Bitcoin Forum
April 26, 2024, 09:21:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Google Cloud ile Magi (xmg) Kazmak.  (Read 9144 times)
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
December 31, 2014, 11:29:38 AM

konu iyi hoş da, magi'nin fiyatını düşürüyorsunuz ve magi ölüyor. herhangi bir mantığı yok. memorycoin, coinmarketcap'te şu an bi tık altında. ona da bi dikkat kesilin, ben geliştirici ekibindeyim.
adil bir şekilde madencilik yapmak isterseniz, kendi bilgisayarlarınızda memorycoin'i deneyin. gerekli yardımlarda bulunurum.
gpu ve asic ile kesinlikle kazılmıyor. mining rewardları da bugün saat 3 civarlarında %90 oranında düştü.
minimum configürasyon: i5 işlemciler, 8 gb ddr3 ram... bi de biraz tweak yapmanız gerekebilir.
bütün dünya BTC kazdı fiyatımı düştü. Kesinlikle katılmıyorum söylediklerine. Eğer magi nin büyümesini istiyorsanız madencilere ihtiyacınız var herşeyden önce.
1714123308
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714123308
Reply with quote  #2

1714123308
Report to moderator
1714123308
Hero Member
*

Ignore
1714123308
Reply with quote  #2

1714123308
Report to moderator
1714123308
Hero Member
*

Ignore
1714123308
Reply with quote  #2

1714123308
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714123308
Hero Member
*

Ignore
1714123308
Reply with quote  #2

1714123308
Report to moderator
1714123308
Hero Member
*

Ignore
1714123308
Reply with quote  #2

1714123308
Report to moderator
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
December 31, 2014, 11:30:42 AM

Arkadaşlar lütfen elde etiğiniz Khları ve Magi değerlerini yazın. Birilerinin yapabildiğini görmek diğer arkadaşları teşvik edecektir.
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
December 31, 2014, 12:10:03 PM

konu iyi hoş da, magi'nin fiyatını düşürüyorsunuz ve magi ölüyor. herhangi bir mantığı yok. memorycoin, coinmarketcap'te şu an bi tık altında. ona da bi dikkat kesilin, ben geliştirici ekibindeyim.
adil bir şekilde madencilik yapmak isterseniz, kendi bilgisayarlarınızda memorycoin'i deneyin. gerekli yardımlarda bulunurum.
gpu ve asic ile kesinlikle kazılmıyor. mining rewardları da bugün saat 3 civarlarında %90 oranında düştü.
minimum configürasyon: i5 işlemciler, 8 gb ddr3 ram... bi de biraz tweak yapmanız gerekebilir.
bütün dünya BTC kazdı fiyatımı düştü. Kesinlikle katılmıyorum söylediklerine. Eğer magi nin büyümesini istiyorsanız madencilere ihtiyacınız var herşeyden önce.

yok düşmedi, 1000$'dan 300$'a yükseldi hahah..
esas demek istediğim şu: google hesaplarınızı birer birer kapatıyor, ya da kapatacaktır. bu yaptıklarınız kısa vadeli şeyler, ciddi işler değil yani.. enerjinizi daha iyi şeylere harcayın diyorum.
madenci felan da değilsiniz söyleyeyim. o yaptığınıza pek madencilik denmiyor.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 05, 2015, 10:15:27 AM
Last edit: January 05, 2015, 12:11:42 PM by olcaytu2005

Hocam ben M7M mineri kurmak bölümünden sonra koptum Smiley orada neler yapacağımız neler yüklememiz gerektiğini gabi seviyesinde anlatırmısın Cheesy

Edit: Bu mesajı yazdıktan sonra becerebildim Smiley şu anda 56 kh ile kazı yapıyor ama sürekli artıyor tam stabil olunca aldığım kh ı paylaşıcam. Resim göndermeyi beceremedim Cheesy ama şu anda ortalama 93 khs ile kazıyor ve zorluk 11.33...

Ayrıca bir sorum daha var. Bilgisayarı kapatınca kazı işlemi duruyormu? Sonuçta sanal durmaması lazım dimi?
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 17, 2015, 10:55:53 PM

Bir arkadaşımız bana bu tabloyu açıklayabilir mi? Ben 2 haftadır kullanıyorum google cloud servisini. 300 dolarlık deneme sürecim bittimi bu tabloya göre ?
kralkral
Sr. Member

Activity: 323
Merit: 250

View Profile
January 18, 2015, 10:01:47 PM

olcaytu kaç magi kazabildin?

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 18, 2015, 10:06:18 PM

olcaytu kaç magi kazabildin?

Yaklaşık 2 haftalık süreçte şu an itibari ile 151 XMG kazdım. Onuda poloniexte değerlendiriyorum. Genelde 3-7 K arasında gidip geliyor. 7k olunca gönderiyorum oraya hemen BTC ye çeviriyorum. 3 yada 5 e düşünce tekrar magi alıyorum. Biraz zahmetli oldu ama öğretici Smiley
kralkral
Sr. Member

Activity: 323
Merit: 250

View Profile
January 18, 2015, 10:09:40 PM

sağol
300 dolarlık masrafa 0.01 btc bile etmiyor. şaka gibi Smiley

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 18, 2015, 10:13:14 PM

sağol

Reklamdan daha çok kazanıyom Cheesy
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
January 19, 2015, 11:05:28 AM

sağol

Amaç Birilerinin sanal paralarla tanışmasını sağlamak. Kimseyi zengin etme gibi  bi amacımda yok ! Zengin olmak istiyorsan git piyango bileti al.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 19, 2015, 01:49:07 PM

Siz birseyleri yanlis yapiyorsunuz sanirim. Google hesabimi kapatmadan once ben gunluk 250 xmg mine ediyordum.

Sonerbo nun anlattığı şekilde yaptım eksi yada artı yok. 24 cpu. süpernova pool da kazdım ondanmı acep Smiley
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 19, 2015, 01:51:17 PM

sağol

Amaç Birilerinin sanal paralarla tanışmasını sağlamak. Kimseyi zengin etme gibi  bi amacımda yok ! Zengin olmak istiyorsan git piyango bileti al.

Sakin ol dostum. Zenginlik hayalimiz yok. Bizi böyle birşeyle tanıştırdığın için teşekkür ederim. Maksat kazancı küçümsemek değil tabikide. Kazanç miktarını göstermek.
RhBjK
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 31, 2015, 08:13:46 AM

google cloud ile başka hangi altcoinler kazılabiliyor. bu konuda biraz yardımcı olabilirseniz biraz biraz deneme yanılmayla mining öğrenip daha sonra rüg kiralamayı duşünüyorum
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
January 31, 2015, 06:31:50 PM

google cloud ile başka hangi altcoinler kazılabiliyor. bu konuda biraz yardımcı olabilirseniz biraz biraz deneme yanılmayla mining öğrenip daha sonra rüg kiralamayı duşünüyorum

uygun cpuminer kurarak istediğin coini kazabilirsin. Kazançların çok düşük olacaktır baştan söyleyeyim. sadece cpu ile kazılan coinleri kazarsan belki üç beş bişey olur. Asıl amaç birilerinin coin dünyasını tanıması.
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
January 31, 2015, 06:47:44 PM

uygun cpuminer kurarak istediğin coini kazabilirsin. Kazançların çok düşük olacaktır baştan söyleyeyim. sadece cpu ile kazılan coinleri kazarsan belki üç beş bişey olur. Asıl amaç birilerinin coin dünyasını tanıması.
bende google cloud ile madencilik yaptım. ama şimdi baktımda e-mailime fatura yollamışlar. 300$ lık hizmet iki ay dolmadan bitti. 22$ gibi bişi ödenmesi gerekiyormuş. başınıza bu tarz birşey geldi mi ? tablo aşağıdaki gibi Cheesy

sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
February 01, 2015, 07:24:36 PM

bende google cloud ile madencilik yaptım. ama şimdi baktımda e-mailime fatura yollamışlar. 300$ lık hizmet iki ay dolmadan bitti. 22$ gibi bişi ödenmesi gerekiyormuş. başınıza bu tarz birşey geldi mi ? tablo aşağıdaki gibi Cheesy

o 22$ balance yani kalan bakiye.
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
February 01, 2015, 11:57:48 PM

hizmet bedelini aştığım gibi yorumluyorum ben. kredi kartımdan birşey çekmediler gerçi bakalım görecez nolucak

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
February 02, 2015, 02:49:05 AM

Yanlış hatırlamıyorsam sağ üst tarafta upgrade to paid plan seçeneği vardı. Onu işaretlemedikçe kartınızdan para çekilmez.
Paid plana geçerseniz proje başına 24 CPU hakkınız olur yani 16 CPU luk server oluşturabilirsiniz.
RhBjK
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 02, 2015, 06:29:09 AM

hizmet bedelini aştığım gibi yorumluyorum ben. kredi kartımdan birşey çekmediler gerçi bakalım görecez nolucak

hesabımdan herhangi bir çekim yapılmayacaksa bu işe girebilirim kazancımın düşük olacağının farkındayım ama ben bu tarz şeylerde damlaya damlaya göl olur diyorum
butcher21
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 06, 2015, 05:53:44 PM

http://i.hizliresim.com/XyodM5.jpg

hesabımdan herhangi bir çekim yapılmayacaksa bu işe girebilirim kazancımın düşük olacağının farkındayım ama ben bu tarz şeylerde damlaya damlaya göl olur diyorum

benimde bu sekil bi gmail aldim guzel bi yanit verirmisiniz ona gore kulanayim suan durdurmusum boşa gitmesin guzel bi aciklama yapan bi ustat olursa sevinirim
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: