Bitcoin Forum
April 27, 2024, 03:16:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Latvija (Latvia)  (Read 218936 times)
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
June 25, 2017, 08:24:11 AM
 #81

Es iepirku esperus ESP,pa kadiem 4 sat,tagad nez vai jeega pirkt jo 34 sat maksaa...runaa ka cena tiem veel kaaps. Veel insns (insane) man ir,maksaa ap 4000 sat bet sola ka buus ap 1$. Veel html5 par 1 sat yobitaa,tur ar sola sho un to.
1714187800
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714187800

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714187800
Reply with quote  #2

1714187800
Report to moderator
1714187800
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714187800

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714187800
Reply with quote  #2

1714187800
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714187800
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714187800

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714187800
Reply with quote  #2

1714187800
Report to moderator
1714187800
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714187800

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714187800
Reply with quote  #2

1714187800
Report to moderator
inimitable777
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 0


View Profile
June 25, 2017, 07:45:04 PM
 #82

Iesaku ICN , nopirku pa 32 centi , diezgan padaudz . tagad maksaa ap 5$ , bet augusta 1 buus Open public beta un cena buus ap 10$ un talaaak uz decembri , janvaari prognozeju ap 20+$.

Vai arii , ja gribi gaidiit gadu vai divus iesaku nopirkt Cofound.it assetu . paslaik cena zem ico liimenja . Bet peec gada prognozeju 1-5 $

Arī nopirku ICO vēl pašā sākumā, tur viss vēl priekšā, domāju vismaz gadu vēl turēšu.
cryptomartin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
June 26, 2017, 01:43:26 PM
 #83

Es iepirku esperus ESP,pa kadiem 4 sat,tagad nez vai jeega pirkt jo 34 sat maksaa...runaa ka cena tiem veel kaaps. Veel insns (insane) man ir,maksaa ap 4000 sat bet sola ka buus ap 1$. Veel html5 par 1 sat yobitaa,tur ar sola sho un to.
Ja nav noslēpums, tad kur tu izroc info par tik lētām monētām? Jo lielākā daļa jau ir vienkārši shitcoin, kam nav pa lielam nekādas vērtības.
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
June 28, 2017, 06:58:56 PM
 #84

Sveiki visiem! Paskatieties kas notiek ar Dash...6495 lpp.. https://bitcointalk.org/index.php?topic=421615.129880

Pilna lappuse ar ziņām...drīz sprāgs uz 250$ vismaz Wink Septembrī Alfa test Evolucijai...un pati Evolucija raus vaļā decembrī... būšot 40k transakcijas sekundē...salīdzinot ar Visa card kura ir ātrākā pasaulē 2,5k sekundē...

cryptomartin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
June 30, 2017, 11:41:02 AM
 #85

Man ir neliels piedāvājums.
Varbūt Jums ir vēlme apvienoties visiem kopā un uztaisīt Telegram čatu? Tur varētu operatīvi apmainīties ar aktuālu informāciju, utt. Ja kādam tas interesē, es varu to uztaisīt.
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
June 30, 2017, 08:59:19 PM
 #86

 Drīz rippls ar ies gaisā.. https://www.dashforcenews.com/ripple-enable-2-5-second-japan-thailand-bank-transfers-gateways-integrate-dash/
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
July 05, 2017, 10:59:11 AM
 #87

Vai kāds šeit nodarbojas ar staking, piemēram, kā DPOS (Delegated Proof-of-Stake) Lisk vai citiem?
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
July 05, 2017, 02:17:28 PM
 #88

Es iepirku esperus ESP,pa kadiem 4 sat,tagad nez vai jeega pirkt jo 34 sat maksaa...runaa ka cena tiem veel kaaps. Veel insns (insane) man ir,maksaa ap 4000 sat bet sola ka buus ap 1$. Veel html5 par 1 sat yobitaa,tur ar sola sho un to.
Ja nav noslēpums, tad kur tu izroc info par tik lētām monētām? Jo lielākā daļa jau ir vienkārši shitcoin, kam nav pa lielam nekādas vērtības.

Tepat lasu Announcements (Altcoins),nu es peerku parasti tos leetos saucamos shitcoinus bet ar ne visus,tur jaaskata kaa lietas attiistaas..izeju uz kvantumu,jo ar daargajiem altkoiniem taapat nekaada pelnja nesanaaks,vinji jau tagad ir daargi un ja pakaapsies kaadus 20-100$ augstaak,tas lietas buutiibu nemaina. Tas pats DASH un Ethereum jau tagad daargs ir,ar taadiem neko nenopelniisi ja tas pakaapsies augstaak,tur chupu vajag ar tiem tad varbuut.
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
July 05, 2017, 02:23:35 PM
 #89

Vai kāds šeit nodarbojas ar staking, piemēram, kā DPOS (Delegated Proof-of-Stake) Lisk vai citiem?

Jaa,jebkursh pos wallets stakingo..tik jaatur vislaik valjaa atveerts. Nu un atkal jaasaka,lai dabuutu kaut kaadu pelnju no staking tad jaabuut daudz daudz koiniem savaadaak nav jeega.
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
July 05, 2017, 03:22:52 PM
 #90

Jaa,jebkursh pos wallets stakingo..tik jaatur vislaik valjaa atveerts. Nu un atkal jaasaka,lai dabuutu kaut kaadu pelnju no staking tad jaabuut daudz daudz koiniem savaadaak nav jeega.

Tas gan, ka vajag diezgan daudz priekš tā, bet, piemēram, DPOS gadījumā pietiek ar nobalsošanu par lielajiem vaļiem topā, kuri steiko tavā vietā un tu saņem mazu procentu atpakaļ atkarībā no daudzuma tavā makā, ar kuru tu balso. Maku vari vērt ciet un aizmirst. Ideāli, ja tāpat būtu domājis turēt ilgtermiņā.
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
July 05, 2017, 07:09:11 PM
 #91

Jaa,jebkursh pos wallets stakingo..tik jaatur vislaik valjaa atveerts. Nu un atkal jaasaka,lai dabuutu kaut kaadu pelnju no staking tad jaabuut daudz daudz koiniem savaadaak nav jeega.

Tas gan, ka vajag diezgan daudz priekš tā, bet, piemēram, DPOS gadījumā pietiek ar nobalsošanu par lielajiem vaļiem topā, kuri steiko tavā vietā un tu saņem mazu procentu atpakaļ atkarībā no daudzuma tavā makā, ar kuru tu balso. Maku vari vērt ciet un aizmirst. Ideāli, ja tāpat būtu domājis turēt ilgtermiņā.

Skaidrs,taads variants nav gan meegjinaats.
fosserman
Member
**
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 10


View Profile
July 05, 2017, 09:08:47 PM
Last edit: July 05, 2017, 09:20:53 PM by fosserman
 #92

Mazliet par segvitu. Juulija beigaas gaidaams bitkoina kritums,jo iejauksies blokcheina kodaa lai uzlabotu tranzakciju aatrumu. Ja viss noritees peec plaaniem,tad bitkoina cena peec tam kaaps atpakalj un veel augstaak,taapeec nevajag neko paardot uztraukumaa. Te mazliet vairaak par to,krievu valodaa:

https://www.youtube.com/watch?v=0ehI_7G30ys


Cik saprotu,tad risks ir divos aspektos.

1. Vai divas lielaas maininga fermas ( Kjiina un ASV ) savaa starpaa vienosies par segvitu,ja nee tad varot beigaas buut divi bitkoinu veidi,viens kas straadaa uz segvita pamata un otrs kas nee,lidz ar to cenu kritums un kaushanaas savaa starpaa. Cerams ka taa nebuus.

2. Neviens nav iejaucies bitkoina kodaa,nu tas notiksies un liidz ar to taada kaa neuzticiiba tam vairaak ja kaads tur buus ko sakjiimereejis kaut labu noluuku vadiits. Pirms tam neviens nebija iejaucies.


Cerams ka viss buus labi Smiley
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
July 05, 2017, 09:23:14 PM
 #93

Sveiki visiem! Paskatieties kas notiek ar Dash...6495 lpp.. https://bitcointalk.org/index.php?topic=421615.129880

Pilna lappuse ar ziņām...drīz sprāgs uz 250$ vismaz Wink Septembrī Alfa test Evolucijai...un pati Evolucija raus vaļā decembrī... būšot 40k transakcijas sekundē...salīdzinot ar Visa card kura ir ātrākā pasaulē 2,5k sekundē...



Nu redz DASH šodien 205$ Grin nemaz tik ilgi nebij jāgaida..Iepriekš kad rakstīju cena bij 150-160$.
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
July 05, 2017, 09:26:12 PM
 #94

Septembrī būs cena dasham 250$ domāju...protams ja btc (segwit jūlija beigās vai augusta sākumā? )ar to segwit viss būs ok!
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
July 05, 2017, 09:31:51 PM
 #95

Vai ienākumi no kriptovalūtām ir apliekami ar nodokli Latvijā? Kurš tam var izsekot līdzi un kā to aprēķina? Vai ir kādas iestādes, kas varētu kļūt aizdomīgas par naudas ieskaitījumiem bankas kontā?
Ideālā variantā, protams, nemaz nebūtu jāveic ceļš uz bankas kontu, bet pagaidām nav zināms par citām iespējām, kā atgūt savu ieguldījumu kaut cik stabilākā un izmantojamākā vērtībā. Zināms projekts, kas virzās uz stabilas kriptovalūtas izveidi ir https://makerdao.com/. Vēl ieinteresējis ir OmiseGO https://omg.omise.co/ projekts, kas varētu būt uzticams līdzeklis, kā izslēgt banku starpniecību no vienādības.

Biju pagājšgad (2016) aizgājis uz VID un uzdevu šo jautājumu...vai man jāmaksā kkāds tas 10% kapitāla pieauguma nodoklis par to peļņu kas man ienāk?? Jo cik zinu tas ir jāmaksā tiem kas ar vērtspapīriem un akcijām ņemās.. Tad nu lūk ko man atbildēja- "Tikmēr, kamēr Tu apgrozi ieguldīto naudu tikai virtuāli, tikmēr nav jāmaksā nodokļi, bet tiklīdz Tu izņem peļņu reālā naudā, tad no peļņas ir jāmaksā 10% nodoklī (līdzīgi kā bankas ietur 10% par noduldījumu peļņu). Tev jāsniedz Iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācija ar D1 prim pielikumu, kurā uzrādīsies peļņas daļa, no kuras nomaksāsi nodokli. Tāda ir oficiālā kārtība. Bet, ja godīgi, nezinu vai VIDam maz kur ir pieķļuve lai pārbaudītu vai pastāv šādi ienākumu kā Tavā gadījumā."

Lūk tad es viņiem parādīju šādu Augstākās Zviedrijas tiesas lēmumu kur uzvarēja tiesā zviedrijas pilsonis un tika atzīts ka Eiropā bitcoin nav apliekams ar nodokli un pielīdzināms euro vai usd valūtām... dokuments apakšā..Tad VID man atbildēja - "nu tad pagaidām nekas nav jāmaksā, bet skatīsimies gan jau LV kko izdomās kā dabūt nodokli n'o šiem darījumiem.."
http://curia.europa.eu/juris/document/document_print.jsf?doclang=LV&text=&pageIndex=0&part=1&mode=lst&docid=170305&occ=first&dir=&cid=698765

Starp citu... Vai šogad kāds ir bijis uz VID painteresēties? Kā izgāja?? Huh
sarabanda
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 835
Merit: 500


View Profile
July 06, 2017, 12:30:35 PM
 #96

Vai ienākumi no kriptovalūtām ir apliekami ar nodokli Latvijā? Kurš tam var izsekot līdzi un kā to aprēķina? Vai ir kādas iestādes, kas varētu kļūt aizdomīgas par naudas ieskaitījumiem bankas kontā?
Ideālā variantā, protams, nemaz nebūtu jāveic ceļš uz bankas kontu, bet pagaidām nav zināms par citām iespējām, kā atgūt savu ieguldījumu kaut cik stabilākā un izmantojamākā vērtībā. Zināms projekts, kas virzās uz stabilas kriptovalūtas izveidi ir https://makerdao.com/. Vēl ieinteresējis ir OmiseGO https://omg.omise.co/ projekts, kas varētu būt uzticams līdzeklis, kā izslēgt banku starpniecību no vienādības.

Biju pagājšgad (2016) aizgājis uz VID un uzdevu šo jautājumu...vai man jāmaksā kkāds tas 10% kapitāla pieauguma nodoklis par to peļņu kas man ienāk?? Jo cik zinu tas ir jāmaksā tiem kas ar vērtspapīriem un akcijām ņemās.. Tad nu lūk ko man atbildēja- "Tikmēr, kamēr Tu apgrozi ieguldīto naudu tikai virtuāli, tikmēr nav jāmaksā nodokļi, bet tiklīdz Tu izņem peļņu reālā naudā, tad no peļņas ir jāmaksā 10% nodoklī (līdzīgi kā bankas ietur 10% par noduldījumu peļņu). Tev jāsniedz Iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācija ar D1 prim pielikumu, kurā uzrādīsies peļņas daļa, no kuras nomaksāsi nodokli. Tāda ir oficiālā kārtība. Bet, ja godīgi, nezinu vai VIDam maz kur ir pieķļuve lai pārbaudītu vai pastāv šādi ienākumu kā Tavā gadījumā."

Lūk tad es viņiem parādīju šādu Augstākās Zviedrijas tiesas lēmumu kur uzvarēja tiesā zviedrijas pilsonis un tika atzīts ka Eiropā bitcoin nav apliekams ar nodokli un pielīdzināms euro vai usd valūtām... dokuments apakšā..Tad VID man atbildēja - "nu tad pagaidām nekas nav jāmaksā, bet skatīsimies gan jau LV kko izdomās kā dabūt nodokli n'o šiem darījumiem.."
http://curia.europa.eu/juris/document/document_print.jsf?doclang=LV&text=&pageIndex=0&part=1&mode=lst&docid=170305&occ=first&dir=&cid=698765

Starp citu... Vai šogad kāds ir bijis uz VID painteresēties? Kā izgāja?? Huh

Praatigaak buutu tur vispaar neiet,nav ko suudu kustinaat. Tas buutu muljkiigi,ja shitaa saaks vaicaat  tad tieshaam uzliks kaadu nodokli,jo tie jau meklee tik kaa cilveeku apkaast.
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
July 07, 2017, 08:39:07 PM
 #97

KO PUMPĒJAM Cheesy Dashu jāliek tgd mierā...pump bija...kāds zin kuram coinam ziņas būs labas?
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
July 10, 2017, 12:26:23 PM
 #98

KO PUMPĒJAM Cheesy Dashu jāliek tgd mierā...pump bija...kāds zin kuram coinam ziņas būs labas?

EUR, USDT. Tagad drīzāk jāmeklē sliktas ziņas.
DARKHOLDER
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 659
Merit: 500


Zepher is scammer!:)


View Profile
July 10, 2017, 07:05:46 PM
 #99

KO PUMPĒJAM Cheesy Dashu jāliek tgd mierā...pump bija...kāds zin kuram coinam ziņas būs labas?

EUR, USDT. Tagad drīzāk jāmeklē sliktas ziņas.

Jā taisnība par usdt... man ar puse $ puse btc lai var ķert dipus citiem coiniem...cik zemu gāzīsies btc? kā Jums šķiet?
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
July 10, 2017, 07:12:48 PM
 #100

KO PUMPĒJAM Cheesy Dashu jāliek tgd mierā...pump bija...kāds zin kuram coinam ziņas būs labas?

EUR, USDT. Tagad drīzāk jāmeklē sliktas ziņas.

Jā taisnība par usdt... man ar puse $ puse btc lai var ķert dipus citiem coiniem...cik zemu gāzīsies btc? kā Jums šķiet?

Cerams ka ne zemaak kaa 1000-1500$,bet lai kriit cik grib jo kaaps tak atpakalj ne?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!