Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:06:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Muslukları Bir Arada Topluyoruz (Bitcoin Faucet Center)  (Read 13150 times)
hgsteknoloji (OP)
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
March 11, 2015, 09:50:15 PM
Last edit: March 11, 2015, 10:07:54 PM by hgsteknoloji

Arkadaşlar bu forumda yenilerdenim. Bende sizler gibi Bitcoin peşinde koşanlardanım. Yaklaşık 1,5 ay oldu ne? nedir? derken, sonunda bende az çok birşeyler öğrendim. Kendi gayretimle zamanla tüm musluklara aynı adresten ulaşmanızı sağlayacağım sitemin temellerini atmaya başladım.Bundan sonra site site gezmek yok.Tüm musluklar burada. Bu yüzden adını Bitcoin Faucet Center koydum. Aşağıda sitenin Anasayfasının bir görüntüsünü paylaştım.

Bu sitenin size sunduklarını anlatayım;
1. Öncelikle muslukların yanı sıra cüzdanlar, coin borsaları ve madencilik yapabileceğiniz siteler için ayrı ayrı kategoriler oluşturuldu.
2. Musluklar ayrı ayrı sınıflandırıldı. (Bitcoin Musluklar, Litecoin Musluklar vb.)
3. Muslukların ne kadar sürede kazandırdıklarını gösteren kategorilerde eklendi. (5 dk. lık, 15 dk.lık vb.)
4. Bazı siteler aynı anda birden fazla coin veriyor. Bunlarıda çoklu coin musluklar kategorisi altında topladık.

NOT: Özellikle olmasını istediğiniz özellikleri ekleyebiliriz. Ayrıca olmasını istediğiniz musluklarıda ekleyebiliriz. Konunu altına yazmanız yeterli.

http://bitcoin.bilginform.com/

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
1715414816
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715414816
Reply with quote  #2

1715414816
Report to moderator
1715414816
Hero Member
*

Ignore
1715414816
Reply with quote  #2

1715414816
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715414816
Hero Member
*

Ignore
1715414816
Reply with quote  #2

1715414816
Report to moderator
1715414816
Hero Member
*

Ignore
1715414816
Reply with quote  #2

1715414816
Report to moderator
1715414816
Hero Member
*

Ignore
1715414816
Reply with quote  #2

1715414816
Report to moderator
lugrugzo
Full Member

Activity: 158
Merit: 102

View Profile
March 11, 2015, 10:06:55 PM

Başarılar, eğer siteye gereken özeni gösterirsen günde bir kaç yüz $ kazanabilirsin reklamlardan.
Alttaki kısma güldüm Smiley
Code:
BTCTurk
♥ Türk Lirası Kullanan Bir Cüzdan ♥
♥♥ Kaliteli Bir Cüzdan ♥♥

My posts are not an incentive for investing, always do your own home work.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 11, 2015, 10:09:04 PM

Başarılar, eğer siteye gereken özeni gösterirsen günde bir kaç yüz $ kazanabilirsin reklamlardan.
Code:
BTCTurk

Neden öyle söyledin. Ben gayet memnunum. Ödemelerden yanamı sıkıntı yapıyor.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 11, 2015, 10:20:30 PM

Code:
BTCTurk

Neden öyle söyledin. Ben gayet memnunum. Ödemelerden yanamı sıkıntı yapıyor.
BTCTürk TL ile btc alınabilen/satılabilen bitcoin borsası yani musluk değil ama cüzdan görevi görebilir.

Evet musluk değil. Açıklamamda da yazmıştım, muslukların yanında cüzdanlar, madenler ve borsalara da yer verdim diye.

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
March 11, 2015, 10:21:35 PM

Öncelikle hayırlı olsun. Sitenin cüzdanlar kısmında yanlışlıklar var. Onları düzeltmeni öneririm. Cüzdan yerine daha çok bitcoin borsalarının sitelerini koymuşsun. Orada gördüğüm tek cüzdan Xapo. Cüzdanları çevrim içi cüzdan, yazılımsal cüzdan(bitcoin-qt,electrum vb. ) gibi ayırır ve doğru cüzdan servislerini yerleştirirsen daha doğru bilgi vermiş olursun.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
March 11, 2015, 10:49:27 PM

Öncelikle hayırlı olsun. Sitenin cüzdanlar kısmında yanlışlıklar var. Onları düzeltmeni öneririm. Cüzdan yerine daha çok bitcoin borsalarının sitelerini koymuşsun. Orada gördüğüm tek cüzdan Xapo. Cüzdanları çevrim içi cüzdan, yazılımsal cüzdan(bitcoin-qt,electrum vb. ) gibi ayırır ve doğru cüzdan servislerini yerleştirirsen daha doğru bilgi vermiş olursun.

Çok sık güncelleme gerekiyor
çalışan musluklar ve ödülleri her saat değişiyor..
ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
March 12, 2015, 09:28:13 AM

bende bunu diyecektim. en azından muslulardan akan sikkelerin minimum değerlerini yaz. mesela 5 dakikada bir min. 100 sat. gibi

dr1980m
Hero Member

Activity: 938

View Profile
March 12, 2015, 01:31:29 PM

bende bunu diyecektim. en azından muslulardan akan sikkelerin minimum değerlerini yaz. mesela 5 dakikada bir min. 100 sat. gibi

Bu konuda bir blogum olduğu için söyledim zaten
bir süre sonra güncellemekten sıkılıyorsun..
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 12, 2015, 06:34:37 PM

Bütün muslukları bir araya da toplasanız, hepsini üst üste koyup vana da bağlasanız bir işe yaramaz, oradan buradan gelen 5 - 10 satoshi için geçirdiğiniz zamana yazık.

Dediğinize kısmen katılıyorum. Fakat unutmayalım ki bizim bir atasözümüz var. Damlaya damlaya göl olur.
Fakat burada asıl amaç birlik olmak. Yani referans gelirleri. Düşünsenize 100 tane sağlam referansınız olduğunu. Bu sefer göl olmaya başlayacaktır.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 12, 2015, 08:32:14 PM

Bütün muslukları bir araya da toplasanız, hepsini üst üste koyup vana da bağlasanız bir işe yaramaz, oradan buradan gelen 5 - 10 satoshi için geçirdiğiniz zamana yazık.

Dediğinize kısmen katılıyorum. Fakat unutmayalım ki bizim bir atasözümüz var. Damlaya damlaya göl olur.
Fakat burada asıl amaç birlik olmak. Yani referans gelirleri. Düşünsenize 100 tane sağlam referansınız olduğunu. Bu sefer göl olmaya başlayacaktır.

Teoride öyle olsa da pratikte o dediğiniz olmuyor ne yazık ki. Faucetlerin çoğu minimum miktar istiyor o miktar olana kadar da sen zaten çoktan sıkılmış bırakmış oluyorsun eğer çok sabırlı değilsen.

Evet bu işte sabır şart. Fakat benim çıkış yolum şu. Çoğu insan oyun, face, twit gibi yerlerde birçok zamanını harcıyor. Bu zamanı burada harcasalar. Bence yılda 1 bitcoin kazanabilirler diye düşünüyorum.  

olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
March 12, 2015, 08:36:49 PM

Evet bu işte sabır şart. Fakat benim çıkış yolum şu. Çoğu insan oyun, face, twit gibi yerlerde birçok zamanını harcıyor. Bu zamanı burada harcasalar. Bence yılda 1 bitcoin kazanabilirler diye düşünüyorum.  

Yeni başlayanlar için bir heves bu sadece. Bende ilk bitcoinle tanıştığımda ilk bir ay günde 3-4 saatimi faucetlere ayırmıştım. Neden bilmiyorum ama sanırım herkesin başına geliyor bu Smiley Ay sonunda toplamda 5 $ lık bir birikim oldu. Verdiğin emeğe değermi? Tabiki de değmez. Zaten şimdi 1 mbtc nin altına tenezzül etmiyorum (belki ilerde çok kafamızı vurcaz  Grin )
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 12, 2015, 09:09:01 PM

Yeni başlayanlar için bir heves bu sadece. Bende ilk bitcoinle tanıştığımda ilk bir ay günde 3-4 saatimi faucetlere ayırmıştım. Neden bilmiyorum ama sanırım herkesin başına geliyor bu Smiley Ay sonunda toplamda 5 $ lık bir birikim oldu. Verdiğin emeğe değermi? Tabiki de değmez. Zaten şimdi 1 mbtc nin altına tenezzül etmiyorum (belki ilerde çok kafamızı vurcaz  Grin )

Öncelikle merhabalar, Sizler bu forumda olduğunuza ve bu olumsuz yorumları yaptığınıza göre bitcoinle ilgileniyorsunuz fakat başka yöntemlerlemi bitcoin kazanıyorsunuz. Anlatırmısınız. Bizde o yöntemlere geçelim...

olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
March 12, 2015, 09:19:48 PM

Öncelikle merhabalar, Sizler bu forumda olduğunuza ve bu olumsuz yorumları yaptığınıza göre bitcoinle ilgileniyorsunuz fakat başka yöntemlerlemi bitcoin kazanıyorsunuz. Anlatırmısınız. Bizde o yöntemlere geçelim...

Aslında buna olumsuz değilde gerçekçi bir yorum diyelim. Bitcoin kazanmak veya elinde olan bitcoinleri arttırmak için birçok yol var ama musluk bunlardan biri değil. Bu konuda forumdakiler elindeki bitcoinleri nasıl değerlendirdiklerini tartışmış. Biraz incelersen sende kendi yolunu çizebilirsin.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 12, 2015, 09:29:57 PM

olcaytu2005 Teşekkürler.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 12, 2015, 10:03:05 PM

2 adet çoklu musluk eklenmiştir. Aşağıdaki resimde mavi halka içine alınmıştır. Ödemeyi FaucetBOX hesabına yapmaktadırlar.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 13, 2015, 10:12:18 PM

DogejoinPuddle musluğunu kullananlar varmı. Ödeme limitine ulaştım fakat ödemeye bastığımda yetersiz bakiye yazıyor. Çakma bir muslukmu acaba.

Burgerist
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
March 14, 2015, 05:56:31 AM

LandofBitcoin tarzı rotatorlı bir faucet sitesi yapmadıkça o refler sayesinde para kazanma düşüncesi sadece rüya.

Şuan zaten LandofBitcoin'in sahibi inactive durumda , parası akıyordur yine çalışıyor site ama AWOL'a bağladı. O yüzden onun sitesinden bir tane benzer yapan kişi çok feci köşeyi dönecek ama işte bizde o web developer nerdeee Cheesy Onu yapabilirseniz sizde köşeyi dönersiniz söylemiş oliim burada.
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
March 14, 2015, 07:07:54 AM

LandofBitcoin tarzı rotatorlı bir faucet sitesi yapmadıkça o refler sayesinde para kazanma düşüncesi sadece rüya.

Şuan zaten LandofBitcoin'in sahibi inactive durumda , parası akıyordur yine çalışıyor site ama AWOL'a bağladı. O yüzden onun sitesinden bir tane benzer yapan kişi çok feci köşeyi dönecek ama işte bizde o web developer nerdeee Cheesy Onu yapabilirseniz sizde köşeyi dönersiniz söylemiş oliim burada.

LandofBitcoin 'i bu kadar farklı kılan ne ki adamı zengin etsin ? siteye de girip baktım öyle sağlam developer gerektirecek bir espirisi yok gibi. Ya da benim göremediğim bir şey mi var ?
Burgerist
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
March 14, 2015, 08:28:28 AM

Valla o kadar sağlam developer yeteneği gerektirmiyorsa , adam neden bu iş üzerinden zengin olup hergün 50k+ visitor alıp millete kendi walletını kullandırmayı zorunlu kılacak falan güce sahip oldu? Ben anlamam internet sitesi işinden , belkide dediğin gibi çok büyük bir developer yeteneği gerektirmiyordur ama sonuçta bu işten zengin olan bir adam var ve onun yaptığı site gibi site yapabilen 1 kişi daha yok.

En fazla benzeri www.bitcoinfaucetrotator.com falan zaten onu da ben birine yaptırtıydım sonra sattım başkasına , tırt duruyor LoB ile kıyaslayınca.
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
March 14, 2015, 08:35:17 AM

Valla o kadar sağlam developer yeteneği gerektirmiyorsa , adam neden bu iş üzerinden zengin olup hergün 50k+ visitor alıp millete kendi walletını kullandırmayı zorunlu kılacak falan güce sahip oldu? Ben anlamam internet sitesi işinden , belkide dediğin gibi çok büyük bir developer yeteneği gerektirmiyordur ama sonuçta bu işten zengin olan bir adam var ve onun yaptığı site gibi site yapabilen 1 kişi daha yok.

En fazla benzeri www.bitcoinfaucetrotator.com falan zaten onu da ben birine yaptırtıydım sonra sattım başkasına , tırt duruyor LoB ile kıyaslayınca.

Bazı konularda çok sağlam bilgi ve tecrübeden çok şans gerekli olduğu için, ayrıca ilk olmanın da etkisi var,  örneğin ekşi sözlük gibi bir site var ortada, bir geliştiricinin bir günde yazabileceği bir script ssg yani Sedat Kapanoğlunu zengin bir girişimci yaptı, adamın günlük kazancı 10K civarında, Bunun yanında aylarca uğraşılan bir proje de beş kuruş para kazandırmayabilir.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: