Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:45:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: SatoshiCity Faucet Servisi (Bizden bir servis)  (Read 11719 times)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 13, 2015, 08:13:01 AM

sanki kendi cebimden su gibi akıp gidiyor btcler  Grin reklam olayları ne durumda poollardan diğer bitcoin servislerinden filan iletişime geçen var mı

Smiley Para harcamak için var mental sıkma canını. Şaka bir yana reklam konusunda şimdilik bir girişimim olmadı bu şekilde devam. Bu arada deneyebildin mi ip hatası almadan claim yapabiliyor musun ?
vpn den claim yapıyorum sıkıntı yok sadece gizli sekmeden tekrar açınca ip uyarısını veriyor
aliser (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 13, 2015, 11:19:00 AM

sanki kendi cebimden su gibi akıp gidiyor btcler  Grin reklam olayları ne durumda poollardan diğer bitcoin servislerinden filan iletişime geçen var mı

Smiley Para harcamak için var mental sıkma canını. Şaka bir yana reklam konusunda şimdilik bir girişimim olmadı bu şekilde devam. Bu arada deneyebildin mi ip hatası almadan claim yapabiliyor musun ?
vpn den claim yapıyorum sıkıntı yok sadece gizli sekmeden tekrar açınca ip uyarısını veriyor

Teşekkür ederim mental,

başkalarının pek deneme şansı olmadı sanırım.
belgo
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 14, 2015, 06:33:35 AM

selam @aliser, merak ettim nasıl gidiyor sitede durumlar dağ gibi büyüyor hergün toplanan miktar ödemeleri de zamanında yapıyorsun gördüğüm kadarıyla valla artık üzülmeye başladım cashout düğmesine basarken kendi milletime ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum Smiley

Bilgi vermek zorunda değilsin tabi ama gerçekten merak ettim Wink
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
April 14, 2015, 06:40:37 AM

Merhaba,

Captcha açılmıyor bende, bu durum bir kaç gündür böyle, tarayıcı ayarlarımı da değiştirmedim, neden olabilir?
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 14, 2015, 07:02:13 AM

selam @aliser, merak ettim nasıl gidiyor sitede durumlar dağ gibi büyüyor hergün toplanan miktar ödemeleri de zamanında yapıyorsun gördüğüm kadarıyla valla artık üzülmeye başladım cashout düğmesine basarken kendi milletime ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum Smiley

Bilgi vermek zorunda değilsin tabi ama gerçekten merak ettim Wink

selam @belgo,

öncelikle iyi gidiyor bu yola çıkarken cebimizden yiyeceğimizi bile bile çıktığımız için çok kasılmıyorum, ama iyi bir ivme kazandık diyelim bu kadarı yeterli olur sanırım. Bu arada gönül rahatlığı ile cashout düğmesine basabilirsin sıkıntı yok Smiley

Merhaba,

Captcha açılmıyor bende, bu durum bir kaç gündür böyle, tarayıcı ayarlarımı da değiştirmedim, neden olabilir?

Birden fazla browser'da ve birden fazla bilgisayarda denedim sorunsuz çıkıyor muhtemelen sizde bir problem vardır başka sitelerde çıkıp çıkmadığını bir kontrol edin eğer diğerlerinde sorun yoksa tekrar görüşelim olur mu ?
mjpo
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 06:58:45 AM

Dostum captcha sorunu nasılsa çözüldü Smiley şuan IP block yedim, şirketten giriyorum siteye ve sabit IP kullanıyoruz..
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 07:27:53 AM

Dostum captcha sorunu nasılsa çözüldü Smiley şuan IP block yedim, şirketten giriyorum siteye ve sabit IP kullanıyoruz..

Firewall üzerinden mi bağlanıyorsunuz internete onu öğrenebilir misin ? bazı firewall'lar internete çıkarken header bilgilerini değiştirir bu nedenle de proxy'den çıkıyormuş gibi görünürsün nedeni bu olabilir.
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
April 15, 2015, 07:47:10 AM

@aliser size bir pm attım ama geri dönüş olmadı.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 08:41:56 AM

@aliser size bir pm attım ama geri dönüş olmadı.

Kusura bakma Jarx sabah gördüm ama yoğunluktan cevap verememiştim az önce yazıp gönderdim kontrol edebilirsin.
mjpo
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 08:55:38 AM

Firewall üzerinden mi bağlanıyorsunuz internete onu öğrenebilir misin ? bazı firewall'lar internete çıkarken header bilgilerini değiştirir bu nedenle de proxy'den çıkıyormuş gibi görünürsün nedeni bu olabilir.

Evet dostum, firewall var.. Ama bu sabaha kadar böyle bir sorun yoktu..
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 09:22:18 AM

Evet dostum, firewall var.. Ama bu sabaha kadar böyle bir sorun yoktu..

Bu sabah proxy arkasından gelen kullanıcıları devre dışı bırakmak için engelledim, çok fazla multi yapılıyordu ref olayından dolayı o yüzden bazı firewall'lar da engellemiş olabilir.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 09:51:04 AM

Dünden bu yana mailbox'ım ve mesaj kutum doldu, herkes bu denli yüksek dağıtımın altından kalkıp kalkamayacağımı soruyor arada verdiğinin karşılığında kazanıyor musun diye soranlar var sanırım yeteri kadar dikkat çekmeyi başardı proje Smiley
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
April 15, 2015, 12:33:47 PM

Dünden bu yana mailbox'ım ve mesaj kutum doldu, herkes bu denli yüksek dağıtımın altından kalkıp kalkamayacağımı soruyor arada verdiğinin karşılığında kazanıyor musun diye soranlar var sanırım yeteri kadar dikkat çekmeyi başardı proje Smiley

1 btc'ye dayanmış kazanılan tutar hocam. Şuan cepten mi yiyorsunuz yoksa birazda olsa kazanç var mı ?

gokcey
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
April 15, 2015, 12:41:59 PM

Her girdiğimde adsense reklamlarınıza tıklıyorum , umarım faydası oluyordur.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 15, 2015, 01:23:18 PM

Artık gerçekleri açıkla aliser. Hangi mason locasından bitcoin desteği alıyorsun  Grin
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 15, 2015, 01:36:59 PM

Artık gerçekleri açıkla aliser. Hangi mason locasından bitcoin desteği alıyorsun  Grin

nickim aliser ancak yaşadığım yerde herkes bana Satoshi Nakamoto der.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 16, 2015, 12:05:59 PM

Arkadaşlar,

Siteye yoğunlukla Rusya'dan kullanıcı geliyor bu durumdan şikayetçi değilim ancak Amerika ve Çin'den de ziyaretçi gelmesini istiyorum bu konuda önerilerinize açığım.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
April 18, 2015, 04:12:20 PM

@aliser senin siteyi musluk bulucu sitelerden birine eklemesi için söyledim umarım sorun değildir?

http://faucetbits.info bu site.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 18, 2015, 08:01:16 PM

@aliser senin siteyi musluk bulucu sitelerden birine eklemesi için söyledim umarım sorun değildir?

http://faucetbits.info bu site.

Sorun olmaz ne kadar çok reklamımız olursa o kadar iyi eline sağlık.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
April 18, 2015, 08:12:22 PM

Birde irfan_pak mesaj attı . Kendi rotator sitesi var sanırım orada yayınlamak için ne kadar ücret verirsin gibi bir şey dedi. Bende sana yönlendirdim, mesaj attı mı sana?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: