Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:26:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Hellenic Coin (HNC)  (Read 50125 times)
chryspano
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 29, 2015, 11:15:35 AM
 #61

Συνεντευξη για το Ελληνικο Ψηφιακο HNC για ενημερωση του κοσμου

http://www.iokh.gr/2015/08/apokalypsh-ti-protash-aperripse-h-kubernhsh-tsipra-gia-na-sothei-h-ellada-giati-fobhthike.html

Παιδιά όλους μας έχει χτυπήσει η κρίση αλλά για όνομα του θεού και της Παναγίας κόψτε τα ληγμένα πριν να είναι πολύ αργά.

Δεν θυμάμαι να ξανάκουσα τόσες απανωτές μ@λ@κ!#ς μαζί, τουλάχιστον λυπηθείτε μας λίγο και κάντε και κανένα διάλειμμα ενδιάμεσα, έλεος δηλαδή.



Κάτι άλλο τώρα....
Βρήκατε κανένα θύμα μέχρι στιγμής να του αρπάξετε τα 500 Euro ή τζίφος η δουλειά? Εαν έβαζα στοίχημα θα στοιχημάτιζα ότι βρήκατε αρκετούς, υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ κορόιδα εκεί έξω, δώστε τους να καταλάβουν!



1713572762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713572762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713572762
Reply with quote  #2

1713572762
Report to moderator
1713572762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713572762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713572762
Reply with quote  #2

1713572762
Report to moderator
1713572762
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713572762

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713572762
Reply with quote  #2

1713572762
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fourokavas
Member
**
Offline Offline

Activity: 96
Merit: 10


View Profile
August 30, 2015, 08:42:37 PM
 #62

Συνεντευξη για το Ελληνικο Ψηφιακο HNC για ενημερωση του κοσμου

http://www.iokh.gr/2015/08/apokalypsh-ti-protash-aperripse-h-kubernhsh-tsipra-gia-na-sothei-h-ellada-giati-fobhthike.html

Παιδιά όλους μας έχει χτυπήσει η κρίση αλλά για όνομα του θεού και της Παναγίας κόψτε τα ληγμένα πριν να είναι πολύ αργά.

Δεν θυμάμαι να ξανάκουσα τόσες απανωτές μ@λ@κ!#ς μαζί, τουλάχιστον λυπηθείτε μας λίγο και κάντε και κανένα διάλειμμα ενδιάμεσα, έλεος δηλαδή.



Κάτι άλλο τώρα....
Βρήκατε κανένα θύμα μέχρι στιγμής να του αρπάξετε τα 500 Euro ή τζίφος η δουλειά? Εαν έβαζα στοίχημα θα στοιχημάτιζα ότι βρήκατε αρκετούς, υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ κορόιδα εκεί έξω, δώστε τους να καταλάβουν!





Τι να πει κανεις καλα που εισαι και εσυ και σωνεις κοσμο χεχε

chryspano
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 31, 2015, 03:15:39 AM
 #63

Συνεντευξη για το Ελληνικο Ψηφιακο HNC για ενημερωση του κοσμου

http://www.iokh.gr/2015/08/apokalypsh-ti-protash-aperripse-h-kubernhsh-tsipra-gia-na-sothei-h-ellada-giati-fobhthike.html

Παιδιά όλους μας έχει χτυπήσει η κρίση αλλά για όνομα του θεού και της Παναγίας κόψτε τα ληγμένα πριν να είναι πολύ αργά.

Δεν θυμάμαι να ξανάκουσα τόσες απανωτές μ@λ@κ!#ς μαζί, τουλάχιστον λυπηθείτε μας λίγο και κάντε και κανένα διάλειμμα ενδιάμεσα, έλεος δηλαδή.



Κάτι άλλο τώρα....
Βρήκατε κανένα θύμα μέχρι στιγμής να του αρπάξετε τα 500 Euro ή τζίφος η δουλειά? Εαν έβαζα στοίχημα θα στοιχημάτιζα ότι βρήκατε αρκετούς, υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ κορόιδα εκεί έξω, δώστε τους να καταλάβουν!





Τι να πει κανεις καλα που εισαι και εσυ και σωνεις κοσμο χεχε


Για όσους έχουν προβλήματα οράσεως...
fourokavas
Member
**
Offline Offline

Activity: 96
Merit: 10


View Profile
August 31, 2015, 06:27:15 AM
 #64

Συνεντευξη για το Ελληνικο Ψηφιακο HNC για ενημερωση του κοσμου

http://www.iokh.gr/2015/08/apokalypsh-ti-protash-aperripse-h-kubernhsh-tsipra-gia-na-sothei-h-ellada-giati-fobhthike.html

Παιδιά όλους μας έχει χτυπήσει η κρίση αλλά για όνομα του θεού και της Παναγίας κόψτε τα ληγμένα πριν να είναι πολύ αργά.

Δεν θυμάμαι να ξανάκουσα τόσες απανωτές μ@λ@κ!#ς μαζί, τουλάχιστον λυπηθείτε μας λίγο και κάντε και κανένα διάλειμμα ενδιάμεσα, έλεος δηλαδή.



Κάτι άλλο τώρα....
Βρήκατε κανένα θύμα μέχρι στιγμής να του αρπάξετε τα 500 Euro ή τζίφος η δουλειά? Εαν έβαζα στοίχημα θα στοιχημάτιζα ότι βρήκατε αρκετούς, υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ κορόιδα εκεί έξω, δώστε τους να καταλάβουν!








Τι να πει κανεις καλα που εισαι και εσυ και σωνεις κοσμο χεχε


Για όσους έχουν προβλήματα οράσεως...

Οσο δηλητηριο και να χυνετε απο μισος και κακια γιατι αυτο τελικα φενεται εχει παρει πλεον το δρομο του

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ Γιατι μονο οιι αχρηστοι κατακρινουνν οτιδηποτε για να καλυψουν τα δικα τους κομπλεξ !!!!!!

chryspano
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 31, 2015, 07:46:21 AM
 #65

Οσο δηλητηριο και να χυνετε απο μισος και κακια γιατι αυτο τελικα φενεται εχει παρει πλεον το δρομο του

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ Γιατι μονο οιι αχρηστοι κατακρινουνν οτιδηποτε για να καλυψουν τα δικα τους κομπλεξ !!!!!!

Όσοι δεν είναι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ, παρακαλούνται να περάσουν απο το ταμείο και να "επενδύσουν"(LOL) 500 Ε ή ότι έχουν ευχαρίστηση, στην απάτη που λέγεται Helleniccoin.

Αν τυχόν υπάρχει ακόμη κανείς κοιμισμένος, ας ξαναδιαβάσει την "ανακοίνωση" τους παραπάνω, όποιος ξέρει να διαβάζει πίσω απο τις γραμμές καταλαβαίνει πολύ καλά ότι απλά προσπαθούν να καλύψουν το κολαράκι τους σε περίπτωση που κάποιος αποφασίσει να κινηθεί νομικά εναντίον τους. Πρέπει κανείς να έχει χάσει μισό κιλό εγκέφαλο για να  ξοδέψει χρόνο ή χρήμα σε αυτό το scamcoin.

fourokavas
Member
**
Offline Offline

Activity: 96
Merit: 10


View Profile
August 31, 2015, 10:20:57 AM
 #66

Οσο δηλητηριο και να χυνετε απο μισος και κακια γιατι αυτο τελικα φενεται εχει παρει πλεον το δρομο του

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ Γιατι μονο οιι αχρηστοι κατακρινουνν οτιδηποτε για να καλυψουν τα δικα τους κομπλεξ !!!!!!

Όσοι δεν είναι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ, παρακαλούνται να περάσουν απο το ταμείο και να "επενδύσουν"(LOL) 500 Ε ή ότι έχουν ευχαρίστηση, στην απάτη που λέγεται Helleniccoin.

Αν τυχόν υπάρχει ακόμη κανείς κοιμισμένος, ας ξαναδιαβάσει την "ανακοίνωση" τους παραπάνω, όποιος ξέρει να διαβάζει πίσω απο τις γραμμές καταλαβαίνει πολύ καλά ότι απλά προσπαθούν να καλύψουν το κολαράκι τους σε περίπτωση που κάποιος αποφασίσει να κινηθεί νομικά εναντίον τους. Πρέπει κανείς να έχει χάσει μισό κιλό εγκέφαλο για να  ξοδέψει χρόνο ή χρήμα σε αυτό το scamcoin.



Ηρωας Ηρωας μπραβο ανακαλυψες την μεγα απατη και θα σωσεις κοσμο για αλλη μια φορα μπραβο χαχαχαχαχ


ΑΑ  αφου πονας τοσο πολυ τους επενδυτες γιατι δεν κανεις αναφορα στην διωξη ηλεκτρονικου και οικονομικου εγκληματος να τους σωσεις ολουςHuh  αρκετα ποια εχει αρχισει και γελαει ο κοσμος μαζι σου και με την ομαδα σου

chryspano
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
August 31, 2015, 12:23:47 PM
 #67

Νεο scamcoin στη γειτονιά, ανοίξαμε και σας περιμένουμε...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1167095.new#new
fourokavas
Member
**
Offline Offline

Activity: 96
Merit: 10


View Profile
August 31, 2015, 04:48:58 PM
 #68

τελικα φενεται καθαρα πλεον οτι τοσο μισος και επιθεση κατι αλλο κρυβει και οχι την σωτηρια των επενδυτων

mrsalve
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 263
Merit: 250


View Profile
September 08, 2015, 09:50:53 PM
 #69

Sorry but it's all Greek to me. Can someone explain whats going on here and with coin?

.
PLAY
            ▄██████████████▄
          ▄██▀▀██████████████▄
        ▄██▀    ▀██████████████▄
      ▄██▀        ▀██████████████▄
    ▄██▀   ██████▄  ▀██████████████▄
  ▄██▀          ██    ▀██████████████▄
 ███       ▄█████▀      ███████████████
  ▀██▄    ▐██         ▄██████████████▀
    ▀██▄  ▐██████▌  ▄██████████████▀
      ▀██▄        ▄██████████████▀
        ▀██▄    ▄██████████████▀
          ▀██▄▄██████████████▀
            ▀██████████████▀
.
LIVE
.
██████
███▀▀▀
███







███
███▄▄▄
██████
██████
▀▀▀███
███







███
▄▄▄███
██████
chryspano
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
September 09, 2015, 07:18:34 AM
 #70

Sorry but it's all Greek to me. Can someone explain whats going on here and with coin?

You can add this shitcoin to the pile of hundreds out there, creators of Helleniccoin are either scammers or complete idiots.
gold368
Member
**
Offline Offline

Activity: 104
Merit: 10


View Profile
September 09, 2015, 02:26:35 PM
 #71

should not doubt, to sell low for speculators
crypto_analytics
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
September 12, 2015, 09:56:52 PM
 #72

@helleniccoin
Αφού η εταιρεία και το hellenic coin δεν είναι scam, θα μπορούσαμε να μάθουμε τα εξής;

1.  πού βρίσκεται η έδρα της εταιρείας? αναφέρεται ότι υφίστανται 3 έδρες σε Ελλάδα- Κύπρο- Σεϋχέλλες... ας αφήσουμε τις Σεϋχέλλες, σε Ελλάδα/ Κύπρο: πού είναι αυτές οι έδρες? ποιες οι διευθύνσεις/ τηλέφωνά τους? πώς μπορεί κάποιος χριστιανός να επιβεβαιώσει ότι αυτή η εταιρεία υπάρχει? και είναι αυτό που λέει?

2.  ποιός/ ποιοί εκπροσωπούν την εταιρεία επίσημα/ νόμιμα?  ποιος είναι ο διαχειριστής της/ CEO? ποιος ο υπεύθυνος για τα οικονομικά/ ταμείο της? ποιος νομικά υπεύθυνος έναντι διοικητικών αρχών και τραπεζών?

3.  λέει στο site ότι έχει κεφάλαιο η εταιρεία 300.000 USD: κατατεθημένο? ή απλά είναι μία αναφορά?  και άντε σας δίνω τα 500 ευρώ, σε ποιο λογαριασμό πάνε? της εταιρείας? κάποιου διευθυντή της? κάποιου μετόχου? κάποιου άλλου?

4.  IBC = offshore.  Η εταιρεία έχει κάποια άδεια από κάπου σε σοβαρό κράτος (πχ Αγγλία)? έστω VAT number ή Αριθμό κάποιου φορολογικού μητρώου? ή μόνο το IBC number?

για να προκαταλάβω τον τύπο της απάντησης, αν αυτή είναι του στυλ "στείλ'τε 1 email και θα δούμε", καταλαβαίνεις και καταλαβαίνουμε όλοι τι συμβαίνει...
pazor_true
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1460
Merit: 1025


i love Emerald (EMD)


View Profile
September 13, 2015, 11:54:53 AM
 #73

το mining pool του helleniccoin κλειδώθηκε;
γιατί δεν μου επιτρέπετε η πρόσβαση;
γιατί κλειδώθηκε ο λογαριασμός μου;

δείχνει 
Unable to login: Account locked. Please Check your Email for instructions to unlock.

και δεν υπάρχουν οδηγίες στο email μου για τυχών ξεκλείδωμα.


BTC 12jiBjT2GSWYk2HwYdPqsQMuLqZ1br9D37 - i am Pazor
chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
September 15, 2015, 10:22:16 AM
 #74

το mining pool του helleniccoin κλειδώθηκε;
γιατί δεν μου επιτρέπετε η πρόσβαση;
γιατί κλειδώθηκε ο λογαριασμός μου;

δείχνει 
Unable to login: Account locked. Please Check your Email for instructions to unlock.

και δεν υπάρχουν οδηγίες στο email μου για τυχών ξεκλείδωμα.



Συνήθως ένας λογαριασμός κλειδώνει αν ο miner (worker) έχει πολύ χαμηλή ισχύ (κάτω από 1,2 Mhs). Το κλείδωμα είναι αυτοματοποιημένο και μπορείς να στείλεις email στο info@helleniccoin.gr για ξεκλείδωμα.
Aγαπητέ δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να έχουν δυνατά μηχανήματα τι θα πει κάτω από  1,2 mh/s ένας λογαριασμός κλειδώνει.
πρέπει η εταιρεία σας να αλλάξει την τακτική που ακολουθεί εγώ για παράδειγμα έχω bitcoin ανά πάσα στιγμή ρίχνω μεσα αν θέλω 5-10 gh/s αν κάποιος δεν έχει την δυνατότητα όμως να αγοράσει μηχάνημα και κάνει  mining me gpu η με κάποιο μηχάνημα χαμηλής δύναμης γιατί θα πρέπει ο λογαριασμός του να κλειδώνεται ?? σας ενδιαφέρει τα νομίσματα που θα κοπούν να πανε στους ανθρώπους που τώρα ξεκινάν στον κόσμο τον ψηφιακών νομισμάτων η σε αυτόυς που έχουν μια μεγάλη καβάτζα με bitcoin και δεν τους νοιάζει καν αν θα πετύχει το όλο ενχηρημα η όχι ?? το νόμισμα σας απευθύνεται σε έλληνες έχουν όλοι οι έλληνες λεφτά  να αγορά σουν δυνατά μηχανήματα ??  αλλάξτε τακτική άμεσα.. και μην μου πεις μα μου η εταιρεια το ένα το άλλο το δοιηκητικό συμβούλιο κτλπ βγαζει ματι οτι δεν γνωριζουν τι τους γινεται..

chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
September 15, 2015, 11:26:20 AM
 #75

το mining pool του helleniccoin κλειδώθηκε;
γιατί δεν μου επιτρέπετε η πρόσβαση;
γιατί κλειδώθηκε ο λογαριασμός μου;

δείχνει 
Unable to login: Account locked. Please Check your Email for instructions to unlock.

και δεν υπάρχουν οδηγίες στο email μου για τυχών ξεκλείδωμα.



Συνήθως ένας λογαριασμός κλειδώνει αν ο miner (worker) έχει πολύ χαμηλή ισχύ (κάτω από 1,2 Mhs). Το κλείδωμα είναι αυτοματοποιημένο και μπορείς να στείλεις email στο info@helleniccoin.gr για ξεκλείδωμα.
Aγαπητέ δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να έχουν δυνατά μηχανήματα τι θα πει κάτω από  1,2 mh/s ένας λογαριασμός κλειδώνει.
πρέπει η εταιρεία σας να αλλάξει την τακτική που ακολουθεί εγώ για παράδειγμα έχω bitcoin ανά πάσα στιγμή ρίχνω μεσα αν θέλω 5-10 gh/s αν κάποιος δεν έχει την δυνατότητα όμως να αγοράσει μηχάνημα και κάνει  mining me gpu η με κάποιο μηχάνημα χαμηλής δύναμης γιατί θα πρέπει ο λογαριασμός του να κλειδώνεται ?? σας ενδιαφέρει τα νομίσματα που θα κοπούν να πανε στους ανθρώπους που τώρα ξεκινάν στον κόσμο τον ψηφιακών νομισμάτων η σε αυτόυς που έχουν μια μεγάλη καβάτζα με bitcoin και δεν τους νοιάζει καν αν θα πετύχει το όλο ενχηρημα η όχι ?? το νόμισμα σας απευθύνεται σε έλληνες έχουν όλοι οι έλληνες λεφτά  να αγορά σουν δυνατά μηχανήματα ??  αλλάξτε τακτική άμεσα.. και μην μου πεις μα μου η εταιρεια το ένα το άλλο το δοιηκητικό συμβούλιο κτλπ βγαζει ματι οτι δεν γνωριζουν τι τους γινεται..

Μα δεν έχει νόημα κάποιος να κόβει και αν 0,01 HNC το 24ωρο. Δεν είναι κρίμα για το χρήστη να καιει την gpu του για το τίποτα?
Εξάλου μπορεί πάντα να ζητήσει να ξεκλειδώσει ο λογαριασμός του. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που οι χρήστες εδω μέσα δημιουργούν πρόβλημα για το τίποτα. Στο κάτω κατω συχνα πυκνά έλεγχουμε τους λογαριασμους που κλειδώνουν και τους ξεκλειδώνουμε απλα κάποιες φορές δεν είμαστε και από πάνω συνέχεια για τέτοιους ελεγχους. Γιαυτο και σας ζητάμε να στέλνετε email σε περίπτωση προβλήματος. Αλλά είπαμε...έδω μέσα όλοι κατακρίνουν μια προσπάθεια κατά όπως τους συμφέρει.
εγώ προσωπικά δεν κατακρίνω την προσπάθεια και δεν λέω σε κανέναν να ασχοληθεί η όχι ο κάθε ένας περνει τους απόφασης μόνος του εγώ αναφερθηκα στο pool αν κάποιος θέλει να κάψει την gpu του δικαιώματου πολύ απλά μπορείτε να ρυθμίσετε το pool να μην κλειδώνει τους λογαριασμούς.. αν κοιτάξεις όλα τα σχόλια που έχω κάνει δεν αναφέρεται κανένα στο νόμισμα αλλά στον τρόπο λειτουργείας..

chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
September 15, 2015, 11:27:48 AM
 #76

το mining pool του helleniccoin κλειδώθηκε;
γιατί δεν μου επιτρέπετε η πρόσβαση;
γιατί κλειδώθηκε ο λογαριασμός μου;

δείχνει 
Unable to login: Account locked. Please Check your Email for instructions to unlock.

και δεν υπάρχουν οδηγίες στο email μου για τυχών ξεκλείδωμα.



Συνήθως ένας λογαριασμός κλειδώνει αν ο miner (worker) έχει πολύ χαμηλή ισχύ (κάτω από 1,2 Mhs). Το κλείδωμα είναι αυτοματοποιημένο και μπορείς να στείλεις email στο info@helleniccoin.gr για ξεκλείδωμα.
Aγαπητέ δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να έχουν δυνατά μηχανήματα τι θα πει κάτω από  1,2 mh/s ένας λογαριασμός κλειδώνει.
πρέπει η εταιρεία σας να αλλάξει την τακτική που ακολουθεί εγώ για παράδειγμα έχω bitcoin ανά πάσα στιγμή ρίχνω μεσα αν θέλω 5-10 gh/s αν κάποιος δεν έχει την δυνατότητα όμως να αγοράσει μηχάνημα και κάνει  mining me gpu η με κάποιο μηχάνημα χαμηλής δύναμης γιατί θα πρέπει ο λογαριασμός του να κλειδώνεται ?? σας ενδιαφέρει τα νομίσματα που θα κοπούν να πανε στους ανθρώπους που τώρα ξεκινάν στον κόσμο τον ψηφιακών νομισμάτων η σε αυτόυς που έχουν μια μεγάλη καβάτζα με bitcoin και δεν τους νοιάζει καν αν θα πετύχει το όλο ενχηρημα η όχι ?? το νόμισμα σας απευθύνεται σε έλληνες έχουν όλοι οι έλληνες λεφτά  να αγορά σουν δυνατά μηχανήματα ??  αλλάξτε τακτική άμεσα.. και μην μου πεις μα μου η εταιρεια το ένα το άλλο το δοιηκητικό συμβούλιο κτλπ βγαζει ματι οτι δεν γνωριζουν τι τους γινεται..

Μα δεν έχει νόημα κάποιος να κόβει και αν 0,01 HNC το 24ωρο. Δεν είναι κρίμα για το χρήστη να καιει την gpu του για το τίποτα?
Εξάλου μπορεί πάντα να ζητήσει να ξεκλειδώσει ο λογαριασμός του. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που οι χρήστες εδω μέσα δημιουργούν πρόβλημα για το τίποτα. Στο κάτω κατω συχνα πυκνά έλεγχουμε τους λογαριασμους που κλειδώνουν και τους ξεκλειδώνουμε απλα κάποιες φορές δεν είμαστε και από πάνω συνέχεια για τέτοιους ελεγχους. Γιαυτο και σας ζητάμε να στέλνετε email σε περίπτωση προβλήματος. Αλλά είπαμε...έδω μέσα όλοι κατακρίνουν μια προσπάθεια κατά όπως τους συμφέρει.
και οσο αφορα το 0,01 HNC το 24ωρο. τωρα δεν αξιζει τιποτα ισως στο μελλων αξιζει πολλα

chryspano
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
September 15, 2015, 11:58:12 AM
 #77

Helleniccoin, πως ξεκίνησε...

https://www.youtube.com/watch?v=cIasr2AiyZ0
pazor_true
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1460
Merit: 1025


i love Emerald (EMD)


View Profile
September 15, 2015, 12:00:46 PM
 #78

παρακαλώ να απενεργοποιήστε το αυτόματο κλείδωμα και να ξεκλειδώστε όλους τους λογαριασμούς (μεταξύ των άλλων θα είναι και ο δικός μου)

επίσης θυμίζω και αναφέρομαι στο "φασούλι, φασούλι γεμίζει το σακούλι"

θέλω τα 0.001 HNC μου
 Tongue

BTC 12jiBjT2GSWYk2HwYdPqsQMuLqZ1br9D37 - i am Pazor
crypto_analytics
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
September 15, 2015, 07:25:56 PM
 #79


Δεν είναι δυνατόν να παρέχουμε τέτοιου είδους πληροφορίες σε ένα τέτοιο blog. Πρέπει να ξέρουμε ποιός ρωτάει και γιατί Επώνυμα.
Κάποιος που πραγματικά θέλει να γίνει μέλος του νομίσματος, μπορεί να επικοινωνήσει με email. Πολλοί θέλουν να κάνουν τον ξύπνιο πίσω από την ανωνυμία ενός blog.
To κεφάλαιο της εταιρείας είναι κατατεθημένο σε τράπεζα του εξωτερικού. Στον ίδιο λογαριασμό μπαίνουν και οι τυχών συνδρομές. Το κεφάλαιο θα χρησιμοποιηθεί στο μέλλον για την δημιουργία τραπεζικού ιδρύματος που σκοπό θα έχει να αναγνωρίσει το νόμισμα.
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ανακοινώνουμε σε τέτοιοιυ είδους blog στοιχεία που αφορούν την εταιρεία τους μετόχους της ή τα μέλη της.

Φυσικά και είμαστε offshore και έχουμε γραφεία στην Ελλάδα και την Κύπρο. Δεν βρίσκω το λόγο ένα κρυπτονόμισμα να πρέπει να πληρώνει φόρους ή να δίνει λόγο σε κυβερνήσεις και τραπεζίτες που εξυπηρετούν άλλου είδους συμφέροντα εις βάρος των λαών τους.

Οπως έχουμε ξαναπεί δεν ζητάμε από κανέναν ούτε να μας πληρώσει ούτε να μας ακολουθήσει. Οποιός θέλει μπορεί να κόβει ελεύθερα το νόμισμα και να το διαπραγματεύεται ελεύθερα σε ανταλακτήρια τύπου c-cex. από εκεί και πέρα τα περαιτέρω αφορούν μόνο τα μέλη και τους μετόχους.


Δεν ξέρω αν αυτές οι ανοησίες που γράφεις είναι πιστευτές από κάποιους, αλλά ή δεν έχεις ιδέα τί σημαίνουν οι λέξεις εταιρεία, δντης, έδρα, πιστοποιητικά και έγγραφα δημοσιότητας, εταιρικός τραπεζικός λογαριασμός ή απλά είστε αυτό που κάποιοι πριν από μένα βεβαιώνουν: είστε μια απλή απάτη.

Τα κρυφο-αναρχικά περί "δεν δίνω λόγο σε κυβερνήσεις και τραπεζίτες" όταν λες ότι έχετε κατατεθειμένο κεφάλαιο 100 ή 300.000 ευρώ και έδρες σε Σεϋχέλλες, Ελλάδα και Κύπρο, φαντάζουν τόσο μα τόσο γελοία... πήγατε σε τράπεζα 300k, σας κέρασε καφέ, δεν έκανε due diligence/ KYC και AML, όπως δεν έκανε ούτε το γραφείο που σας άνοιξε τη φανταστική εταιρεία σας, και σας είπαν: το μαγαζί δικό σας! τι άλλο θέλουν τα παιδιά;!

Και για την επόμενη φορά που θα το ξαναπροσπαθήσετε, ξέρε τουλάχιστον όταν μοιράζεις μετοχές, να λες ότι θα κάνεις ΑΜΚ
crypto_analytics
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
September 16, 2015, 12:01:13 AM
 #80


Δεν είναι δυνατόν να παρέχουμε τέτοιου είδους πληροφορίες σε ένα τέτοιο blog. Πρέπει να ξέρουμε ποιός ρωτάει και γιατί Επώνυμα.
Κάποιος που πραγματικά θέλει να γίνει μέλος του νομίσματος, μπορεί να επικοινωνήσει με email. Πολλοί θέλουν να κάνουν τον ξύπνιο πίσω από την ανωνυμία ενός blog.
To κεφάλαιο της εταιρείας είναι κατατεθημένο σε τράπεζα του εξωτερικού. Στον ίδιο λογαριασμό μπαίνουν και οι τυχών συνδρομές. Το κεφάλαιο θα χρησιμοποιηθεί στο μέλλον για την δημιουργία τραπεζικού ιδρύματος που σκοπό θα έχει να αναγνωρίσει το νόμισμα.
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ανακοινώνουμε σε τέτοιοιυ είδους blog στοιχεία που αφορούν την εταιρεία τους μετόχους της ή τα μέλη της.

Φυσικά και είμαστε offshore και έχουμε γραφεία στην Ελλάδα και την Κύπρο. Δεν βρίσκω το λόγο ένα κρυπτονόμισμα να πρέπει να πληρώνει φόρους ή να δίνει λόγο σε κυβερνήσεις και τραπεζίτες που εξυπηρετούν άλλου είδους συμφέροντα εις βάρος των λαών τους.

Οπως έχουμε ξαναπεί δεν ζητάμε από κανέναν ούτε να μας πληρώσει ούτε να μας ακολουθήσει. Οποιός θέλει μπορεί να κόβει ελεύθερα το νόμισμα και να το διαπραγματεύεται ελεύθερα σε ανταλακτήρια τύπου c-cex. από εκεί και πέρα τα περαιτέρω αφορούν μόνο τα μέλη και τους μετόχους.


Δεν ξέρω αν αυτές οι ανοησίες που γράφεις είναι πιστευτές από κάποιους, αλλά ή δεν έχεις ιδέα τί σημαίνουν οι λέξεις εταιρεία, δντης, έδρα, πιστοποιητικά και έγγραφα δημοσιότητας, εταιρικός τραπεζικός λογαριασμός ή απλά είστε αυτό που κάποιοι πριν από μένα βεβαιώνουν: είστε μια απλή απάτη

Τα κρυφο-αναρχικά περί "δεν δίνω λόγο σε κυβερνήσεις και τραπεζίτες" όταν λες ότι έχετε κατατεθειμένο κεφάλαιο 100 ή 300.000 ευρώ και έδρες σε Σεϋχέλλες, Ελλάδα και Κύπρο, φαντάζουν τόσο μα τόσο γελοία... πήγατε σε τράπεζα 300k, σας κέρασε καφέ, δεν έκανε due diligence/ KYC και AML, όπως δεν έκανε ούτε το γραφείο που σας άνοιξε τη φανταστική εταιρεία σας, και σας είπαν: το μαγαζί δικό σας! τι άλλο θέλουν τα παιδιά;!

Και για την επόμενη φορά που θα το ξαναπροσπαθήσετε, ξέρε τουλάχιστον όταν μοιράζεις μετοχές, να λες ότι θα κάνεις ΑΜΚ

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΛΟΓΩ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΩΝΥΜΟ ΜΑΛΑΚΑ.
ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ ΒΡΕ ΚΑΡΙΟΛΗ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΑΖΕΨΑΜΕ 300000 ΔΟΛΛΑΡΙΑ? ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ. ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΥΜΕ ΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΒΙΒΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΞΗΣΗ ΜΕΤΟΧΙΚΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΩΛΗΣΗ ΜΕΤΟΧΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ. ΤΟ ΤΙ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΛΛΑΣ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΚΡΥΠΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΑ? Η ΜΗΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΔΩ ΕΓΙΝΕ ΦΟΡΟΥΜ ΙΔΡΥΣΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΚΟΠΙΜΑ ΛΑΣΠΟΛΟΓΟΥΝ. ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧΙΔΙΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΩΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ. ΚΑΝΕ ΕΣΥ ΕΠΩΝΥΜΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΩ ΓΑΜΙΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ ΝΟΜΙΜΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ. ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΚΡΥΒΕΣΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΟΥΣΤΙΤΣΕΣ ΣΑΣ.

Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΣΤΟ BITCOINTALK ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΕΛΟΣ. ΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΗΔΕΣ.

σσσσσςςςς! εντυπωσιάστηκα! φοβήθηκα! τρέμουν τα γόνατά μου από τέτοιο τσαμπουκά!!  ο άνθρωπός μου! να μην λέει τίποτα, να μαγκίζει από φόβο στο τελευταίο αποκούμπι του ψεύτη: τις απειλές και τις βρισιές τύπου νταβατζή...

κάντε μου τη χάρη και μην σβήσει κανείς τα σχόλια και τα κοσμητικά του γίγαντα, ώστε όποιος επισκέπτεται το thread να καταλαβαίνει περί τίνος πρόκειται.

στο μεταξύ, δεν θέλω να σου ανεβάσω την πίεση και μου πάθεις κάτι, απλά μέχρι να βρεις κρυψώνα πες μου 2 πραγματάκια ακόμα:

ποια συκοφαντική δυσφήμιση νόμιμης εταιρείας? ξέρεις τί σημαίνει νόμιμη εταιρεία? από τί αποτελείται? ουπς! ξέχασα! εσύ "δεν δίνεις λόγο σε κυβερνήσεις και τραπεζίτες"! άσε που θέλεις να πεις για ψευδή καταμήνυση, αλλά δεν τό'χεις...

τελικά μοιράζεις μετοχές? τις χαρίζεις? ή τις πουλάς?

κι έτσι, για να σε στηρίξω, εγώ δεσμεύομαι να αποκαλύψω τα πλήρη στοιχεία μου σε όποιον εισαγγελέα υπηρεσίας θέλεις, αρκεί να έρθεις με την ταυτοτητούλα σου να δούμε, ακαδημαϊκά ρε παιδί μου, κάποια θεματάκια του 386- 386Α, του 3691/ 2008 και ίσως ακουμπήσουμε λίγο τις απόψεις σου περί δήλωσης και εμπρόθεσμης καταβολής φόρων... Να μην ξεχάσεις να φέρεις και τα φιλαράκια σου- θα χρειαστείς την παρέα τους.

κι έτσι για κερασάκι, σου χαρίζω την εξύβριση... ελπίζω να σου φτάνω 1 ανεγκέφαλος, γιατί κάπου αναφέρεις ότι όλοι κρυβόμαστε... είμαστε ανώνυμοι... ε, να η ευκαιρία! μια που έχεις ονοματεπώνυμο

μικρή σημείωση ήρωα της ταπεινής μας καθημερινότητας και σωτήρα της χώρας με το 1ο ελληνικό κρυπτονόμισμα: αν είναι να απαντήσεις, μην αρχίσεις τις θεωρίες περί εξωδίκων και δικηγόρων- μπορεί να το ξέρω το έργο καλύτερα
στο μεταξύ λίγη προσοχή στα ελληνικούλια μας- βγάζουν μάτι κάποια: ο λόγος, του λόγου, τον λόγο -- λόγω αγάπης, λόγω μίσους, λόγω υπερημερίας.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!