Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:23:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: "Rise and Rise of Bitcoin" filmini direk youtube dan izle  (Read 5064 times)
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 472
Merit: 254

Anlik Coin Fiyatlari BTCkur.com

View Profile WWW
October 11, 2014, 10:10:27 PM

Rise and Rise of Bitcoin filmini izlemek isteyenler, buyrun efendim
https://www.youtube.com/watch?v=Igg0BCF_JcM

Not: Actigim basliklar genellikle neden sunulmadan ve savunma yapmama izin verilmeden siliniyor.
Umarim bu baslikta silinmez. Silinme ihtimaline karsi bizim facebook grubuna katilirsaniz orada bu konularda haberleri alabilirsiniz.
https://www.facebook.com/groups/1429924400570999/

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715322219
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715322219
Reply with quote  #2

1715322219
Report to moderator
1715322219
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715322219
Reply with quote  #2

1715322219
Report to moderator
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
October 12, 2014, 09:44:02 AM

404 not found diyor bana youtube

signature not found.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 12, 2014, 09:58:55 AM

404 not found diyor bana youtube

Telif hakki muhabbetine kaldirilmis.
Dijital Para
Full Member

Activity: 149
Merit: 104

View Profile
October 12, 2014, 12:16:54 PM

Biraz önce vimeo'nun on demand'de belgeseli 5 dolara kiraladığını görüp sonra da bu başlığa rastlayınca şaşırdım biraz. Pek tabi youtubedan kaldırılmış belgesel. Bitcoin ile belgeselin satıldığı bir yer biliyor musunuz?
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 12, 2014, 12:29:22 PM

Biraz önce vimeo'nun on demand'de belgeseli 5 dolara kiraladığını görüp sonra da bu başlığa rastlayınca şaşırdım biraz. Pek tabi youtubedan kaldırılmış belgesel. Bitcoin ile belgeselin satıldığı bir yer biliyor musunuz?

En iyisi torrentten indirip BTC adreslerine bağış yapmak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
October 12, 2014, 06:44:21 PM

vay anasını torrent paylaşan moderator sevdim valla ben burayı Grin
dorhug121
Member
**

Activity: 99
Merit: 10

View Profile
October 12, 2014, 07:25:58 PM

Yalnız adamların sitesinde adamların telif hakkı sorunu yaratabilecek filmini paylaşmak sıkıntı olmasın Cheesy
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 12, 2014, 07:28:05 PM

Yalnız adamların sitesinde adamların telif hakkı sorunu yaratabilecek filmini paylaşmak sıkıntı olmasın Cheesy

kimse filmi paylasmiyor, paylasilmis linki paylasiyor, ayni sey degil.
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 12, 2014, 09:10:52 PM

Wall bende torrent linkini paylasmistim ama silinmisti. Simdi moderatorun kendisi paylasti. Ne oluyor anlamadim. Neyse link var. Onemli olan o. Oradan indirin iste. Ben 10 dakkada indirmistim. hemde HD kalitesinde.

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 12, 2014, 09:16:18 PM

Izlemezsenizde cok buyuk bir kayip degil ama. Toplu gosterim falan icin benim kisisel gorusum zaman ve para kaybi yasarsiniz.
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 12, 2014, 09:24:57 PM

Bu arada turkce alt yazisini bulan birisi buraya koyar yada link verirse cok seviniriz

BTCkur.com
emrebey
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 13, 2014, 07:06:47 AM

ciddi mi yazdiniz bunu? Smiley

bitcoin ekosisteminden ekmek yiyoruz, birileri ugramis bitcoin belgeseli cekmis, bedava paylasmayi uygun gormemisler.

paylasilmis link=film'in linki oldugu icin kelime oyunlariyla vicdan rahat ettirmek zor. $5 buyuk bir meblag degil, bir marlboro parasi.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 13, 2014, 07:36:12 AM

ciddi mi yazdiniz bunu? Smiley

bitcoin ekosisteminden ekmek yiyoruz, birileri ugramis bitcoin belgeseli cekmis, bedava paylasmayi uygun gormemisler.

paylasilmis link=film'in linki oldugu icin kelime oyunlariyla vicdan rahat ettirmek zor. $5 buyuk bir meblag degil, bir marlboro parasi.

O belgeselin 5 dolar edecegini dusunmuyorum. Adina belgesel bile diyemem.
Korsanligi savundugumdan oturu degil. Bu konu tek basina uzun uzun tartisilabilir dilersen ayri bir baslik acalim orada bunu tartisalim.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 13, 2014, 08:38:28 AM

torrent den indiriyorum türkçe altyazısı çıktı mı acaba ben biraz baktım bulamadım biyerde
korsan mevzusuna girmeyelim bence isteyen beğenen adamlara parasını gönderir. herkesin kendi tercihi kimseyi yargılamamak  lazım  diye düşünüyorum
emrebey
Sr. Member

View Profile
October 13, 2014, 08:58:09 AM

Korsanligi savundugumdan oturu degil. Bu konu tek basina uzun uzun tartisilabilir dilersen ayri bir baslik acalim orada bunu tartisalim.

anladim, tabi etmeyebilir. ama onun ederine yapimcisi/sahibi karar veriyor.

20 TL verip sinemaya gittiginizde, "film guzel degilmis, bunun ederi anca 2 TL, 18 TL'mi geri alayim" diyor musunuz?

kimseyi korsan olarak izledi/paylasti diye yargilamiyorum, ama yasanan seyi normal olarak gostermek bence hos degil. her seyin bir yeri vardir, korsanin da bir yeri var, ama burasi degil. BTC uzerine bir yapim var ortada ve benzeri/daha iyi yapimlarin gerceklesmesi icin en buyuk destegi yine BTC komunitesi tarafindan almali.

program gelistirip para kazanan bir programcinin crack'li yazilim kullanmasi kadar guclu bir ironi var burada.
bitkoyun
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
October 13, 2014, 09:10:07 AM

torrent den indiriyorum türkçe altyazısı çıktı mı acaba ben biraz baktım bulamadım biyerde
korsan mevzusuna girmeyelim bence isteyen beğenen adamlara parasını gönderir. herkesin kendi tercihi kimseyi yargılamamak  lazım  diye düşünüyorum
Altyazıyı yazmaya başladım, 2 gün önce de aşağıdki konuya ilk 10 dk sını gönderdim ama aynı konuda farklı başlıklar açılınca kaynadı sanırım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=786898.0

Korsana karşıyım. Ben filmi para (bitcoin) ile satın aldım ve bunun normal olduğunu düşünüyorum.

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 13, 2014, 09:11:45 AM

anladim, tabi etmeyebilir. ama onun ederine yapimcisi/sahibi karar veriyor.

20 TL verip sinemaya gittiginizde, "film guzel degilmis, bunun ederi anca 2 TL, 18 TL'mi geri alayim" diyor musunuz?

kimseyi korsan olarak izledi/paylasti diye yargilamiyorum, ama yasanan seyi normal olarak gostermek bence hos degil. her seyin bir yeri vardir, korsanin da bir yeri var, ama burasi degil. BTC uzerine bir yapim var ortada ve benzeri/daha iyi yapimlarin gerceklesmesi icin en buyuk destegi yine BTC komunitesi tarafindan almali.

program gelistirip para kazanan bir programcinin crack'li yazilim kullanmasi kadar guclu bir ironi var burada.

Bunun ederi bu kadardir deyip parami geri istemiyorum ama gereken yerlerde notumuda ona gore veriyorum, imdb gibi yerler bunun icin var zaten.

Program gelistirip crackli program ve isletim sistemi kullanan cok. Hic unutmuyorum bundan yaklasik olarak 9 yil evvel akbili hackledigimde Koskoca Belbimin akbil dolum cihazlara dialup olarak uzaktan baglanip degisiklik yapmasi icin norton un crackli  PcAnywhere programini kullandigina sahit oldum ve hatta crackerlarin introsu bile cihazin icindeydi. Ani olsun diye sakliyorum diski Smiley  hatta 11 yil evvelde hava kuvvetlerindeki bir subaya sirf icinde crackli bir yazilim oldugu icin Casio Cassiopeia E-125 Pocket PC sattigimi hatirliyorum Smiley java tabanli bir sey gelistiriyorlarmis gudumlu roket sistemi ile alakali.  Anilarim canlandi sagol crack yazilim dedigin icin Smiley
emrebey
Sr. Member

View Profile
October 13, 2014, 10:49:58 AM

Bunun ederi bu kadardir deyip parami geri istemiyorum ama gereken yerlerde notumuda ona gore veriyorum, imdb gibi yerler bunun icin var zaten.

Program gelistirip crackli program ve isletim sistemi kullanan cok.

evet cok, ama bir yanlislik var bu iste Smiley
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 13, 2014, 12:15:26 PM

Altyazıyı yazmaya başladım, 2 gün önce de aşağıdki konuya ilk 10 dk sını gönderdim ama aynı konuda farklı başlıklar açılınca kaynadı sanırım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=786898.0

Korsana karşıyım. Ben filmi para (bitcoin) ile satın aldım ve bunun normal olduğunu düşünüyorum.

Bitince bu baslikta dosyayi gonderebilirsen cok iyi olur walla.
Saol.

BTCkur.com
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
October 14, 2014, 11:43:52 AM

Ben de yeni izledim ve yetersiz buldum. Çok daha iyilerini bekliyoruz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: