Bitcoin Forum
May 02, 2024, 12:25:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Forum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular  (Read 52327 times)
waxzoo
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
June 01, 2018, 07:12:42 PM

tüm başlangıç paketi matrix gibi yüklendi teşekkürler
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zeynep.1
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 02, 2018, 04:36:08 PM

faydalı oldu.bilgiler için teşekkürler..

[www.athero.io]  ❒  ATHERO  ❒  Internet 3.0 solution
▀▀█▄▄   A revolutionary decentralized digital economy   ▄▄█▀▀
lizerbil
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
June 02, 2018, 09:31:38 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. Yeni başladım çok öğretici oldu.
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
June 12, 2018, 06:08:33 PM

küfür konusunda ortalığa atılan küfürler hadi bir nebze olsun tamam da bire bir topluluk üyesine yapılan küfürler çok fazla.
ben bu bitcoinin amına koyim hala yükselmedi. tamam ama ben senin beynini sikeyim dalyarak gibi küfürlere bir önlem alınmalı. yakında incisözlük'e dönecek forum.

hocam kurallarda yazmışlar, topluluğun kendisi dışlaması gerekiyor diye,  yoksa küfürü yasaklayarak çözemezsiniz,  adamlara ana bazı demeden düm düz gidiyor tabi, ama bunlar sokakta gördüğünüz, minibüsçü taksici tipler

bi ara küfür çok fazlaydı. özellikle pitipawn banlanmadan önce forumda küfür normalleşmişti. Artık o kadar fazla değil. dikkat ediyorum bazı trollere yönelik direk küfürler mevcut. Beni rahatsız edecek boyuta ulaştığı zamanda doğrudan engelliyorum.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
AstraSedan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 12, 2018, 08:09:58 PM

merhaba; Oldukça açıklayıcı anlatım olmuş, yaşasın ifade özgürlüğü Smiley Bakalım birşeyler yapabilecek birşeylerin ucundan tutabilecek miyim.
Şimdilik içerikleri takip etmeye devam ediyorum Smiley
zeynep.1
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:42:13 PM

Haftalardır hala çaylaktayım ya Sad jr member olmak istiyorum 😞

[www.athero.io]  ❒  ATHERO  ❒  Internet 3.0 solution
▀▀█▄▄   A revolutionary decentralized digital economy   ▄▄█▀▀
stratosfer
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
June 15, 2018, 10:01:25 PM

merhaba
4 Mayıs'ta üye oldum ancak activity mesaj sayımla paralel gidiyor, oysa her iki 2 haftada bir activity döneminde tek mesaj da olsa 14 activity alınıyor diye okumuştum.. yanlışlık nerde acaba? Huh
chaskes
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 18, 2018, 10:59:05 PM

merhaba
4 Mayıs'ta üye oldum ancak activity mesaj sayımla paralel gidiyor, oysa her iki 2 haftada bir activity döneminde tek mesaj da olsa 14 activity alınıyor diye okumuştum.. yanlışlık nerde acaba? Huh

güzel dostum 14/14 activitiy için 14 mesaj atmasılın. Mesajla paralel yani her dönümde sana 14 hak verir onu mesajla tamamlamalısın.
Konu da çok yararlı teşekkürler Smiley
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
June 23, 2018, 07:20:44 PM

Valla pek yeni değilim araya sızdım biraz ama biz bu meritten ne çektik ya. Hazır serbest kürsü bulmuşken söyliyim dedim. Yeni arkadaşlar hoşgelmiş

Community & Social Media Manager
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 28, 2018, 11:02:44 AM

merhaba; Oldukça açıklayıcı anlatım olmuş, yaşasın ifade özgürlüğü Smiley Bakalım birşeyler yapabilecek birşeylerin ucundan tutabilecek miyim.
Şimdilik içerikleri takip etmeye devam ediyorum Smiley

hoşgelmişsiniz. İşlem aslında çok basit. Ucundan tutmakta bir o kadar basit. Önce bol bol okuyarak kafayı dolduracağız. Daha sonra da okuduklarımız bu bilgilerle süzgeçten geçecek ve kafamızda daha fazla netleşecek oturacak. Sonraki okuduklarımı daha kolay yorumlayacağız artık. Fikir sahibi olacağız.
Okumak okumak okumak ilk etapta yapılacak tek şey bu
semimall
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 30, 2018, 11:43:38 PM

Kurallar oldukça açıklayıcı bir şekilde anlatılmış, teşekkürler. Gereksiz yasaklar yok tersine alternatif çözüm önerileri sunulmuş ki olması gereken bu. Mantıklı bir alternatif sunmak cezadan çok daha etkili bir yöntem.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
July 06, 2018, 07:07:09 PM

Kurallar oldukça açıklayıcı bir şekilde anlatılmış, teşekkürler. Gereksiz yasaklar yok tersine alternatif çözüm önerileri sunulmuş ki olması gereken bu. Mantıklı bir alternatif sunmak cezadan çok daha etkili bir yöntem.

Forumun en güzel tarafı bu zaten. Şu anda neredeyse hiç bir yerde bulamadığımız özgürlük burada var.
İstediğimiz şeyi istediğimiz gibi ifade edebiliyoruz.
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 08, 2018, 01:48:24 PM

profile link istendiğinde tam olarak hangi yolu izlemeliyim profile e tıkladığımda web browserda çıkmıyor

profile tıkladığınız zaman doğrudan çıkmaz. Profile tıkladığınızda yanda çıkan sekmelerden birisine tıklayın. mesala show stats.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1458130;sa=statPanel Şöyle bir link çıkar karşınıza. siyah puntolu yer sizin profil Id'nizdir.

profil linki de https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1458130
alpddere
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
July 08, 2018, 04:27:40 PM

forum genel anlamda özgürlükleri destekliyor gibi, bu çok güzel. gezindikçe daha fazla şey öğreniyor ve kendimi geliştiriyorum. ancak rütbe sistemindeki merit olayı biraz can sıkıcı. şu aşamada jr. member dan yukarı gitmek hayal seviyesinde. post kalitesini artırması hedeflenen sistem şevk kırıyor açıkçası.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
July 20, 2018, 01:30:56 PM

Bu forumda İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ bulunmaktadır. Düşüncelerinizi paylaştığınız için BANLANMAZSINIZ.
Ne doğru bir tutum. Zaten forumun ana amacı bu değil midir?
Fikirlerinizi sınırlamaya başlarsanız. Düşünce oluşmaz. Düşünce yoksa gelişme de yok demektir.
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
July 20, 2018, 02:26:06 PM

forum genel anlamda özgürlükleri destekliyor gibi, bu çok güzel. gezindikçe daha fazla şey öğreniyor ve kendimi geliştiriyorum. ancak rütbe sistemindeki merit olayı biraz can sıkıcı. şu aşamada jr. member dan yukarı gitmek hayal seviyesinde. post kalitesini artırması hedeflenen sistem şevk kırıyor açıkçası.

Bende aynı şekilde member'de kaldım daha üstüne çıkmak biraz zor olsa da önemli olan bir şeyler öğrenmek. Öğrenerek zaten çok daha kazançlı çıkabiliyoruz.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
July 20, 2018, 07:08:37 PM

Valla pek yeni değilim araya sızdım biraz ama biz bu meritten ne çektik ya. Hazır serbest kürsü bulmuşken söyliyim dedim. Yeni arkadaşlar hoşgelmiş
Bu merit neden önemli ben de bunu anlasam daha net düşünebileceğim...
abernaty
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
July 21, 2018, 03:35:49 PM

Bu merit neden önemli ben de bunu anlasam daha net düşünebileceğim...

merit sistemi üyeliğin rank seviyesini arttırdığı için önemli. Diğer taraftan artık bountyler eskisi gibi kazandırmadığı için ve ne kadar uğraşılsa da 10 merit bilemedin 100 meritten sonrası sıkıntı olduğu için çok da dert edilecek bir şey değil. Hepimizin yeri az çok belli artık.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
90sensey
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
August 29, 2018, 10:45:38 AM

merhaba forumda her mesaj ıcın 5 dk beklemek gerekıyo bunun duzeltme sansı yok mu
ihsanuras
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
September 18, 2018, 02:40:11 PM

Merhabalar. Forumda yeniyim. Biraz okudum ve anladığım kadarıyla,hergün 1 kaç konuya göz atıp yorum yaptığımızda üyelik derecemizi yükseltebiliyoruz. Fakat tarih kısıtlaması mesaj kısıtlaması konularına açıklık getiremedim bir türlü.
Örneğin yepyeni üyeyim;

Kaç konuya cevap yazabiliyorum,yazdığım her cevap için activity puanım kaç tane ?

Mesaj atmak konusunda herhangi bir profile personal message mı yoksa,topice cevap yazma konusu aslında mesaj anlamına mı geliyor?

Topic açma hakkım var mı ve topic actıgımda bana herhangi bir activity veya merit puan kazandırı mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim,sanırım forumdaki herkesin çok iyi bildiği fakat yeni üye soruları soruyorum:/
Keyifli forumlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: