Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:15:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiye'de Kredi Kartıyla BTC Alım imkanı sunan NPAY.pro  (Read 12661 times)
isyet (OP)
Sr. Member

Activity: 255
Merit: 250

View Profile
May 18, 2014, 06:45:16 PM

bu arada ben bu NPAY'den yine kredi kartıyla BTC işlemi gerçekleştirdim haberiniz olsun. yine geldi BTCler anında. mesai saatleri içinde 10-15 dakikada halloldu bu sefer. paypal ile ne riske girin ne de yüksek fiyatlarla uğraşın. güncel kurdan alınabiliyor. teşekkürler.
Kredi Kartı kullanarak BTC/LTC alma imkanı sunan sisteme ilgi gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
featureslif
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
May 28, 2014, 04:58:08 PM

çalışmıyor galiba artık?
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
May 28, 2014, 05:07:29 PM
Last edit: June 01, 2014, 12:38:56 AM by isyet

çalışmıyor galiba artık?
Çalışıyor ve ilgiden de memnunuz.
Şimdi BTC / LTC alım süresi iki saatten de aza indi.
Kredi kartı ile yurdum insanına hizmet veriyor.
Ayrıca isteyen herkes ücretsiz müracaat ile Master Kart alıyor ve Amerikanın en büyük bankası olan Bank of A. da ücretsiz bir hesaba sahip olabiliyor. Bu hesap sayesinde USA'daki şirketlerden veya sitelerden kazandıklarını hesabına aktarabiliyor ve tüm dünyadaki ATM lerden parasını çekebiliyor yada kartıyla normal kredi kartı gibi işlem yaparak mağazalardan veya internetten alış-veriş yapabiliyor.

Siteye eklenen converter ile artık güncelkur üzerinden kaç BTC/LTC alabileceğini de hesaplayabiliyorlar.

Her geçen gün yeniliklerle insanımıza hizmet ediyor.

Bitcoinin Türkiye'deki mücadelesinde yakında çok önemli bir rol oynayacağına inanıyorum.

(Konu aktiftir. Site BTC satışını kredi kartı sistemiyle hizmete sunmaktadır.)
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 01, 2014, 12:40:16 AM

çalışmıyor galiba artık?
Çalışıyor ve ilgiden de memnunuz.
Şimdi BTC / LTC alım süresi iki saatten de aza indi.
Kredi kartı ile yurdum insanına hizmet veriyor.
Ayrıca isteyen herkes ücretsiz müracaat ile Master Kart alıyor ve Amerikanın en büyük bankası olan Bank of A. da ücretsiz bir hesaba sahip olabiliyor. Bu hesap sayesinde USA'daki şirketlerden veya sitelerden kazandıklarını hesabına aktarabiliyor ve tüm dünyadaki ATM lerden parasını çekebiliyor yada kartıyla normal kredi kartı gibi işlem yaparak mağazalardan veya internetten alış-veriş yapabiliyor.

Siteye eklenen converter ile artık güncelkur üzerinden kaç BTC/LTC alabileceğini de hesaplayabiliyorlar.

Her geçen gün yeniliklerle insanımıza hizmet ediyor.

Bitcoinin Türkiye'deki mücadelesinde yakında çok önemli bir rol oynayacağına inanıyorum.

ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
June 14, 2014, 08:15:29 AM

BTC/LTC AL formunu doldurduktan sonra
"Under Construction(I am waiting for ShareIt Payment-Button-Code)"
uyarısı aldım. sayfa kaldı öylece.

isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 14, 2014, 11:17:15 AM

Amazonun başka bir ödeme sayfası ile karışmış herhalde, yeni bir ödeme linki gönderdim.
ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
June 14, 2014, 11:30:42 AM

Amazonun başka bir ödeme sayfası ile karışmış herhalde, yeni bir ödeme linki gönderdim.
teşekkürler. ödemeyi sorunsuzca gönderdim o gönderdiğiniz yeni linkle. BTCcikleri bekliyorum.

ramazanaslan
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
June 19, 2014, 12:15:04 AM

Firmayla çalışmaya yeni başladım gerçekten çok memnunum tüm herkese tavsiye ederim hızlı ve güvenilir bir kaynaktan kredi kartı ile bitcoin almak çok zevkli
teramit
Legendary
*

Activity: 1873
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
June 19, 2014, 09:17:21 AM

şimdi btc-e yada bitstamp ten 10bin dolar gibi miktarda para yatırıp btc alabilen bir adam için sizin yönteminiz daha uygun fiyata btc sunuyor diyebilir misiniz ?
gördüğüm kadarıyla %5 kafadan alıyor sanal kredi kartı cevap otomatik olarak hayır ama kaçırdığımız bir yer vardır belki emin olmak için soruyorum.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 19, 2014, 09:44:01 AM

şimdi btc-e yada bitstamp ten 10bin dolar gibi miktarda para yatırıp btc alabilen bir adam için sizin yönteminiz daha uygun fiyata btc sunuyor diyebilir misiniz ?
gördüğüm kadarıyla %5 kafadan alıyor sanal kredi kartı cevap otomatik olarak hayır ama kaçırdığımız bir yer vardır belki emin olmak için soruyorum.
Biz dürüstlügümüzü ve kredi kartiyla bitcoin alim hizmetimizi tüm saydamligi ile sunuyoruz.
Tüm kesintiler ve ücretler acikca belirtilmistir.
Hatta bir hesaplama (Exchange) sistemi de vardir.
BTC-E den 10 bin dolarlik Bitcoini alis fiyati yerine "nasil ve hangi arac ile aldigi" önemli. Biz iste burada devreye giriyoruz ve kredi kartiyla alim sistemini sunuyoruz. Btc-e den kredi kartiyla Bitcoin almak imkansiz. Virevox dan alsaniz % 20 lere varan kesinti olabiliyor.

Sanal Kart sadece bir alternatif. Amazon kartini direk alamayanlar icin. Yani tek secenek degil. Bu arada yeni alternatif kredi kart ödeme yöntemleri de yakinda sunacagiz insallah.

Tabii ki karar sizin, zaten sitemizin üyesisiniz, inceleyiniz, sorunuz olursa memnuniyetle cevaplariz.
teramit
Legendary
*

View Profile
June 19, 2014, 09:46:31 AM

10bin doları tabiki de direkt banka transferi ile alıyor.
kredi kartı ile daha uyguna alınır mı alınmaz mı that is the question.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 19, 2014, 10:02:05 AM

10bin doları tabiki de direkt banka transferi ile alıyor.
kredi kartı ile daha uyguna alınır mı alınmaz mı that is the question.

Para aklama yasasi geregi zaten 10 000 $ tek seferde transfer edilemiyor kredi kartiyla. 2500 $ a kadar mümkün.
teramit
Legendary
*

View Profile
June 19, 2014, 10:03:26 AM

ya kardeşim tamam onu hallederiz niye uzatıyorsun parçalı öder bir şekilde halleder, verilecek bir cevap var evet mi hayır mı?
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 19, 2014, 10:08:21 AM

ya kardeşim tamam onu hallederiz niye uzatıyorsun parçalı öder bir şekilde halleder, verilecek bir cevap var evet mi hayır mı?

Ben sadece sorunuzu cevaplamaya calisiyorum.  Amazon ecard sistemi kabul ederse biz de kabul ederiz, bir deneyin.
Sorulara ayrintili cevap vermek "uzatmak" mi oluyor yoksa kaliteli destek mi?
teramit
Legendary
*

View Profile
June 19, 2014, 10:10:08 AM

hala cevap vermediniz uzatıyorsunuz neyse boşverin belliki cevap hayır.
Rehber
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
June 19, 2014, 10:19:42 AM

Ben sadece sorunuzu cevaplamaya calisiyorum.  Amazon ecard sistemi kabul ederse biz de kabul ederiz, bir deneyin.

Herkesi neden karşına alıp cevap veriyorsun ki kardeş olacağı belli.İnsanın karakteri cümlelerinden belli olur, daha önce söylediğim gibi yeni bir testle yakında yine geleceğim inşallah.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 19, 2014, 10:25:15 AM

Herkesi neden karşına alıp cevap veriyorsun ki kardeş olacağı belli.İnsanın karakteri cümlelerinden belli olur, daha önce söylediğim gibi yeni bir testle yakında yine geleceğim inşallah.
hala cevap vermediniz uzatıyorsunuz neyse boşverin belliki cevap hayır.

Beyefendi, cevap verdim : "Sayfamizda hesaplama sisteminden kuru hesapladiktan sonra üstüne %6+0,39 $ ekliyorsunuz"
Ama ben size BTCE nin banka havalesini hesaplayamam ki karsilastirma yapayim? Onu da BTCE ye soracaksiniz veya kendiniz hesaplayacaksiniz.
Siz dilerseniz sitemizden sadece bize ait masrafi hesaplayabilirsiniz.
Forum üzerinden 10 bin dolarlik alim konusunu hesaplamak dogru degil.
Sitemiz üzerinden mesaj göndererek sorunuzu sorarsaniz bu formu da bos yere isgal etmemis oluruz.
Saygilarimla.
teramit
Legendary
*

View Profile
June 19, 2014, 10:30:07 AM

banka havalesinin masrafı olmuyor.oluyorsa da 10bin dolar dedik ki yokmuş gibi düşünün yani net 10bin o siteye yatırdık mı gidiyor.
ama kredi kartıyla btc alırken %1 bile masraf varsa o yöntemi geçemiyor.(yüzde değilde sadece sabit bir rakam alsa rakip olabilir belki)
sisteminizin kredi kartıyla btc aldırıyor olması dışında bir avantajı var mı yokmu onu sormuştum.Görülüyor ki yok.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
June 30, 2014, 06:24:14 PM

Npay.Pro , Kredi Kartı Tahsilatında güvenlik tedbirlerini arttırdı ve 3D Secure ile Kimlik Doğrulama sistemi bulunan yeni bir POS ile hizmete başladı. Şimdi daha güvenli bir ortamda Kredi Kartı ile Bitcoin alabilirsiniz.
pseudozach
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
July 15, 2014, 01:12:31 PM

ecwid'den bir e-store açıp btc satıyorsunuz. Hayırlı işler.

Yalnız sepete ekledikten sonraki notlara dikkat etmek lazım çok ciddi ücret kesintileri var. Bunları hesaplayıp ilk sayfada direk yayınlarsanız daha verimli olur diye düşünüyorum.

Mesela 100$'a kullanıcı hesabına kaç BTC geçecek?

Ayrıca şu anda site ecwid'in subdomainine yönleniyor. Kendi domain name'ine e-ticaret sitesini yönlendiremeyen bir şirkete insanlar neden kredi kartlarını versinler.

Kolay gelsin,
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: