Bitcoin Forum
June 12, 2021, 03:11:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 »
1  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Cryptonex Nedir ? on: October 16, 2017, 06:25:10 AM
arkadşlar mew iki tane cüzdanıma sanırım 1 ay rahat oluyordur fiyatı yoktu şimdi bir baktım 2.56 htbtc ile yobitte sabah sabaha çok mutlu oldum.
şimdi bunun en olduğunu bilenen varmı airdrop mu yoksa başka bişeymi çözemedim ?
benden başka gelen var mı eline
2  Local / Bitcoin Haberleri / Kitle fonlamasına (crowdfunding) ilişkin düzenleme ekimde Meclis'e geliyor. on: September 20, 2017, 07:59:48 AM
https://www.haberler.com/kitle-fanlamasiyla-internet-uzerinden-ortaklik-10045867-haberi/


habere göre internet üzerinden fikri olan ama parası olmayan işletmeler için böyle bir düzenleme yapılacakmış
hukuken bakmak lazım burda avukat arkadaşlarda var inceleye bilirler.bu istemsiz olarak Türkiyede ICO ları yasal bir duruma sokar mı acaba? Cheesy Huh


 KİTLESEL FONLAMA İLE SERMAYE TOPLANACAK

Kitlesel fonlama (crowdfunding) ya da kitle fonlaması bireysel yatırımcılar, aile ya da arkadaşların işbirliğiyle internet üzerinden önerilen bir girişime, projeye sermaye toplamasını sağlayan bir fonlama yöntemi. Sistem fon karşılıklarına göre ödül, hisse ve borçlanma (kredi) karşılığı olmak üzere üç şekilde işletiliyor. Fonlamada şirketlerin değil girişimcilerin projelerinin finanse edilmesi söz konusu.


burada bildiğiniz ICO net bir şekilde  tarif etmiş yasa bu şekilde çıkarsa benc ICO yasal zemine oturur.
3  Local / Pazar Alanı / BTC 0.13848052 prev kurundan+ %7 satılıktır. on: August 16, 2017, 06:54:52 AM

alış yapılcağı zaman ekran görüntüsüyle kur sabitlenicektir.
4  Local / Servisler / Bittrex Stop loss ? on: August 10, 2017, 02:19:31 PM
konunun nereye çalışacağına tam karar veremedim en uygun sanırım burası.
bilir kişi soru bittrexte stop loss nasıl yapacağımı bir türlü çözemedim yapan yada bilen varsa tarif edebilir mi gerçekten çok lazım oluyor. poloda çok basitti ama bittrex acayip acayip şeyler var ne halta yaradığını anlamadım gitti
5  Local / Alternatif Kripto-Paralar / uçuş başlıyor.... on: August 01, 2017, 01:06:08 PM
BCC işlemi bittikten an itibariyle altcoinler yüzde 10 ila 25  civarı yükseliş yaptı bcc 250 dolar kar edicem toplamda 5000 dolar kar edicem diye bekliceğime şuanda geçiş bulunmaktatyım
 boşa alsat ile stres olmaya gerek yok ... Cheesy
6  Local / Servisler / Bulut madenciliği hakkında ? on: June 09, 2017, 09:50:30 PM
Arkadaşlar çoğunuz biliyorsunuz icolarıda oldukça fazla  merak ettiğim bu bulut madenciği olayı kendi yaptığınız madencilikle kıyaslandığında durumunun nasıl bişey olduğu.
bir serverda mandencilik yapmak karlımı ? mesela sürekli bu tip işler için fabrikalar kuruyorlar denemiş olanınlardan bunun durumunu sorabilirmiyim
7  Local / Pazar Alanı / satılık 0,23 btc kur Preev +%2 on: May 09, 2017, 09:05:03 AM
para hesaba geçtikten sonra btc gönderirim.
8  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI on: April 21, 2017, 04:42:56 PM
  EXSCUDO ICO Başlıyor— 25 Nisanda
  BOUNTY KAMPANYASI- KRİPTO TOPLULUĞU İÇİN  2 400 000 EON COIN VERİLECEK

   Bounty kampanyasına katıla bilmek için (!!! Önemli --->) Exscudo -adresine üye olmanız şart!

  Bitcointalk Forum imza kampanyası (720 000 EONs):
  1) Exscudo üyele olun
  2) imza ve avatarı  kopyalayın profilinize ekleyin
  3) Bu form aracılığıyla başvurun
  4) Haftada 15 mesaj yazın ve spam gönderide bulunmayın. Her Perşembe haftalık kontrol yapılacaktır.
  5) üyelik ve stakeleri kontrol için
   
  Diğer Ödül kampanyaları
  • Twitter kampanyası (360 000 EONs);
  • Facebook kampanyası (360 000 EONs);
  • Bitcointalk çeviri ve moderatör (360 000 EONs);
  • Blog kampanyası (240 000 EONs);
  • Gazeteciler, fikir önderleri ve medya sahipleri için makaleler kampanyası (360 000 EONs).  Yukarıda bahsedilen Bounty faaliyetlerinden herhangi birine katılmak için Exscudo hesabınızı oluşturun and ve bu basit talimatları izleyin.
  Bounty Kampanyası'nın tüm kuralları özel web sitemizde açıklanmaktadır..

  Exscudo Ico Duyuru!

  Herkese merhaba! ICO'nun hiç olmadığı kadar yakın olduğunu ve hem bir satış öncesi kampanya hem de bir ödül kampanyasına sahip olacağını size bildirmekten mutluluk duyuyoruz!
  ICO'umuz 25 Nisan'da başlıyor ve 31 Mayıs'a kadar sürüyor;
  Sistemin piyasaya sürülmesiyle hemen 240 000 000 EON'luk token yayılacak;
  ICO lansmanında 150 720 000 EON token satışa sunulacak ve bunları BTC değeri olarak;
  1 EON için fiyat 0.0002 BTC olacaktır.


  Neden ICO'ya katılayım mı diyorsun?
  • ICO'ya yaptığınız toplam yatırım, Exscudo borsasında sıfır komisyonla günlük olarak ticaret edebileceğiniz toplama eşittir. Bu sıfır komisyon toplamı ömür boyu hesabınıza verilir.
  • Gelecekte EON piyasada işlem görür ve kim bilir, belki de bunları  0.0002 BTC alabilmeniz için tek şansıdır.
  • EON sikkelerine sahip olanlar EON miktarıyla bir EON blok zinciri düğümü başlatabilir ve düğüm işlem onaylarından pasif gelir elde edecek,
  • Erken yatırımcılar için ikramiyeler sunuyoruz! Ödediğiniz paradan% 10'a kadar daha fazla para alabilirsiniz.

  Evet, ICO'dan önce bir miktar EON madeni paraları ön sipariş verebilirsiniz. Sipariş defterimizde sizin için özellikle ayrılmış olacak! ICO'nun ilk 48 saat içinde rezervasyon edilen miktarı satın alırsanız,% 10 bonus kazanırsınız!
  Madeni paraları sırayla ICO kampanyasının ilk 10 gününde% 5 bonus kazanır ve 11-20 Haziran'da% 2,5 bonus kazanırsınız. Kampanya günleri.

  Haberimizi kaçırmayın ve   ICO sayfamızı takip ediniz.

  Mission
  Geleneksel finans dünyasını ve şifreleme piyasasını bir araya getiren bir platform yaratmaya çalışıyoruz. Ana hedefimiz, İnternet ve kredi kartına erişimi olan herkes için Kripto piyasasına kolay, hızlı, yasal ve güvenli bir erişim sağlamaktır.

  Exscudo
  Birlikte çalışan 6 parçadan oluşan bir Finansal Ekosistemdir. Her biri şifreleme oranını kullanıcılara, madencilere, tüccarlara ve yatırımcılara yakınlaştırmak için geliştirildi. Güçlü, hızlı ve güvenlidir.  1. Exchange.Yeni başlayanlara ve profesyonel tüccarlara, finansal kuruluşlara ve kurumsal yatırımcılara yönelik dijital finans pazarı. Ticaret sistemi, likiditenin motorudur. Avantajlarından bir tanesi, bir sipariş listesindeki işlemlerin listesi. Bir diğer güçlü özelliği, marj ve basit değişim ticareti seçeneği. Çok Katmanlı mimari; tıpkı ölçeklendirme için fırsatların yanı sıra yüksek seviyede güvenlik, sistem esnekliği sağlayan finansal ve hisse senedi piyasaları için klasik ticaret alışverişi gibi.  2. Grafikler.cryptocurrency piyasasındaki esnafların tüm verileri tek bir yerde bulunur ve gerçek zamanlı olarak tek bir yerde güncellenir ve gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Tüccarların tüm işlemlerini kuşbakışı görmek için, liste sunucumuz sadece Exscudo değişiminden değil, diğer şifreleme borsası listelerinden alım satım verilerini sağlar ve biriktirir.  3.Ticaret terminalleri Geleneksel alış verişlerde olduğu gibi tasarlanmış profesyoneller için geniş kapsamlı araçlar içeren ticaret terminalleri. Çapraz platform ticaret terminali aşağıdaki platformları destekler:
  • Web
  • Mobile (iOS, Android)
  • Desktop (Linux, MacOS, Windows)
  Terminal, farklı sipariş türlerini, çevrimiçi listeleri, etkileşimli grafikleri ve teknik göstergeleri, ticaret sinyallerini ve işlem kopyalarını destekleyen çok çeşitli analitik imkânlarla, değişim işlevlerinin tam desteğiyle teslim edilmektedir. Güçlü ticaret sistemi tacirlerin karmaşık stratejileri fark etmelerini sağlar.  4.Cüzdan ve Kripto mesenger Bu, bir cüzdan ve Kripto mesajcının işlevlerini bir araya getiren tek bir uygulamadır. Exscudo'nun finansal hizmetlerinin yanı sıra sistemdeki kişisel verilere kolay erişim sağlar.


  5. Kartlar. Kullanıcı hesaplarına bağlı olan ve gerçek zamanlı olarak para değişim opsiyonu olan bankamatik kartı. Kart, tüm dünyada çevrimiçi satın alımlar için ve minimum komisyonlarla brick-and-mortar mağazalarında kabul edilmektedir.  6. Tüccar. Bu, kripto para birimlerini kabul etmeye istekli işletmeler için bir çözüm: para anında ve otomatik olarak dönüştürülür ve şirketin yasal olarak çalışmasını sağlar. Müşteriler için komisyon ödeme yöntemi açısından en hızlı, en güvenli ve en düşük maliyetli.  Eon tarafından desteklenmektedir
  Exscudo Ekosistemi, Eon adlı bir blok zincir madeni para ile çalıştırılır. Eon, DePOS bir coindir  ve hem de Exscudo işlemlerinin coini ve aynı zamanda işlem ücreti olarak kullanılır.

  Başlatılan ilk ürün Exscudo Kanalları - korumalı bir messeger ve çoklu akışlı cüzdan işlevselliğini birleştiren bir sohbet kartı uygulaması.

  ICO
  Proje önümüzdeki baharda ICO'yu planlıyor. Şartlar ve koşullar resmi Exscudo sayfalarında yayınlanacaktır. Potansiyel olarak yatırım yapmak isteyen müşteriler, e-postayla daha fazla bilgi almak için Exscudo web sitesinde kayıt olablir.

  Ayrıca, çeviriler ve imzalar da dahil olmak üzere cömert bir Bounty kampanyası olacaktır. Lütfen daha fazla bilgi için bu konuyu takip edin. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

  Dökümanlar
  Proje hakkında


  Teklif

  Şu an yerli bir Çince konuşan ve Topluluk Lideri yazıyor arıyoruz. Lütfen hemen bizimle iletişime geçin ve Exscudo'yu Çinli kripto topluluğunda tanıtmak için nasıl adımları atacağınızı söyleyin.

  Şu anda, yerli İngilizce ve Hintçe konuşma ve yazma Topluluk Lideri arıyoruz. Lütfen hemen bizimle iletişime geçin ve Exscudo'yu Hintli kripto topluluğunda tanıtmak için nasıl adımları atacağınızı bize bildirin.

  Yol Haritası
  2014
  • Geliştirilmiş tescilli blok-platform
  • Temel pazar çekirdeği geliştirildi
  • Liste sunucusu geliştirilmiş ve işlem takas fonksiyonlarının temeli
  • Özel blok gövdeli platform temelinde geliştirilmiş işlevsel çok para cüzdan

  2015
  • Değişimin çekirdeği yenilenmiş, genişletilmiş fonksiyonlar
  • Kullanıcı gruplarının ve birden fazla aboneliğin desteğiyle blok platformunun geliştirilmesinin tamamlanması
  • Fonksiyonel desantralize edilmiş güvenli haberci geliştirilmesi
  • Döviz fonksiyonlarının genişleme fonksiyonları ve liste sunucusunun geliştirilmesi

  2016
  • Döviz fonksiyonlarının genişletilmesi
  • Borsanın listeleme işlevinin genişletilmesi
  • Borsa ticaret fonksiyonlarının genişletilmesi
  • EON blok zincir teknolojisinin yeniden tasarım mimarisi, blok zincir işlevlerinin genişletilmesi

  2017
  • Chatwallet uygulaması (merkezi olmayan güvenli messenger ve çoklu para cüzdan) (Q2 2017) başlatıldı
  • Borsa açık beta testi (Q2 2017)
  • Döviz hizmetlerinin başlatılması (listeleme sunucusu, çoklu para cüzdandan oluşan web hizmetleri) (Q2 / Q3 2017)
  • Borsadaki işlemlerin başlaması (Q2 / Q3 2017)
  • Android için cep telefonu ticaret terminalinin başlaması (Q2 / Q3 2017)
  • IOS için cep telefonu ticaret terminalinin başlaması (Q2 / Q3 2017)
  • Fiat para birimlerinin entegrasyonu ve markalı kartların piyasaya sürülmesi ile hesapların başlatılması (Q2 2017)

  2018
  • Genişletilmiş işlevlere sahip tam ticaret terminalinin (Android, iOS, Masaüstü) başlatılması (Q1 / Q2 2018)
  • Tüccar platformunun lansmanı (Q1 / Q2 2018)


  Takım ve Danışmanlar
  Andrew Zimine. CEO, Founder
  Alex Sitnikov. CTO, Founder
  Alex Rebyakov. Lead Core Developer
  Julian Kossinov, M.Sc. European and North American markets Advisor  
  Christian Kossinov, M.Sc. Financial Strategy Advisor, European and Asian markets Advisor

  Diğer takım üyeleri ile tanışabilir veweb sitemizden.  daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Medya:
  Cointelegraph. Exscudo - The Bridge Between Two Worlds.
  NewsBTC. Exscudo - The Bridge Between Two Worlds.
  Bitconnect. Exscudo - The Bridge Between Two Worlds.
  CryptoCoinsNews. Exscudo - The Bridge Between Two Worlds.
  Bitcoinist. Exscudo: The Next Gen Financial Ecosystem Is About To Launch
  Cryptorials. Exscudo: The Architecture Of The New Financial Ecosystem
  The-Blockchain. Russian Blockchain Startup Exscudo Aims to Bridge Traditional Finances And The Cryptocurrency Market
  Bitcoinist.com. EXSCUDO CEO: CRYPTOCURRENCY EXCHANGE MARKET ‘ALREADY TOO BIG’
  BTC123. 俄罗斯区块链初创公司Exscudo旨在将传统金融和加密货币市场连接起来
  ChainB. 俄罗斯区块链初创公司Exscudo旨在将传统金融和加密货币市场连接起来
  Cryptobunch. [EON] EXSCUDO — Nextgen Financial Ecosystem
  NewsBTC. The Exscudo Channels App Is A New Mobile Wallet And Secure Messenger
  Do you really control your money?]


  Blog Mesajları:
  Welcome to Exscudo
  Why 'Exscudo'?
  Exscudo - the bridge between two worlds
  Centralized and decentralized exchanges
  Why is blockchain tech so secure?
  Simplified guide to cryptocurrencies
  How merchants can save money if they accept cryptocurrencies
  Frequently Asked Questions
  Ian DeMartino: It is important to emphasize that you can still be early-adopters
  How cryptocurrencies help the unbanked
  How Cryptocurrencies are helping Venezuelans get basic goods and supplies
  The Exscudo Channels App Is A New Mobile Wallet And Secure Messenger
  How Exscudo Helps Miners
  [/list]
  9  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN] [MEG] MetaGold Crowdfunding - Eth Blok zincirini Kullanarak İndie Oyun on: February 19, 2017, 04:46:21 PM
  Official Website · Slack · Twitter · Youtube · Blog


  MetaGold [MEG] - The War of the Magi ve Project X oyun dünyalarındaki ödeme aracı olarak hizmet veren Ethereum blockchain'e dayanan ERC20 standart simgesi

  Quote
  Bu belirteçle, özel deriler, karakterler, güçlendirici paketler, kartlar ve diğer öğeler de dahil olmak üzere birçok tahsil öğeleri satın alabileceksiniz. Onları paylaşın, ticaret yapın veya gerçek kollektör olarak blok zincirine kilitli tutun. Tüm transferler Ethereum'da güvenli bir şekilde ve verimli bir şekilde saklanır  işlemler için kullanımı çok kolaydır

  Oyun Projesi #1 (Ç.N: Bundan Bi Cacık Çıkmaz gibi)

  War of the Magi
  Quote
  War of the Magi - Turnike tabanlı çok oyunculu kart oyunu. Kendinizi eski büyü ve büyü sanatında test etmeye hazır mısınız? İstenilen bir genç sihirbaz olarak, Ateş ve Buz büyülerini öğreneceksiniz. Gizli bilginin arkasındaki sırrını anlayacaksınız. Gizli bilginizdeki yükselişiniz, intikam ve savaş yolunun başlangıcını işaret edecektir. Savaş sihirbazının efendisi ol. Düzinelerce büyü keşfetmek, büyülü becerilerinizi ve bilginizi geliştirin. Tüm oyun dünyasında en büyük ve en zor sihirbaz ol! 50 görevin heyecan verici öyküsü. Lig sistemi ile çok oyunculu mod. Büyüleyici grafikler ve çarpıcı görsel efektler. Sihrinizin sizi ne kadar zorlayabileceğini keşfedin!

  Ön İzleme


  Gameplay

  Oyun Projesi #2

  Project X
  Quote
  Project X (adı geçici) - - Çapraz platform multiplayer macera oyunu. Tarihin herhangi bir noktasında gezegenin yüzeyinin çoğu zehirli sis ile kaplandı. Yüzeyde yaşayan canlılardan (ve insanlardan) bazıları sis kirliliği nedeniyle garip yetenekler kazanmıştı. Uçaklar, zehirli dumanlardan arındırılmış tepeler ve dağlar arasında seyahat etmenin tek yolu haline geldi. Böyle bir gemiye girmek için şanslı azınlıtan birisin. Artık kendi kaderine ve belki de çevrenizdeki insanların kaderine karar vermekte sana düşüyor.
  Özellikler: Orijinal savaş sistemi; PC'de ve mobil cihazınızda oynanımı kolay; 2 düzey oyun (gemi / karakter); Güzel grafikler; Dinamik, yaşayan dünya ...


  Preview

  Gameplay


  Initial Coin Offering (ICO)
  ICO, 21 Şubat'ta gerçekleşecek ve 14 Martta sona erecek
  ICO'da Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

  Var olan toplam 8,000,000 MEG  MEG simgesi olacaktır.
  Distribution:

  ICO katılımcıları için 6,000,000 MEG
  Metagold geliştiriciler ekibi için 900,000 MEG
  Danışmanlar, ortaklar ve üçüncü taraflar için800,000 MEG
  Kampanyalar ve ödüller için300,000 MEG
  Escrow:
  Fonlar, çoklu evrak imkânı bulunan adrese konacak ve emanet izni olmadan çekilemiyor. Onunla yaptığımız sözleşmeyle emanet, ilk istikrarlı alfa tahliye fonlarını serbest bırakacak ve bu noktada para daha da gelişecek ve parlatacak Her iki oyundan da. [/b]
   
  (Ç.N:Bu Konuyla İlgli bildirim yaptım Deve İconomi gibi bir fon kullan yatırımcılar için daha güvenli olur yada forumdaki sağlam Escrowları Bakalım)
  İlk Gün 20% bonus
  5 gün boyunca: 15% bonus
  sonraki 5 gün : 10% bonus
  sonraki 5 gün: 5% bonus
  sonraki 5 gün: 0% bonus
  Para kullanımı:
  Para önümüzdeki yıllarda MetaGold ekosistemi için kullanılacak.
  Bunu maaşlar, pazarlama gibi her türlü ortaya çıkan masrafları ödemek için kullanacağız.
  Donanım ve yazılım, sanat komisyonları, alan kiralama maliyetleri vs..

  Yol Haritası
  Yakınca Açıklanıcak

  MetaGold diğer dillerde
  Russian -  Reserved by Skyrik
  French - Reserved by Charloz24
  Filipino - Reserved by clickerz
  Greek - Reserved by killerjoegreece
  Spanish - Reserved by freemind1
  Polish - free
  Brazilian - Reserved by bytemuma
  German - free
  Chinese - free
  Indonesian - Reserved by seven.71
  Romanian - Reserved by bitoc2015
  Italian - Reserved by andrealandia
  Dutch - Reserved by Lopchi
  Hindi - free
  Hebrew - free
  Turkish -  torikan
  korea - Reserved by rolings
  10  Local / Konu Dışı / Kaç kişiyiz Etkinliği ! on: February 18, 2017, 07:54:06 PM
   son zamanlar her arkadaşın fark ettiği gibi türkiye bölümünde oldukça azaldır. hatta yabancı bölümlerde türk arkadaşları görüyorum tr bölümünde tek post göndermeyenler o derece şimdi şöyle bir etkinlik yapmak istedim sayımızın  kaç  kişi öğrenelim merakımdan en azından böylece öğrenmiş oluruz. bu alana tek üyeliğiniz ile bir post gönderin acaba kaç kişiyiz öğrenelim.


   Edit:Muhesat öneriside güzel (anonim olan bir sistemde doğruluru değişir gerçi Cheesy) İzmir.
   11  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Altcoinler canlandı! on: January 15, 2017, 03:00:07 PM
   altcoinler artık daha hareketli olmaya başladı bu bitcoinin durulduğuna delalet mi oluyor.
   4-5 ay önceki hareketlerine başladı bir çoğu eski seviyelerine gelelirlerse elinde bulunduranlara baya kazandıracak gibi çünkü
   600 dolarken düşüşe başlan alt coinler şimdi 900 civarı iken aynı seviyelerine uşalması güzel kar bırakır düşüncesindeyim.
   tavsiye edebileceğiniz hale harekete başlamamış ama daha önce sağlam sayılan koinler varsa bildğiniz tavsiyelere açığım.
   kendi adıma  DGB ile SC elimde Bunuyordu çok düştüğünden de AMP almıştım biraz bunları tavsiye ederim açıkcası
   12  Local / Madencilik (Alternatif Kripto-Paralar) / Cüzdan Mining ile ilgli Bilgi on: January 01, 2017, 09:25:51 AM
   mining işiyle hiç ilgilenmedim  tamamen cahilim diye bilirim bilgi amaçlı soruyorum burda işin erbabı çok
   geçen bir çeviri yaptım cryptoworldx diye ödül için cüzdanını kurdum cüzdan adresini gönderdim cüzdan açık kalmış kapatınca arkada çalışıyormuş windows msj geldi 10 cwtc hesabınızda
   kontrol ettim cüzdan minning yapıyormuş şaşırdım hşuma gitti Cheesy .
   Akmasada damlayacak böyle cüzdanların listesine nasıl ulaşırım. günde 10 dolar kazanmayayım 0,10 cent gelsin sonuçta pc nerdeyse hep açık benim.
   örn hercüzdanda varmı kursam yeter mi? artık işin erbaplarına soruyorum. bu ara da geçesen seninin en kötü seniniz olur inşallah.
   13  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [Bounty] Project : District | 3D Dapps | 3D Explorer | VR [Ödülü] [ANN] on: December 31, 2016, 08:17:21 PM
   Ana Konu İçin                              
   Başlangıç:
   3D coin blok zinciri Test ağı tamamlandı ve bu yolda ICO'yu başlatmaktan heyecan duyuyoruz
   projelerimize bir destek verecek, daha fazla geliştirici alacağız,
   daha büyük bir ofise taşınmak ve gerekli tüm donanımları satın almak için büyük bir reklam kampanyası başlatmak
   yasal ücretler ve program lisansları ödemek.

   ICO süresi:
   Başlangıç tarihi 1 Kasım'da ICO süresi bir ay olacak, ancak
   Aralıktan önce hard cap ulaşıldığında biticek

   Coinbase:
   Coinler ICO'ya bağlı olacak ve en fazla 200 milyon 3DC'ye olacak, ICO
   alt sınır 30 milyon 3DC'ye olucak ve 3DCoin blok zincirini finanse edecek ilk adımımızdır
   geliştirme, softcap 100 milyon 3DC, bu noktada proje tamamen finanse edilecek ve
   sonraki seviye 150 milyon. Minimuma ulaşılamazsa tüm katkıların ödemeleri geri ödenecek.

   Coinin değeri ve dağılımı:
   1 3DCoin için değer 0.25 $ 'da sabitlendi, extra ödül olmayaca
   tüm 3DCoin sahipleri arasında adaletli bir dağılım olsun istedik.

   Coinlerin dağılım oranları::
   ICO: 75% (150 milyon 3DC )
   Bounty: 1% (2 milyon 3DC ) 1 Ocak 2018 tarihine kadar kilitlendi
   Erken yatırımcılar:% 10 (20 milyon 3DC ) Bir yıl kilitlendi
   Geliştirme:% 14 (28 milyon 3DC ) Beş yıl boyunca kilitlendi.


   ICO için ayrılmış 3DCoinler tamamen satın alınmadıysa,
   kalan paralar yakılır ve standart oranlarda tutmak için yeniden ayarlanma yapılacaktır.
   Bir örnek:   Katılımlar aşağıdaki para birimleri ile yapılabilir:
                  

                                      


   GÜNCELLEME
   --03 Jan 2017--
   Herkese bu projeye katılma fırsatı vererek ve daha fazla topluluk görüşünü analiz ederek daha fazla destek almak için, BETA Bölge platformu piyasaya çıkana kadar reklam kampanyasını genişletip ICO'yu ertelememiz gerektiği sonucuna varıyoruz.
   - Bu gecikmeden kaynaklanan rahatsızlıktan dolayı özür dileriz--   Merhaba Crypto topluluğu, ben Zain, 30 yaşında, BAE'de kayıtlı bir şirket olan "Blockchain Technology L.L.C" nin kurucusu, yaklaşık bir yıldır bu projede çalışıyorum.   3D & Blockchain, kullanıcıların uygulamaları güvenli bir alana dağıtabilecekleri yeni bir sunum dağıtım kanalı olarak görülmelidir. Bu özellik yalnızca sunum stillerini ve etkileşimi değiştirerek değil, aynı zamanda maliyet, zaman ve dağınık kitlelere etkili ve etkili bir şekilde ulaşma konusunda önemli ticari avantajlar da sunar.Mevcut platform, dükkan hizmetleri ve yönetimi için merkeziyetçi uygulamalar yaratma imkânlarının sınırsız olduğu bir alan olup, her kullanıcı kendisinin ilgi duyduğu bir projeyi seçmekte özgürdür.Kripto para birimine dayanan kendinden regülasyonlu bir platformdur ve kullanıcı projeleri için daha cazip, etkileyici ve verimli sunumlar ve yönetim sağlar.Küçük bir işletmeyle reklam harcamalarını karşılayamayan ve komşu veya uzaktaki topluluklardan müşterileri çekme konusunda zorluk çeken insanlar için bir fırsattır. Platform, mağazalarını, servislerini ve işlerini daha iyi sunmalaını ve bunu yönetmelerini sağlayarak faaliyetlerine yardımcı olur.

   Proje: Bölgeler, işlem blokları, Gizlilik Katmanı adresleri, 3D Sosyal Ağ ve şifreli anında mesajlaşma tarafından üretilen 3D Dünya gibi gelişmiş özellikler sağlayarak Blockchain'in gerçek gücünü gösterir; bu platform ile yapabileceğiniz şeylerin sınırları hayalinizdir; Yenilikçi teknoloji ve gerçek sonuçları sunma tutkusu ile birleştirilen uzmanlığıyız.3D Blockchain, her işletmenin avantajından yararlanılması gereken böyle bir trend.
   Proje Bölgelerin misyonu, bilgisayar bilimlerinde bilgisi olmayan insanlara kripto para birimi tanıtılması vekod yazmaya veya derlemeye gerek duymadan blockchain uygulama kullanmasına veya oluşturmalarına yardımcı oluyor.
   - Mevcut projenin ana amaçlarından biri, mevcut Blockchain tabanlı projeleri ve hizmetleri teşvik etmektir. Kullanıcılar işlemlerinde Bitcoin / Dash / Monero gibi tercih edilen kripto para birimini kullanabilirler.
   - Bu Proje% 100 topluluk platformudur. Topluluk Ses Gücü bu projedeki tüm değişiklikleri belirleyecek.
   - 3D Dünya, 3D Dünyadaki her uygulama ve oyun% 100 VR uyumlu olduğundan, kullanıcıların VR (Sanal Gerçeklik) Kulaklığı'nı kullanmadan iletişim kurmak, fikir alışverişinde bulunmak, alışveriş yapmak, oyun oynamak veya
   pizza sipariş etmelerini sağlar.
   3D projeler veya kişisel alanların 3D sanal dünyada belirlenmiş bir konumda metrekare olarak tahmin edilen sahiplik eylemi olan bir Belediye işareti gerektirir. Tokenler entegre geliştirme ortamı (IDE) kullanan kullanıcılar tarafından üretilir ve birleştirilebilir veya bölünebilir, ilk 25 tokenler platform başlatılırken en iyi yatırımcılara yatırım bonusu olarak dağıtılacaktır.
   Geliştiriciler, geliştiricinin 3D açık dünya projeleri için Bölgeler Görsel kodunu (Moonia) kullanarak 3D uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan bir araç olan platform IDE (Entegre Geliştirme Ortamı) kullanarak projelerini kendileri veya diğer kullanıcılar için oluşturur ve yayınlar.

   Bölgeler-Coini Spesifikasyonu

   Toplam Cin Kaynağı: 50 milyon DST
   İlk Coin Kaynağı: 5 milyon DST
   -500.000 DST: Bountylere katılım teşvikleri.
   -4.500.000 DST: İlk Coin Satış Teklifi için.
   Algoritma: İş belgesi (LTHash) Loyalty-Hash.
   Ortalama Blok Süresi: 120 saniye.
   Blok Boyutu: Ölçeklenebilir 8mb'ye kadar.
   TX Ücreti: .0001 DST Loyalty Sistemine Ödenen).
   Bölgeler 1: 0 - 999 Blok - 50 token
   bölgeler 2: 1000 ila 2100 Blok - 50 token.
   Oluşturulan her yeni Bölge Block aralığı 100 artacak, ancak Token'ler aynı 50 Token olarak kalacak.
   Bölge tokenleri fiyatı, projenize veya kişisel alanınıza bir işaret koymak için konumuna bağlı olarak, Bölgeler
   blok aralığı dışında halihazırda oluşturulan her bir blok için 1 + 0,1 DST tutmanız gerekir.
   Token sahibi bunu ticarete açabilir veya serbest bırakabilir ve istediği zaman paralarını geri alabilir.

   Blok Ödül Programı
   İlk yıl: 20 DST / Blok - 5,256,000 DST.
   2. yıl: 15 DST / Blok - 3.9242 DST.
   3. yıl: 10 DST / Blok - 2.628.000 DST.
   4. yıl: 9 DST / Blok - 2.365.200 DST.
   5. yıl: 8 DST / Blok - 2,102,400 DST.
   6. yıl: 7 DST / Blok - 1.839.600 DST.
   7. yıl: 6 DST / Blok - 1.576.800 DST.
   Yıl 8 ila 33: 3.8 DST / Blok (1.000.000 DST / yıl)   1.Araştırma (Mart 2015)
   2. Kökleri Koruma (Temmuz 2016)
   3.Whitepaper (Kasım 2016)
   4.Reklamcılık kampanyası (Aralık 2016)
   5.Çoklu İndirim (Ocak 2017)
   6.Roadmap zaman çizelgesi güncelleme (Şubat 2017)
   7.Beta sürümünü kapat
   8.Teknik Teknik Makale
   9.Github Kaynak kodu
   10.Public Beta release
   11.Platform çıkışı
   Sık Sorulan Sorular


   Bounty:

   Ödül paraları nasıl alabilirim?
   Ödül kategorilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda listelenmiştir. Şu an itibariyle, bizim lütuf kampanya katılmak istiyorum, ve 02 Şubat, 2017 00.00 UTC sona erecek herkese açıktır
   Bounty blog yazısını kontrol et

   Twitter veya Facebook hesabımı bölgeler hesabıma nasıl bağlarım?
   Bu, kısa süre önce gösterge tablonuz aracılığıyla yakında mümkün olacak

   Crowdfunding:
   Bonus planı nedir?
   Aşağıdaki program kullanılacaktır:

   İlk gün +% 50 bonus = 10 Ocak 2017 00.00 UTC SON 11 Ocak 2017 00:00 UTC
   Hafta 1 +% 25 bonus = 11 Ocak 2017 00.00 UTC SON 18 Ocak 2017 00:00 UTC
   Hafta 2 +% 15 bonus = 18 Ocak 2017 00.00 UTC SON 26 Ocak 2017 00:00 UTC
   Hafta 3 + 5% bonus = 26 Ocak 2017 00.00 UTC SON  01 Şubat  2017 00.00 UTC
   Son gün + bonus yok = Şub 01, 2017 00.00 UTC SON 02 Şubat 2017 00:00 UTC

   Toplam Blge parası sayısı nedir?
   Yıllar içinde 50 milyon coin yaratılacak ve bunun 4.5 milyonu ICO katılımcılarına dağıtılacaktır.

   Kaç tane bölge coini alacağım?
   Her katılımcı için kesin para miktarı ICO'nun bitmesinden 3 gün sonra hesaplanır.
   Toplam 4.5 milyon paralar ICO katılımcıları arasında bölüştürülecek toplam miktar arttı.

   Yatırdığım minimum / maksimum tutarı nedir?
   Sınır yoktur.

   Hangi kripto paralarını kabul ediyorsunuz?
   Bitcoin'i kabul ediyoruz, diğer tüm kriptolar için lütfen ShapeShift.io kullanın.

   Bir borsadan para gönderebilir miyim?
   Kesinlikle - kriptolarınızı gönderdiğiniz adreslerin özel anahtar sahibi olmasına gerek yoktur.


   Bounty dağıtımı
   28 Aralık 2016 00:00 UTC --- Bitiş Nisanda 25, 2017 00.00 UTC


   Katılımcıların işbirliği şunları içerir:

   Bitcointalk Forumu: Katılımcılara, bilgi arama, soru sorma ve cevaplama süreçlerinde kullanmak için proje Blgelerin resmi imzaları verilmektedir.
   Resmi Post Çevirmenleri: Yabancı dilde hakim olan katılımcılar resmi postanın tercümesiyle katkıda bulunabilir ve daha fazla puan kazanmak için onu düzenler.
   Twitter'daki takipçileri yapabilirsiniz ve Facebook, twit, mansiyon, beğenilen sayılara ve proje bölgeleriyle ilgili hesaplarındaki paylaşımlarına göre puan kazanabilir.
   Blogcular: Blogcuların puanları makalelerinin bloglarında yayınlanmasının ardından da kazanılabilir.
   Bültenlerin abonelerine ödül verilir.


   Bölgeler Konusunu paylaşmamıza yardımcı olun

   1.İmza Kampanyası (125,000 DST) (125,000 DST)

   Resmi imzalarınızı Bitcointalk profilinize ekleyin ve her gün bir puan alacaksınız.
   Adil bir ödül dağıtımı yapmak için yapmanız gereken tek şey.
   Bu forma kaydolun:  Google form
   Uzun süredir destekçilerin artışı oluyor.
   Tüm katılımcıların listesi:Google e-tabloları
   Bonusların sayılabilmesi için haftada en az 10 mesaj göndermeniz gerekir.


   AVATAR   Üye ve Jr Üyesinin imzası Haftada 50 puan.
   Jr.Member :

   Code:
   [center][url=www.bitcointalk.org/index.php?topic=1670989]________________
   PROJECT▲DISTRICTS
   [3D]├ DAPPS|EXPLORER|BLOCKCHAIN ┤
   ‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

   Member :

   ICO                                                          DAPPS
   ║ BOUNTY ║ VR▐  PROJECT ▲  DISTRICT ▐ 3D ║ EXPLORER ║
   WEB SITE                                                  BLOCKCHAIN

   Code:
   [center][url=https://www.districts.io/ico/]ICO[/url]                                                          [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0]DAPPS [/url]
   [url=https://www.districts.io/bounty/]║ BOUNTY ║[/url] VR▐[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0]  PROJECT ▲  DISTRICT [/url]▐ 3D[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0] ║ EXPLORER ║ [/url]
   [url=https://www.distro/] WEB SITE[/url]                                                [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0]  BLOCKCHAIN[/url]

   Full üyeliğin imzası Haftada 75 puan.

   Full member :

   ▄░█░▀░▀░█░█░▄░▀░▀░░░▀░▄░░▀▀▀█░█▀▀▄░░░DAPPS
   █░░█░█░░▄░░░░█░░░▀░█░█░░░░░░█░░░░▄░░░░█░█░░█░░░▀▀█░█░░█░░EXPLORER
   ▀░█░█░░░█░░░█░▄░█░▀░░░█░░░█░█░█░▀░░▄▄▄█░█▄▄▀░BLOCKCHAIN

   Code:
   [url=www.bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][color=#16374f]█[color=#153850]▀[color=#163950]▀[color=#163a52]▄░[color=#153c54]█░[color=#153f57]█[color=#154059]▀[color=#15415b]▀[color=#14435c]▀░[color=#144660]▀[color=#144761]▀[color=#144963]█[color=#144a65]▀[color=#134c68]▀░[color=#12506c]█[color=#13516e]▀[color=#135371]▀[color=#125572]█░[color=#125877]█░[color=#125c7b]▄[color=#115d7e]▀[color=#115f7f]▀[color=#116282]▄░[color=#106384]▀[color=#116587]▀[color=#10688a]█[color=#0f698c]▀[color=#0f6e91]▀░[color=#0f6f93]█[color=#0e7296]▀[color=#0e7398]▀[color=#0e759b]▀░░░[color=#0d7da4]▀░[color=#0d82a9]▄[color=#0c84ab]▀[color=#0d86ae]▀[color=#0c88b1]▄░[/color][/url]░▀▀▀█░█▀▀▄░░░[url=https://www.districts.io/]DAPPS[/url]
   [url=www.bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][color=#16374f]█░░[color=#163a52]█░[color=#153c54]█░░[color=#154059]▀[color=#15415b]▄░░░░[color=#144963]█░░░[color=#134c68]█[color=#12506c]▄[color=#13516e]▄[color=#135371]▀░[color=#125572]█░[color=#125877]█░░░░░░[color=#10688a]█░░░░[color=#0c7296]▀[color=#0d7da4]▄░░░░[color=#0d82a9]█░[color=#0d86ae]█░░[color=#0b8db8]█░[/url]░░▀▀█░█░░█░░[url=https://www.districts.io/]EXPLORER[/url]
   [url=www.bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][color=#16374f]█[color=#153850]▄[color=#163950]▄[color=#163a52]▀░[color=#153c54]█░[color=#153f57]▄[color=#154059]▄[color=#15415b]▄[color=#14435c]█░░░[color=#144963]█░░░[color=#12506c]█░[color=#135371]▀[color=#125572]▄░[color=#125c7b]█░[color=#125877]▀[color=#115d7e]▄[color=#115f7f]▄[color=#116282]▀░░░[color=#10688a]█░░░[color=#0f6f93]▄[color=#0e7296]▄[color=#0e7398]▄[color=#0e759b]█░[color=#0e759b]█░[color=#0d7da4]█░[color=#0d82a9]▀[color=#0c84ab]▄[color=#0d86ae]▄[color=#0c88b1]▀░[/url]░▄▄▄█░█▄▄▀░[url=https://www.districts.io/]BLOCKCHAIN[/url]
   Sr. Member, Hero or Legendary imzası Haftada 100 puan.

   Sr.Member :
   VR

   3D   Code:
   [center][table]
   [tr]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▐
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]├
   [/td]
   [td]
   [center]
   [size=9pt]
   [url=https://www.districts.io/ico/][font=Future Socialism][size=9pt][color=#16374e][color=#163b53]I[color=#15455f]C[color=#163b53]O[/url]
   [url=https://www.districts.io/bounty/][font=Future Socialism][size=9pt][color=#16374e][color=#163b53]B[color=#15455f]O[color=#13516f]U[color=#13516f]N[color=#15455f]T[color=#163b53]Y[/url]
   [url=https://www.districts.io/][font=Future Socialism][size=9pt][color=#16374e][color=#163b53]W[color=#15455f]E[color=#13516f]B [color=#116181]S[color=#13516f]I[color=#15455f]T[color=#163b53]E
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0] ┤
   [/td]
   [td]
   [size=14pt]
   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][font=Future Socialism][size=20pt][color=#16374e]VR
   [/td]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▐
   [/td]
   [td]
   [center][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][size=14pt]
   [font=Future Socialism][size=20pt][color=#153d55]P[color=#134a66]R[color=#115c7c]O[color=#0e7195]J[color=#0c84ad]E[color=#0a95c2]C[color=#08a6d7]T
   [/td]
   [td][center][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][size=3pt]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#16b3e2]█[/color][color=#ecedf3]▐██[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#ecedf3]████[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]███▀[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]███[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#ecedf3]███[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██▀[/color][color=#ecedf3]███[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#aee7f8]█[color=#98dff4]█[/color]█[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#ecedf3]████[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]█[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#16b3e2]█[/color][color=#aee7f8]█▄▄[/color][color=#ecedf3]█████████[/color][color=#16b3e2]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#98dff4]█[color=#aee7f8]█[color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]█[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#aee7f8]████████▄▄[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#aee7f8]█████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]████████████████████████[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#07aee0]█
   [/td]
   [td]
   [center][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][size=14pt]
   [font=Future Socialism][size=20pt][color=#08a7d7]D[color=#0a9dcb]I[color=#0b8eba]S[color=#0d7fa6]T[color=#0f7195]R[color=#116181]I[color=#13516f]C[color=#15455f]T[color=#163b53]S
   [/td]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▌
   [/td]
   [td]
   [size=14pt]
   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][font=Future Socialism][size=20pt][color=#16374e]3D
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]├
   [/td]
   [td][center]
   [url=https://www.districts.io][size=12pt]
   [font=Future Socialism][size=9pt][color=#16374e][color=#163b53]D[color=#15455f]A[color=#13516f]P[color=#15455f]P[color=#163b53]S
   [font=Future Socialism][size=9pt][color=#16374e]E[color=#15455f]X[color=#13516f]P[color=#116181]L[color=#116181]O[color=#13516f]R[color=#15455f]E[color=#163b53]R
   [font=Future Socialism][size=9pt][color=#16374e]B[color=#15455f]L[color=#13516f]O[color=#116181]C[color=#0f7195]K[color=#0f7195]C[color=#116181]H[color=#13516f]A[color=#15455f]I[color=#163b53]N
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]┤
   [/td]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▌
   [/tr]

   Hero/Legendary :
   VR

   3D   Code:
   [center][table]
   [tr]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▐
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]├
   [/td]
   [td]
   [center]
   [size=9pt]
   [url=https://www.districts.io/ico/][font=Impact][size=9pt][color=#16374e][glow=#6cbbcc,1]ICO[/url]
   [url=https://www.districts.io/bounty/][font=Impact][size=9pt][color=#16374e][glow=#8bc5d7,1]BOUNTY[/url]
   [url=https://www.districts.io/][font=Impact][size=9pt][color=#16374e][glow=#a1d4e3,1]WEB SITE
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0] ┤
   [/td]
   [td]
   [size=14pt]
   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][font=Impact][size=20pt][color=#16374e][glow=#6cbbcc,1]VR
   [/td]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▐
   [/td]
   [td]
   [center][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][size=14pt]
   [font=Future Socialism][b][size=20pt][color=#16374e][glow=#62b0c8,30,100]P[glow=#6cbbcc,30,100]R[glow=#79bdd2,30,100]O[glow=#86c5d7,30,100]J[glow=#94cdde,30,100]E[glow=#a1d4e3,30,100]C[glow=#aad9e7,30,100]T
   [/td]
   [td][center][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][size=3pt]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#16b3e2]█[/color][color=#ecedf3]▐██[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#ecedf3]████[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]███▀[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]███[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#ecedf3]███[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██▀[/color][color=#ecedf3]███[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#aee7f8]█[color=#98dff4]█[/color]█[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]██[/color][color=#ecedf3]████[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#98dff4]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#07aee0]█[/color][color=#ecedf3]█[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]▐[/color][color=#aee7f8]███[/color][color=#16b3e2]█[/color][color=#aee7f8]█▄▄[/color][color=#ecedf3]█████████[/color][color=#16b3e2]█[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#98dff4]█[color=#aee7f8]█[color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]█[/color][color=#aee7f8]████[/color][color=#53c8eb]█[/color][color=#aee7f8]████████▄▄[/color][color=#ecedf3]██[/color][color=#aee7f8]█████[/color][color=#07aee0]█[/color]
   [color=#07aee0]████████████████████████[/color][color=#aee7f8]█[/color][color=#07aee0]█
   [/td]
   [td]
   [center][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][size=14pt]
   [font=Future Socialism][b][size=20pt][color=#16374e][glow=#aad9e7,30,100]D[glow=#aad9e7,30,100]I[glow=#aad9e7,30,100]S[glow=#a1d4e3,30,100]T[glow=#94cdde,30,100]R[glow=#8bc5d7,30,100]I[glow=#79bdd2,30,100]C[glow=#6cbbcc,30,100]T[glow=#62b0c8,30,100]S
   [/td]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▌
   [/td]
   [td]
   [size=14pt]
   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670989.0][font=Impact][size=20pt][color=#16374e][glow=#6cbbcc,1]3D
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]├
   [/td]
   [td][center]
   [url=https://www.districts.io][size=12pt]
   [font=Impact][size=9pt][color=#16374e][glow=#6cbbcc,1]DAPPS
   [font=Impact][size=9pt][color=#16374e][glow=#8bc5d7,1]EXPLORER
   [font=Impact][size=9pt][color=#16374e][glow=#a1d4e3,1]BLOCKCHAIN
   [/td]
   [td]
   [size=13pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]┤
   [/td]
   [td]
   [size=12pt]
   [size=20pt][color=#07aee0]▌
   [/tr][/center]

   AVATAR

   2.Forum Çevirileri (50,000 DST) (50,000 DST)

   Bitcointalk OP'imiz henüz kendi dilinize çevrilmemişse, kendi çevirinizde katkıda bulunabilir ve bunun karşılığında puan kazanabilirsiniz. Tercümenizi onaylamak ve ayırmak için lütfen Bitcointalk'ta veya contact@districts.io ile iletişime geçin. Çevirinin iş parçasına girdiğiniz her yazı için ek puan alacaksınız.
   Tercüme: 100 puan
   Moderatör: Yayın başına 5 puan.

   Cüzdanınıza ödül alabilmeniz veya Twitter / Facebook hesaplarınızı bağlayabilmeniz için (bir sonraki güncelleme ile mevcut olacak), kampanyamız sona erdiğinde ödül alan DST'yi talep etmek için https://www.districts.ioadresine bir hesap kaydettirmeniz gerekirir.

   3.Facebook Likes (75,000 DST)

   Tüm İlçeler ICO güncellemelerini yayınlayacağız ve her blog yazısını Facebook sayfamızda birlikte yayınlayacağız. Her biri sayar, bu yüzden bizim Facebook ödül bir parçası olsun katılmak için emin olun.

   Her yazı (metin / resim / video) şöyle: 10 puan
   Yorum (her yorum için en az 30 karakter): 20 puan
   Her mesajın kamuya açık payı: 30 puan
   Kazıklanmamak için Facebook sayfamızdan hoşlanmamız gerekiyor.


   4.Twitter Followers ( 75,000 DST)

   En son bilgiler için Twitter'da bizi takip edin ve haberlerimizi gruplarınız, arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşın.
   Twitter'da bizi takip edin: Haftada 20 puan

   Her retweet (retweet veya alıntı tweet) veya şunları söyleyin:
   300 takipçisi için 10 puan
   1000 takipçisi için 20 puan
   1000 veya daha fazla takipçi için 50 puan

   5.Blogs (125,000 DST)

   Blog gönderileri için 125.000 DST belirteçleri dağıtacağız. Blog, internette herhangi bir yerde yayınlanabilir ve herkes tarafından erişilebilir. Herhangi bir dilde yazılabilir.

   Blog cömertliklerine saygı duyan bir blog:

   Boşluk olmadan 1000 karakter veya daha fazla karakter var
   https://www.districts.io adresine en az 2 bağlantı içermelidir
   Benzersiz bir içeriğe sahip olursun.

   Bir Blog yazısı yazdıktan sonra, URL'yi şu adrese gönderin: Google form
   Kabul edilen Blog gönderilerinin listesini buradan görebilirsiniz: Google e-tabloları

   6.Bülten Aboneleri  (50,000 DST)

   Haber bültenimize üye olun ve İlçelerde en sevilen hikayeler ve yararlı bilgiler edinin. Tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek ve e-posta adresinizi forma girmektir.
   Cüzdanı alabilmeniz için, kampanyamız bittikten sonra verilen DST talep etmek için https://districts.io adresine bir hesap kaydettirmeniz gerekir.


   Ayrılmış Çeviriler:

   Indonesian translation -- https://bitcointalk.org/index.php?topic=1733985 -- Thanks to kamvreto.
   Portuguese translation -- Raxitto
   Polish translation -- https://bitcointalk.org/index.php?topic=1733999.0 -- Thanks to tooth_fairy.
   Russian translation -- https://bitcointalk.org/index.php?topic=1731984 -- Thanks to pro100j.
   indian translations -- btvGainer
   filipino translation -- Kolder
   Spanish translation -- th3nolo
   German translation -- peschi
   French translation -- https://bitcointalk.org/index.php?topic=1733285.0 -- Thanks to syahril.
   Italian translation -- koko UK
   Turkish translation -- torikan https://bitcointalk.org/index.php?topic=1734946.0

   Bizimle Çalışmak İstermisiniz:

   Eğer becerilere sahipseniz ve ekibimize katılmak istiyorsanız lütfen CV / Portföy / Github profilinizi contact@districts.io adresine gönderin.

   My Twitter : @Rezigzine
   Website Live : https://www.districts.io
   Follow the Districts Project on Twitter/Facebook @Districts_io , Facebook


   Okuduğunuz için teşekkürler .

   14  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [CryptoWorldXToken] [CWXT] Kripto iletişim tokenler için ağ geçidi! on: December 30, 2016, 09:38:59 PM   www.cryptoworldx.com
   Bağış için Token başına hesaplanan adet 50 Token alın!!!!
    
   Token is a digital currency that uses cryptography on a decentralised peer-to-peer network. CryptoWorldX Token, merkezi olmayan eşler arası bir ağda şifreleme kullanan dijital bir para birimidir.
   CryptoWorldXToken, tüm bitmiş ve alt para meraklılarına iletişimi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.
    Bu, transferleri güçlü ve güvenli bir şekilde etkinleştirmek için bir topluluk forumunun en son enkarnasyonudur.
    Ayrıca, 2fa'nın güvenliği ekleyerek kripto meraklıları için ilk e-posta servis sağlayıcısını başlatacağız.

    
    
    
   CryptoWorldX'ingelişimine nasıl bağış ve destek sağlanır?
    
   Bağış adresini almak içinCryptoWorldX PortalıNasıl bağış yaparım, online form aynı sayfada gerekli tüm ayrıntıları içerir. Formu tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde jetonlarınızı alacaksınız ve ticareti CryptoWorldX Portalı ve büyük borsalarda işlem görecek ve kullanılabilir olacaktır. Bağış için simgeler alın, toplam 50 oturaktan hesaplanan token!
    
   Aşağıdaki para birimlerinde bağış gönderebilirsiniz:
    
   Bitcoin (BTC)
   Dash (DASH)
   Dogecoin (DOGE)
   Ethereum (ETH)
   Ethereum Classic (ETC)
   NAVCoin (NAV)
   Litecoin (LTC)
   Ripple (XMR)
   Waves (WAVES)
   Zcash (ZEC)

    

   www.cryptoworldx.com

    

   CryptoWorldX Token Kaynağı

    
   Toplam Kaynak: 100,000,000 CryptoWorldX Tokens
    

    
   Coin Spesifikasyonları
    
   Ticker: CWXT
   Block Time: 30 seconds
   Min Stake Age: 1 hour
   Max Stake Age: 30 days
   Block Reward: 10 CWXT
   Transaction Confirmations: 3
   Minting Confirmations: 10

    
    
    
   Cüzdanlar
    
                      
    
    
    
   Linkler
    
                                
    
    
    

    
   CryptoWorldX Portalı
   CryptoWorldX portalı, yalnızca gerçek zamanlı btc ve anahtar kripto paraları fiyatları da dahil olmak üzere kriptoya ilişkin haberleri sunar.
    
    
   CryptoWorldX Forumu
    
   Yeni, güvenli bir bitcoin ve alt-coin topluluğu kuruyoruz.
    
   CryptoWorldX, endüstrinin lideri olcak topluluk forumu yazılımının en son enkarnasyonudur. Bu, aktarımları güçlü ve güvenli bir şekilde sağlayacaktır.
    
   Aşağıdaki özellikleri içerecektir:
    
   2fa'nın güvenliği eklendi
   Yönetici ve Moderatörler, dolandırıcıları arar ve atarlar
   Daha iyi bir güvenlik duvarı koruması
   IP Adresine 1 Hesap olabilir
   Özel yapım yazılım
   Diğer forumların kullanıcı statüsü CryptoWorldX'e devredilecek

    
    
   CryptoWorldX E-mail Servisi
    
   CryptoworldX'de kendi kişiselleştirilmiş e-posta adresinizi alabilirsiniz, bu, crypt kullanıcılarına odaklanan ilk e-posta sunucusudur. Yenilikçi web posta sistemi ile CryptoworldX, kripto kullanıcıları için çözümler sunar. Web tabanlı bir sağlayıcı olarak, CryptoworldX, gerekirse 2fa'nın ek güvenlikli bir internet bağlantısı sağlayan herhangi bir bilgisayardan erişilebilir. Daha fazla güvenlik için 2fa'yı etkinleştirmenizi öneririz.
   CryptoworldX'in profesyonel virüs koruması lider bir sağlayıcı tarama motorunu temel alır. Sıkıştırılmış dosya formatlarında bile virüsleri, solucanları ve Truva atlarını bulur. Bu güvenlik ile CryptoworldX posta kutuları spamdan korunur ve neredeyse tamamen spam içermeyen bir hesap oluşturur.
   CryptoworldX, kullanıcılarımızın gizliliğini çok ciddiye alır; kullanıcı güvenliği CryptoworldX için ana önceliktir.
   Çeviriler

   Indonesian - done by kamvreto - https://bitcointalk.org/index.php?topic=1730469.0
   Hindi - reserved by btvGainer
   Russian - reserved by yeniruieni
   Filipino - done by electronicash - https://bitcointalk.org/index.php?topic=1731540.0
   French - done by syahril - https://bitcointalk.org/index.php?topic=1731134.0
   Portuguese - reserved by Raxitto
   German - done by koko UK - https://bitcointalk.org/index.php?topic=1731788.0
   Greek - done by Arek gagu - https://bitcointalk.org/index.php?topic=1733190.0
   Turkish - Done by torikan https://bitcointalk.org/index.php?topic=1734037.0
   Spanish - reserved by th3nolo
    

   Bountieler ve Hediyeler
    

   Çeviri: 500 CWXT
   Mac cüzdan: 5000 CWXT
   Linux cüzdan: 2500 CWXT
   Raspberry Pi: 2500 CWXT
   Haber Makaleler: 500 CWXT
    
    
   Ocak ayında imza kampanyamızı ve hediye dağıtımına başlatacağız.


   www.cryptoworldx.com

    
   Bountielerde, imza kampanyası ve hediye için ödülleri tahsis ettik. Lütfen, CryptoWorldX dizisindeki kullanıcıları listeleyebileceğimizi ve herhangi bir bedava parayı talep edemeyeceğinizi dikkate alın.

   15  Local / Konu Dışı / Bankacıya Bitcoin Anlatma. on: December 29, 2016, 08:51:51 PM
   bir çoğunuzun başına gelmiştir. bugün bankacı arkadaşım aradı izmir Vakıfbankta çalışıyor sen bitcoin ne biliyormusun diye evet dedim kripto para şu ara çok revaçta niye sordun dedim.
   biri geldi bitcoin muhabbeti yaptı biliyormusunuz dedi yok dedim aa nasıl olur ben esot şöförüyüm biliyorum siz bankacısınız bilmiyorsunuz diye  dalga geçti benimle dedi Cheesy
   bidaha gelise sende biz bitcoin almanız için size kredi verebiliriz de onunla altkoin falan alın dersin dedim. neyse gelişen olay bu gerçekten bankacıların bir çoğu bilmez bende yaşadım benzer durumu
   bu başlığıda o arkadş bu forumda varmıdır acaba diye yazıyorum Cheesy vede benzer örnekleri yazabilirsiniz.
   16  Local / Alternatif Kripto-Paralar / BYTEBALL: Tamamen Yeni Bir Fikir Birliği Algoritması + İzlenemeyen Özel Ödemeler on: December 18, 2016, 08:00:52 AM


   Tam teknik açıklama için Teknik İnceleme makalesini okuyun: https://byteball.org/Byteball.pdf

   Testnet şuanda çevrimiçi. Cüzdan'ı indirerek deneyin:


   iOS   Android   Mac   Windows   Linux
   Veya github'da kaynaktan inşa etmek. source at github


   Masaüstü cüzdanları, tam düğüm olabilir (ilk başlattıktan sonra ağ ile senkronize edilecek) veya hafif düğümler olabilir. Mobil cüzdanlar daima küçük clientlerdir.

   Cüzdan kurduktan sonra, https://byteball.org adresini ziyaret edin ve oynamak için üretsiz bytelar almak için tıklayın. Bağlantı cüzdanınızı açacaktır:   Dizayn

   Byteball'da blok yok ve blok boyutu sorunu yok. Bunun yerine, her yeni işlem, karmalarını ekleyip imzalayarak bir veya daha fazla olanları (Kulllanıcı) referanslar.İşlemler arasındaki bağlantılar bir DAG oluşturur. (directed acyclic graph):   Kullanıcıları dahil ederek, her yeni işlem, dolaylı olarak, kullanıcıların tüm kullanıcılara, i vb. bağlantı Içerir ve onaylar. İşleminizden sonra daha fazla işlem eklendiğinde, aldığınız onaylar kartopu gibi büyür, bu yüzden Byteball (kar taneleri veri byteslarıdır) adıdır.

   Fikir birliği

   PoW yok, PoS yok ve madencilik yok. Bunun yerine, işlemler arasında kısmi düzen oluşturan DAG'ye sahibiz, ayrıca  Ana Zinciri DAG'ye ekliyoruz:


   Ana zincir (MC), işlemler arasındaki toplam siparişin tanımlanmasını sağlar: MC'de daha önce (doğrudan veya dolaylı olarak) dahil edilen işlem toplam siparişte daha önce kabul edilir. İki defa harcama yapıldığında, toplam siparişte daha önce gelen işlemin sürümü geçerli kabul edilir; diğer tüm koşullar geçersiz sayılacaktır.

   Ana zincir, grafikte işlemlerin konumlarına dayanılarak deterministik olarak tanımlanır. Ayrıntılar için whitepaper bakın, ancak genel bir kural olarak, MC, onaylayıcı çağırdığımız iyi bilinen kullanıcılar tarafından yazılmış işlemlere yöneldir. Onaylayıcı listesi, kullanıcıların kendileri tarafından dahil edilen her işlemde listeyi girdikleri için yeniden tanımlanır. MC daha sonra DAG içindeki yolu takip eder:
   1. Zincirdeki komşu işlemlerin tanık listeleri ya aynı ya da sadece bir mutasyon ile farklılık göstermektedir,
   2. Zincir, alternatif zincirlerle karşılaştırıldığında, en çok onaylayıcılar tarafından yazılmış işlemlerden geçmektedir.

   Yukarıdaki bilgiler, çok önemli ayrıntıları eklenmeden çok kısa ve kabataslak bir açıklamadır, teknik bir hikaye için teknik incelemeye bakın.    

   Ücretler ve Gerçek Değer

   Birinin işlemlerini (veya başka herhangi bir veriyi) Byteball veritabanında depolamak için ödenen ücretler, depolanan verilerin boyutuna eşittir. İşlem büyüklüğünüz 500 bayt ise, tam 500 baytlık (Byteball yerel para birimi) ücret ödersiniz. Bu, gerçek değerin bayt cinsinden olduğu anlamına gelir: Bu veri boyutunu merkezi olmayan değişmez bir veritabanında kalıcı olarak depolamanın faydasıdır. Kesinlikle sonraki her sahibine paranın değerini ve özgünlüğünü kanıtlamak edebilmek için tam sikke geçmişini saklamak gerekiyor çünkü mali işlemleri temsil eden veriler için değer, kişiselden ziyade sosyaldir..

   Ücretleri kullanıcı olarak ve kısmen onaylayıcılar tarafından işleminizi referans ilk olanlar tarafından kısmen tahsil edilir. Birincisi, en son işlemlerin kullanıcı olarak atanmasını teşvik eder; bu da, DAG'nin yalnızca bu yönde büyümesine, örneğin ağacın gövdesi gibi büyümesine ve ağ gecikmesinin izinleri kadar dar olmasını sağlar. Yeni işlemler yeterince nadir görülüyorsa, böylece tüm düğümlerin yeni bir işlem gerçekleşmeden önce eşitlenmesi için yeterli zamana sahip olacakları şekilde DAG neredeyse  çatallı ve hızlı birleştirmelerle birlikte bir zincir gibi görünür.

   Para Arzı
   Toplam bytes sayısı  1015 tüm baytlar genesis işleminde verilecek. Ödenen ücretler dolaşıma döndüğü için, para arzı değişmeden kalacaktır.

   Deterministik Sonlanma

   Byteball'da, bir işlemin aynı adresten gönderilen önceki işlemi (eğer varsa) içermesi gereken bir protokol kuralı vardır; yani, aynı adresin sonraki işlemleri arasında kısmi bir sipariş olması gerekir. Bu kuralı ihlal etmek, çift harcamayla eşdeğer kabul edilir, bu nedenle bu tür düzensiz işlemlerden en az biri geçersiz sayılır. Onaylayıcıların çoğunun (seçtikleri şey) bu kurallara uyduğunu varsayarsak, yeterince yakın zamanda yapılan işlemleri kullanıcı olarak atamalı ve yeterince eski kullanıcılarından miras olamaz. Dolayısıyla, DAG'nin yeterince eski kısmında (onaylayıcılar çekişir) MC'yi artık etkileyemezler ve MC'nin bu kısmı istikrarlı hale gelir, dolayısıyla bu MC'ye göre toplam sipariş de istikrarlı hale gelir. Kararlılığa ulaşmanın kesin kriterlerinin tartışılması için whitepapera bakın, burada kriterlerin belirleyici olması önemlidir ve MC'nin istikrarlı bölümünde bir işlem göründükten sonra son olur ve diğer tüm kripto para birimlerinin aksine, Hiçbir yeniden düzenleme mümkün değildir.

   Bu, finansal endüstrideki uygulamalar için ve genel olarak daha geniş kabul için son derece önemlidir, Çoğu kişi para ve mülk sahipliği konularında kesinlik kazanmak için yatırım yaptığından olasılıksal kavramı zor satmaktır.

   Varlıklar ve Üst-zincir değişim

   Bytes, Byteball'ın anadili. Kullanıcılar, başka tüm tokeleri (assets) verebilir, örn. Borç temsil etmek. Borç, örneğin; Fiat para birimleri cinsinden ya da doğal birimler halinde ( ons, kWh, vb.). Borç veren kuruluşlar, gerçek kimliklerini ortaya çıkarabilir ve / veya gönüllü olarak onaylanabilirler (diğer bir deyişle, gerçek kişi kimlikleri CA gibi tanınmış bir üçüncü şahıs tarafından doğrulanabilir). Bu dolandırıcılıkla mücadele için mevcut yasal sistemin kullanılmasını sağlar.

   Verilen assets baytelar  ile birlikte ödeme aracı olarak kullanılabilir. Assetler borsanın her iki ayağında  da yürüten tek bir birimi imzalayan taraflar tarafından baytelara ve diğer assetslere karşı değiştirilebilir, dolayısıyla iki işlem aynı anda gerçekleşir veya gerçekleşmez. Bu tür bir imzaya çok taraflı imzalama denir. Hiçbir merkezi exchange’a  ihtiyaç duyulmaz, dolayısıyla hiçbir güven gerekli değildir ve değişim ücreti yoktur (verileri boyutu için ödenen normal ücretler dışında).


   İzlenemeyen özel ödemeler

   Varlıklar kamu veya özel olabilir. Kamu malvarlığındaki tüm işlemler, Bitcoin gibi kamuya ait merkezi olmayan veritabanındaki herkes tarafından görülebilir. Bytesler önceden tanımlanmış bir kamu varlığıdır.

   Özel varlıklara yapılan ödemeler kamuya açıklanmamış veritabanında yayınlanmaz. Bunun yerine, işlemin salt metin doğrudan alıcıdan alıcıya gönderilirken, işlemin sadece karması veritabanı içine kaydedilir. Çift harcamalara karşı koruma sağlamak için, bir harcama belgesi de Byteball veritabanına yayınlanır. Harcama kanıtı, çıktı harcanması şeklinde oluşturulur; böylece, aynı çıktı iki kere harcanırsa harcama provaları da aynı olacaktır.

   Zaten bu tasarımı https://bitcointalk.org/index.php?topic=1574508.0 adresinde açıkladım, whitepaperda daha fazla ayrıntıya bakabilirsiniz.

   Düzenlenmiş Assetler

   Düzenlenen kurumlar, KYC / AML gereksinimleriyle uyumlu varlıkları yayınlayabilir. Söz konusu varlığın her devri, ihraççı tarafından geçersiz kılınır ve düzenlemelere aykırı herhangi bir husus varsa, ihraççı ortak olmaz.

   Böylelikle, bankalar fiat tahkim edilmiş varlıklar ihraç edebilir ve tamamen uyumlu kalabilirler. Talep mevduat hesaplarını açabilir ve bunları varlık olarak Byteball'da takip edebilirler. Bu varlıklar byteslere ve diğer Assetlerle kolayca değiştirilebilir (bankanın onayı ile).

   Diğer özellikler

   - Anlaşılması kolay bir dilde harcama koşulları (AKA akıllı sözleşmeleri) https://bitcointalk.org/index.php?topic=1617816.0
   - Multisig: harcama koşullarının özel bir durumu
   - On-chain oracle'lar veri (zaman damgaları, döviz kurları, hava durumu, çeşitli olaylar gibi) doğrudan veritabanına gönderebilir, daha sonra bu veriler harcama koşullarından referanslanabilir (sanırım burada alınan materyalin gecikmesi durumundaki koşulları kast ediyor)
   - Özel uçtan uca şifreli mesajlaşma: özel ödeme verilerini iletmek, Multisig senaryolarında iletişim kurmak ve bir tüccarın Botu ile mesajlaşmak için kullanılır.


   İlk Dağıtım

   ICO yok, Crowdsale yok. Bir para biriminin başarısının, sahibi olan kişilerin sayısına bağlı olduğuna inanıyorum, Peter R'nin araştırması, Bitcoin'in tarihi pazar kaplamasının Metcalfe yasasını izlediğini öne sürdü: https://bitcointalk.org/index.php?topic=572106.0, yani Aktif kullanıcı sayısının karesi ile orantılıdır. İşte bu yüzden Byteball'u olabildiğince çok insanın elinde tutmak istiyorum:
   • -Tüm bytesler ve karabytesların % 98'i (izlenemeyen özel para birimi) lansmandan önce kendi bitcoin eşlenikleri ve bytes bölüm adreslerini birbirine bağlayan bitcoin  sahipleri arasında dağıtılacaktır. Yatırıma gerek yok, bit sancaklarını tutarsın, ayrıca baytlar ve kara bitler de alırsın. Paraları nasıl alacağınıza aşağıda bakın.
   • -Kendim için ayırdım% 1 (
   kalan yüzde  1 en sonda anlatılıyor)
   Şuan ki durum

   Şu anda, testnet çevrimiçi ve tamamen çalışır durumdadır. Para göndermek ve almak, çoklu cüzdan oluşturmak ve hatta bir chatbot ile konuşarak pide( Smiley) satın almak için onu kullanabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1608859.msg16330266#msg16330266.

   Byteball dağıtımına katılım

   Gelecekteki dağıtımda yer almak için 25 Aralıktan önce Byteball ve Bitcoin adreslerinizi tanbıtmanız gerekiyor.
   1.Byteball canlı ağı için cüzdan indirin ve yükleyin:
   Masaüstü: https://github.com/byteball/byteball/releases
   Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.byteball.wallet
   Testnet cüzdanını da kurduysanız, iki adet byteball cüzdanınız olur: biri testnet, diğeri livenet için.
   2.https://byteball.org adresini ziyaret edin ve Geçiş Botıyla sohbet etmek için bağlantıyı tıklayın. Bağlantı yeni cüzdan açıp bir sohbet başlatır. Bitcoin dengesini kanıtlamak için Geçiş Botunun talimatlarını izleyin.


   Bitcoin dengesini ispatlamak için iki seçeneğiniz var:
   A.   Mikro ödenekle. Bot, ödemenin geldiği adresi görür, adresinin olduğunu bilecek ve Bitcoins'inizi bu adrese taşımanızı söyleyecektir. Birkaç micropayments yaparak, birkaç Bitcoin adreslerini aynı Byteball adresine bağlayabilirsiniz.
   B.   Bir mesaj imzalayarak (Bitcoin cüzdanınız bu işlevi destekliyorsa). Bot'a Bitcoin adresini söylersin ve byteball adresini Bitcoin adresiyle imzalarsın. Bir adresi (tipik bir Bitcoin cüzdanında düzinelerce) olduğunu ispatladıktan sonra, tüm coinlerin bu şekilde kanıtlanmış adrese taşıyabilir veya diğer tüm adresleri aynı şekilde kanıtlayabilirsiniz - bir mesaj imzalayarak.
   Aynı Bitcoin adresini birden çok Byteball adresine bağlamaya çalışırsanız, yalnızca son bağlantı sayılır. Değişime tabi adresleri birbirine bağlama girişimleri görürsek bu kural düzeltilebilir.
   Mikro ödenekle kanıtlarsanız, botun mikro ödemeyi aldığı Bitcoin adresinin gerçekten sizin adresiniz olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. Bir saldırgan, ödemenizi blokchande görebilir ve parasını kendisine kaydırmak için sizi kandırmaya çalışan adresinden aynı mikro ödeneği tekrarlayabilir.
   3.   Bağlandıktan sonra, dağıtımdan önce yeni cüzdan kullanılmaz, sadece muhafaza edilmelidir (gerekirse yedeklenir). Dağıtım gününde bytes  alınacak. Herhangi bir Bitcoin ödemeyi yaparsanız, coinler büyük bir olasılıkla yeni bir değişiklik adresine taşınacaktır. Botla tekrar sohbet edin, bağlantılı adreslerinizdeki bakiyeyi görün ve gerekirse paraları bağlantılı adrese geri getirin.
   Bağlantı aşaması 24 Aralık'ta 23:59:59 UTC'de sona erecek ve bundan sonra, Aralık 25 00:00:00 UTC'den sonra zaman damgalı ilk bloğun Bitcoin bakiyeleri ile orantılı olarak dağıtım yapacağız (Noel bloğu). Bu bloğun çıkartılmasından birkaç saat sonra tam blok numarasını duyuracağım (bekleme süresi, en az reorg olasılığını hariç tutmaktır). Bytes ve karabytes 25 Aralık öğleden sonra gönderilecek.
   Bu dağıtım esnasında, toplam bytes ve karabytes arzının% 10'unu dağıtacağız. Geriye kalan% 88, sonraki dağıtım turlarında dağıtılacaktır, kesin tarihler daha sonra açıklanacaktır. Planlanan dağıtım yüzdeleri (değişime tabi tutulabilir):
   2. tur:% 20
   3. tur:% 30
   4. tur:% 38
   Turlar 1-2 ay aralıklarla yapılacak.
   Daha sonraki her dağıtım turunda yeni bir snapshot yapılacak. İkinci ve sonraki turdaki dağıtım kuralları, 1.inciden biraz farklı olacak. BTC bakiyelerini (1. turda olduğu gibi) ve bytes olarak (daha önceki turlarda aldığınız veya diğer kullanıcılardan aldığınız) iki gösteride gösterirsiniz. BTC ve bytes karışımından oluşan bir çeşit sepetiniz var. Sepetin ağırlığını belirlemek için, her 62.5 MB 1 BTC sayılır. Örneğin, 125 MB ve 3 BTC varsa, ağırlık 2 + 3 = 5 BTC'dir. Yeni bytesların 2. ve sonraki aşamalarında dağıtımı sepetinizin ağırlığı ile orantılı olacaktır.

   Benim% 1'im ikinci ve sonraki turlara katılmıyor.
   1 BTC başına 62.5 MB oranı, bytes toplam para arzı ( 1015) ve dolaşımdaki toplam BTC sayısı (16.000.000) eşdeğer olacak şekilde seçilir.

   Daha önce kabul edenler, önceki turlarda alınan aynı BTC bakiyesi ve byteslarını kullanarak, daha çok sayıda dağıtım turuna katılma ve her turda yeni bayt alma imkânına sahiptir. Katıltığınız her ek turda etkinliğinizi iki katına çıkarırsınız.
   http://transition.byteball.org adresinden bağlantının ilerleme durumunu takip edin.


   Nasıl yardım edebilirsin

   • Cüzdanlarla oynamak, temayı birden fazla cihaza kurmak, bunları multisig için eşleştirmek. Hataları bulursan, rapor etmeniz
   • Ağa yardımcı olması için bulut sunucunuzda bir röle çalıştırın. Rölenin özel anahtarları yoktur, bu nedenle güvenlik konusunda çok fazla endişelenmeniz gerekmez. https://github.com/byteball/byteball-relay adresinden röle kaynak kodunu edinin
   • Özel ödemelerin dağıtımını daha iyi merkezi hale getirmek için bir merkez kurun (merkez de bir röle içerir). Yine, güvenlik, tüm iletilerin uçtan uca şifrelendiği için risk oluşturmaz. Hub adresi, kullanıcılar tarafından cüzdan ayarlarında değiştirilebilir. https://github.com/byteball/byteball-hub adresinden hub kaynak kodunu edinin
   • Hataları düzeltin, github depolarımızda geliştirmelere katkıda bulunun https://github.com/byteball. Özellikle, daha hızlı senkronizasyona ve daha hızlı arayüze ihtiyacımız var. Bundan önce algoritmaların performans üzerindeki basitliğini öncelik sırasına koydum, şimdi de hızlandırmaya ihtiyacımız var. 10 kat daha gelişmemek yeterince kolay olmalı, sonraki 10 kat daha zor olacaktır. Gerçekten bunları uygulamadan önce büyük değişiklikleri oluşturalım.
   • Byteball Developerlar için faydalı olacağını düşündüğünüz yeni araçları / uygulamaları geliştirin
   • Byteball  kelimesini yaymak gerekiyot çünkü değerinin aktif kullanıcı sayısının karesiyle orantılı olduğunu unutmayın.

   Tercümeler:
   Turkçe,Chinese, French, German, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish.
   Twitter: https://twitter.com/ByteballOrg
   Slack: http://slack.byteball.org

   -----------------------------

   Son bir şey. Geriye kalan% 1, her kullanıcıya 100 Kbyte olan Byteball cüzdan kuran ilk 100 milyon kullanıcısına verilecek. Bu, bu ölçeğe hazırlandıktan sonra, bundan böyle veya daha sonra 6 ay içinde başlayacak.

   17  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN] [TKS] TOKES Platform ICO CANLI | Blockchain'i Blazing | CannabisRevolution on: December 10, 2016, 10:00:28 AM   Basında
   Diller

   More coming soon...


   18  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Simplecash - Scrypt POW - 14 gün Günlük Destek 162% - UNIQUE Coin on: December 03, 2016, 09:54:26 PM
   Dijital ürünler veya hizmetler için bir Cüzdan Pazaryeri planlıyoruz!

   ------ Biz Gerçeğiz - Clientti İndirin ve Madenciliğe Başlayın! ------

   Cüzdan tamamen yeniden tasarlanacak
   Daha fazlası Yol Haritası ile birlikte gönderilecek

   Web sitesini kullanıcılar için ödüllere açık bırakma planımız vardı!
   Biri bir Web sitesi yapmakla ilgileniyorsa. PM atsın bunun hakkında konuşabiliriz!
   Ayrıca bu madalyon için küçük bir forum yapabilecek birini arıyoruz! Bitcontalk'ın doğru yer olmadığını düşünüyoruz
   Ödül vermek için Paramız var. Bu yüzden arkadaşlar bize ne yapmak istediğinizi söyleyin ve sizi ödüllendirelim!

   POW başlatıldığında musluk online olur.

   İmza Kampanyası ilginç ... Twitter da ve OP

   Yeni Ödüller ve Yeni Hesaplama ile güncellendi!


   * Simplecash - Büyümeye başlasın! *


   POW Stage'den sonra Simplecash 1500 tokenden daha az paraya sahip olacak. Bu yüksek destekleme başladıktan sonrada iyice büyüyecek

   Sadece 1 sXc'den 1000 sXc'yi alabilirsiniz. POW'den sonra 14 gün boyunca günlük% 162 ile matematiğinizi yapın. Güvenli elektrik enerjisi ve sadece bir vps kiralayın ve cüzdan çalıştırma aşamasına geçin.


   Gün 1           1,62
   Gün 2           2,6244
   Gün 3     4,251528
   Gün 4           6,88747536
   Gün 5           11,1577100832
   Gün 6           18,0754903348
   Gün 7    29,2822943424
   Gün 8    47,4373168346
   Gün 9           76,8484532721
   Gün 10   124,4944943007
   Gün 11   201,6810807672
   Gün 12   326,7233508429
   Gün 13   529,2918283655
   Gün 14   857,452761952   VPS RENT – Düğümleri destekle --> http://www.vultr.com/?ref=7048543   Güzel bir ödül alacaksınız! Madencilik yapmaya başlayın ya da Simplecash'ınızı kullanın


   SPECS:

   Hybrid POW/POS Madencilikten sonra 14 gün boyunca yüksek bahisli token para
   Algo: Scrypt
   1 dk Bloksüresi
   4 saat min stake
   14 gün max stake
   3 mb Blok Boyutu
   PREMINE :450 sXc (400 ICO ya - 50 Ödül)
   Block 1 - Premine
   Blok 2-200 - Adil lansman 0 Ödül
   Blok 187-15200 - 0.07 sXc   Paradan sonra POW : max 1500 sXc
   Son POW Blok :15200

   max para 2 M
   Yüksek sapma Süresi : 162 % Daily for 14 days
   Normal Pos, Pow ve yüksek kayganlıktan sonra
   Yüksek Bahis Dönemi Sonucundaki Paralar: max 1.300.000 sXc
   Yüksek Kazançtan sonra, ann% 8, her yıl% 1'e kadar her yıl yarılacaktır.
   Madencilik ico bittikten hemen sonra başlayacak!
   Magic Bytes :0x4f , 0x05 , 0x02 , 0x03

   ICO :
   ICO'ya coinexchange.io tarafından ev sahipliği yapacak.
   https://www.coinexchange.io/market/SXC/BTC
   400 para satışı 0.1 btc = max 40 btc


   ICO paraları gelecekteki gelişmeler, ortaklarla sözleşme, pazarlama, barınak vb. Için kullanılacaktır.


   For 1 sXc u can get ~ 1000 sXc !!!!

   -----------
   Ödüller:
   Tercüme        0.1 sXc Per
   Yeni Grafikler  1.5 sXc
   Blockexplorer  2.0 sXc
   Website          3.0 sXc
   Pool                2.0 sXc
   Exchange       5.0 sXc

   Ve daha fazlası .... sadece pm ve bana ne yapmak istediğini söyle ve bunun için ödüllendireceğim!

   ----------
   Cüzdanlar:
   Linux          icodan sonra
   windows     icodan sonra
   github        icodan sonra

   ----------
   Tercümeler:
   Turkish            ( Torikan)


   19  Local / Proje Geliştirme / Forumdaki Kampanya Yöneticilerini Denetleme Ekibi on: December 02, 2016, 03:06:09 PM
   Aklıma geçenlerde böyle bir ekip kurmak geldi sebebide.
   bir kampanyaya katıldım yönetici herkesin küfrettiği gruptan biri ismi lazım değil
   kampayada 30 msj litimi var ve hafta en az 1 ana konu başlığına msj atma zorunluğu getiriyor.
   benim 40 tan fazla msj var ve türkçe alanda sayfasının çevirisi ve takibini yapıyorum oryada 8 tane msj bulunu kalanı ingilizce olan ana konu başlığına ve karışık olarak gönderildi.
   ödeme haftası gelince tahmin edebiliceğiniz gibi msj sayımı düşürüp 23 msj a düşürülmüş ve tamamlayamadığımı söyledi shit post diye nitelendirdi.
   bende diğer kullacıların doc dosyasından baktım 16 kişinin 3 dolduramamaş kalanlarınsa ne hikmetse 31 adet msj var sadece sonra ana konuda isimlerini arattım biri 1 tane atmış başka birinin sadece kampanyaya dağil olma msj bulunur anladım ki bu kampanya yöneticisinin yan üyelikleri .
   şimdi aklımdaki proje ingilizcesi yeterli seviyece 5 kişilik bir ekip kurup bu ekiple kapmyanya yöneti arayan firmaların kampanya yöneticeri tarafından dolandırılmasını engellemek için
   kampanya yöneticisinin kurduğu listeleri takip edip gerçek kullacılarmı değil mi kapmya kurallarına uygun olmayanlara para gönderimi gerçekleştiriliyormu denetliyecek bir ekiple kapmyanya yöneticisine gönderilen toplam ücretin yüzde 20 si karşılığında bu denetimi yapacak bir ekip kurma.
   benden daha tecrübeli arkadaşlar bunun işler işlemez mi bileceğini  düşünüyorum fikirlerinizi merak ettim
   20  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [POSW] POSW COIN | Kâr Odaklı Büyümede Aylık Temettü Kazan on: December 01, 2016, 04:04:19 PM
   PoSWallet.com hakkında

   Poswallet.com , her madalyon için blok Araştırmacıları ve musluklar ile birlikte, en yaygın PoS altkümelerinin 70'inden fazlasına hizmet eden online tutun bir cüzdan. Kullanıcılar için herhangi bir para yatırma veya çekme ücreti yoktur - kazanç, sabit para birimi ile geliştiriciler tarafından ödenen başlangıç jeton listeleri ücretleri üzerinden oluşturulur. Yaklaşık 100.000.000 Altcoinler geçilmiş ve son 14 ay içinde kullanıcı hesaplarına dağıtılmıştır.


   PoSW parası piyasaya çıktığında, tüm kazançlar PoSW sahiplerine, PoSW temettüsü şeklinde ödenir. Şeffaf bir şekilde, PoSW token sahiplerine geri gönderilen tüm ekstra kârlarla barındırma / sunucu / işletme masraflarını karşılayacağız. Token satışından elde edilen gelir, Poswallet.com'u tek noktadan alışveriş alt-kapısı yapacak yeni özellikler, sunucu yükseltmeleri ve eklemeleri ve diğer işletme giderleri için ödeme yapacaktır..

   PoSW madalyonunun amacı, poswallet.com aracılığıyla gelir artışı sağlayarak yatırımcıların yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmaktır - yeni özellikleri sunmak, birinci sınıf müşteri hizmetini sunmak ve çatlak bir pazarlama ekibi bu hedefe ulaşmaya yardımcı olacaktır.


   PoSW Kâr Dağıtımı

   Kâr pusulası PoSW paraları sahibi olmanın başlıca faydalarından biridir. Kâr payı her ayın başında ödenir - bunlar% 1'lik bahis oranıyla kazanılan paralara ek olarak yapılır. Aşağıda anlatıldığı gibi, toplam para sayımı, dev adresinden paralar yakarak, kullanıcılar tarafından destek kazançlarının % 1'lik kanıtı dengeye getirmek suretiyle 250kk'de tutulacaktır. Kar payları, bir önceki aya ait poswallet.com kazançlarına (ve ayrıca söz konusu ay için ekstra bonuslara) dayalı paraları olan tüm adreslere gönderilecektir. Dev PoSW adresi herhangi bir temettü kazanmaz, böylece kullanıcı tarafından satın alınan PoSW temettü ROI'si daha da artırılır.

   Bir varsayımsal kazanç durumu, aşağıdaki grafikte gösterilmiştir (Diyelim ki, 1/1/2017 tarihinde PoSW balansına başlama 1kk, zamana göre statik bir PoSW fiyatı, Poswallet.com 'un zamana göre kazanç artışını ve satın aldığınız 50kk PoSW'yi içermektedir. Kullanıcılar 1/1/2017 tarihinden önce geçerlidir.) Bunların hepsi bu örneğin için varsayımlardır.
   Sol eksen (ve mavi çubuklar), kullanıcı PoSW dengesini zaman içinde gösterirken, sağ eksen ( kesik çizgili ) kullanıcıya bu durumda ROI'yı (yatırım geri dönüşü) göstermektedir.   Yukarıdaki grafik, gösteri ve açıklama amacıyla verilmiştir ve herhangi bir YTD. En iyi tahminimizi, posWallet.com aylık kazanç performansı ve PoSW ekibi arasında 5 yıllık bitcoin / altcoin deneyimi temel alarak yaptık.

   Temettüler, (adres bazında) aşağıdaki formüle göre hesaplanacaktır: (adres bakiyesi) / [(toplam para arzı) - (dev adres varlıkları)]. PoSW dev adresleri para lansmanından sonra hiçbir şekilde temettü veya bahis kazanmaz. PoSW dev adresleri lansmanda kamuya açıklanacak.


   PoSW Ön Satış


   PoSW ön satış işlemi şu anda Poswallet.com adresinde yapılmaktadır (ön satış yapmak için poswallet.com'da bir hesapta oturup kaydolmanız gerekmektedir). Kaydolduktan / sonra Poswallet.com adresinden PoSW satın almak için özel bir BTC adresi oluşturulur.   PoSW ön satış 1 Ocak 2017 gecesi gece yarısına kadar sürecek. Satış öncesi fiyatlandırma aşağıdaki gibidir:

   • 12/01/2016: 0.000001 BTC/PoSW
   • 12/14/2016 tarihine kadar: 0.000002 BTC/PoSW
   • 01/01/2017 tarihine kadar: 0.000004 BTC/PoSW


   PoSW bakiyeniz, BTC işlemi 10 kez onaylandıktan sonra yapılan satın alımları yansıtacak şekilde güncellenecektir.


   Cüzdan serbest bırakıldığında (Aralık ortası-2017 başında), önceden yüklenmiş olan PoSW adresleri için PoSW özel anahtarları her kullanıcıya verilecektir.

   PoSW satış öncesi maksimum 100.000.000 PoSW satılacak. Bu, fiyat istikrarının korunmasına yardımcı olmak ve yalnızca poswallet.com'u genişletmek ve ayda aylık geliri artırmak için gereken fonları artırmaktır. Satış öncesi satılmayan paralar gelecekteki organize Token satışları, para ödemeleri ve musluk ödülleri için geliştiriciler adresinde tutulacaktır. Geliştiriciler tarafından hiçbir para atılmayacak istediğiniz zaman değiş tokuş yapabileceksiniz.

   Aşağıdaki satış öncesi bonuslar, bir kullanıcı tarafından satın alınan PoSW sayısına bağlı olarak uygulanacaktır. Bonuslar 1/1/2017 tarihinde uygulanacak.

   • 100,000 PoSW - Bonus 5,000 PoSW Ücretsi
   • 250,000 PoSW - Beta, poswallet.com'daki gelecekteki tüm yeni özelliklerin testini yapmak için
   • 500,000 PoSW - Bonus 50,000 PoSW Ücretsi
   • 1,000,000 PoSW - 1oz 0.999 PoSW Adresi kazınmış Gümüş Para
   • 5,000,000 PoSW - Bonus 250,000 PoSW + 8 x 1oz 0.999 PoSW Adresi kazınmış Gümüş Para

   Ön satış sona sona erdikten sonra, PoSW'nin pazar kaynağı, geliştiricilerin adresinden paralar yakarak 250.000.000 olarak sınırlandırılmıştır .Bunlar, temettülerin dağıtıldığı her ayın başında yakılacaktır.

   Tüm paralar, madeni paranın kontrol edilmesi ve  Poswallet.com gelir ve temettü artışının yansıyan fiyat istikrarını korumak üzere ön plana çıkarıldı.


   PoSW Zaman Çizgisi ve Yeni Özellikler

   Önümüzdeki 6 ay içinde gelir artışını artırabilmek için Poswallet.com'a eklemeyi planladığımız bir düzine kadar önemli özelliği var. Bu özellikler uygulama ve beta testine daha yakın olduklarından bunları bu konudan duyuracağız. Bir teaser için - altcoin değiş tokuş cüzdanlarına entegrasyon ve
   300 altcoin hizmet vermek üzere genişler. Daha fazla bilgi yakında!

   PoSW, Ocak 2017'ye kadar en az 3 borsada listelenecektir - ihtiyaç halinde ek borsa listeleri ücretleri  / pazarlama ücretleri ödemek için geliştirici fonlar kullanılacaktır.   PoSW Coin Teknik Detaylar

   • Abbreviation - PoSW
   • Algorithm - Scrypt (PoW/PoS)
   • Max Coin Supply - 250,000,000
   • Coin Maturity - 20 blocks
   • Stake Rate - 1%/year
   • Target Spacing - 64s
   • Confirm Count - 10
   • Min Stake Age - 8hrs
   • Max Stake Age - none


   PoSW Gümüş Para

   Ön Satıştan sonra  1.000.000 adet ve daha fazla PoSW alan her kullanıcı, PoSW adresinin kazınmış özel bir 1oz 0.999 gümüş para alacaktır. Ön satış işlemi tamamlandıktan sonra, bunlar herhangi bir kullanıcının satın alması için kullanılabilir olacak.

   Örnekte oyulmuş 1oz gümüş para aşağıda gösterilmiştir.

   PoSW Cüzdanlar

   Paralı dağıtımından sonra Windows, Linux ve kaynak kodu cüzdanları sunulacak. Geçici tarih, Aralık ayı ortasından poswallet.com üyelerine ve 1 Ocak 2017 tarihli genel izleyiciler için zorlu son tarihtir.

   Bu yazı, cüzdanların kullanıma sunulduğu bağlantılarla güncellenecektir.   PoSW Resmi Linkler

   Bu liste, daha fazla link çevrimiçi hale geldikçe güncellenecektir.


   PoSW Tercüme

   Çeviriler tamamlandıkça buraya eklenecektir. Burda Değil Tabiki Cheesy

   Pages: [1] 2 »
   Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!