Bitcoin Forum
November 24, 2017, 03:33:43 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 »
  Print  
Author Topic: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir  (Read 133183 times)
Neo--
Full Member

Activity: 196

View Profile
September 20, 2017, 12:07:06 PM

Bu iki hesap olayi varsa neden IP den bulmuyorlar? hernekadar öyle densede ben sadece bir efsane oldugunu dusunuyorum nedenine gelirsek forumdaki sakinlik. Kiyaslamayi türkiyede yapiyorum türkce kismi okadar boski herhangi bir forum buradan 10 kat daha yogundur.Ha suda olabilir henuz cok kisi tarafindan kesfedilmemistir bu olabilir.

1511537623
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1511537623
Reply with quote  #2

1511537623
Report to moderator
Join ICO Now Coinlancer is Disrupting the Freelance marketplace!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1511537623
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1511537623
Reply with quote  #2

1511537623
Report to moderator
Euphrates
Member
**

Activity: 112

AQh4o6upvEqdeXac9N8zBwJCBAexsZuApq

View Profile
September 20, 2017, 01:01:42 PM

50 mesaj doldurduktan sonra mı alınabiliyor acaba kampanyalar.
Her iconun kendi kuralları ve kendi kampanyaları bulunmaktadır. Ama hiç bir ico şu anda nevbie olarak adlandırılan üye grubundaki kişileri kabul etmiyor. İcoları anlamak için önce üye gruplarını anlaman gerekiyor. Sen şimdi ilk üye oldupunda Brand New oluyorsun sonra belli activity kazanmaya başlayınca nevbie ve 30 activity de jr member oluyorsun. Şuanda benimde imzasına katılmış olduğum Centra Jr.Memberları kabul ediyor. Peki üyelik yükselmen için ne gerekiyor ? Site 14 gün aralıklar ile o 14 gün içerisinde 14 mesaj ve daha falasını attıysan sana 14 Activity veriyor. Yani yeni bir üye isen ve imzalara katılmak istiyorsan en az bir 14 *  3 Yani 42 gün geçmesi gerekiyor tabi bu sırada en az 30 tane mesaj atmalısın ki 30 activity sağlayıp jr.member olabilesin.

TheNarcist
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
September 20, 2017, 08:08:09 PM

benimde foruma başlama sebeplerimden biri bu umarım işler umduğumuz gibi gider
KingSlayerBrothers
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
September 21, 2017, 11:17:13 PM

Neredeyse bu post altındakı tüm yorumları okudum . Aklıma da yatmadı değil . Zaten öğrenci evinde kalıyoruz baba . Hem forumda eğlenceli, insanın genel kültür seviyesi artıyo birsürü konu var sonuçta . Girdik bir işe bakalım umarım uğraşan herkesin emeği boşa çıkmaz . Herkese bol şans

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 266

INS Ecosystem

View Profile
September 21, 2017, 11:47:44 PM

Bende bu işe gireyim diyorumda biraz karışık gibi . Mesela ben imzamdaki iconun imzasına girdim form vardı doldurdum ama hala google'a eklemediler . Ayrıca ödemeyi hangi adrese ne zaman yapacaklar benden adres vs istemediler . Ödemeyi BTC ile mi yapıyorlar yoksa o iconun tokeni ilemi yapıyorlar nedir bu iş Sad

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
Druvax
Full Member

Activity: 168

UNIVERSA - BLOCKCHAIN FOR BUSINESS

View Profile
September 22, 2017, 01:07:48 PM

Aylarca ugrasiyorsun sonunda uc bes kurus veriyorlar o da seni tatmin etmiyor iste. Attig8n tas urkuttugun kusa degmiyor. Ama sansliysan yuzde 1 ihtimalle iyu para da kazanabilirsin. Biraz nasip kismet isi. Cogu imza artik duzgun para vermiyor ve sartlari cok agir. Ceviri yapin daha iyi kazanirsiniz.

Neo--
Full Member

View Profile
September 23, 2017, 12:23:17 AM

Aylarca ugrasiyorsun sonunda uc bes kurus veriyorlar o da seni tatmin etmiyor iste. Attig8n tas urkuttugun kusa degmiyor. Ama sansliysan yuzde 1 ihtimalle iyu para da kazanabilirsin. Biraz nasip kismet isi. Cogu imza artik duzgun para vermiyor ve sartlari cok agir. Ceviri yapin daha iyi kazanirsiniz.

Member uyesiniz ve sanki coook uzun zamanlardan beri imzalara katiliyr gibi yorum yazmissiniz bu yedek hesapmi yoksa?

Razor5
Full Member

Activity: 164

IDEX - LIVE Real-time DEX

View Profile
September 23, 2017, 12:36:18 AM

Herkes nasıl çeviri yapacak bir projeyi bir kişi bilemedin iki üç kişi alabiliyor. İmza işinde para kalmamış ama doğru öyle diyorlar.

l3irsen
Member
**

Activity: 98

View Profile
September 23, 2017, 02:45:44 PM

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler .. Smiley

judas
Member
**

Activity: 70

View Profile
September 23, 2017, 04:50:48 PM

Valla güzel yorumlarda yapışmış kazandırmazda demişler artık bakalım hayırlısı olsun..

◆▬▬▬ MICROMONEY ▬▬▬◆
TOKEN CROWDSALE - 18TH of OCTOBER 2017
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 396

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
September 23, 2017, 08:14:27 PM

Member uyesiniz ve sanki coook uzun zamanlardan beri imzalara katiliyr gibi yorum yazmissiniz bu yedek hesapmi yoksa?

Bilmem kimin alt hesabıdır, bu sitede en az 10 hesabı olmayanı dövüyorlar Grin

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

Neo--
Full Member

View Profile
September 23, 2017, 09:00:38 PM

Demekki imzalarin artik neden iyi kazandirmadigi belli oluyor yarindan tezi yok 9 hesap daha acmam lazim yoksa benide döverler.

forbidden
Hero Member

Activity: 606

View Profile
September 23, 2017, 10:22:57 PM

Boş işler.
Gidin ücretsiz blog açın her gün 1-2 özgün içerik yazın daha çok kazanırsınız.

The Management
Member
**

Activity: 98

View Profile
September 24, 2017, 11:24:29 AM

Sırf meraktan soruyorum Jr Member veya Member biri ortalama kaç kazanıyor? (ve aylık mı?)
Tadic
Full Member

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
September 24, 2017, 01:55:55 PM

Sırf meraktan soruyorum Jr Member veya Member biri ortalama kaç kazanıyor? (ve aylık mı?)

Net olarak söylemek mümkün değil. Her kampanyanın kuralları, süresi, ayırdığı token miktarı farklı.
Jr. Member ve Member üyelerin bu kampanyalardan çok az token aldığı bir gerçek.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Druvax
Full Member

UNIVERSA - BLOCKCHAIN FOR BUSINESS

View Profile
September 26, 2017, 05:05:05 PM

Şimdi arkadaslar ben genelde polemige girmem ama bu önyargılı yorumlarinizi cevaplama geregi duyuyorum.

1- uyelik tarihime bakarsaniz 2016 da uye oldugumu ve mail adresimin hic degismedigini, uzun sure foruma giris yapmadigimi gorursunuz.
2-forumla tanismam 2016 dan da oncesine dayaniyor. Sadece okuyucu pozisyonundaydim. Yaziyor olsaydim su an hero uye olabilirdim.
3-imzaymis reklammis bounty imis hic ugrasmadim ama teorik olarak bu konuda yeteri kadar bilgiye sahibim şu anda Cunku forumu sıkı takip ediyorum ve 3 ay once basladigim imza seruvenini ite kaka da olsa tamamlamak istiyorum.
4- uzun bir aradan sonra yazmaya karar verdim. Madem yaziyorum bir imzaya dahil olayim dedim ve yeterince arastirmadan bu kampanyaya dahil oldum. Şu an imzasini tasidigim Zloadr un imzasini tam 10 haftadir tasiyorum. Gelecek hafta bitiyor suresi. Yani yaklasik 3 ay. Ve kabataslak bir hesap yaptim. Imzadan yaklasik 1000 ZDR falan alacagim. Şu anda pre sale satis fiyatlari 1 zdr 7 cent falan. Dusunsenize 3 ay imzasini tasimisim. Haftalik en az 15 mesaj istemis ve ben her hafta bu sartlari saglamak icin ugrasmisim. Kampanya sonunda 70 dolarlik coin verecekler. Degiyor mu ? Inanin degmiyor. Ilk imza kampanyam bu oldu ve bir dahakine daha detayli inceleyerek dahil olacagim kampanyalara.
Yani anlayacaginiz o kadar da deneyimli degilmisim. Forumda Bancor ödüllerini görünce imza kampanyalari hakkinda bilgi edinmeye calismistim.Bu surecte imza olayindaki hesap kitap islerini de ogrenmis oldum.
5- kimin kac hesabi var bilmiyorum ama benim 1 tane hesabim var arkadaslar. O da bu.

tekrarliyorum bu imza isleri sadece vakit kaybi. Okumak daha keyifli. Tasidiginiz imzanin para vermesi tamamen sans isi. Yilda 1-2 tane anca cikar.bancor gibi. O da size denk gelmez.

Umarim aciklayici olmustur.

Pe55iMySTiC
Jr. Member
*

Activity: 56

INS Ecosystem

View Profile
September 27, 2017, 01:38:11 PM

Imzadan para kazanma bounty ico takip etme airdrop bulma derken ben bi kuruş kazanamadan Satoshiyi bulucam 2010dan beri gelmiyo dükkana hale bak

Anarcry
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
September 27, 2017, 11:03:46 PM

Bu işin peşindeyiz bi arkadaşım ciddi ciddi kendini maaşa bağladı. Darısı başımıza. Bi satılık hesap denk getiremedim güvenip alayım.
udonmez
Sr. Member

Activity: 350

View Profile
September 28, 2017, 10:29:33 AM

bazi kampanyalar ciddi para kazandiriyor ama cogu bos ve cok ugras gerekiyor. bos vakti olan icin ideal

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
the_doctor
Full Member

Activity: 140

“Best IoT Platform Based on Blockchain”

View Profile
September 28, 2017, 12:15:29 PM

imzdan para kazanabilirsiniz, ama doğru kampanyayı seçmek bu kadar çöp projenin arasında inanın çok zor, proje iyi olacak  ama ytemiyor, herkes projenin iyi olduğunu anlarsa aşırı yüklenme oluyor. çoğunluk farketmeyecek. bazı kampanyalar var. bounty başlıkları forumda ön sırlarda olmayan daha çok medium üzerinden yürüyen onlar takip edilebilir belki.
bir bancor birdaha gelirmi çok zor

Pages: « 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.