili ciddi çalışma yapmanız gerekiyor. Genel olarak söylüyorum bunu; herkese sitenin nasıl olduğu hakkında bir anket yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
iyi niyetli ikazlarınız için minnettarız.
Şu anda yoğun bir şekilde site üzerinde çalışıyoruz.
Bu eleştirilerinizde haklısınız.
Ankete de gerek yok, bizim için bu forumdaki uyarılar yeterli.
Tekrar teşekkürler.
Siteyi düzenletince hemen burada size bildirip tekrar görüşlerinizi almak isterim.

Söz verdiğim gibi siteyi düzeltince haber vereceğim dedim, bir miktar düzelttik, domaini npay.pro yaptık. Henüz mükemmel değil ama göç gide gide düzelir demiş atalar. Biz daha çok dürüst ticaretimizle 2009 dan bugüne tek bir kara leke olmadan geldik hamdolsun, öyle de kalmaya gayret edeceğiz.

İlgilerinize teşekkürler ve saygılar.
vonuke
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

I'm on the moon

View Profile
May 05, 2014, 06:50:04 AM

site kıbrıs üzerinden domain olarak gözüküyor dünde baktığımda isimtescilden falan gözüküyor ben mi anlayamadım yanluşım mı var whois den domanin sorguladımda
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
May 05, 2014, 06:09:29 PM

denemelik bi btc alim emri verdim. bakalim ne olacak?

cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
May 06, 2014, 04:29:59 PM

site kıbrıs üzerinden domain olarak gözüküyor dünde baktığımda isimtescilden falan gözüküyor ben mi anlayamadım yanluşım mı var whois den domanin sorguladımda

domain bana çok sakat geldi

alan adı: npay.gen.tr olsa anlardım (gen.tr uzantısı nic.tr tarafından dağıtılan ve ilk gelen alır mantığıyla satılan; belge istemeyen bir uzantıdır)

bu sitenin asıl alan adı: edu.gen.tr ve bu site il üniversitesi diye "hiç duymadığım" sözde bir üniversiteye bağlı: http://edu.gen.tr/

npay.edu.gen.tr sitesi ise bu sözde üni'ye ait domain'in alt domaini (yani subdomaini).

bana ne kurumsal geldi ne de inanılır...

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 06, 2014, 06:23:15 PM

denemelik bir btc alım emri verdim dün. iyi bir referans olacak benim bu işlemim forum içinde.

vonuke
Full Member

Activity: 196

I'm on the moon

View Profile
May 07, 2014, 05:53:36 AM

Ne oldu alabildin mi ferman btcni
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 07, 2014, 06:14:09 AM

Arkadaslar btc alimini sorunsuz gerceklestirdim. Oncelikle muhattap bulma konusunda hic sikinti cekmedim. gerek kendi sitelerinden, gerek e mailden gerekse bu forumdan ilgililerin sorun cozme odakli yaklasimlari sorunsuz. Ilk odeme yontemi kartimdan para cekemedi. Durumu forumdan ve sitelerinden mail ile kendilerine bildirdim. Ccnow yerine baska bir odeme aracisiyla sayfayi kisa bir surede yenilediler ve memnuniyet artirici bir mail ile bana durumu aktardilar. Ikinci sefer yeni sayfalarindan odemem gerceklesti onaylar verildi ve o anki kurdan btclerin cuzdanima gelecegini tekrar onaylamami istediler.  Forma yazdigim btc cuzdanimi tekrar kontrol edip onay verdim. Bu iyi yanlis girersin kurda anlasamazsin hizli ve etkili bi yol. Daha sonra dedikleri saatte yaklasik bi 4.5 saat sonra btc belirtilen miktarda cpzdanima gecti. Aksam eve gidince bu konunun trustini isnet kullanicisina vericem.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 07, 2014, 06:26:24 AM

Arkadaslar btc alimini sorunsuz gerceklestirdim. Oncelikle muhattap bulma konusunda hic sikinti cekmedim. gerek kendi sitelerinden, gerek e mailden gerekse bu forumdan ilgililerin sorun cozme odakli yaklasimlari sorunsuz. Ilk odeme yontemi kartimdan para cekemedi. Durumu forumdan ve sitelerinden mail ile kendilerine bildirdim. Ccnow yerine baska bir odeme aracisiyla sayfayi kisa bir surede yenilediler ve memnuniyet artirici bir mail ile bana durumu aktardilar. Ikinci sefer yeni sayfalarindan odemem gerceklesti onaylar verildi ve o anki kurdan btclerin cuzdanima gelecegini tekrar onaylamami istediler.  Forma yazdigim btc cuzdanimi tekrar kontrol edip onay verdim. Bu iyi yanlis girersin kurda anlasamazsin hizli ve etkili bi yol. Daha sonra dedikleri saatte yaklasik bi 4.5 saat sonra btc belirtilen miktarda cpzdanima gecti. Aksam eve gidince bu konunun trustini isnet kullanicisina vericem.

bu sitenin ekstra ne getirisi var acaba anlamış değilim
bence macera aramaya gerek yok
btcturk gayet işini başarılı yapıyor
tabii herkesin kendi tercihi 
CarnageTR
Full Member

Activity: 150

View Profile
May 07, 2014, 07:31:41 AM

İşlem ne kadar sürede tamamlandı?
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 07, 2014, 04:04:19 PM

btctürke üyeyim kredi kartı ile btc alım göremedim. ben ondan burayı tercih ettim. en azından türkçe konuşan destekle muhattap olmak bu tercihimi yönlendirdi.
bana gelen maillerden cevap vermek istiyorum bu mesaja
6 mayıs saat 21:21 (npay tarafından mail aldım. ödememin kendilerine ulaştığı o an ki kur ile kaç BTC gönderileceği ve BTC adresim onaylamam istendi) (bu hemen ödemeden sonra oldu arada pek bi vakit oynamadı. ödemeyi 9dan sonra yapmıştım)
6 mayıs saat 21:23 (onayladığıma daair mesajımı e posta ile yanıtladım)
6 mayıs saat 21:36 (tüm işlemlerin tamamlandığı BTClerin en geç 23:30da hesaabıma geçeceği, bu arada yaşanılan kur değişimlerinden etkilenmeyeceği ilk mesajda konfirme verdiğim miktarın gönderileceği tarafıma bildirildi ve 23:45e kadar BTC cüzdanınızda görünmezse mail ile hemen bilgi verilmesini istediler)
6 mayıs saat 23:45 (BTC tarafıma iletilmediğine dair mail attım aynı adrese yanıtla yaparak)
7 mayıs saat 00:09 (aldığım BTC miktarı 1 satoshi bile eksik olmadan cüzdanımda görüldü)
7 mayıs saat 00:11 (hesapların kontrol edildiğini bir iki dakika önce ödemenin gönderilmiş olduğu cüzdanı güncellediğimde görebileceğim yanıt olarak iletildi.

kaba hesapla 3 saatte BTC alımı gerçekleştirmiş oldum. yanlış anlamayın btcturk'e lafım yok ama 2 - 3 gün beklemeden npay ile alım yapmak daaha mantıklı. bütün bu işlemler anında bir kez bile şüpheye düşmedim. ve bu alımım denemelikti. devamı ihtiyacım olursa yaparım.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 07, 2014, 06:03:53 PM

kredi kartı artı bir özellik haklısın ama ben özellikle mesai saati içindeyse btcturkten eft ile para gönderip yarım saat içinde alıyorum genelde
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 07, 2014, 09:30:21 PM

kredi kartı artı bir özellik haklısın ama ben özellikle mesai saati içindeyse btcturkten eft ile para gönderip yarım saat içinde alıyorum genelde
nakit işlemlerde sanırım benimde tercihim btcturk olur.

isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
May 11, 2014, 10:21:55 PM

btctürke üyeyim kredi kartı ile btc alım göremedim. ben ondan burayı tercih ettim. en azından türkçe konuşan destekle muhattap olmak bu tercihimi yönlendirdi.
bana gelen maillerden cevap vermek istiyorum bu mesaja
6 mayıs saat 21:21 (npay tarafından mail aldım. ödememin kendilerine ulaştığı o an ki kur ile kaç BTC gönderileceği ve BTC adresim onaylamam istendi) (bu hemen ödemeden sonra oldu arada pek bi vakit oynamadı. ödemeyi 9dan sonra yapmıştım)
6 mayıs saat 21:23 (onayladığıma daair mesajımı e posta ile yanıtladım)
6 mayıs saat 21:36 (tüm işlemlerin tamamlandığı BTClerin en geç 23:30da hesaabıma geçeceği, bu arada yaşanılan kur değişimlerinden etkilenmeyeceği ilk mesajda konfirme verdiğim miktarın gönderileceği tarafıma bildirildi ve 23:45e kadar BTC cüzdanınızda görünmezse mail ile hemen bilgi verilmesini istediler)
6 mayıs saat 23:45 (BTC tarafıma iletilmediğine dair mail attım aynı adrese yanıtla yaparak)
7 mayıs saat 00:09 (aldığım BTC miktarı 1 satoshi bile eksik olmadan cüzdanımda görüldü)
7 mayıs saat 00:11 (hesapların kontrol edildiğini bir iki dakika önce ödemenin gönderilmiş olduğu cüzdanı güncellediğimde görebileceğim yanıt olarak iletildi.

kaba hesapla 3 saatte BTC alımı gerçekleştirmiş oldum. yanlış anlamayın btcturk'e lafım yok ama 2 - 3 gün beklemeden npay ile alım yapmak daaha mantıklı. bütün bu işlemler anında bir kez bile şüpheye düşmedim. ve bu alımım denemelikti. devamı ihtiyacım olursa yaparım.
Yukardaki samimi ve kelimesi kelimesine aynen doğru olan yorum için size çok teşekkür ediyoruz.
Adresimiz belli, resmi kaydımız belli, telefon numaramız emrinizde, şirketimiz yıllardır madeni kıymetler ticareti yapan tecrübeli bir şirket. Niyetimiz halis. Değerli arkadaşlar bizden zerre kadar şüphe etmeyiniz, 2009 dan beri elhamdulillah alnımızın teriyle altın piyasasındaydık şimdi Bitcoinin dolara karşı yaptığı onurlu mücadeleyi destek amacıyla BTC ve LTC piyasasındayız.
Gold NoticeBank olarak dijital paralar üzerine başka projeler üzerine de çalışıyoruz. Sadece Türkçe sitemiz var tek hedef  kitlemiz de Türkiyemizdeki Dijital Para madencileri ve yatırımcıları. Bu alanda bizler de acemiyiz ve bunu kabul ediyoruz. Fakat mühendislerimiz çok güzel hizmetler için çalışıyor. Bitcointalk Türkçe yorumcularının fikirlerine değer veriyoruz. Eleştirilerinizi bekliyoruz.
Biz sabırla sizlerin güvenini kazanmak için bekleyeceğiz.
Saygılarımla.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
May 11, 2014, 10:44:06 PM

domain bana çok sakat geldi

alan adı: npay.gen.tr olsa anlardım (gen.tr uzantısı nic.tr tarafından dağıtılan ve ilk gelen alır mantığıyla satılan; belge istemeyen bir uzantıdır)

bu sitenin asıl alan adı: edu.gen.tr ve bu site il üniversitesi diye "hiç duymadığım" sözde bir üniversiteye bağlı: http://edu.gen.tr/

npay.edu.gen.tr sitesi ise bu sözde üni'ye ait domain'in alt domaini (yani subdomaini).

bana ne kurumsal geldi ne de inanılır...
Lütfen beyefendi, burada bize "sözde üni" diyerek aşağılamanıza izin veremem. Biz USA'dan Uluslararası Üniversite Kurumu olarak Kuruluş izni sertifikası almış bir Üniversiteyiz. Uzaktan eğitimle Doğu Türkistan'da Çin zulmü altında okuyamayan soydaşlarımıza eğitim verdik, Almanyada ağır şartları olan üniversitelerde okuyamayan insanımıza eğitim imkanı açtık. Yeni Zelandadan bile talebemiz oldu. Türkiyeden ise daha çok sertifika programlarına katıldılar.
Kendi ülkesinden çıkan, başarılı olan her kuruma karşı bu aşağılayıcı tavır hiç hoş değil. Siz bir üniversiteyi duymadınız diye çok üzgünüz ama biz daha çok yurtdışındaki insanımıza hizmet ediyoruz. Bir çok insan bu yolla diploma sahibi oldu ve iş buldu.
Gelelim domainimize: "edu" domaini üniversitelerce kullanıldığından bu adı tercih ettik Türkiye'de.

Üniversitenin resmi belgeleri sitede mevcut, eğer dikkatlice HAKKIMIZDA sayfasını inceleseydiniz görürdünüz. "gov" uzantılı devlet sitesindeki listelemede üniversitemizi görebilirsiniz. Ayrıca 140 yıllık akredite kuruluşunun da üyesiyiz.
SONSÖZ = Bu forum dijital paralar üzerinedir. Sizden biz bir vatan evladı olarak, biz gurbetçilerin iyi niyetli girişimlerine destek vermenizi bekleriz.
Saygılarımla.
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 14, 2014, 09:15:18 AM

bu arada ben bu NPAY'den yine kredi kartıyla BTC işlemi gerçekleştirdim haberiniz olsun. yine geldi BTCler anında. mesai saatleri içinde 10-15 dakikada halloldu bu sefer. paypal ile ne riske girin ne de yüksek fiyatlarla uğraşın. güncel kurdan alınabiliyor. teşekkürler.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: