Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:57:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Böyle bir yatırıma katılır mısınız?
Evet - 11 (84.6%)
Hayır - 0 (0%)
Yöntemi açıkla gitsin - 2 (15.4%)
Total Voters: 13

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Toplu Yatırım İlk Tur - Başarısız Sonuçlandı.  (Read 8626 times)
cakir1 (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
April 22, 2015, 11:21:16 PM

@MorpheWQ
1- Teminat göstermek zorundayım. Sonuçta küçük veya büyük miktarda olsun farketmez yatırımcılar var ortada, zarar halinde bunu karşılayabilmem gerekir.
2- Bu tur kesinti vs düşünmüyorum, yatırımcılar üzerinden bir kar elde etmek gibi bir niyetim yok, görmek istediğim bir şey vardı sadece, (daha önce benzer bir soruyla karşılaşmıştım burada) yapılan küçük yatırımla büyük kar elde etmek kolay, önemli olan büyük yatırımla aynı kar oranlarını yakalayabilmek, ben biraz da bunu deniyorum. Eğer bir kez daha karşılığını al dersen bu turda karının %5'ini kendime ayırırım Grin Grin

3- bu turun başında söylemiştim kaybetme riskimiz var, ancak şu anda o riskin büyük bölümü ortadan kalkmış durumda Grin Güvenin için teşekkür ederim Smiley

4- bu mevzuyu anlamadım Sad

Son 2 gün bir iki aksaklık yüzünden kar oranı biraz düşük oldu, Bugün 1 haftalık süre tamamlandı ve şu ana kadar toplam fonun 0.95 BTC'sini harcadım. 1.095 btc geri dönüş sağladım (spreadsheet'te var diğer tüm günler vs), kümülatif olarak %15.26 oranında bir kara geçtik yatırımla. geriye 0.5 btclik bir fon kaldı. eğer başka aksilikler yaşanmazsa (ki zannetmiyorum yaşanacağını) 3 ila 5 gün içerisinde tüm fonu harcamış olacağım ve tahmini kümülatif %20 civarı bir kar oranı yakalamış olacağız.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714874247
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714874247
Reply with quote  #2

1714874247
Report to moderator
1714874247
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714874247
Reply with quote  #2

1714874247
Report to moderator
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 23, 2015, 09:42:03 AM

@MorpheWQ
1- Teminat göstermek zorundayım. Sonuçta küçük veya büyük miktarda olsun farketmez yatırımcılar var ortada, zarar halinde bunu karşılayabilmem gerekir.
2- Bu tur kesinti vs düşünmüyorum, yatırımcılar üzerinden bir kar elde etmek gibi bir niyetim yok, görmek istediğim bir şey vardı sadece, (daha önce benzer bir soruyla karşılaşmıştım burada) yapılan küçük yatırımla büyük kar elde etmek kolay, önemli olan büyük yatırımla aynı kar oranlarını yakalayabilmek, ben biraz da bunu deniyorum. Eğer bir kez daha karşılığını al dersen bu turda karının %5'ini kendime ayırırım Grin Grin

3- bu turun başında söylemiştim kaybetme riskimiz var, ancak şu anda o riskin büyük bölümü ortadan kalkmış durumda Grin Güvenin için teşekkür ederim Smiley

Son 2 gün bir iki aksaklık yüzünden kar oranı biraz düşük oldu, Bugün 1 haftalık süre tamamlandı ve şu ana kadar toplam fonun 0.95 BTC'sini harcadım. 1.095 btc geri dönüş sağladım (spreadsheet'te var diğer tüm günler vs), kümülatif olarak %15.26 oranında bir kara geçtik yatırımla. geriye 0.5 btclik bir fon kaldı. eğer başka aksilikler yaşanmazsa (ki zannetmiyorum yaşanacağını) 3 ila 5 gün içerisinde tüm fonu harcamış olacağım ve tahmini kümülatif %20 civarı bir kar oranı yakalamış olacağız.

Bu kadar yüksek karı alabileceğin bir tek gambling var gibi duruyor cakir yaptığın şey gambling olabilir mi merak ettim ? Eğer öyleyse önce kazandırır sonra mutlaka kaybettirir çünkü. Değilse de kızma Cheesy
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 23, 2015, 09:45:52 AM

bence altcoin kazıyor😀, sıkı takip , ucuz rig kiralama vaktinde satıp çıktın mı iyi kar bırakıyordur.
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 23, 2015, 10:05:57 AM

@MorpheWQ

Bu kadar yüksek karı alabileceğin bir tek gambling var gibi duruyor cakir yaptığın şey gambling olabilir mi merak ettim ? Eğer öyleyse önce kazandırır sonra mutlaka kaybettirir çünkü. Değilse de kızma Cheesy

1 haftada %15 kar oranı aslında beklediğimden düşük Sad

kumar oynamam ben, hele ki "borç, emanet" parayla hiç oynamam.

@goraset yok bildiğiniz bitcoin madenciliği yapıyorum. altcoinlere bulaşmadım bu fonla.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Teknik Olarak Bitcoin
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 23, 2015, 10:48:01 AM

Altcoinlerle oynamak kumardan daha beter zaten. Cheesy 7/24 başından kalkmasan bile öpülebiliyorsun.

cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 23, 2015, 10:59:23 AM

Altcoinlerle oynamak kumardan daha beter zaten. Cheesy 7/24 başından kalkmasan bile öpülebiliyorsun.
Altcoin madenciliğinde zarar ettiğimi hatırlamıyorum. kardan çok zarar ettim ama hiç eksiye düşmedim.
Hatta bilen bilir, bir altcoinle işim bittiği zaman o p&d altcoini öldürdüğüm de çok oldu.

Teknik Olarak Bitcoin
aliser
Hero Member

View Profile
April 23, 2015, 11:12:50 AM

Altcoin madenciliğinde zarar ettiğimi hatırlamıyorum. kardan çok zarar ettim ama hiç eksiye düşmedim.
Hatta bilen bilir, bir altcoinle işim bittiği zaman o p&d altcoini öldürdüğüm de çok oldu.

Peki yaptığın şey cloud madencilik mi ? hesap yapıyorum ama bu kadar kazandıracak başka türlü bir kazanaç bulamadım Smiley neyse fazla kurcalamayayım uzaktan izlemeye devam. Wink
cogabonito
Sr. Member

Activity: 240

View Profile
April 23, 2015, 11:24:55 AM

Altcoin işini bıraktın mı çakır? Eskiden ne güzel öneriler verirdin.

Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 23, 2015, 11:42:15 AM

Madencilikten bahsetmiyorum sadece, oynamaktan da bahsediyorum. Tongue

cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 23, 2015, 02:44:58 PM

Güncelleme: Dünkü bulunan bloklardan 1 tanesi orphanmış, havuz biraz geç yansıtınca dün yanlış bilgilendirme yaptım arkadaşlar kusura bakmayın.

google doc'u güncelledim, kar oranı %5+ şu anda malesef :/

Teknik Olarak Bitcoin
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 23, 2015, 02:54:54 PM

Güncelleme: Dünkü bulunan bloklardan 1 tanesi orphanmış, havuz biraz geç yansıtınca dün yanlış bilgilendirme yaptım arkadaşlar kusura bakmayın.

Yatırım grubundaki arkadaşlar olarak hepimiz bi duş alalım bence Smiley

Bütün sermayeyi kullandıktan sonra olayı bitirecekmisin yoksa geri dönen bitcoinlerle birlikte ay sonuna kadar kullanmaya devam mı edeceksin çakır?
cogabonito
Sr. Member

Activity: 240

View Profile
April 23, 2015, 02:57:39 PM

Geçmiş olsun çakır. Bu havuzlara belli olmuyor madem orphan bulacaksın hiç bulma daha iyi. Ayıp.

cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 23, 2015, 02:58:27 PM

Bütün sermayeyi kullandıktan sonra olayı bitirecekmisin yoksa geri dönen bitcoinlerle birlikte ay sonuna kadar kullanmaya devam mı edeceksin çakır?

re-invest yapmayı düşünmüyorum. yatırımın tamamı harcandığında dağıtımları tamamlayıp anket açarım.

Teknik Olarak Bitcoin
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 23, 2015, 03:35:32 PM

Ben yinede overall da kazanç olacağını düşünüyorum.
olmasa bile çakır için tecrübe olur. Çakır'ın kendini geliştirmesi tecrübe edinmesi civ (cakir investor group) için geleceğe yapılmış bir yatırımdır bana göre.
aliser
Hero Member

View Profile
April 23, 2015, 03:37:04 PM

kar devam ettiği sürece %5 kabul edilebilir bir kar oranı sıkma canını millet %1 'e talim ediyor gerçek hayatta
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 23, 2015, 03:49:35 PM

kar devam ettiği sürece %5 kabul edilebilir bir kar oranı sıkma canını millet %1 'e talim ediyor gerçek hayatta

Yani, senelik %10 faize super diyorlar.
Ayrıca israr etmeyin yahu aciklamasin Smiley
@cakir coinleri göndermeden önce sorarsan sevinirim.
Ben anketin sonucuna göre isteyeceğim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 23, 2015, 03:57:22 PM

cakir coinleri göndermeden önce sorarsan sevinirim.
ben üstüne ilave yatırım yapmak istiyorum.
aliser
Hero Member

View Profile
April 23, 2015, 04:45:07 PM

Ayrıca bu mesajdan ön talepte bulunanları ayrıca listeye dahil edersen süper olur gözümüzden kaçabiliyor gerekirse bir hesap aç şimdiden gönderelim hesaba şimdi kullanmayacaksan bile orada dursun her saat forumda olmayabiliriz tekrar kaçırmayalım treni.
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 23, 2015, 04:48:17 PM

Tüm bakiyeleri iş bitiminde sizden aldığım adreslere göndereceğim.

2. tur olup olmayacak mı henüz bilmiyorum. şu andan başvuru almıyorum malesef.
Ama eğer 2. tur olursa başvuru sürecini 48 saat tutarım.

Teknik Olarak Bitcoin
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
April 23, 2015, 08:12:19 PM

Tüm bakiyeleri iş bitiminde sizden aldığım adreslere göndereceğim.

2. tur olup olmayacak mı henüz bilmiyorum. şu andan başvuru almıyorum malesef.
Ama eğer 2. tur olursa başvuru sürecini 48 saat tutarım.

Çakır nihayetinde karar senin. Yine de 2.tur olacaksa direk katılmak için, göndermemeni sende kalmasını tercih ederdim. Daha önce de belirttiğim gibi kar-zarar sorun değil benim açımdan.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: